Кращі ігри про космос і космічні кораблі на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Відмінна добірка ігор і симуляторів космосу
Всім привіт! Нижче зібрана добірка з 33 кращих ігор про космос і космічні кораблі для комп'ютера. Підбірка збиралася більше 3-х років і спочатку зберігалася у мене на комп'ютері, тепер вона є тут. Ігри постійно відстежуються і сама смакота регулярно сюди додається.

Окремо я зробив добірку тільки стратегій про космос. Тут же більш представлені ігри інших жанрів.

 

Freelancer

Freelancer1

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: Космічний симулятор

Далеко не новий, але по-справжньому Великий (так-так, саме з великої літери) космічний симулятор, який досі дорівнюють багато сучасні розробники. Простий для освоєння і продуманий до дрібниць Фрілансер став іконою космосимів на багато років вперед. Зав'язка у грі дуже просте – молодий пілот Трент втрачає свій корабель і береться за будь-які замовлення, переквалифицируясь походу гри з хлопчика на побігеньках у спасителя всього людства...

Freelancer2 Freelancer3 Freelancer4 Freelancer5

Гравців чекає величезний живий і правдоподібний світ зі своєю політичною життям, безліч різноманітних кораблів з унікальними можливостями апгрейда і озброєння, цікавий і оригінальний сюжет і навіть вільна гра, почати яку можна після проходження основної кампанії. Крім того, на сьогоднішній день існує безліч різноманітних модів, значно розширюють і поліпшують різноманітні аспекти гри.

 

EVE Online

EVE-Online1

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: ММОРПГ

Багатокористувальницька онлайн-гра, дія якої відбувається в космосі. Гравець тут виступає в якості капітана власного космічного корабляи практично з самого початку гри вольний діяти так, як йому захочеться (добувати ресурси, торгувати, воювати, займатися піратством та багато іншого). Відмінною особливістю проекту є те, що гравці самі впливають, як на економічну, так і політичну ситуацію в ігровому світі.

EVE-Online2 EVE-Online3 EVE-Online4 EVE-Online5

Чотири ігрові фракції, 7 тисяч зоряних систем, незліченна безліч кораблів, апгрейдів і варіантів прокачування, і просто безмежні можливості по отыгрышу власної ролі в цій воістину монументальної гри не залишать вас байдужими. Варто відзначити, що гра платна (оплачується місячна підписка), однак тут є безкоштовний режим з певними обмеженнями щодо розвитку персонажа і оплатою передплати за внутрішньоігрової валюту.

 

Space Empires: Starfury

Space-Empires-Starfury-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: космічна стратегія

Space Empires: Starfury – космічна стратегія, що відкриває перед гравцем безмежний космічний простір.

Space-Empires-Starfury-2 Space-Empires-Starfury-3 Space-Empires-Starfury-1 Space-Empires1

У цій грі Вам належить створити власну імперію і як можна краще її розвинути. Борозните космічні простори, привласнюйте нові території, знищуйте ворогів, розвивайте дипломатію, адже ви – зірковий генерал. Залишилося лише вибрати шлях розвитку і, дотримуючись його, дійти до переможного кінця.

 

X2: The Threat

X2-The-Threat-0

Дата виходу: грудень 2003 р.

Жанр: симулятор

X2: The Threat (Загроза) — захоплюючий і дуже реалістичний космічний симулятор з елементами досліджень, торгівлі, будівництва та військових битв. Великі космічні світи, інтригуючий сюжет, достаток вибору космічних кораблів (близько 70 видів), можливість створення свого міжгалактичного крейсера для досягнення заданих цілей, безліч об'єктів і загадок – все це цінують гравці, які здатні провести за штурвал зорельота безліч годин.

X2-The-Threat-1 X2-The-Threat-2 X2-The-Threat-3 X2-The-Threat

Простір космосу розділене на сектори, яких в грі більше сотні. Між секторами є ворота, іменовані гиперпроходами. Існують ворожі, мирні і невідомі сектора. Гравцеві надається повна свобода дій, він може розвиватися так, як йому завгодно. Наприклад, будувати станції, фабрики, заробляючи на цьому гроші. Або, наприклад, займатися піратством. Або ще простіше – просто слідувати сюжету гри.

 

X3: Reunion

X3-Reunion-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: космосимулятор, відкритий світ

X3: Reunion – космічний симулятор з елементами торгівлі. Гра створена для справжніх цінителів безкрайніх космічних просторів, великих міжгалактичних битв, свободи переміщення, дипломатії, будівництва і торгівлі. У грі є своя лінія сюжету, але це не обмежує користувача у свободі досліджень і дій. Сюжет побудований навколо войовничої і агресивної цивілізації Хааки. У суспільстві Хааки діє жорстка ієрархія, де підпорядковуються єдиному керівникові. Їх військовий флот атакував Землю і винищив мільйони людей. Гравець повинен розгадати слабке місце войовничої раси і врятувати людство від загибелі.

