Ігри про ковбоїв, Дикий захід в стилі вестерн на ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про ковбоїв і Дикий захід
Desperados: Wanted Dead or Alive

Desperados-Wanted-Dead-or-Alive-0

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, тактична стратегія

Desperados: Wanted Dead or Alive — комп'ютерна гра в жанрі тактичної стратегії, яка розгортається в сеттінге вестерну. Під контроль грає дається шестеро персонажів. Головний герой гри, «мисливець за головами» Джон Купер, вирішує зловити відомого грабіжника поїздів . По дорозі Куперу допомагають п'ятеро друзів, і разом вони працюють у стелс-стилі, хоча в грі також допускаються і запеклі перестрілки. Гра відома своїм просунутим інтелектом. Гравець може використовувати іконку ліхтаря для того, щоб побачити поле зору ворога.

Desperados-Wanted-Dead-or-Alive-3 Desperados-Wanted-Dead-or-Alive-2 Desperados-Wanted-Dead-or-Alive-1 Desperados-Wanted-Dead-or-Alive

Залежно від кольору получающегося трикутника, гравець може бачити ступінь підозрілості людини. Якщо сектор зелений, то людина спокійна. Жовтий означає підозра, а червоний — то, що він помітив одного з героїв. Також цікавою особливістю гри є можливість створення «програми» з трьох послідовних дій. У потрібний момент цю «програму» можна активізувати, після чого персонаж виконає збережені дії в швидкому порядку.

 

Desperados 2: cooper's Revenge

Desperados-2-Cooper’s-Revenge-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, тактична стратегія

Desperados 2 — Прийміть роль до шести героїв, включаючи знаменитого мисливця Джона Купера, і випробуйте хвилюючий сюжет з несподіваними поворотами. Геймплей заснований з абсолютно новими тактичними можливостями в прекрасному тривимірному оточенні. Перемикайтеся з ізометричної виду на вид від третьої особи, коли ви хочете, наприклад, для дуелей, бійок і перестрілок. Різнобічні місця дії включають пилові каньйони, міста-примари, форти і села американських індіанців, створюючи захоплюючу атмосферу. Тактика і стратегія в реальному часі в захоплюючому сюжеті і хвилюючою Західної атмосфері. Різноманітні місця дії, що включають містечка, села американських індіанців, форти, вагонні конвої та міста-примари.

Desperados-2-Cooper’s-Revenge-1 Desperados-2-Cooper’s-Revenge-2 Desperados-2-Cooper’s-Revenge-3 Desperados-2

Подвійний тривимірний вигляд: центрований ізометричний вигляд і вид від 3-ї особи для бійок і дуже близької дії. Кілька рівнів складності і новий ШІ з більш тактичним поведінкою опонентів і великим взаємодії з союзниками. Шість індивідуальних дій на героя і в цілому 20 нових дій, таких як плавання, заспокійлива ін'єкція і наручники Новий герой: Яструбине Око, американський індіанець П'ять дій на героя плановані заздалегідь з заголовним оглядом (Швидкі дії). Більше взаємодії з оточенням завдяки повним тривимірним внутрішнім видами будинків та руху начебто лазіння, підкрадання, стрибання і ховання.

Desperados 3: сутичка в преріях

Desperados-3-схватка-в-прериях-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, тактична стратегія

Desperados 3 – продовження революційної тактичної екшен-стратегії в антуражі Дикого Заходу. Сіквел починається з того самого моменту, де закінчується попередня частина гри, і дає гравцям можливість знайти відповіді на деякі питання, що залишилися без відповіді Desperados 2: cooper's Revenge. Для тих, хто не грав в попередні частини, гра буде цікавою, оскільки має збалансовану і самостійну сюжетну лінію. Розвиваючи потенціал попередньої частини, Десперадо 3 пропонує гравцям не тільки нові несподівані повороти сюжету, але і додаткові тактичні можливості, свіжі локації і нові місії, які повинні гарантувати масу задоволення від гри.

