Повне проходження Outlast | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Outlast




прохождение игры Outlast

Назва гри: Outlast (рос. «Пережити»)

Дата виходу: 4 вересня 2013 р.

Жанр: Survival horror

Платформа: PC, PS4

 

Пролог

Репортер Майлз Апшер за наводкою одного анонімного листа, в якому йдеться про те що якийсь науковий інститут «Меркоф» проводить жахливі експерименти над людьми в психіатричній лікарні «Маунт-Мессів» вирушає туди, щоб розслідувати цю справу і докопатися до правди.

 

Проходження Outlast починається з того, що Майлз під'їжджає на машині до психіатричної лікарні «Маунт-Мессів». Заїхавши всередину, він читає замітку від аноніма а після чого, бере свою відеокамеру. Головний вхід звичайно ж закритий, пробираємося з лівого боку від головного входу через дірку в решітці. Після по риштованнях залазимо наверх і у вікно проникаємо в лікарню. Далі все ясно і зрозуміло, рухаємося по кімнатах, залазимо у вентиляційну шахту.

Зайшовши до бібліотеки бачимо купу трупів! І підвішеного солдата, який ще живий. Він попереджає Майлза щоб він швидше йшов з лікарні. Проходячи через проріз між шафами нападає якийсь мутірованний мужик і скине Майлза вниз. Він опам'ятається, а над ним інший псих верещатиме всякий брєд. Майлз постає ну і, звичайно, розуміє, що треба валити звідси.

 

 

Виберіться з лікарні

Опинившись в головному холі, рухаємося через комп'ютерну кімнату ліворуч, далі. В коридорі буде сидіти псих в інвалідному візку проходимо повз він нічого не зробить. Далі в кімнаті будуть сидіти ще три пацієнта пялящихся у телевізор проходимо повз вони також нешкідливі. Проповзаємо через прохід під дверима в кімнаті навпроти на трупі беремо електронну карту доступу в кімнату безпеки. Повертаємося назад тим же шляхом. Ось тут готуємося псих який сидів у колясці накинеться. на нас, готуємося клацати по кнопках(натискаємо швидко кнопки ліво, право ) щоб його скинути.

Повернувшись до того місця, де впали, виходимо з цього холу і рухаємося направо по коридору до кімнати охорони. Всередині сідаємо за комп, Але один з пацієнтів вимикає всюди світло.

 

Перезапустіть генератор у підвалі

Рухає далі проходити Outlast. Відразу після відключення світла ховаємося в шафі в цій же кімнаті. Заходить громила, чекаємо коли він звалить з кімнати. Для запуску генератора потрібно включити два бензонасоса і і центральний вимикач. Спускаємося в підвал. Запускаємо бензонасоси в двох кімнатах при цьому не забуваючи відразу ж звалювати з них або ховатися, так як прийде псих щоб перевірити їх після включення. Після чого включаємо вимикач, ховаємося в шафі від психа. після його відходу пробираємося до генератора і включаємо його.

 

 

Тюремний блок. Ідіть по кривавому сліду

Повернувшись до диспетчерської служби безпеки, на нас нападає Священик, отець Мартин. Ми очухиваемся в палаті тюремного блоку. Чекаємо коли нам відкриє двері псих. Виходимо і спускаємося вниз, в одній з камер є проломанный прохід, заходимо в неї і після чого встаємо на ящик і піднімаємося нагору. Заходимо в ту ж кімнату, тільки з іншого боку, де вийшли з камери і проходимо по уступу. Далі проходимо кімнату за хімічною і бактеріологічною обробці і піднімаємося по сходах, стрибаємо вниз у пролом під підлогою поруч з психом який метушиться біля стіни з написом.

Проходимо повз психа, який стоїть за склом, головне до нього не підходити тоді він не нападе, проходимо повз нього. Відкриваємо двері в кімнату охорони, нас зауважує інший псих який в ній знаходиться, тому швидко закриваємо двері і біжимо назад ховаємося в шафці і чекаємо коли він пройде мимо. Заходимо в цю кімнату і натискаємо кнопку відкриття дверей. Ховаємося в шафі, чекаємо коли, псих приходить знову, а після чого йдемо за ним і пробігаємо коли він виламує двері в одну з кімнат.

