Підбірка ігор про вікінгів на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про вікінгів
Всім привіт! Нижче зібрана добірка ігор про вікінгів для комп'ютера. Саме про вікінгів ігор не так багато тому я зібрав поки що тільки 13 ігор. У міру появи нових ігор, вони додаються сюди. Якщо на прикметі є ще ігри, пишіть в коментарях.

Rune Classic

Rune-Classic1

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: битви на мечах, екшн, «рубі і реж»

Hack'n'slash екшн від третьої особи в фентезійному сетінгу. Під час грандіозного військового плавання, корабель вікінгів терпить крах, в якому виживає лише головний герой. Причиною катастрофи стало зрада один з членів екіпажу. Тепер єдиною спрагою героя стала помста, і він готовий помститися зраднику навіть у потойбічних світах.

Rune-Classic2 Rune-Classic3 Rune-Classic4 Rune-Classic5

Проект є класичним представником слешерів від третьої особи. У процесі гри, геймер повинен пройти безліч різних локацій у вигляді арен, підземель і полів битв. Для битви доступні сокири, мечі, булави і т. д. Кожне зброю можна зачарувати за допомогою особливих рун, надавши йому додаткові характеристики, начебто шкоди вогнем або заморожуванням.

 

Valhalla Chronicles

Valhalla-Chronicles1

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: RPG з виглядом зверху

Ізометричний екшн, рольова гра. Верховний бог Один, відправляє чотирьох своїх кращих підданих, на пошуки загублених рун, сила яких зможе знищити весь світ, викликавши Раграрек. В цей час, зле божество Один, висилає своїх поплічників, що б вони знищили героїв і наблизили кінець світу.

Valhalla-Chronicles2 Valhalla-Chronicles3 Valhalla-Chronicles4 Valhalla-Chronicles5

У процесі гри, герой досліджує великий світ, який представлений безліччю окремих поселень. Основна мета – знайти всі руни і перемогти істот, що полюють на героя. У процесі гри, геймер зможе прокачати свого персонажа і битися з допомогою різних видів холодної та метальної зброї. Ключовим моментом проекту стали динамічні бої, розвинена система діалогів і доречний гумор.

 

Medieval: Total War — Viking Invasion

Medieval1

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: стратегія про середньовіччя, глобальна стратегія

Історична стратегія в середньовічному сетінгу. Гравець повинен взяти під керування невелика держава і вивести його на лідируючі позиції, створивши масштабну імперію і захопивши або знищивши всі найближчі країни.

Medieval2 Medieval3 Medieval4 Medieval5

Ігровий процес поєднує в собі два жанри – глобальну покрокову стратегію і тактичні битви в реальному часі. У режимі битви, можна управляти окремими загонами юнітів, займатися облогою або обороною фортеці. З головних достоїнств проекту варто відзначити те, що в грі змодельовані практично всі країни періоду середньовіччя з достовірним озброєнням і точної історичної амуніцією, тому гравець зможе управляти лицарями, кіннотою, лучниками і іншими воїнами тих часів. Інноваційний геймплей і великий вибір фракцій, дозволяють цій грі, зайняти гідне місце в списку кращих стратегій всіх часів.

 

Loki: Heroes of Mythology

Loki1

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: RPG з виглядом зверху, фентезі, «рубі і реж»

Фентезійна пригодницька hack'n'slash rpg гра, яка поєднує в собі елементи давньої міфології Єгипту, Греції та Скандинавії. Сюжет гри розповість про протистояння героя і стародавнього злого божества Сету, який об'єднав всіх підступних богів, щоб назавжди знищити світ і все добро. Гравець виступає в ролі героя, який подорожує по світах у пошуках Сету.

Loki2 Loki3 Loki4 Loki5

З самого початку гравець повинен вибрати клас свого персонажа. Цей вибір буде визначати стиль гри, основні навички героя, а також стартовий світ, в якому гравець почне свій шлях. У грі реалізована випадкова генерація рівнів, але вороги залишаються колишніми, залежно від світу, де перебуває герой. Основне завдання гри – перемогти злого бога Сета. Для цього гравець повинен повністю прокачати свого персонажа і відшукати найкраще спорядження. Проект зможе сподобатися всім любителям ігор про Стародавню Грецію, а також про Стародавній Єгипет.

 

Beowulf: The Game

Beowulf1

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: екшн від третьої особи, фентезі, гра по фільму

Пригодницький екшн з виглядом від третьої особи. Сюжет гри тісно переплітається з однойменним фільмом. Гравець зможе приміряти на себе роль Беовульфа, легендарного воїна, який прагне довести свою силу і завоювати славу, винищуючи всіх чудовиськ, що наводили жах на Данію і сусідні королівства.

Beowulf2 Beowulf3 Beowulf4 Beowulf5

В процесі проходження, герой побуває в знайомих місцях і буде битися з небезпечними монстрами, які заполонили мирні землі. Гравець буде супроводжуватися командою соратників. Ними можна керувати, віддаючи накази. У грі реалізований режим берсерка, в якому герой впадає в лють і починає проймати всіх, хто попадеться під руку.