Desperados-3-схватка-в-прериях-1 Desperados-3-схватка-в-прериях-2 Desperados-3-схватка-в-прериях-3 Desperados-3

Тактична стратегія в заворожливих декораціях Дикого Заходу; Несподіваний сюжет з новими елементами: пограбування поїзда, кривавий захід у Санта-Фе, нічний напад, похмурий містечко і візит в Новий Орлеан; 3D вид: ізометричний вигляд і вигляд від третьої особи; Три рівня складності і покращений AI супротивників; 4 нових дії на кожного героя і нові «комбо»; Унікальна можливість програмувати персонажа на кілька кроків вперед; Режим Movie з можливістю зйомки персонажів у ролі головних героїв фільму про Дикий Захід, де режисер всіх трюків і поєдинків – ви; Система аналізу ефективності проходження місії.

 

Dead man's Hand

Dead-Man’s-Hand-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Dead man's Hand — це кінематографічний шутер, створений у дусі класичного вестерну, який дозволить вам стати однією з легенд Дикого Заходу. Це історія про кривавої помсти головного героя по імені El Tejon, якого підставила і кинула помирати в безлюдній пустелі зловісна банда «Дев'яти». Проте наш герой вижив, потім зумів втекти з мексиканської в'язниці і тепер його головна мета помститися кожному з дев'ятьох гангстерів.

Dead-Man’s-Hand-1 Dead-Man’s-Hand-2 Dead-Man’s-Hand-3 Dead-Man's-Hand

У гонитві за бандитами ви смієте відвідати найрізноманітніші пам'ятки американського Заходу: пустелі, пагорби і маленькі містечка і піщані гори і занедбані шахти. У загальній складності на вас чекає понад 20 місії, містять практично весь класичний набір пригоді на Дикому Заході: бійки в салунах, дуелі, погоні на конях з засідками і перестрілками, напади на поштові диліжанси і стрілянина на дахах потяга. Також до ваших послуг дев'ять видів стрілецької зброї: Револьвери, рушниці, гвинтівки, динаміт і навіть стаціонарні кулемети і гармати.

 

Сall of Juarez

Сall-of-Juarez-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Сall of Juarez — епічність пригодницька гра в дусі вестерну. Гравець поперемінно вживається в роль двох окремих, протилежних персонажів: Боягузливого втікача Біллі і полює на нього священика Рея. Не кажучи вже про значне емоційному і психологічному аспекті зв'язку між двома персонажами, гра за кожного з них пропонує різноманітний геймплей з безліччю відмінностей. Гра виділяється швидкими дуелями на револьверах з використанням історично достовірного зброї, їздою і переймами верхи на коні, використанням прийомів в незабутніх місцях, знайомих з вестернів. Симуляція не тільки жорстких тіл і рег-доллов, але і рідин, газів, вогню і диму робить ігровий процес інноваційним і нелінійним.

Сall-of-Juarez-1 Сall-of-Juarez-2 Сall-of-Juarez-3 Сall-of-Juarez1

Дуже серйозний підхід до теми Дикого Заходу і детальна реконструкція образу і зовнішності тих часів. Використання фізики і новаторською симуляції вогню, рідин, пилу, диму і газів для створення кінцевого геймплея. Художня графіка дозволяє використовувати останні графічні технології сучасних відеокарт. Гра за двох особливих персонажів з різними здібностями і різним ігровим процесом. Верхова їзда на коні і стрільба з сідла, стрілецькі дуелі. Використання батога в бою, для переміщення об'єктів і для переміщення персонажа гравця. Легендарне зброю епохи Золотої лихоманки і справжня стрілянина по-македонськи. Наповнений поворотами приголомшливий сюжет в захоплюючому жанрі вестерну.

 

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Lead-and-Gold1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Шутер від третьої особи

Lead and Gold. Швидкі і мертві — зетевой багатокористувацький шутер від третьої особи, дія якого розгортається в сеттінге дикого заходу. Геймплей дуже простий – вибираємо собі одного з чотирьох класів персонажів і беремо участь в будь-якому з представлених ігрових режимів, яких тут набралося цілих шість штук (захоплення точок, жадібність, порохова бочка, пограбування, перестрілка і підрив).

Lead-and-Gold2 Lead-and-Gold3 Lead-and-Gold4 Lead-and-Gold5

Кожен з персонажів відрізняється певним набором умінь і унікальним тільки для нього озброєнням. В цілому, бої відбуваються бадьоро і динамічно. Одиночної компанії немає, проте є невелике навчання, після якого відразу «ласкаво просимо в Інтернет». Боївка супроводжується завзятий музикою, яка відмінно справляється зі створенням необхідної атмосфери. Іграшка підійде всім любителям ковбойському тематики, а також людям, які хотіли б спробувати свої сили в не надто «замороченном» мережевому командному шутере.

