секрети проходження BioShock | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Секрети проходження гри BioShock. Плазміди і зброю.
BioShock

1. У грі дуже часто траплятимуться ситуації, коли вам буде просто на просто не вистачати патронів і єви. Тому як можна ретельніше обшукуйте всі місця, де ви будете. Поспішає в цій грі нікуди, тому можна спокійно оглядати все навколо. Обшукуйте сміттєві ящики, контейнери касові апарати, трупи . Боєприпаси і аптечки можуть лежати як де-небудь нагорі так і захаращені всяким мотлохом.

Є в грі деякі нички, секрети заховані в різних місцях. Наприклад, коли ви потрапите в кімнату (здається номер №7) де лежать батьки дівчинки, то якщо розбити картину, за нею можна знайти гентонік.

2.Використовуйте плазміди BioShock з розумом. комбінуйте їх. Не даремно у всій грі всюди є вода, розлите пальне речовина, бродячі в самоті великі татусі. Бийте струмом по воді, де стоять ваші супротивники і запаліть розлиту речовину. Big dad гипнотизируйте, щоб він бився на вашій стороні.

3. Коли граєте, комбінуйте плазміди і зброю. Дуже часто буває так, що починаєш використовувати плазміди і забуваєш про зброю або навпаки. З чого часто трапляється, так що відбувається нестача чого-небудь, наприклад, повно єви, але мало патронів.

4. Не беріть все що попало! Якщо у вас повно єви, але мало здоров'я, то не потрібно пити спиртного або вживати інші речовини, які збільшують єву, але зменшують здоров'я.

5. Найбільше грошей лежать в касових апаратах і в убитих вами великих течках.

6. Коли ви закуповується в магазині, то не купуйте аптечки, єву, патрони, до максимуму, завжди залишайте трохи вільного місця. Так як якщо ви знайдете щось не зможете взяти, якщо у вас цього буде повно.

7. Електричні натяжки можна знімати за допомогою телекінезу, кидаючи в них предметами

 

Правильне використання плазмідів

плазмид BioShock

Самий непотрібний плазмід в BioShock це циклон-пастка можете його взагалі практично не використовувати. Другий за марності плазмід це маркер безпеки теж на мій погляд практично непотрібний плазмід. його можна іноді використовувати, але простіше бити електророзрядом з камер стеження і зламувати їх. Телекінез можна використовувати його, але досить складно, він дійсно корисний проти мутантів-нітро і в тих місцях де є балони і бочки які можна жбурляти у ворогів. Також його добре використовувати в фінальній битві з Фонтейном

Найкорисніший плазмід це зимова холоднеча з цим плазмідом ви пройдете всю гру і він буде вам корисний. Він корисний тим, що можна практично будь-яких супротивників заморожувати і бити їх поки вони знерухомлені. Далі електророзряд дуже хороший проти будь-якої техніки надовго її відключає і дає час, щоб зламати. До речі, без нього в деякі місця ви не зможете потрапити. Також можна бити по воді, де стоять ваші супротивники.

Спалювання теж хороший плазмід, підпалює розлиті горючі речовини, супротивників. Також без цього плазміда ви не зможете потрапити в деякі місця. Добре працює в парі з зарядом. Підпалюєте супротивника, він біжить у воду щоб загасити себе і коли він забігає в воду б'єте по воді електророзрядом. Так можна легко вбити доктора Штайнмана (першого боса в грі). Рій комах ідеально застосовувати, коли багато противників, цей плазмід відволікає і в цей час ви можете їх вбивати.

 

 

Як вбити великого татуся (big dad)

BioShock

big dad побивається дуже легко. Проти них добре працює плазмід холоднеча і рій комах. Заморожуєте його або відволікаєте комахами, і він залишає на вас нападати. В цей час можете його спокійно розстрілювати. Також проти великого татуся гарні бронебійні патрони. Або ж використовуйте проти нього гранатомет. Можна розкидати навколо себе міни реагують на тепло а після вистрілити в нього він побіжить на вас і нарветься на міни.

Ще є прикольний спосіб це гипнотизируете іншого папочку і нацьковує їх один на одного. В цей час можете спокійно стояти осторонь. Інші вбиваються також легко, просто потрібно правильно комбінувати плазміди проти них.

Зброя в BioShock

Гайковий ключ — найперше зброю яке дають у грі. Краще всього використовувати для того, щоб пробивати собі прохід розбиваючи решітки та інші перегородження. Також використовувати після того, як зупинили противника за допомогою заморозки заряду

BioShock

Револьвер — друге зброю яке отримуєте в грі. Має 6 патронів в барабані до поліпшення . Цією зброєю краще всього відразу стріляти в голову

BioShock

Дробовик — має заряд на 4 патрона. хороший проти декількох супротивників стріляти бажано прямо в упор в тулуб мутантів або трохи нижче голови.

BioShock

BioShock

Автомат — 40 патронів в барабані. Дуже нагадує автомат Томпсона. Добре використовувати проти декількох супротивників або швидко рухомих цілей. Стріляти чергами в тулуб, коли багато противників або короткими в голову якщо супротивник один. Непоганий проти великого татуся якщо заряджений бронебійними патронами.

BioShock
Гранатомет — 4 заряду. Ідеальна зброя проти татуся. 2-6 пострілу і він мертвий. Також добре його використовувати проти босів і живучих мутантів в кінці гри.

BioShock
Хімічний розпилювач — 100 в заряді. Дуже гарне зброю проти декількох супротивників і міцних мутантів. Також можна використовувати проти великого татуся. стріляє рідким азотом, напалмом і електричним гелем. Все окрім напалму в основному тільки зупиняють ворога.

BioShock

Арбалет — 5 зарядів. З цієї зброї найкраще стріляти по мутантам які ще не встигли помітити вас. Не рекомендую використовувати проти декількох супротивників і великих татусів.

BioShock