X3-Reunion-1 X3-Reunion-2 X3-Reunion-3 X3-Reunion

Ігровий світ представлений величезною всесвіту, в якій налічується 162 секторів. У кожному з них є брами-портали, крізь які можна швидко переходити з сектора в сектор. У всесвіті живуть представники восьми різних рас, серед яких є доброзичливі і ворожі. Величезне значення в проходженні гри має розвиток системи промислового виробництва та торговельних відносин. Будівництво нових заводів і фабрик, встановлення торговельних зв'язків допоможе у розвитку міжгалактичного бізнесу, вдосконалення свого корабля і багато в чому іншому.

 

Parkan 2

parkan1

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Космічний симулятор, шутер

Старенький, але дуже захоплюючий космічний симулятор від російських розробників, є продовженням гри Паркан: Хроніка Імперії, однак, сильно відрізняється від свого попередника. І хоча основні риси двох ігор були схожі, друга частина значно просунулася в плані графіки, фізики боїв і загальної барвистості, що відбувається на екрані. Також був доданий ряд нововведень, наприклад, бойові роботи для планетарних атак.

Parkan2 Parkan3 Parkan4 Parkan5

В цілому ж, друга частина Parkan – добротний симулятор з більш ніж 500 різними зоряними системами. У вас є космос корабель і ви самі, необмежені ніякими рамками. Гравець може досліджувати галактики, висаджуватися на планети (і навіть захоплювати їх!), воювати, торгувати, спілкуватися, знову воювати... Поверхню планет, до речі, генерується випадковим чином, що значно підвищує реіграбельность проекту. Одним словом, Parkan 2 краще один раз спробувати самому, ніж читати про нього огляди.

 

STAR WARS Battlefront II

STAR-WARS-Battlefront1

Дата виходу: березень 2005 р.

Жанр: Шутер від першого і третього особи

Командний тактичний шутер з всесвіту Star Wars, є продовженням гри Star Wars: Battlefront. Друга частина принципово не відрізняється від свого попередника, а найближчим проектом з ігровою механікою схожою можна назвати серію Battlefield. У грі присутня різноманітна техніка з Зоряних Воєн, практично всі ключові персонажі, відомі локації, а також обіграні деякі важливі битви саги.

STAR-WARS-Battlefront2 STAR-WARS-Battlefront3 STAR-WARS-Battlefront4 STAR-WARS-Battlefront5

Друга частина Battlefront – має більшу кількість різних режимів (в порівнянні з попередником), безліч карт, 4 протиборчі армії (по два на кожну з представлених в грі ер) і по кілька класів бійців за кожну зі сторін. Баталії відбуваються, як на планетах, так і в космосі, що значно урізноманітнює геймплей. Однозначний мастплэй, як для любителів Star Wars, так і для шанувальників ігор типу Battlefield.

 

Oolite

Oolite-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Симулятор космічного корабля, відкритий світ

Oolite — космічний симулятор з нелінійним ігровим процесом і видом від першої особи. Гравець керує управлінням космічного корабля, здатного переміщатися між сусідніми планетними системами за допомогою червоточин, які створюють силові установки космічного судна. Кожна з систем має тільки одну населену планету, навколо якої крутиться орбітальна станція. Виходячи з назви населеної планети, гравець вибирає пункт призначення. Не дивлячись на те, що при наявності достатньої кількості пального червоточину в межах системи можна зробити де завгодно, гравцеві все ж доведеться провести корабель до станції відкритого космосу.

Oolite-1 Oolite-2 Oolite-3 Oolite

На своєму шляху він може зустріти інші кораблі, з деякими з них доведеться вступити в смертельний бій. Апарати космічних мандрівників в грі озброєні ракетами і лазерами. Більшість боїв відбувається на близькій відстані від противника. Однак у відкритому космосі не діють сили тяжіння та інерції. Це робить систему бою дуже непередбачуваною.

 

Darkstar One

Darkstar-One1

Дата виходу: березень 2006 р.

Жанр: Космічний симулятор

Непогана космічна «літалки» з великими можливостями і міцним розгалуженим сюжетом (одних тільки 3D-відеороликів тут набереться на добрих 50 хвилин). За сюжетом нашому протагоністу дістається унікальний космічний корабель його батька, на якому ми і починаємо свою пригоду. І хоча гра і не вважається еталоном жанру, любителям космосимів вона безумовно сподобається.

Darkstar-One2 Darkstar-One3 Darkstar-One4 Darkstar-One5

До ваших послуг: більше 200 різноманітних поліпшень корабля і його систем, безкраї повністю відкриті для дослідження простори космосу, безліч унікальних рас (кожна зі своїми особливостями), різноманітні можливості заробітку коштів (торгівля, контрабанда, супровід, полювання за головами, вбивство піратів тощо). Примітно, що «хороший» і «поганий» відіграш не впливає на сюжет, але дещо змінює стиль гри.