Далі, бачимо, як знову стоять ті двоє, яких ми бачили на початку проходження тюремного блоку. Вискакуємо в отвір праворуч і повземо по виступу у наступний коридор. Знаходимо карту доступу біля трупа охоронця в душову.

Проходження Outlast душова.

Заходимо в душову рухаємося по темному коридору по шляху зустрінуться знову здоровила. Вилазимо у вікно і повземо по уступу до останнього вікна, знову залазимо в душову. Йдемо до кінця коридору і в кімнаті для охорони натискаємо кнопку відкриття шлюзу. В кімнату починає ломитися громила, біжимо назад і ліземо в шахту нагорі. Продовжуємо проходити Outlast.

Проповзаємо по шахті і зістрибує вниз в коридор, біжимо від громили. Вибухова хвиля несподівано викине Майлза вниз у вікно. Ворог є і тут біжимо в камеру і ховаємося під ліжком.

 

 

Знайти прохід в душову

Піднімаємося наверх, йдемо в обхід, громила чує нас і піднімається нагору виносить ґрати, ми ховаємося від нього в одній з камер, чекаємо коли він пройде мимо. Після чого проходимо через проломанную їм грати. Пролазимо через маленький прохід між гратами, далі проповзаємо під гратами і виходимо у велике приміщення з пацієнтами в камерах.

У центрі встаємо на ліжко і чіпляємося за другий поверх, ліземо на нього. Після пробираємося по виступу і перестрибуємо на іншу частину другого поверху. Піднімаємося на третій поверх, там буде злісний хворий, можна сховатися від нього, а краще забити і пробігти мимо, далі по уступу в камеру, а з камери є маленький прохід в стіні в іншу камеру. Виходимо з неї стрибаємо в отвір у підлозі і спускаємося вниз у душову. У душовій є дірка в підлозі, в неї і стрибаємо.

 

Каналізація Outlast

 

Далі в проходженні гри рухаємо по тунелям каналізації. Знаходимо маленький лаз проповзаємо за нього. Знаходимо люк ще нижче заповнений водою. З'являється нова мета спустити воду відкривши 2 заслінки. Рекомендую, цю місію проходити не в режимі стелса а в нахабну бігти до вентилів ховаючись від здоровані у маленьких каналізаційних тунелях там він не дістане. Один знаходиться в коридорі праворуч від кімнати з ящиками. Інший в коридорі ліворуч. Якщо відкриваєте вентиль кожен раз приходить Бурмило. Відкривши обидва вентилі повертаємося до сходів і спускаємося на рівень нижче.

 

Знайдіть вихід з каналізації

Піднімаємося в іншу частину каналізації, там побачимо як хтось світить ліхтариком в тунелі, але при перевірці нікого не виявиться і там завалено камінням. Заходимо в двері, там буде стояти пацієнт і говорити, що він нормальний, можна сміливо підходити він дійсно невинний.

Спускаємося вниз по сходах доходимо до упору по тунелю і ліземо в маленький прохід, повземо, зліва глухий кут праворуч вихід. Заходимо в двері, де темне приміщення, рухаємося вперед і падає у воду. Піднімаємося по шухлядах нагору, звідти знову падаємо у воду і піднімаємося сходами проходимо і знову у воду. Ліземо через пролом в решітці, рухаємося акуратно вперед, там ходить ворог, обережно обходимо його і йдемо на світло.

Знаходимо сходи, розганяємося і стрибаємо чіпляючись за неї. Нагорі вийшовши у вузький коридор на нас побіжить псих, але якщо відбігти він звалить. Дійшовши до чувака який буде ламати грати, обережно проходимо за його спиною, в коридор зліва, спускаємося вниз. Далі просто йдемо до кінця.

 

Дістатися до нижнього поверху чоловічого відділення.