 

Call of Juarez: Bound in Blood

Call-of-Juarez-Bound-in-Blood-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Bound in Blood — шутер від першої особи, в стилі. Геймплей гри представляється в жанрі вестерну: поза законом, боси, дуелі, втечі з в'язниць, пограбування банку, конфлікти з корінними жителями Північної Америки. У грі фігурують два головних персонажа — Рей і Томас. У грі присутня командна гра. У порівнянні з першою частиною геймплей став більш динамічним і лінійним.

Call-of-Juarez-Bound-in-Blood-1 Call-of-Juarez-Bound-in-Blood-2 Call-of-Juarez-Bound-in-Blood-3 Сall-of-Juarez-bound

Можливості гри були розширені за рахунок впровадження розробниками простої економічної моделі. Під час виконання звичайних завдань або за вбивство супротивників вдасться отримати кілька доларів. Ці гроші дозволяють придбати боєприпаси, спорядження і нову зброю. Для покупки доступний великий асортимент озброєння, від примітивних пістолетів до потужних кулеметів. Кожна зброя має свою вартість і параметри, наприклад, скорострільність і потужність. На характеристики будь-якої зброї впливає на його стан. У гравців не вийде всю гру використовувати один пістолет, з часом він зношується і ламається

 

Call of Juarez: The Cartel

Call-of-Juarez-The-Cartel-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Шутер від першої особи

Ласкаво просимо на новий Дикий Захід. Цей шутер переносить беззаконня Дикого Заходу в наші дні. Ви відправляєтеся в криваве подорож з Лос-Анджелеса в Хуарес — Мексику огорне заплутаний сюжет з цікавими персонажами і найрізноманітнішими варіантами ігрового процесу. Відчуйте беззаконня сучасного Дикого Заходу, вистежуючи картель Мендози в світі, де мета виправдовує засоби. Ви побуваєте більш ніж в десяти різних оточеннях, включаючи борделі і закутки Лос-Анджелеса, човнові доки, розкішну вечірку на яхті, відкриті пустелі Арізони і Нью-Мексико, мексиканські похорон і багато інших.

Call-of-Juarez-The-Cartel-1 Call-of-Juarez-The-Cartel-2 Call-of-Juarez-The-Cartel-3 Call-of-Juarez-The-Cartel

Історія, заснована на персонажах, розвивається в залежності від того, яким героєм ви граєте. Головне правило для ігрового процесу — різноманітність: каральні рейди, захист свідків, жорсткі допити, таємні місії, зйомки в натовпі, погоні і багато іншого. Вибирайте з 30 видів зброї, серед яких пістолети, револьвери, кулемети, штурмові і снайперські гвинтівки, дробовики і навіть більше. Можна зіграти в кампанії як поодинці так і по мережі. Три персонажа; у кожного персонажа окрема унікальна історія і власна кінцівка. Командні бої на смерть і в режимі «Копи проти гангстерів» до 12 гравців.

 

Call of Juarez: Стрілець

Call-of-Juarez-Gunslinger-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Стрілець — це гра, де особливо цінуються комбо-серії: той, хто встигає швидко стріляти в голову, вбивати ворогів на ходу і потрапляти в бочки з порохом, отримує найбільше очок. Гра навіть не намагається забезпечити ворогів інтелектом або вимагати від гравця винахідливості — вона просто викидає на героя одну хвилю ворогів за одною, ніби плескає по плечу, видаючи 100 очок за кожне попадання в голову. Періодично на шляху Сайласа зустрічаються і боси, здатні прийняти кілька десятків куль і не померти з такими хлопцями доводиться грати в квача, тікаючи від їх атак і повертаючись назад з динамітом у руках. Втім, основну масу лиходіїв Сайлас вбиває в чесній дуелі.