 

Space Force: Rogue Universe

Space-Force-Rogue-Universe-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Симулятор, відкритий світ

Space Force: Rogue Universe – космічний симулятор. Гра відрізняється реалістичною графікою, динамічної космічних битв, досліджень і торгівлі. Вам належить перенестися у відкритий космічний простір з мальовничими планетами, гарячими зірками, кометами, астероїдами і чорними дірами. У цьому симуляторі, крім військової справи можна зайнятися торгівлею, розвідувальною діяльністю, дипломатією і заробляти гроші для підвищення рівня своєї майстерності.

Space-Force-Rogue-Universe-1 Space-Force-Rogue-Universe-2 Space-Force-Rogue-Universe-3 Space-Force-Rogue-Universe

На вибір гравця – один із 14 видів космічних кораблів, які можна віднести до трьох категорій: важкі, середні і легкі. Зорельоти піддаються удосконаленню, за основними характеристиками: захист, зброю, обсяг вантажного відсіку, швидкість тощо Ігровий світ населяє десять незвичайних цивілізацій. Основний акцент творці Space Force: Rogue Universe зробили на розвитку космічного корабля, а також вільному дослідженні космосу. Досліджувати дійсно є що – гра містить 46 зоряних систем Чумацького Шляху. У кожній з них – свої особливості, включаючи астероїди, чорні діри, ворожі раси та ін.

 

Серія Mass Effect

Mass-Effect1

Дата виходу: 2007-2017 р. Чекаємо в цьому році Andromeda

Жанр: Шутер від третьої особи

Відео огляд Mass Effect

Монументальна у всіх відносинах і краща на сьогоднішній день космічна опера в світі ігор, є «міксом» таких жанрів, як RPG і шутер від третьої особи. Гра складається з трьох частин і розповідає нам історію про пригоди капітана Шепарда і його боротьбі з так званими Женцями – агресивної расою розумних машин. Гра також входить в список ігор з редактором персонажа на ПК.

Mass-Effect2 Mass-Effect3 Mass-Effect4 Mass-Effect5

У Mass Effect є розгалужені діалоги і безліч побічних квестів, елемент дослідження космосу і відвідуваних тобою світів, продумана прокачування, відмінна екшен складова і багато іншого! Рішення, що приймаються гравцем в процесі гри, впливають на подальший розвиток сюжету, при цьому, деякі з виборів, прийнятих у першій частині трилогії, знайдуть своє відображення, наприклад, у фінальній частині. Якщо ви ще не грали в цей шедевр, то терміново виправляйте ситуацію, оскільки даний проект здобув собі славу однієї з кращих ігор всіх часів і народів.

 

Серія Dead Space

Dead-Space1

Дата виходу: 2008-2013 р.

Жанр: Survival Horror, шутер від третьої особи

Dead Space – серія ігор в жанрі Survival Horror, що оповідає про пригоди інженера Айзека Кларка. Проста, здавалося б, місія, зіштовхує його з кровожерними некроморфами (чудовиськами, в яких перетворюються загиблі люди під впливом якогось Обеліска). Протягом трьох частин гри головний герой намагається вижити і попутно розібратися в що відбувається навколо чортівні.

Dead-Space2 Dead-Space3 Dead-Space4 Dead-Space5

Любителям атмосферних ігор в цілому і жахів зокрема дана гра вкрай рекомендується, оскільки вона вміло грає на емоціях гравця, викликаючи у нього такі почуття, як страх, паніка, почуття самотності, боязнь замкнутих просторів тощо Геймплейно ж Dead Space чимось нагадує такі ігри, як Resident Evil і Silent Hill, але при цьому відрізняється від них оригінальним сеттінгом і деякими геймдизайнерскими «фішками».

 

Precursors

Precursors1

Дата виходу: березень 2009 р.

Жанр: Симулятор, RPG, шутер від першої особи

Предтечі — проект, що поєднує в собі елементи таких жанрів, як Екшен, РПГ і космосим. Люди вже давно підкорили космос, а зустріч з позаземними цивілізаціями пройшла на диво мирно. В кінцевому підсумку злісними прибульцями стали самі люди, які розкололися на кілька протиборчих фракцій.

Precursors2 Precursors3 Precursors4 Precursors5

Основні ігрові події відбуваються на планетах. Тут герой бере квести, виконує певні завдання, воює, торгує та ін. Поступово герой набирається досвіду і обростає всілякими перками. З отриманням свого першого зорельота гра починає нагадувати симулятори в стилі Freelancer – гравець може вільно подорожувати по різних систем, у кожної з яких є доступні для посадки планети з новим купою завдань. Деякі квести вирішуються кількома способами. Сюжет дещо банальний, але нелінійний, і пару разів перед гравцем виникнуть ситуації з вибором, від якого залежатиме подальше відбувається.