Коли піднімаємося вгору по сходах, відсуваємо ящик від лазу і ліземо в кімнату до пацієнта, що сидить на стільці, виходимо з неї і йдемо в кімнату відсуваємо ящик від дверей. Заходимо і пройшовши вліво, шукаємо лаз в медотсек. У медотсеке ліземо у вентиляцію нагорі. Стрибнувши вниз швидко відсуваємо ящик від дверей і біжимо в кімнату навпроти закриваючи за собою двері, і задвигая ящик, щоб психи не змогли зламати двері. З цієї кімнати також виходимо і швидко біжимо наліво, забегаем в кімнату куди веде закривавлений слід, відсуває ящик до дверей. Ліземо в лаз нагорі.

Стрибнувши вниз готуйтеся відразу ж бігти наліво, а потім направо в скляну кімнату, швидко вискакуємо у вікно, обегаем кімнату і перестрибуємо на іншу сторону через пролом внизу. Біжимо далі по коридору до упору на ящик наверх і перестрибуємо в іншу кімнату. Пробігаємо навчальний клас, направо добегаем до кімнати з відчиненими дверима і ліземо в підйомник.

 

Доктор Трагер

Нагорі нас вистачає божевільний доктор Трагер і відвозить катувати. Несучи всякий брєд і встигаючи відрізати Майлзу по пальцю на кожній руці він іде. Майлз трохи постаравшись звільняється з крісла каталки і ми продовжуємо проходження гри Outlast.

 

 

Виходимо з кімнати і бачимо на ліжку ще одного бідного «пацієнта» Трагера. Ховаємося в тіні або під ліжком йдемо через вихід біля ліфта ліземо у вентиляцію нагорі. Зістрибує і обходячи доктора літає по коридору, заныриваем в кімнати, які знаходяться зліва, де лежать його жертви з цієї кімнати переходимо в наступну. З цієї кімнати, як тільки док відійде подалі швидко вибігаємо в коридор і відкладаємо ящик від залізної двері, повертаємо направо і біжимо прямо до кінця сідаючи у вентиляцію нагорі.

Зістрибнувши в поштовху, проходимо в кімнату і з неї в коридор бачимо віконце за ним беремо ключі. Док ламає двері тікаємо від нього і ховаємося під ліжком або в тіні. Далі коли він піде біжимо через кімнату, де взяли ключі, повертаючи наліво до ліфта.

 

Система пожежогасіння

У ліфті Майлз нарешті робить хоч якусь дію для порятунку свого життя і штовхає Трагера в прохід ліфта і того здавлює. Ліземо в шахту ліфта, а звідти спускаємося вниз по сходах. Знаходимо батька Мартіна.

Діставшись до палаючого приміщення, з'являється нове завдання, загасити пожежу. Для цього потрібно включити систему пожежогасіння. Виходимо з палаючої кімнати і через стелажі добираємося до системи запуску в якій з'ясовуємо, що немає води і звичайно ж треба її запустити. Дмвигем вперед ховаємося від здорованя за дверима і чекаємо його відходу. Після рухаємо весь час направо і в пральні відкриваємо воду. Ныкаемся поки ворог перевірить вентиль. Другий вентиль знаходиться якщо рухатися прямо, а потім ліворуч від початку зустрічі з бурмилом а потім пролізти через стелажі. Пробігаючи кімнату, де стоїть багато ванн, відкриваємо воду. Після чого і запускаємо воду. Повертаємося в кімнату, де була пожежа і виходимо на кухню.

 

 

 

Діставшись до виходу на вулицю, ми не знаходимо батька Мартіна, і тепер завдання знайти ключ від закритої решітки до господарського блоку. Все починається з фонтану шукаємо від нього стежки,в одній з халупок знайдете батарейку і ключ до іншої папки. Проходимо через господарський блок, ліземо по сходах на дах. Рухаємося перестрибуючи з дах на дах потім вниз, вгору і так далі.

Підійшовши до світлого проходу з'являється здоровань, біжимо від нього назад. робимо коло і мчимо з усіх ніг до цього проходу. Пролазимо під низом, а потім збираємося в вікно.




 



1 2

Проходження Outlast




Жіноче відділення

У приміщенні бачимо як батько Мартін несе знову якусь лабуду. Вважай вся гра outlast та її проходження і полягає в тому, що ми нічого не розуміємо і тільки слухаємо маячня психів, але це не повинно бути дивно ми ж знаходимося в психіатричній лікарні. Знаходимо прохід в сушарку. З неї наліво в туалеті батарейки. направо туди куди нам треба. Знаходимо сходи і розігнавшись перестрибуємо пролом у ній.

