Стратегії про піратів на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Стратегії про піратів — Свистати всіх нагору!
Нижче ми зробили підбірку стратегій про піратів. Також є окрема добірка ігор про піратів інших жанрів як аркади, RPG та інші.

 

Corsairs: Conquest at Sea

Corsairs-Conquest-at-Sea-1

Дата виходу: 6 травня 1999 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Корсари: Завоювання в море — чудова морська стратегія, в якій вам пропонується роль корсара або на вибір пірата, а саме корсара або, якщо завгодно, капера. Як відомо, капер відрізнявся від пірата тим, що мав «патент» від короля якої-небудь країни на знищення і пограбування суден і колоній країн, ворожих по відношенню до видала «каперське свідоцтво». Дія гри відбувається в епоху розквіту піратства і пропонує вам три шляхи – каперство на службі Англії, Франції або, або «справжнє» піратство.

Corsairs-Conquest-at-Sea-3 Corsairs-Conquest-at-Sea-2 Corsairs-Conquest-at-Sea-0 Corsairs-Conquest-at-Sea

Гравець вибирає сторону, після чого отримує різні завдання. Перед кожною місією дається коротка історична довідка і досить чіткий перелік завдань, що саме від нас потрібно зробити. Суть завдань найчастіше зводиться до знищення ворожого або піратського флоту або, наприклад, захист торгової флотилії, але буває і якась екзотика – наприклад, захоплення в полон або навпаки якої-небудь важливої персони. Ніякої «кар'єри», яка включала б накопичений досвід, отримані суду, що переходять з місії в місію, звання та інше, в грі немає, кожна нова місія починається фактично з нуля.

 

Cutthroats: Terror on the High Seas

Cutthroats-Terror-on-the-High-Seas-4

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Головорізи — стратегія в реальному часі. Дії гри розгортається в 17-му столітті в Карибському басейні і на відміну від більшості піратських ігор є історично достовірною грою. Залежно від періоду часу гравець вибирає на початку (і, відповідно, розвивається в процесі гри) собі поселення якими править один з п'яти нових світових держав, Іспанії , Англії , Франції, Нідерландів і Данія. Поселення можуть бути атаковані гравцем, розграбовані знищено і захоплено.

Cutthroats-Terror-on-the-High-Seas-1 Cutthroats-Terror-on-the-High-Seas-2 Cutthroats-Terror-on-the-High-Seas-3 Cutthroats-Terror-on-the-High-Seas

Крім цього гравець може управляти власним кораблем за допомогою якого досліджувати карту, отримувати контракти, укладати дипломатичні угоди, нападати на кораблі та інше. Головна мета гри, накопичити достатньо видобуток, щоб мати можливість заробити достатньо золота для себе і своєї команди, щоб усі стали багатими.

 

Tortuga: Pirates of the New World

Tortuga-Pirates-of-the-New-World-0

Дата виходу: 12 жовтня 2003 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Тортуга: Пірати Нового Світу — це стратегія, що дозволяє гравцеві спробувати себе в ролі пірата. Кінцівка її відкрита, доступні 4 нації і 4 ж часових періоду, разом 16 варіантів розвитку подій сюжетної лінії. Гравець починає з маленькою сумою грошей і лише з єдиним невеликим корабликом, проте з плином часу він зможе отримати набагато більш потужні суду, завоювати понад 60 міст. Доступні 14 типів кораблів, а зробити морські баталії незабутніми допоможе сучасний тривимірний движок.

Tortuga-Pirates-of-the-New-World-1 Tortuga-Pirates-of-the-New-World-2 Tortuga-Pirates-of-the-New-World-3 Tortuga-Pirates-of-the-New-World

Гра має вільний ігровий світ, що дозволяє вам вибирати, ким бути і куди плисти. Будь-які види підступів, контрабанди та інших правопорушень які повинен спробувати справжній пірат. Широкий набір самих різних місій, від полювання за головами зрадників до облоги міст. Приголомшливі тривимірні баталії і 5 рівнів складності.

 

Tropico 2: Pirate Cove

Tropico-2-Pirate-Cove-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: економічна стратегія, симулятори бізнесу, острова

Тропико 2: Піратський острів — економічний симулятор і стратегію. Тут гравець управляє піратським островом з усіма витікаючими звідси наслідками. Як піратський король гравець повинен зробити решти піратів щасливими, для цього потрібно більше грабувати і красти. Працівники на острові — полонені, взяті на рейдах, з кораблів терплять крах або з країн з якими укладено союз. Полонені є основою економіки, всі споруди і виробництва зроблені їхніми руками. Вони займають більшість робочих місць. Полонений може бути підвищений до пірата.