 

Evochron Mercenary

Evochron-Mercenary-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: космічний симулятор

Evochron Mercenary — космічний симулятор, який заснований на принципі вільного пошуку гравцем власних завдань і цілей в ігровому світі. На старті гри в користувача мається можливість визначиться з ігровим стилем, від якого залежать особливості геймплея: ролі торговця, наймита, військовослужбовця і гонщика. Завдяки моделюванню симулятором реального поведінки тіл у космічному просторі з урахуванням гравітаційних сил, гравець отримує неперевершене відчуття того, що він знаходиться на космічному апараті. Гра підтримує одиночний і багатокористувацький режими.

Evochron-Mercenary-1 Evochron-Mercenary-2 Evochron-Mercenary-3 Evochron-Mercenary

На початку гри у вашому розпорядженні буде всього один космічний корабель, що складається з «кадру» (основної частини) і додаткових модулів: стабілізаторів, паливних баків, двигунів. Назбиравши трохи грошей, можна купити більш досконалі модулі і фрейми. Від ролі, яку грає обрав на старті кар'єри залежать типи доступних фреймів. Також на корабель можна придбати і встановити нове спеціалізоване обладнання. До нього відносяться, наприклад, будівельні механізми, які дозволяють облаштовувати станції в неосвоєних локаціях космосу.

На свій корабель гравець може найняти додатково кілька членів екіпажу, що збільшить характеристики його зорельота.

 

Starpoint Gemini 1 і 2

Starpoint-Gemini-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: космічна стратегія, економічна стратегія

Starpoint Gemini – це чудова космічна стратегія, що містить всі компоненти справжнього хіта. Події відбуваються у вільних галактиках, простори яких намагаються захопити різні ігрові сторони. Все починається з маленьких видобувачів руди і розвідників. Згодом можна якісно розвивати технології, виводячи на полі бою великі космічні кораблі – фрегати і лінкори. Вершина військової потужності – крейсери. Накопичивши достатню військову силу гравець може зробити масовану атаку на корабель противника.

Starpoint-Gemini-1 Starpoint-Gemini-2 Starpoint-Gemini-3 Starpoint-Gemini1

Події в грі Starpoint Gemini розгортаються в тривимірному світі, завдяки чому можна повністю зануритися в те, що відбувається. Одна з основ економічного благополуччя – розвиток торгових шляхів. Перш за все, це якісна гра, граючи в яку можна на довгі години відгородити себе від нудної реальності і перенестися в захоплюючий світ космічних баталій. Можливо, наступним володарем Галактики будете саме Ви?

 

Starpoint Gemini 2

Starpoint-Gemini-2-0

Дата виходу: березень 2014 р.

Жанр: Космічний симулятор

Starpoint Gemini 2 — ігровий процес представлений у вигляді класичного космічного симулятора, у якому гравець вживається в роль капітана великого космічного корабля. Гравцеві дається на вибір один із 70 космічних кораблів. Можна вибрати між вільним режимом і кампанією. В ігровому світі дозволено робити все, що захочеться. Для цього в грі є різні ігрові професії: шахтарі, торговці, космічні пірати, вчені-дослідники і хранителі закону. Всього в грі 3 класу: Командир, Інженер і Стрілок. Спеціалізація Командира полягає в контролі всього флоту, Стрілець володіє розвиненими атакуючими здібностями. Інженер являє собою суміш цих двох класів і володіє спеціальними здібностями підтримки.

Starpoint-Gemini-2-1 Starpoint-Gemini-2-2 Starpoint-Gemini-2-3 Starpoint-Gemini-2

Зброю космічного корабля розміщується на турелях, від типу корабля залежить кількість встановленого зброї, його положення і кут атаки турелей. У процесі гри можна збільшити або зменшити кількість турелей на своєму кораблі.

У систему озброєння входить легке озброєння (рейкове, променеве, плазмове зброю) і важкий (ракети). Захисна система теж нестандартна – замість цілісної системи вона складається з 4-х частин щита. Гравцеві допустимо використовувати спеціальну екіпіровку, яка впливає на його бойові здібності і до чотирьох умінь, залежних від класу героя. Завдяки всьому цьому досягається швидкий і тактичний геймплей.

 

FTL: Faster Than Light

FTL-Faster-Than-Light-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: стратегія, симулятор, RPG

FTL: Faster Than Light – космічний симулятор з елементами RPG. У ній описані фантастичні події далекого майбутнього. Федерація знаходиться в стані громадянської війни. Злі повстанці атакують з усіх боків. Тільки один маленький кораблик класу «Кестрел» зумів прорватися крізь повстанські застави і забрати важливі дані. Завдання гравця полягає в тому, щоб дістатися до зоряної системи, знаходиться під контролем федерації. Ви стаєте відважним капітаном космічного корабля з відданими членами екіпажу.

FTL-Faster-Than-Light-1 FTL-Faster-Than-Light-2 FTL-Faster-Than-Light-3 FTL-Faster-Than-Light

Высаживайтесь на поверхні планет, досліджуйте космос, беріть на абордаж супротивників у війні всі засоби хороші! Головне – вийти з оточення і дістатися до своїх союзників. Можливо, ваш героїзм зіграє ключову роль і принесе мир у втомлену від воєн галактику. Але це зробити буде непросто, адже на хвості у маленького кораблика цілий флот повстанців.