Call-of-Juarez-Gunslinger-1 Call-of-Juarez-Gunslinger-2 Call-of-Juarez-Gunslinger-3 Call-of-Juarez-Gunslinger

Розробники переглянули механіку дуелей, зробивши її зрозуміліше: рухом миші ми фокусуємо погляд на опонента, а кнопками A і D маємо руку над кобурою, щоб вихопити револьвер як можна швидше. Як тільки ворог починає тягнутися до пістолета, час уповільнюється, і у нас є пара миттєвостей, щоб прицілитися і спустити курок. Можна витягнути зброю і першим, але в цьому випадку вважатиме Сайласа боягузом. Окуляри, одержувані за вбивство ворогів, перетворюються в досвід. Сайлас поступово набирає рівні та вивчає нові вміння — бере в руки другий револьвер, навчається швидкої перезарядки, збільшує тривалість уповільнення. Якщо на початку гри герой виглядає просто крутим ковбоєм, то ближче до кінця перетворюється в ходячу машину смерті, вбиває ворогів, навіть не цілячись в них (такий навик теж є).

 

GUN

GUN-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Відкритий світ, Шутер від третьої особи

Доля забрала у Колтона Уайта все, чим він дорожив. З тих пір Уайт довіряє лише своєму зброї. Його життя — це реалістичний епічний пригодницький екшен, що дозволяє гравцям зануритися в жорстокий та злочинний світ Дикого Заходу! Нові і нещадні способи покарання: Непомітно подкрадись і атакуй своїх супротивників, використовуйте їх як щит, ріж і расстреливай їх. Сматывайся і спостерігай за наслідками, стріляти зі зброї в руках противника або знищуй їх за допомогою динаміту. Велика різноманітність місій і геймплея: веди війну верхи на коні, захоплюй поїзда, захищай повій, грати в покер, полюй на бізонів і це не все. Безліч стилів геймплея включають стрільбу на точність, тактики скритності і використання вибухівки.

GUN-1 GUN-2 GUN-3 GUN

Прийми участь в безлічі побічних місій, що дозволяють оволодіти метанням зброї і їздою на коні. Відкривай секретна зброя і покращуй свої вміння та здібності, щоб підвищити ефективність зброї і спорядження. Брутальний реалізм: роби як стрілець, який захищає справедливість, або шукай відплати, зустрічаючись з продажними поліцейськими, ворогуючими кланами, холоднокровними рецидивістами і нещадними зрадниками. Використовуй безліч справжньої зброї, що включає кольти, рушниці, гармати Гатлінга, палаючі стріли, сокири, динаміт, і це не повний список.Великий інтерактивний світ: проходь безліч захоплюючих місій, подорожуючи на захід через новий рубіж.

 

Secret Ponchos

Secret-Ponchos-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Шутер з видом зверху

Secret Ponchos — це гра в жанрі екшену, яка пропонує гравцям нову форму битв. Різкий, динамічний, веселий і скажено захоплюючий — такими словами автори характеризують геймплей. Ізометрична перспектива привносить в Secret Ponchos дух файтинга і командних шутерів. Володіючи кутом огляду в 360 градусів, ви можете стежити за тим, що діється навколо і мати більш точне уявлення про те, коли слід ухилитися, а коли атакувати. Боріться в режимі дуелі «1 на 1» або в повністю вільному і доступному для всіх режимі. Або можете об'єднатися з друзями в цілу банду і кинути виклик своїм ворогам.

Secret-Ponchos-1 Secret-Ponchos-2 Secret-Ponchos-3 Secret-Ponchos

Створіть свого унікального злочинця, використовуючи динамічний набір персонажів в стилі вестерн, кожному з яких притаманні свої бойові навички і види зброї. З кожним новим убивством ви будете ставати все більш відомим, але пам'ятайте — чим більше слави ви притягнете до себе, тим більшою буде нагорода за вашу голову. І врешті-решт саме ви можете стати метою номер один, полювати за якою будуть вже цілі орди ворогів.

 

Boot Hill Heroes

Boot-Hill-Heroes-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: RPG, інді, піксельна

Boot Hill Heroes — це захоплююча пригодницька гра, яка дозволить вам з головою зануритися в світ Дикого Заходу. Поодинці або на пару з трьома друзями вам належить взяти на себе управління Кідом, Доком, Мун і Рози, здолати банду Сэйнтс-Літтл і врятувати жителів Бронко в цій кооперативної рольовій грі в реальному часі. це рольова гра, яка стилізована під комп'ютерну гру середини дев'яностих років.