Tropico-2-Pirate-Cove-1 Tropico-2-Pirate-Cove-2 Tropico-2-Pirate-Cove-3 Tropico-2-Pirate-Cove

Є також кілька складних сценаріїв, в яких мета — вижити в суворих кліматичних умовах. Піратська специфіка гри накладає відбиток на економіку. Гра пропонує меншу кількість варіантів розвитку, ніж в оригінальному Tropico. Наприклад, не можна займатися туризмом.

 

Серія Port Royale

Port-Royale-4

Port Royale — 2003 р. Port Royale 2 — 2004 р. Port Royale 3: Pirates & Merchants — 2012

Дата виходу: 2003 р. — 2012

Жанр: економічна стратегія

Порт Рояль — економічна стратегія поклала початок 2003 року, дія якої відбувається в 16 і 17 століттях. Сюжет заснований на суперництві між піратами і буканьерами, пропонуючи гравцеві вибрати одну із сторін. Гравець отримує в своє розпорядження маленький торговий корабель. Потім його завдання з допомогою торгівлі розбагатіти, заснувати власну державу на берегах Карибського моря, вести дипломатію з усіма державами, присутніми в Карибському морі, купувати або захоплювати міста і кораблі, розвивати столицю своєї держави, виконувати завдання жителів міст і вести грамотну торгівлю.

Port-Royale-1 Port-Royale-2 Port-Royale-3 Port-Royale

Спритній торгівлею, піратством або виконанням завдань — цими шляхами заробляються гроші. Крім того, в містах гравець може будувати підприємства, такі як ткацькі фабрики, м'ясні ферми, плантації конопель, бавовни, цукрового буряка або тютюну, цегельні, лісопильні, плантації пшениці і фруктів, виноробні, заводи по виробництву барвників і канатів.

 

The Guild 2: Pirates of the European Seas

The-Guild-2-Pirates-of-the-European-Seas-0

Дата виходу: 16 березня 2007 р.

Жанр: економічна стратегія, симулятор життя, доповнення до гри

Гільдія 2. Пірати європейських морів — перше доповнення для The Guild 2 (гра являє собою симулятор життя і економічної стратегії Середньовічної Європи), що додає кілька нових функцій і змін, найважливішою з яких є одиночна кампанія. Ви почнете гру в ролі бідного рибалки, і вам належить пройти довгий шлях до багатого аристократа Ганзи.

The-Guild-2-Pirates-of-the-European-Seas-1 The-Guild-2-Pirates-of-the-European-Seas-2 The-Guild-2-Pirates-of-the-European-Seas-3 The-Guild-2

Ще однією функцією в додатку є можливість ведення бойових дій на морі. Для цього у вашому розпорядженні буде чотири нові карти. Крім цього, були додані дві професії: лікар і пірат. Тепер ваш персонаж зможе отримувати нові титули, такі як граф або барон, і нові звання, серед яких кардинал і командир. Якщо ви будете дуже успішні, то зможете навіть стати королем.

 

East India Company

East-India-Company-1

Дата виходу: 7 липня 2009 р.

Жанр: економічна стратегія, стратегія в реальному часі

Ост-Індська компанія — стратегія представляє вам можливість стати правителем однієї з восьми європейських морських держав. Всі вони знаходяться в постійній боротьбі за панування в Індійському океані і колонії в Африці і Азії. Як справжньому правителю, вам належить займатися економікою, дипломатією, будівництвом, створенням нових торгових маршрутів, укладати корисні сполучники, будувати потужний флот. Якщо сказати коротше – робити все, що потрібно для перетворення вашого держави під владику морів. Коли ж справа дійде до морських битв, вам самим доведеться очолити бій. Ви зможете командувати цілою ескадрою, або стати капітаном окремого судна.

East-India-Company-0 East-India-Company-2 East-India-Company-3 East-India-Company

Рекомендується завантажити додаток Pirate Bay до гри, в якому ви почнете свою кар'єру пірата з володіння лише одним кораблем і у вас є 20 років для того, щоб стати самим знаменитим піратом, якого будуть боятися всі торгові судна. Крім нападу на кораблі, ви зможете здійснювати цілі рейди на порти.

