BioShock 2 | gameshare.com.ua - ігровий підхід

BioShock 2
BioShock 2

Назва гри: BioShock 2

Жанр: шутер від першої особи з елементами RPG

Дата Виходу: 9 лютого 2010

У другій частині BioShock 2 всі дії будуть відбуватися все в тому ж підводному місті Захват. Хто не проходив і не знає перший BioShock та події, що відбулися в ньому, рекомендую ознайомитися з першою частиною BioShock.

Дії ігри починаються в 1958 р. Великий татко захищає маленьку сестричку на яку напали. Захистивши її, до нього підходить жінка дає йому команду зняти шолом, дає пістолет в руки і каже вистрілити собі в голову. Татко стріляє собі в голову.

10 років потому великий татко (Дельта) приходить до тями. Нічого не розуміючи, він бачить, те у що перетворився Захват і його жителі, всюди списані стіни, в яких згадується ім'я Лемб. На зв'язок з ним виходить Тененбаум (так-так, вона ще жива) при зустрічі він дізнається, що Софія Лемб жінка, яка змусила його вистрілити собі в голову. Також він дізнається, що вона створила якийсь культ, ідея якого полягає в тому що всі жителі належний принести себе в жертву віддавши свій АДАМ і з'єднатися в єдине ціле в одній людині.

BioShock 2


В ході сюжету гри Дельта дізнається про те що Були винайдені нові вдосконалені татуся. І що він перший з досвідчених, над якими провели експеримент по створенню татусів. З допомогою цих експериментів у нього створилася зв'язок з однієї з сестричок, схожа на зв'язок батька і дочки.

Також з'ясується, що Дельта простий водолаз, який спустився в глиб океану і випадково натрапив на місто Восторг. Ендрю Райан подумав, що він шпигун і тому його піддали експерименту.

Дівчинку (Елеонора), з якою у нього зв'язок, тримає Софія Лемб під замком і вона є її матір'ю. І що саме вона збирається зробити тією людиною, в якому об'єднаються всі. Дівчинка допомагає своєму батькові як може, і якраз вона його оживила для того щоб він її врятував.

BioShock 2

У грі крім маленьких сестричок з'являться старші сестрички. Ще один експеримент, коли молодші сестрички виростали, то переставали збирати АДАМ, тому вирішено було зробити з них старших сестричок, добре озброєних і володіють різними можливостями.

У фіналі гри Дельта звільняє Елеонору, а Лемб вирішує підірвати захват. Разом вони виберуться з міста. У всіх кінцівках Дельта гине.

 

Кінцівки BioShock 2

Гра має 4 різні кінцівки, які ви самі визначаєте в ході проходження гри.

  • Хороша кінцівка. Якщо ви рятуєте всіх сестричок і не вбиваєте ключових персонажів, то в кінці Елеонора рятує свою матір і забирає у Дельти АДАМ, щоб залишити всі його спогади при собі, щоб він був її совістю.
  • Погана кінцівка. Якщо ви вбиваєте сестричок і ключових персонажів гри, то в кінці Елеонора вбиває свою матір, забирає ваш АДАМ, і каже, що вона перетворилася на чудовисько, і настають страшні часи
  • Нейтральна кінцівка. Якщо рятуєте всіх сестричок, але вбити всіх персонажів, то Елеонора вбиває свою матір, забираючи АДАМ у Дельти, і говорячи про зміни і прихід страшних часів.
  • Нейтральна кінцівка. Якщо ви вбиваєте всіх сестричок, але не чіпаєте персонажів, то в кінці Елеонора рятує життя своєї матері, щоб вона мучилася все життя, і Дельта не дає їй забрати свій АДАМ, відштовхуючи рукою шприц.

 

 

Огляд гри BioShock 2

У грі крім маленьких сестричок з'являться старші сестрички. Ще один експеримент, коли молодші сестрички виростали, то переставали збирати АДАМ, тому вирішено було зробити з них старших сестричок, добре озброєних і володіють різними можливостями.

BioShock 2

Нас чекає все той же місто Захват і атмосферна розруха, хаос і звичайно ж наші вороги мутанти. В ярмі з'явився новий клас великих татусів, які стали більш сильніше і краще озброєні. Наприклад, вони можуть ще розкидати і автоматичні турелі.

BioShock 2

Сам Захват став ще красивішим. І, до моєї великої радості, прибрали місії, де потрібно зібрати різні інгредієнти для збору того чи іншого приладу або екстракту. Тепер BioShock 2 став простим лінійним шутер, де ми можемо прокачувати свої здібності і зброю.

У грі ми регулярно будемо захищати маленьких сестричок, що на початку гри дуже інтригує і подобається, але після порятунку 8-10 сестричок це заняття неабияк набридає. Сюжет і персонажі в ігри получилися вяленькими на відміну від першого BioShock, хоча ми і зустрінемо старих персонажів в грі. Тепер гра вимагає від нас простого мочилова мутантів і дійти від точки А до точки Ст.

Початок гри дуже інтригує, але далі вже описав вище, що буде відбуватися. Але фінал гри змушує гравця також пожвавитися і відчути інтерес саме до сюжету гри.

Bioshock 2

В цілому у гри вийшов непоганий геймплей, хороша атмосфера, хоча не відрізняється нічим від першого BioShock, лише покращилася графіка. Вийшло дуже гарний початок і хороший кінець. Кінець гри вийшов взагалі ідеальний, який залишає непогане враження від гри.

 

Відео огляд BioShock 2

 

Трейлер BioShock 2

трейлера російською мовою немає, та він і не потрібен