Проходження Wasteland 2 Радіовежа і СХ-центр | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Wasteland 2 Радіовежа і СХ-центр
Wasteland-2-прохождение

Цитадель Рейнджерів Початок

Гра починається з того що генерал Варгас на похоронах Ейса дає нам завдання обшукати місце, де було знайдено тіло Ейса, знайти його щоденник і відшукати ретранслятори. Ейс було дано завдання поставити ретранслятори на три радіовежі і зловити сигнал. Розпитайте його докладніше і він відзначить на крате, де знаходиться потрібна радіовежа на карті. У розмові з Вагасом, можна використовувати один з розмовних навичок (якщо звичайно ви прокачали їх, хоча б у одного з персонажів і ведете діалог їм) і тоді він може відразу ж нас пустити в цитадель.

Після розмови з генералом поруч з ним підніміть лопату. Поки що нам не можна оскверняти могили рейнджерів так що не копайте їх. Ідіть до цитаделі і якщо у вас достатньо навичок спілкування поговоріть з майором на вході, він дасть вам дробовик і патрони. Перед виходом на глобальну карту незабутній викопувати ямки і взяти в команду Анджелу Дет.

На виході дайте відповідь на сигнал рації. По рації вам будуть давати додаткові завдання та інше. Також глобальна карта буде прихована від вас і пересуваючись по ній у вас поступово буде закінчуватися вода і накопичуватися радіація. Натискаємо рухатися до радіовежі.

 

Радіовежа

карта радиовышки

карта радіовежі

Приміт. до мапі

 1. Вхід/вихід
 2. знаходиться зірка Ейса
 3. криваві залишки Ейса
 4. Сама радіовежа
 5. сторінка щоденника Ейса
 6. Сліди крові і нафти
 7. пластикова нога робота, віддайте її капітану Етил Меркаптану в цитаделі отримаєте багато досвіду
 8. печера, в якій ретранслятори і ще одна сторінка щоденника Ейси. Також робот якщо його зламати отримаємо деталь синта
 9. Тостер розкривши його я отримав балончик Аерозольної фарби, віддайте його на території цитаделі (дивись точку 7) отримаємо книгу +1 рукопашна
 10. Секретні двері, можна знайти тільки маючи сприйняття 5. Всередині у скриньці я знайшов амулет дає +2 лідерства

Рухайтеся вперед по дорозі вам повинна попастися зірка рейнджера Ейси. Пройшовши далі нам зустрінеться Спайк Альфа. Він вимагає плату за прохід. Йому можна заплатити, банду можна знищити або використовувати ваші навички спілкування. Я використовував навик жополиз і він наголосив на глобальній карті нове місце «Таємничий храм«, якщо туди сходити отримаємо + 1 навик. Радіовежа можна відремонтувати використовуючи навички комп'ютерника і почути сигнал у вигляді азбуки Морзе і далі сигнал. Доповісте по рації про те що ви знайшли радіовежа

Огляньте територію вишки і знайдіть сторінку з Ейси. Далі прямуйте в печеру, вхід до якої розташований праворуч у верхній частині карти, всередині буде знаходитися жаба знищити її і підберіть знайдений ретранслятор, сторінку щоденника, огляньте робота без ноги. Після цього на карті світу з'явиться мітка «табір рейкових кочівників». Доповісте по радіо про знахідку. Вам відкриються нові мітки СХ-центр і Хайпул. Вас попросять принести деталь вбивці Ейса — де лежить нога робота можете подивитися на карті.

Також огляньте інші печери в одній з них буде бонус навички для команди і буде таємна печера в яку можна буде потрапити тільки маючи інтелект 5

 

СХ-центр

Разрушенный СХ-центр

Зруйнований СХ-центр зовні

Приміт. до мапі

 1. вхід/вихід
 2. Кеті Лоусон буде знаходитися тут якщо ви не пішли на допомогу
 3. Фіолетова рідина
 4. вхід в центральний комплекс

Після того як ви вийдете з району радіовежі до вас надійде два сигнали про допомогу від СГ-центру і Хайпула вам належить вибрати кому ви будете допомагати. Я відправився в СХ-центр. Дослідіть територію знищуйте личинок та мух, також не підходьте до червоним рослинам, а знищуйте їх з дистанції або обходьте. Вгорі карти з домофона до нас звернеться Кеті Лоусон. Поговоріть з нею вона відкриє двері в центральний корпус.

Розмовляємо з Кеті, вона попросить нас врятувати вчених і зупинити поширюється заразу зібравши 10 плодів. Вона відкриє проходи для нас далі.

рерипи

зруйнований центральний комплекс СХ

Також поговоріть з Меттом Форресталом для нього треба буде знайти фунгіцид щоб його вилікувати. Пройшовши наліво в коридор і і зайшовши у двері наліво зустрінемо доктора Троянду. Обов'язково поговоріть з нею, вона попроситься до нас в команду і буде відкривати для нас деякі закриті двері. Ідіть далі по коридору до шлюзу По дорозі зустрінете дівчину, яка інфікована її можна знищити. Роза відкриє нам прохід у теплицю.