 

Kerbal Space Program

Игры про космос на ПК

 

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Космічний симулятор, відкритий світ, пісочниця

KSP – багатожанрова гра, в якій гравцеві необхідно побудувати ракету або космічний корабель, здатний доставити людей в космос. У вашому розпорядженні – численні комплектуючі, з яких можна будувати зореліт. Кожна з частин має своїми функціями і впливає на льотні характеристики судна. Також є ангар, в якому проводиться складання орбітальних і звичайних літаків. Управління кораблями проводять «кербанавты», жителі планети Кербин. Основний навігаційний прилад в грі – це «навболл», аналог авіагоризонта, який відображає вектор і антивектор швидкості, курс корабля і його швидкість. В кабіні також є вказівник радарної висоти.

Kerbal-Space-Program-1 Kerbal-Space-Program-2 Kerbal-Space-Program-3 Kerbal-Space-Program

В режимі досліджень гравцеві необхідно проводити наукові експерименти і заробляти за це окуляри науки». Їх можна використовувати для відкриття нових приладів і деталей у розвитку «древа технологій». При виборі режиму кар'єри, крім накопичення очок науки, знадобиться також виконувати контракти, за що видаються гроші, необхідні для побудови апаратів.

 

The Swapper

The-Swapper1

Дата виходу: березень 2013 р.

Жанр: Платформер головоломка

Інді-гра в жанрі головоломка-платформер, в якій гравець отримує під управління жінку-космонавта, застрягла на борту покинутій космічної станції. На цій станції героїня виявляє пристрій, що дозволяє їй створювати власних клонів і переносити свою свідомість в одного з них. За допомогою цього пристрою гравцеві належить вирішувати безліч головоломок і дізнатися про долю зниклих мешканців станції.

The-Swapper2 The-Swapper3 The-Swapper4 The-Swapper5

Гра володіє оригінальною механікою, чудовим візуальним стилем і якісної атмосферою. Рівні ускладнюються поступово, при цьому гравець також поступово відкриває нові можливості використання клонуючого пристрою. Варто зазначити, що проект отримав безліч позитивних відгуків і навіть завоював ряд нагород, серед яких «Краща міжнародна гра» на Freeplay 2011.

 

Space Engineers

Space-Engineers1

Дата виходу: березень 2013 р. Знаходиться в ранньому доступі

Жанр: Пісочниця, симулятор будівництва

Оригінальна гра-пісочниця, в якій вам належить проектувати, будувати і обслуговувати космічні станції і кораблі необмежених форм і розмірів, як цивільного, так і військового призначення. Розробники реалізували в грі власний движок, що дозволяє збирати і розбирати, найрізноманітніші об'єкти, які до того ж будуть вести себе у відповідності із законами фізики.

Space-Engineers2 Space-Engineers3 Space-Engineers4 Space-Engineers5

Ігровий процес постійно змушує гравця думати на кілька кроків вперед, щоб його творіння не були пошкоджені або знищені в результаті неправильних дій. При цьому в грі реалізовані такі технології, які в теорії цілком можливі в найближчому майбутньому. Варто також зазначити, що проект знаходиться в стадії Альфа-тестування, і залишиться там до тих пір, поки розробники не вирішать, які аспекти геймплея цікавлять гравців більше всього, щоб потім і сфокусуватися на них у повній мірі.

 

X Rebirth: The Outpost Teladi

X-Rebirth-The-Teladi-Outpost-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: космічний симулятор, Доповнення до гри X Rebirth

X Rebirth: The Teladi Outpost – космічний симулятор, події в якій розгортаються у всесвіті X. Цей ігровий світ знаходиться в стадії невідворотних змін. У той час, коли всесвіт крокує в невизначеність, вороги нарощують свою силу. Наших героїв – молодого авантюриста і його супутницю, чекає маса пригод. Ці дві юні персони на космічному кораблі вийдуть в простори всесвіту і зустрінуться віч-на-віч з багатьма противниками. Саме в їх руках тепер майбутнє галактики.

X-Rebirth-The-Teladi-Outpost-1 X-Rebirth-The-Teladi-Outpost-2 X-Rebirth-The-Teladi-Outpost-3 X-Rebirth-The-Teladi-Outpost

У грі присутні безліч ігрових елементів. Гравець набуває епічного протистояння в космосі, торгує ресурсами і зброєю, досліджує неприступні простори галактики з можливістю здійснення миттєвих подорожей – ці та інші елементи роблять гру унікальною космічної сагою, знайомство з якою притягне вас до монітора комп'ютера на сотні годин. Гра легка для освоєння новачками і досить насичена за сюжетом і можливостям, що істинно цінується досвідченими гравцями.

 

Pulsar: Lost Colony

Pulsar-Lost-Colony-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Космічний симулятор, кооперативна

Pulsar: Lost Colony – нещодавно вийшов симулятор космічних пригод по далеких зоряним планет у футуристичному майбутньому. Гра розроблена з застосуванням якісної, а місцями, неймовірно красивою графіки, здатної подарувати кожному шукачеві незвіданих світів яскраві враження. Особливістю гри є те, що генерація космічних просторів відбувається випадковим чином.