Boot-Hill-Heroes-1 Boot-Hill-Heroes-2 Boot-Hill-Heroes-3 Boot-Hill-Heroes

Фахівці студії Experimental Gamer витримали всі в єдиному старому стилі: і геймплей і дизайн. Сюжет полягає в тому, що геймеру відводиться роль сина шерифа, якого після смерті батька потрібно дбати про безпеку свого житла. Всім, кому близький дух Дикого Заходу і в кого ще свіжі спогади про кінець минулого сторіччя, ця гра доставить величезне задоволення.

 

Gunman Clive 1 і 2

Gunman-Clive1

Дата виходу: Перша 2014 р. Друга 2015 р.

Жанр: Платформер, 2D

Обидві частини гри є барвистими вестерн-платформерами з незвичайним графічним оформленням, дія яких розгортається на дикому заході. За сюжетом – на дворі панує 19 століття, навкруги панує злочинність, і тільки ви можете навести порядок і стати загальним спасителем, якщо звичайно, постараєтеся. По геймплею гра нагадує старенький Sunset Riders, що виходив на Sega і Super Nintendo.

Gunman-Clive2 Gunman-Clive3 Gunman-Clive4 Gunman-Clive5

Тут, як і в будь-якому платформер, гравцеві доведеться дуже багато стрибати, бігати і стріляти, борючись з ордами супротивників протягом 15 складних і різноманітних рівнів, в кінці кожного з яких неодмінно буде колоритний бос. До особливостей гри слід також віднести: оригінальний художній стиль гри, безліч цікавих ворогів, по-справжньому епічного бою з ватажками і багато іншого.

 

Westerado: Double Barreled

Westerado-Double-Barreled-1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Аркадний шутер, інді, відкритий світ, піксельна, детектив

Westerado: Double Barreled виглядає справжньою віддушиною жанру. У грі великий відкритий світ з індіанцями, шерифами, бізонами, пабами і всім тим, за що так люблять Дикий Захід, в якому гравцеві буде чим зайнятися. Основна мета ж знайти і вбити небезпечного злочинця, винного у смерті Вашої рідні. Складність полягає в тому, що жителі навіть бояться називати його ім'я, не кажучи вже про прикмети... Westerado справжній діамант інді-ігор. Такі шедевральні твори з'являються далеко не кожен день. Такий механіки дотримується і сама гра, причому при перезарядці ви самі визначаєте кількість акумуляторів у барабан револьвера куль, шляхом натискання на кнопку перезарядки.

Westerado-Double-Barreled-2 Westerado-Double-Barreled-3 Westerado-Double-Barreled-4 Westerado-Double-Barreled

Westerado володіє відкритим світом, чесним диким заходом з салуна, бандитами, шерифами та індіанцями, а так само своїм, неповторним піксельною шармом, та ще й з можливістю перебити все, що рухається. Виконуючи квести, ми отримуємо чергову «зачіпку» про зовнішності ненависного бандита, все це відображається у окремому вікні інтерфейсу. Бандит цей, виявляється, теж не сидить на місці і періодично з'являється у випадковому місці. Пройти Westerado можна швидше ніж здається, якщо гравець збере хоча б частину потрібних прийме «підозрюваного» виявиться з ним в одній локації — гра обов'язково попередить про це.

 

Hard West

Hard-West-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Покрокова стратегія, тактична стратегія

Hard West — покрокова стратегія в якій трагічний збіг обставин змушує героя встати на шлях помсти і хаосу. Він не щадить тих, хто був жорстокий з ним і його близькими. 8 унікальних сценаріїв і 40 походовых бойових місіях. Подорожуючи по ігровому світу, ви зустрінете чимало барвистих ігрових персонажів, чиї долі хитромудро переплітаються з вашою. Разом вам належить приймати рішення і розкривати плани давніх темних сил. У складного сюжету може бути кілька кінцівок в залежності від того, які вибори ви робили в грі.

Hard-West-1 Hard-West-2 Hard-West-3 Hard-West

Унікальний світ «Страшного» Заходу: відкрийте для себе світ, сплетений з легенд, демонів, давніх ритуалів і диявольських культів. Можливість управляти загоном до 4 бійців і широкий спектр навичок для прокачування, заснованих на стилістиці вестерну: від трюків з пістолетом до виживання будь-якою ціною. 40 видів зброї, заснованих на історичних прототипах. До ваших послуг вибір дробовиків, рушниць, пістолетів і снайперських гвинтівок у дусі епохи і багато іншого.