 

Viking: Battle for Asgard

Viking1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: «Рубі і реж», екшен з виглядом від третьої особи, відкритий світ

Динамічний екшн з елементами слешера від третьої особи. Гравець виступає в ролі Великого воїна, який повинен очолити армії вікінгів, щоб протистояти богині Хель, що кинула виклик самому Одіну. Її поплічники проникли у світ людей і почали сіяти хаос і тотальну розруху. У процесі гри, герой буде битися з військом злого божества і міфологічними істотами.

Viking2 Viking3 Viking4 Viking5

Гра володіє відкритим світом, який можна досліджувати в пошуках нових воїнів, які допоможуть у війні. В процесі проходження гравець зможе прокачувати основного героя, відкриваючи нові вміння і комбо прийоми. Бої в грі можна розділити на дві частини. Одиночні бої з противником і масові битви з участю великих армій і особливих чемпіонів.

 

King's Bounty: Warriors of the North"

King’s-Bounty1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: фентезі, стратегія з елементами RPG, покрокова стратегія

Покрокова рольова гра з елементами стратегії. Події проекту відбуваються в фентезійному світі Эндория. Сюжет гри розповість про Олафа, який є кращим воїном з нежиттю і монстрами. Його основне завдання – повне винищення темних сил і звільнення мирних земель від навали армії хаосу.

King’s-Bounty2 King’s-Bounty3 King’s-Bounty4 King’s-Bounty5

Ігровий процес являє собою подорожі відкритого світу, виконання різних завдань, а також бої. Битви відбуваються в покроковому режимі, в якому гравець зможе розставляти власні війська, використовувати заклинання і продумувати тактику. У грі реалізована прокачування героя і найм нових юнітів. Гра сподобається всім любителям класичних рольових ігор з великим фентезійного світом та безліччю квестів. Варто зазначити, що проект зайняв гідне місце в списку кращих ігор, зроблених у Росії.

 

Volgarr the Viking

Volgarr-the-Viking1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Платформер, інді

Хардкорних 2D платформер, виконаний в піксельної графіки. Гравець виступає в ролі вікінга, який блукає по містичних підземель і винищує нечисть. На шляху героя зустрічаються різні міфічні створення і величезні боси, кожен з яких вимагає власної тактики і унікального підходу.

Volgarr-the-Viking2 Volgarr-the-Viking3 Volgarr-the-Viking4 Volgarr-the-Viking5

Проект зможе перенести гравця за часів хардкорних ігор, коли для проходження навіть самого легкого рівня, потрібно було безліч спроб, а смерть була незворотною. Також в грі немає збережень і щоразу доводиться починати заново всі рівні. Volgarr the Viking сподобається всім любителям складних ігор, які здатні кинути виклик самим завзятим геймерам.

 

Viking Saga

Viking-Saga1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Стратегія, пригоди

Пригодницька стратегія про середньовічних вікінгів. Колишню величність королівства, прийшло в занепад через невідому хворобу, жителі бігли, залишивши старі міста в руїнах. Гравець зможе побувати в ролі молодого правителя, який розвиває своє поселення і намагається догодити всім його жителям, відновлюючи втрачену міць колишнього царства.

Viking-Saga2 Viking-Saga3 Viking-Saga4 Viking-Saga5

Ігровий процес представлений у вигляді квестів, які потрібно виконувати по мірі надходження. Гравець повинен керувати робітниками, які чинять будинку, відбудовують дороги, добувають ресурси, вирощують різні культури і виробляють продукцію. Основна мета гри – відновити інфраструктуру і повернути королівству його колишню силу. Проект виконаний у мультиплікаційної графіку і відмінно підійде всім любителям мирних стратегій на розвиток.

 

War of the Vikings

War-of-the-Vikings1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: битви на мечах, багатокористувацька

Багатокористувацький історичний екшн від третьої особи. Гра побудована на протистоянні вікінгів і саксонов, які борються між собою за володіння територіями. Кожна локація, диктує свій власний сюжет і сценарій, за яким повинні діяти команди супротивників. У проекті присутній п'ять ігрових режимів, а також одиночна компанія.

War-of-the-Vikings2 War-of-the-Vikings3 War-of-the-Vikings4 War-of-the-Vikings5

При першому вході в гру, можна вибрати зовнішність свого воїна, його озброєння, щит і дрібні знаки відмінності. Після цього можна йти в бій, вибравши одну із сторін конфлікту. Вирішальним параметром битви, є спритність і майстерність володіння зброєю. У грі представлена історично достовірна екіпірування вікінгів і саксів, а також великий вибір різних типів холодної зброї начебто мечів, сокир булави і т. д. War of the Vikings входить в список кращих ігор про середньовіччя.