Pulsar-Lost-Colony-1 Pulsar-Lost-Colony-2 Pulsar-Lost-Colony-3 Pulsar-Lost-Colony

Герой може загинути з необережності, не розминувшись з летять назустріч астероїдом. Якщо таке станеться, доведеться проходити рівень з самого початку. Ігровий геймплей теж унікальний: у Pulsar: Lost Colony можуть одночасно грати до п'яти осіб, всі вони – члени екіпажу власного космічного судна.

 

Starlight Inception

Starlight-Inception-0

Дата виходу: Квітень 2014 р.

Жанр: Космічний симулятор

Starlight Inception – космічний симулятор від третьої особи. Це класична космічна гра-стрілялка, в якій є битви на планетах, супутниках і в космосі, багатокористувацькі бої і міжпланетні дослідження.

Starlight-Inception-1 Starlight-Inception-2 Starlight-Inception-3 Starlight-Inception

У грі описуються фантастичні події Четвертої світової війни. Вам потрібно вжитися в роль молодого відважного пілота космічного корабля, що стоїть на службі Об'єднаних Зоряних Сил – військового формування, що захищає Землю і її колонії від посягань мародерів.

 

Beyond Space

Beyond-Space-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Симулятор, екшен, пригодницька

Beyond Space — нова космічна тривимірна гра-стрілялка, в якій користувач приймає участь в темних змовах найкращої космічної опери. Безліч астероїдних полів, туманностей і планетарних систем відкрито для дослідження. Деталізована 3D-графіка, приголомшливі види космосу, відмінне відтворення світу, відображень, вогнів і спалахів Сонця, вражаючі спецефекти. Все це посилене динамічним саундтреком і чудовими звуковими ефектами. Гравець виступає в ролі головного героя – Макса Уолкера, космічного мандрівника і найманого пілота, залученого в міжгалактичний конфлікт. Виконуючи різні місії, він побуває в різних куточках космосу, де буде битися з різними суперниками, зустрічатися з ватажками піратів, амбітними лідерами, брехливими союзниками і плетущими інтриги політиками.

Beyond-Space-1 Beyond-Space-2 Beyond-Space-3 Beyond-Space

Перебуваючи за штурвалом космічного корабля, продемонструйте свою техніку пілотування. Вас чекають форсовані стрибки, «бочки», спрацювання аварійної сигналізації, керовані ракети і тремтячі від страху вороги. Відкрийте великий вибір кораблів у своєму ангарі, виберіть щити, форсажные камери і зброю з десятків елементів для складання тисяч всіляких комбінацій, щоб бути підготовленим до будь-якої ситуації. Ваші вороги дуже розумні і виділяються своїм штучним інтелектом. Різні об'єкти діють з власної тактики бою. Пірати проводять поодинокі атаки, а ескадри флотилії наносять масовані удари, що робить їх дуже непередбачуваними.

 

Elite Dangerous

EliteDangerous1

Дата виходу: 2015 р

Жанр: Космічний симулятор

Космічний симулятор в науково-фантастичному сетінгу. Кожен гравець виступає в ролі молодого пілота, який тільки починає свій шлях у величезній галактиці. У героя є старий корабель самого простого типу, невелику кількість кредитів і масштабний відкритий світ з повною свободою дій.

Elite-Dangerous2 Elite-Dangerous3 Elite-Dangerous4 Elite-Dangerous5

Основне завдання гри – прокачування корабля та екіпажу, виконання квестових завдань, а також дослідження космічних глибин. Гравець зможе покращувати судно, встановлювати на нього різне озброєння начебто протонних ракет або важких бластерных знарядь. Не варто забувати і про захист, яка може врятувати від ворожих атак. У проекті реалізована свобода дій, тому гравець може стати контрабандистом, мисливцем за злочинцями, нальотчиком і т. д.

 

The Battle of Sol

The-Battle-of-Sol-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Космічний симулятор

The Battle of Sol (друга назва — Exodus of Sol) – космічний симулятор, в якому гравцеві належить підкорювати галактичні системи, влаштовувати рейди на космічні станції, битися в епічних битвах, і багато іншого. Все це він буде робити для досягнення головної мети – звільнення Сонячної системи від ворогів.

The-Battle-of-Sol-1 The-Battle-of-Sol-2 The-Battle-of-Sol-3 The-Battle-of-Sol

Гра має кілька режимів: режим флоту, режим виживання і кампанію, яка складається з 21 місії. В The Battle of Sol вам доведеться виступити миротворцем, який своїми діями поверне всесвіту колишньої спокій і покаже світлий і темний шлях людства в дослідженні незвіданого космосу.

 

Sid meier's Starships

Sid-Meier’s-Starships-0

Дата виходу: березень 2015 р.