 

Luckslinger

Luckslinger1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Платформер

Захоплюючий піксельний платформер, виконаний у дусі американських спагетті-вестернів, в якому удача нашого персонажа залежить від цілком відчутного колекційного предмета під назвою «успіх», підбирається прямо під час бою. Даний параметр, до речі, має в грі дуже вагому роль. Зокрема, якщо він у вас буде низьким, то проходження гри різко ускладнитися.

Luckslinger2 Luckslinger3 Luckslinger4 Luckslinger5

Незважаючи на уявну простоту, гра зроблена дуже якісно і відмінно передає атмосферу дикого заходу. Пікселізация не ріже очі, а навпаки йде даного проекту тільки на користь (тим більше, що деталізація тут на вищому рівні). Граємо ми за ковбоя, якого тут можна навіть кастомизировать. У грі кілька десятків рівнів, безліч головоломок і велика кількість перестрілок. Важливу і корисну інформацію можна отримати від другорядних персонажів, поради яких можуть кардинально змінити ситуацію в вашу сторону.

 

12 is Better Than 6

12-is-Better-Than-6-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Шутер з видом зверху, інді

12 is Better Than 6 — це динамічний шутер з видом зверху елементами стелса, виконаний в тематиці Дикого Заходу і з незвичайною графікою намальованою ручкою. Дія гри розгортається в 1873 році — в часи розквіту беззаконня і жорстокості на території всієї Північної Америки. Ви будете грати за втік мексиканського каторжника, що бореться за виживання і свободу.

12-is-Better-Than-6-1 12-is-Better-Than-6-2 12-is-Better-Than-6-3 12-is-Better-Than-6

Це дуже "живий" і цікавий вестерн, від якого отримуєш задоволення всі ті кілька годин, що він триває. Ніж, револьвер, двостволка, гвинтівка, цибулю і, звичайно ж, динаміт допоможуть нам прокласти шлях крізь натовпи ворогів і дізнатися правду. Гра розбита на безліч невеликих рівнів і деякі з них доведеться починати не по одному разу, бо помилки тут не прощаються і кожна куля може стати останньою для вас точно так само як і для ваших противників.

 

Mad Bullets

Mad-Bullets1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Тир, інді

На подив динамічна і цікава гра про дикому заході, виконана в стилі аркадного шутера тіра, в якому гравець може попрактикуватися у швидкості, реакції, а також швидкості прийняття рішень. Гравців чекають веселі перестрілки з сотнями ворогів, які так і норовлять вас пристрелити. Додайте сюди жвавий саундтрек, яскраву мальовану графіком і безліч бонусів і ви отримаєте відмінний проект, за яким можна скоротати пару-трійку вечорів.

Mad-Bullets2 Mad-Bullets3 Mad-Bullets4 Mad-Bullets5

Розстрілюйте різноманітних колоритних ворогів, ламайте пострілами оточуючі вас предмети на рівні і знаходите бонуси, відбивайте постріли супостатів і постарайтеся прожити як можна довше і заробити максимальну кількість очок! До речі крім супротивників у грі також присутні мирні жителі, вбивство яких суворо карається.

 

Western Press

Western-Press1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Симулятор дуелі

Western Press являє собою піксельний симулятор ковбойських дуелей на дикому заході з можливістю гри проти ботів і чемпіонатами на 16 гравців. Стріляти один в одного ми будемо на тлі паровозів, салунов або, наприклад, гігантських секвой. Всі персонажі дуже колоритні і запам'ятовуються і крім ковбоїв гравці зустрінуть тут читає молитву священика, дамочку з парасолькою, поліцейського і парочку індіанців.

Western-Press2 Western-Press3 Western-Press4 Western-Press5

Самі дуелі в грі побудовані на QTE-елементі, коли гравцям потрібно швидко натискати відповідну комбінацію клавіш за відведений час (тут на все дається 3 секунди). Хто швидше і точніше повторив комбінацію – той і переміг. Звичайно, гра досить проста і після перемоги в своєму першому турнірі, сенсу грати далі мало, т. к. далі слід тільки повторення вже пройденого. Але скоротати пару-трійку вечорів (і навіть отримати від цього задоволення) за цим своєрідним «тренажер для пальців» можна.