Зайшовши всередину теплиці побачите як інфіковані і мухи оточили 4-х вчених, врятуйте поки їх не вбили, вступивши в бій з противником. Після цього з відстані знищити плоди і всередині них зберіть плоди. Віддайте їх Кеті. Тоді вона попросить нас вирішити проблему з зараженням. Після цього вирушайте в іншу теплицю, де знаходиться потрібна нам тарілка. Врятуйте Джуліо на якого напали кролики. Після того як ви очистили СХ і зробили всі завдання, які описано нижче можна вставляти ретранслятор в супутникову тарілку і вирушати а Хайпул.

 

Центральний підвал

Грибні печери

Пройшовши по центральному коридору спускайтеся в підвал комплексу. Всередині буде комп'ютер, якщо у вас достатньо навичок по злому комп'ютера, то ви можете зламати його і відкрити всі шлюзи відразу, якщо ні, то доведеться розблокувати їх по одному. Расправьтесь з ворогами і йдіть в печери, потім поверніть ліворуч у маленьку лабораторію, за нею двері яку можна зламати або поговорити з перебувають там Скиннером, він попросить його вивести, поруч з ним буде сироватка фунгіцид необхідний для Меттью Форрестала.

Виведіть його до центрального комп'ютера він попросить знайти Серхіо. Далі в печерах можна звільнити вченого з рослин,для цього використовуємо хірургію. Поверніться до Кеті і принесіть їй сироватку, вона вколет її Метту і попросить нас помістити ліки в резервуар з добривом. Поговоріть з Меттом він дасть вам ключ від свого кабінету і код до сейфу 80085.

 

Східне крило

Ліворуч і праворуч коридори отруєні спорами. Беремо двох людей з загону, всіх не обов'язково брати і пробираємося через вентилятори. Один відключає вентилятори, інший швидко через них пробігає. Краще брати приєднаних членів команди — у них найбільше життів. Включаємо вентилятори з самого кінця щоб очистити коридор від отруйного газу. Поверніться назад, у кімнаті, де буде вчений переплетений рослинами звільняємо з допомогою Роуз, використовуючи хірургію. Також можна погратися з аналізом крові.

Виходь на поле,відразу як вийдіть зліва буде будинок, взломайте замок і врятуйте вченого і рослин. Ще один учений буде прикутий до контейнера і один за будівлею де ми знайдемо Райана. В центрі карти врятуйте Райана. Поговоріть з ним і повідомте сумні новини про Рейчел (після того, як ви впораєтеся на полях, він буде перебувати в комплексі і якщо ви його переконайте він вилікує вас безкоштовно). Вирушайте далі в загін корів, де кролики вбивають корів. Знищіть ворога. Пройдіть далі, де побачите труп поряд з кривавою написом (не довіряй). заходьте всередину приміщення, де будуть вороги і доктор Патрік Ларсен.

Ларсен спеціально влаштував цю штовханину, щоб прийшли рейнджери і він знищив нас. Приймаємо бій з ним. Після перемоги перекрийте вентиль системи зрошення

 

Західне полі

В одному з шлюзів потрібно пройти все до одного вентилятора. Там буде стояти робот, якщо у вас вистачить комп'ютерних навичок то його можна використовувати, щоб він пробив перешкоду з рослин, або ж прообить її використовуючи бійця. Дістаньтеся до вентилятора увімкніть його і виходите в район Західне полі.

На західному полі бачимо, як Динний Льюїс відбивається від кроликів. Поспілкувавшись з ним він зважиться йти з нами і допомогти в боротьбі з кроликами. В одній з кімнат буде зламаний генератор. Використовуйте Роуз, щоб вона зламала комп'ютер поруч з ним і сповільнила його чи є альтернативний варіант Ліворуч трохи позаду від Динного Льюїса буде будівля, можна зламати двері або пробити взяти всередині нього регулятор витрати і за допомогою нього виправити генератор. Також поруч з голубиними клітинами, буде будівля зайдіть до нього і хірургією поставте Сью на ноги.

Якщо ви були вже в Східному полі і знайшли там клітки з голубами, то поговоріть з Сью, він розповість нам про те, що хотів поширити насіння мутованих рослин через голубів. У нас з'явиться декілька локацій: Заражена насосна станція, заражена ферма і заражена село. І можливість відправитися туди, щоб розібратися з поширенням зараження

Коли ви зробите все в підвалі, Кеті дасть вам сироватку яку потрібно буде помістити в резервуар, він знаходиться поруч в комплексі за лазаретом, ну або можна залишити собі. Виконавши завдання доповісте Кетті і вирушайте вставляти ретранслятор в супутникову тарілку.

 

Заражена ферма станція і село

Після того як ви підніміть Сью в СХ-центрі і поговоріть з ним про голубів, але відкриє нам карті кілька заражених локацій, які потрібно помістити ліки. Одна з них буде заражена ферма. Нічого особливо цікавого в ній немає крім лута і досвіду. Так можна ще приручити корів на фермі дадуть +1 до координації. В іншому на фермі і насосної карті треба просто дістатися до резервуару з водою і додати ліки. На станції ще буде поранена жінка, але вона перетвориться в зомбака.

 

заражённая-ферма-карта   заражённая-насосная-станция  заражённая-ферма

У селі будуть забарикадовані цивільні . Просто розділіть рослини на решітці шериф сам відкриє клітку і повідомить нам пароль від сейфа в кінці карти «Mayberry» Доповісте Сью в СХ-центрі що ви виконали роботу він дасть вам шкіряну куртку.