 

Вогнем і мечем 2: На Кариби!

Caribbean!-4

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: економічна стратегія, RPG від третьої особи, відкритий світ

Вогнем і мечем 2: На Кариби! — це суміш економічної стратегії та рольової гри з відкритим світом, присвячена епосі піратства і колоніальних воєн в Карибському морі XVII століття. Гравцеві представлено кілька ролей на вибір. Ті, кого найбільше радують сутички в джунглях і набіги на багаті міста — їм відкривається дорога пірата і наймита, який власним мечем прокладе шлях до чинів і багатства.

Caribbean!-1 Caribbean!-2 Caribbean!-3 Caribbean!

Тим, кому до душі тонкий розрахунок, кого не лякають слова «фінансове планування», хто отримує задоволення від вдалої оборудки і від розширення свого бізнесу — той обере шлях купця і комерсанта. Чини і багатство можна добути не тільки шпагою, але й розумом. Морські битви і абордажні бої, будівництво і менеджмент нерухомості, детальне управління флотом і командою гравця. система віддачі наказів армії в бою і багато іншого.

 

Pirate's Life

Pirate’s-Life-0

Дата виходу: 17 квітня 2015 р.

Жанр: економічна стратегія

Життя пірата — 2D інді-стратегія, в якій гравець візьме на себе роль капітана команди піратів, дивом опинилися живих після корабельної аварії на безлюдному острові. Вам потрібно буде піклуватися про індивідуальних потреб вашого екіпажу — коли команда захоче жерти ви повинні будете їх нагодувати повеселити, значить повеселити, а якщо хлопці свяп бухнути. то чи не варто їм відмовляти і глотці рома, щоб вони не підняли бунт і не скинули вас в море на поживу акулам.

Pirate’s-Life-1 Pirate’s-Life-2 Pirate’s-Life-3 Pirate's-Life

Гра має більший ухил в економічному напрямку. Гру ви почнете з базових будівель, ладу нові будівлі і покращуючи старі, при цьому не забуваючи добувати ресурси. Незабаром у вас буде можливість будувати кораблі і свій власний флот і відправляти його на грабіж кораблів королівського флоту. У грі є 3 різних рівнів технології, 18 різних будівель 24 різних ресурсів і три режими гри.

 

Archipelago

Archipelago-1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Тактична стратегія

Тактична інді-стратегія про пригоди команди піратів. Найбільше пірати люблять скарби і золото. Для того, щоб роздобути нові скрині з багатствами, вони подорожують по різних островах і бореться з аборигенами, королівської армією й живими скелетами.

Archipelago-2 Archipelago-3 Archipelago-4 Archipelago-5

Гравець бере під управління команду з чотирьох піратів, які повинні відбитися від ворогів і донести вкрадений скриня. В битві можна використовувати навколишні предмети ніби ящиків і бочок, а також випало зброю супротивників. Для оцінки ситуації доступна тактична пауза.

 

Морський бій

Стратегии про пиратов - Свистать всех наверх!

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: ММО, аркада, стратегія

Стратегія про піратів і подорожі по морським просторам. Гра поєднує в собі рольову складову, спрямовану на дослідження світу, на своєму кораблі, прокачуванні свого флоту і іншого і будівництва свого острова. Основна мета гри – це створення сильної флотилії під керівництвом досвідчених капітанів. Просування за рівнями відкриває нові можливості посилення бойової міці флоту, включаючи поліпшення спорядження, кораблебудування, розвиток навичок, збільшення кількості капітанів в команді і багато іншого.

Стратегии про пиратов - Свистать всех наверх! Стратегии про пиратов - Свистать всех наверх! Стратегии про пиратов - Свистать всех наверх! Стратегии про пиратов - Свистать всех наверх!

ГРАТИ

Битви між кораблів відбувається в покроковому режимі, перемагає той, хто краще виявляє себе в ролі стратега і тактика. Крім морських битв і пошуку скарбів, можна виконувати завдання за виконання яких дають досвід і багатство, надалі за яке поліпшується судно і купується команда. Окрім подорожей по морю, можна купити острів і облаштувати його лесоповалами і доками за рахунок яких гравцеві даються необхідні матеріали.