Жанр: Економічна стратегія

Sid meier's Starships – це новітня тактична космічна стратегія, в якій гравцеві належить очолити найпотужніший зоряний флот. Вирушайте в далекі незвідані світи, проходите місії, рятуючи колоністів від нападу космічних Піратів, злісних Мародерів, та інших вороже налаштованих фракцій. Створіть найпотужнішу флотилію в галактиці і захистіть зоряну систему, випускаючи залповий вогонь з фотоновых гармат своїх кораблів.

Sid-Meier’s-Starships-1 Sid-Meier’s-Starships-2 Sid-Meier’s-Starships-3 Sid-Meier's-Starships

В тактичних боях гравцеві необхідно підібрати унікальну тактику, оскільки вороги, умови перемоги і карти генеруються динамічно. Користувач отримує повну свободу в дизайні кораблів: можна конструювати власні зорельоти за модульною системою дизайну. Доступні різні шляхи до перемоги, все залежить від дотримання обраної тактики. Проводите дипломатичні переговори, розширюйте межі своєї космічної імперії, підсилюйте зоряну армаду для захисту від ворогів і станьте господарем всесвіту!

 

Reassembly

Reassembly1

Дата виходу: березень 2015 р.

Жанр: Пісочниця, стратегія

Інді-гра в жанрі екшен, дія якої розгортається в повністю відкритому і генерованому випадковим чином світі, наповненому астероїдами, рослинністю, дружніми і ворожими кораблями і пр. Геймплей умовно можна поділити на два етапи. Частина часу гравцеві доводиться займатися микроменеджментом свого корабля і кораблів союзників, створюючи їх із спеціальних блоків, а другу частину – управлінням кораблем, перевіркою її в бойових умовах, видобутком ресурсів та ін.

Reassembly2 Reassembly3 Reassembly4 Reassembly5

Є тут й різні фракції, що володіють власними унікальними блоками, що безпосередньо впливає на можливості і зовнішній вигляд створюваного корабля. Власне самі блоки і є тут ресурсами, що видобуваються з рослин на астероїдах, з ворожих кораблів і з допомогою сонячних панелей (останні доступні не всім фракціям).

 

Rebel Galaxy

Rebel-Galaxy1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: RPG, космічний симуоятор

Космічний симулятор в дусі відомого Freelancer з гарною графікою, бадьорою музикою і стійким відчуттям епічності відбувається. Починаємо ми на простенькому зорельоті десь на краю жилої галактики і намагаємося вибратися звідси, попутно просуваючись по сюжету. При цьому, до сюжету ви, як водиться, не прив'язані і можете сміливо вирушати торгувати, воювати, або виконувати одну з численних побічних місій.

Rebel-Galaxy2 Rebel-Galaxy3 Rebel-Galaxy4 Rebel-Galaxy5

У грі величезний і повністю відкритий космос і безліч фракцій, відносини з якими ми можемо, як поліпшити, так і зіпсувати тим або іншим чином. Прокачування немає, однак кораблі поліпшуються різними запчастинами і більш потужним зброєю. Бойова система досить оригінальна і побудована за принципом морських битв, коли кораблі повертаються один до одного бортом і палять з усіх знарядь. До речі в боях можна скористатися допомогою найманця, послуги якого, завжди можна придбати в барі на найближчій станції.

 

Defy Gravity Extended

Defy-Gravity-Extended1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Платформер головоломка

Невигадливий, але досить хардкорних платформер в космосі, містить у собі елементи головоломки на основі гравітації. Головна героїня гри – Кара, володіє унікальними пристроєм, що дозволяє їй маніпулювати навколишнім світом і всупереч законам фізики, створювати точки гравітації або антигравітації. Вміло користуючись можливостями героїні, гравець повинен долати перешкоди, що заважають прибирати об'єкти і проходити рівні.

Defy-Gravity-Extended2 Defy-Gravity-Extended3 Defy-Gravity-Extended4 Defy-Gravity-Extended5

Вас чекає безліч унікальних рівнів, проходження яких заснована на фізиці і гравітації, що дарує по-справжньому новий ігровий досвід. Для тих же, хто пройшов гру, існує також режим головоломки, який настільки кардинально змінює рівні, що вони, по суті, стають абсолютно новими. До речі, в грі є можливість управління за допомогою геймпада від консолі Xbox.

 

ASTRONEER

ASTRONEER1

Дата виходу: 2016 р. Знаходиться в ранньому доступі

Жанр: Відкритий світ, Виживання, пісочниця, дослідження

Захоплююча науково-фантастична пісочниця від третьої особи, в якій гравець в ролі космонавта повинен колонізувати планети, добувати там ресурси і створювати там промислові структури. Сюжет дуже простий – на дворі 25-й століття людство вступило в нову «золоту лихоманку», кинувшись освоювати простори далекого космосу. Більше ніяких певних завдань або сюжетної лінії тут немає. Колонизируй і розвивайся так, як душі завгодно.