 

The Banner Saga 1 і 2

The-Banner-Saga1

Дата виходу: Перша 2014 р. Друга 2016 р.

Жанр: покрокова стратегія, стратегія фентезі

Покрокова тактична стратегія в фентезійному сетінгу. Сюжет гри розповість про протистояння чотирьох рас, які були створені різними божествами для власних невідомих цілей. Гравець буде командувати мирними народами, які борються з Драгами – міфічними демонами, заточеними в чорні обладунки.

The-Banner-Saga2 The-Banner-Saga3 The-Banner-Saga4 The-Banner-Saga5

Ігровий процес являє собою покроковий тактичний бій, в якому гравець управляє загоном різних юнітів і особливим героєм. Кожне дію на глобальній карті, буде віднімати ресурси — волю і їжу, які можна заповнити, заходячи у великі міста і поселення. В процесі проходження, на гравця будуть нападати ворожі юніти. Битви відбуваються на ігровому полі, яке розмічене на клітинки. В бою гравець повинен переставляти персонажів і віддавати накази. З головних особливостей гри слід відзначити мальовану графіком, цікавий сюжет, а також велика різноманітність ворогів і героїв. Також The Banner Saga входить в список кращих рольових ігор.

 

Jotun: Valhalla Edition

Jotun1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: пригоди, інді, фентезі

Хардкорних пригодницький інді-эшкн, виконаний в мальованої графіку. Гравець побуває в ролі Тори – палої войовниці, яка бажає відновити свою честь і здобути славу вікінга. Для цього героїня шукає особливі артефакти, які відкривають доступ до Йотунам – міфічним титанам, що прагне знищити Тору.

Jotun2 Jotun3 Jotun4 Jotun5

Гра умовно розділяється на дві складові. Перше – пошук артефактів. Для цього треба дослідити локації і відшукувати заховані предмети. Друге – безпосередньо сам процес бою з йотуном. Кожен бос має унікальні типи атак, що вимагає особливої тактики і нових прийомів. З ключових достоїнств гри, варто відзначити чудову вручну намальовану графіком, складних супротивників, а також захоплюючу історію.

 

For Honor

For-Honor1

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: Битви на мечах, екшн з виглядом від третьої особи

Командний історичний екшн з виглядом від третьої особи в сетінгу середньовіччя. Гра побудована на протистоянні трьох фракцій – лицарів, вікінгів і самураїв. Команди гравців змагаються на різних локаціях, а завдання і сценарій, залежать від вибраного режиму гри і локації. У грі доступна одиночна компанія і багатокористувацькі онлайн битви.

For-Honor2 For-Honor3 For-Honor4 For-Honor5

У проекті, дуже велика увага приділяється бойовій системі. Гравець може виконувати рубають і колючі удари з різних боків, а також блокувати атаки противника. В грі є великий вибір історичної екіпіровки. Вікінги можуть битися з великими сокирами, лицарі з двуручными мечами, а самураї з катанами. Якісна і деталізована графіка, а також ураганний геймплей з унікальною бойовою системою, дозволяють грі For Honor, бути в добірці кращих ігор про середньовіччя.

 

Vikings — Wolves of Midgard

Лучшие игры про викингов

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: RPG, слешер

RPG гра про вікінгів, де за міфології землю чекає неминуча смерть від рук вогняних і морозних велетнів. Гравець в ролі вождя клану вікінгів в групі своїх побратимів подорожує по замерзлому Нифльхейму і палаючого Муспельхейму борючись з велетнями при жахливих умовах. Окрім можливості грати за вікінга, також можна взяти під контроль войовницю з своїми унікальними особливостями.

Лучшие игры про викингов Лучшие игры про викингов Лучшие игры про викингов Лучшие игры про викингов

Вбиваючи ворогів, гравець відточує мистецтво володіння тією зброєю яке використовує, будь то меч, лук або посох. Також в грі є сила богів подчиняемая з допомогою амулетів, божа сила дарує гравцеві унікальні здібності. У гру вбудовано кооперативний режим, що дозволяє пройти її на пару з одним, вибравши одну з 4-ьох складнощів.

 

Vikings: War of Clans

Лучшие игры про викингов

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: ММО, стратегія

Браузерна MMO стратегія про протистоянні кланів вікінгів. Кожен клан вміщує більше сотні ярлов з розподілом рангів, яких в грі 5 : Рядові, воїни, генерали, старійшини і глава клану — Вождь. Ранг безпосередньо залежить від досягнень в битвах.

Лучшие игры про викингов Лучшие игры про викингов Лучшие игры про викингов Лучшие игры про викингов

ГРАТИ

У мирний час кожен клан покращує своє місто і тренує військо, для всіх поліпшень в грі потрібна ігрова валюта — золото і такі матеріали, як дерево, залізо, камінь, срібло. Також їжа необхідна для тренування і збільшення війська. У грі є глобальна подія — Битва Королівств, за перемогу в якому дається особливе золото.