 

Sunset Rangers

Sunset-Rangers1

Дата виходу: 2016 р. Знаходиться в ранньому доступі

Жанр: Відкритий світ, виживання

Sunset Rangers – це «пісочниця» з елементами виживання у світі дикого заходу з усіма відповідними атрибутами – безкрайніми преріями, частими перестрілками з приводу і без, та іншими ковбойськими «розвагами». Геймплей в більшості своїй стандартний для жанру: ми шукаємо їжу і воду, полюємо за ресурсами, створюємо предмети і будуємо житла (загалом, той же Rust, тільки в профіль і з ковбойськими капелюхами).

Sunset-Rangers2 Sunset-Rangers3 Sunset-Rangers4 Sunset-Rangers5

Карти розраховані до 200 гравців. Є тут система класів, а також нагород за особливо небезпечних вбивць. Після смерті, персонаж гравця втрачає все, що було нажите непосильною працею. Але при бажанні можна закопати частина награбованого в пустелі, щоб потім повернутися сюди після смерті, і розжитися стартовим капіталом, озброєнням та ін. Гра знаходиться в ранньому доступі, але перспективи проекту безумовно є.

 

Turmoil

Turmoil1

Дата виходу: 2016 р. Знаходиться в ранньому доступі

Жанр: Бізнес-симулятор, стратегія, менеджмент

Turmoil – це симулятор нафтового магната на дикому заході часів, коли «нафтова лихоманка» тільки-тільки почала набирати обертів. Пророкуючи відмінне майбутнє нафтового бізнесу, ви в особі свого персонажа починаєте вкладати в нього свої гроші і завойовувати ринок. Гра починається з пошуку нафти, після чого потрібно орендувати землю і розгортати її видобуток. Не забувайте вкладати зароблені фінанси в свій подальший розвиток, оскільки тільки так ви зможете зміцнитися на ринку.

Turmoil2 Turmoil3 Turmoil4 Turmoil5

Оскільки нафтовий бізнес дуже вигідний, то і противники у вас будуть самі хитрі і небезпечні, з яким потрібно «тримати вухо гостро». В іншому випадку ви ризикуєте втратити хороші нафтові ділянки, а значить, і хороший прибуток. Незважаючи на те, що графіка в грі дещо примітивна, ігровий процес і економічна система зроблені просто чудово, тому однозначно спробуйте цю гру.

 

Gun Done

Gun-Done1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Аркада

Казуальна інді-гра в піксельному стилі, в якій гравцеві пропонується спробувати свої сили в дуелях з ковбоями, бандитами, а також різними впізнаваними персонажами з фільмів, ігор та ін. Стріляйте у ворогів, ухиляється від куль, встановлюйте рекорди і станьте справжньою легендою дикого заходу.

Gun-Done2 Gun-Done3 Gun-Done4 Gun-Done5

У грі безліч фонів для битви, ще більше цікавих персонажів, безліч відсилань до сучасної культури (фільми, ігри, аніме і багато іншого), відмінний музичний супровід і декілька режимів гри. До кожного з противників буде присвоєна власна нескладна міні-гра, разнообразящая ігровий процес. Зовні Gun Done виглядає просто , однак вона не позбавлена чарівності і здатна на деякий час затягнути вас з головою.

 

Ghost Town Mine Ride & Shootin' Gallery

Ghost-Town-Mine-Ride-&-Shootin’-Gallery1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Шутер від першого лиця, Хоррор,містика

Дуже атмосферна іграшка, що поєднує в собі суміш таких жанрів, як шутер від першої особи, пригоди і жахи. Дія гри розгортається на дикому заході, де герой опиняється в жахливому місці – покинутій шахті гірників, повної примар. Зумієте чи ви відбитися від нападаючої на вас нечисті, і вижити в цьому хаосі?

Ghost-Town-Mine-Ride-&-Shootin’-Gallery4 Ghost-Town-Mine-Ride-&-Shootin’-Gallery3 Ghost-Town-Mine-Ride-&-Shootin’-Gallery2 Ghost1

Відмінною рисою даного проекту є його підтримка шоломів віртуальної реальності. Тобто в принципі гра розроблялася для VR-шоломів, тому щоб повною мірою відчути атмосферу того, що відбувається вам буде потрібен девайс. В цілому ж Ghost Town Mine Ride & Shootin' Gallery непоганий тир з безліччю супротивників, автентичною зброєю і міцною атмосферою дикого заходу, приправленою часткою містики.