ASTRONEER2 ASTRONEER3 ASTRONEER4 ASTRONEER5

Для облагороджування черговий планети гравець може використовувати терраморфинг – зміна поверхні планети під свої потреби. Всі космічні тіла (планети, супутники, астероїди) генеруються випадковим чином. Є тут і творчий елемент, коли за допомогою з'єднання тих чи інших компонентів, гравець отримує нові модулі або транспортні засоби. Дослідити світи ASTRONEER цікаво, а процес колонізації здатний затягнути гравця на довгі години.

 

Популярні онлайн ігри про космос

 

Зоряні привиди

Звёздные-призраки-0

Дата виходу: 2014 р

Жанр: MMORPG, аркада

StarGhosts -MМОRPG під назвою Зоряні Привиди. З часів Космічних Рейнджерів не було епічної гри, вдало поєднує в собі настільки різноманітне поєднання жанрів. Це гримуча суміш елементів РПГ, квестів, покрокової стратегії і аркади. Гра взяла все найкраще від старих класичних аналогів, але додала і штрихи, характерні для сучасних напрямів ігрової індустрії. Головне це подорож на кораблі і виконання завдань. Свої кораблі можна покращувати, змінювати і так далі.

Звёздные-призраки-1 Звёздные-призраки-2 Звёздные-призраки-3 Звёздные-призраки

ГРАТИ

Що стосується самого геймплея, то він досить різноманітний. Поле діяльності у грі широко. Організуйте видобуток ресурсів, здійснюйте будівництво і апгрейд зорельотів за здобутим кресленнями, окупуйте ворожі території і природно, вступайте в сутички з іншими користувачами. Грамотно продумана в грі та система озброєння кораблів. Оснащувати своє бойове судно рекомендується виходячи з власних потреб і умінь. Встановіть на космоліт плазмові гармати, суперпотужні ракети, катапульти для бойових роботів, автоматичні мінери.

 

DarkOrbit

DarkOrbit-0

Дата виходу: 2014 р

Жанр: MMORPG, аркада, екшн

DarkOrbit онлайн гра, в якій ви можете стати зоряним пілотом космічного корабля і прийняти битви на стороні людства у війні проти прибульців. Великий вибір космічних кораблів. DarkOrbit — це красива Флеш-графіка, пристойна музика, величезна ігрова всесвіт, цікавий сюжет, безліч варіантів розвитку свого корабля, запаморочливі космічні гонки і захоплюючі бої. Гра є полижанровым проектом, поєднуючи в собі елементи стратегії, RPG і всі достоїнства космічної стрілялки.

DarkOrbit-1 DarkOrbit-2 DarkOrbit-3 DarkOrbit

ГРАТИ

Події гри переносять нас у далеке майбутнє, тридцять перше століття. Роздирається війнами та екологічними лихами, планета Земля стала майже непридатною для життя. До того ж, її ресурси виснажилися. В результаті, люди почали покидати рідну планету заради підкорення незайманого Космосу але зіткнулися з прибульцями. Спочатку ви отримуєте трохи ігрових грошей, маленький космічний корабель «Фоникс Старджет», за малі розміри званий піпеткою, і відправляєтеся борознити безкрайній космос. Далі ви зможете змінити десять космічних кораблів.

 

Star Conflict

Star-Conflict-0

Дата виходу: 2014 р

Жанр: MMORPG, аркада, відкритий світ

Star Conflict — це новий динамічний MMO екшн, створений студією StarGem Inc спільно з Gaijin Entertainment. Гра дозволяє сісти за штурвал космічного зорельота і взяти участь в масових битвах зоряних армад!У вашому розпорядженні десятки різних кораблів, від стрімких розвідників до важких фрегатів, озброєних гарматами і ракетами. Кожен корабель може бути підготовлений для виконання різних завдань: розвідка, полювання на противника, підтримка союзників, потужна атака, підтримка далекобійним снайперським озброєнням.

Star-Conflict-4 Star-Conflict-3 Star-Conflict-1 Star-Conflict

ГРАТИ

Гравець управляє бойовими космічними кораблями різних видів і ролей. У грі є PvP і PvE режими гри, а також (починаючи з версії пісочниця Відкритий світ. Також існує режим «Битва за сектор», в якому беруть участь тільки корпорації (клани гравців). Гра позиціонується розробниками як командна, де взаємодія гравців в бою і тактика має вирішальне значення для перемоги. Участь у битвах приносить гравцям синергію і дохід у вигляді ігрової валюти і предметів, які використовуються для поліпшень кораблів і купівлі нових. У середньому сесійної PvP бій триває 5-10 хвилин і беруть участь у ньому від 6 до 32 гравців. Тривалість сесії у Відкритому світі не обмежена.

 

Якщо ділишся постом в соціальних мережах будь упевнений зростає скілл! Перевірено клінічно при натисканні на кнопки нижче понад 200 разів зростає «Біцепс» пальця. Якщо натискати пальцем ноги, то результат отримуєш подвійно. При активному коментуванні — очищається карма і настає Брахма!