 

Запобіжники

Шлях далі перекриває закрита решітка для якої необхідно знайти ключ. Ключ звичайно ж знаходимо, але як завжди непруха, і тепер завдання запобіжники і цілих три які треба знайти і вставити, щоб отримати доступ до нього.

Рухаємо далі через спалену частина будівлі, яка знаходиться прямо поруч з ключем, якщо уважно оглядітися. Пройшовши у кімнату, де смажиться підвішений людина над каміном.

  • Тут же і є один запобіжник беремо його валимо, так як прийде безбашений перевірити запобіжник (Чому вони завжди так роблять?)
  • Інший запобіжник в кімнаті біля трупа лежить на кушетці оздобленого свічками. Тут все просто чувак лежить і мовчить так як він вже нічого не може.
  • І ще один запобіжник в кімнаті, де божевільний чувак з топірцем у руках стоїть над трупом оздобленого свічками, він зовсім нешкідливий поки ви не підберете запобіжник. Тут він починає щось кричати. Але все просто поруч стоїть стілець отламываете від нього ніжку і долбите його до втрати пульсу! Ах, да, забув це ж не та гра! Просто перед тим як увійти залишаєте двері в кімнату відкритою, і взявши запобіжник, вибігає , закриваючи за собою двері.

Вставляємо запобіжники і валимо вниз на поверх до сушарці туди звідки прийшли до цього. Підбираємо ключ і валимо від пацієнта з дубиною, який несподівано активізується, відкриваємо решітку. Після два поверхи вгору, перестрибуючи через разломуына сходах і відкриваючи решітки.

 

 

Нагорі йдемо пролому, внизу чудик кудись долбится, перестрибуємо на іншу сторону. В кімнаті несподівано падаємо вниз, але по ліжкам можна знову піднятися, перед цим підібравши батарейку.

Шарахання з кута в кут по темних коридорах у пошуках шляху далі. Відкриваємо одну з дверей, а там два серйозних типу, стоять в надії «попросити у кого-небудь прикурити» в руках кийки, лиця злі, що нам явно говорить про те, що вони готові вести мирні переговори. Ми розуміючи, що зовсім не шарим в переговорах валимо направо і ховаємося, вони наліво.

Дочекавшись коли парламентарі звалять, входимо в цю кімнату. Йдемо далі стрибаємо через пролом, потім уступ знову стрибок через пролом і тут Майлз не утримується і у нього з рук випадає камера. Він розуміючи, що камера-то дуже дорога, вирішується відправитися за нею.

 

Втрачена камера

Зістрибує вниз і рухаємо в наступну кімнату, там можна знайти дві батарейки. Далі виходимо з цієї кімнати і проповзаємо під проломом. Заходимо в душову з кабінками в одній кабінці є ще одна батарейка. Далі зістрибує в кімнату з умивальниками. Виходимо з неї і потім направо. Заходимо в кімнату, де сидить чувак на столі, а за вікном бачимо тінь бродячого пацієнта. Йдемо далі з цієї кімнати, і пройшовши трохи вперед, рухаємо в непроглядній темряві до камери.

Як тільки підбираємо камеру, відразу ж з'являються кілька ворогів, тікаємо від них назад до самого початку в кімнату з умивальниками і забираємося наверх там же, де і зістрибнули. Повертаємося до того місця, де у нас випала камера і підстрибнувши підтягуємося на наступний поверх.

Адміністративний блок

Заходимо в коридор, повертаємо ліворуч, одразу ж бачимо пролом в підлозі перестрибуємо його. У кімнаті, де обвалюється підлогу, зістрибує вниз з виступу з лівого боку. знову підтягуємося наверх. Проходимо повз чувака, який говорить про один вихід і далі ліземо під завалом з шаф і ящиків. По шляху прямо по коридору знову зустрінеться здоровань, пробігаємо в другі двері ліворуч і ліземо у вентиляцію забравшись перед цим на стіл. Виштовхуємо перешкоду і зістрибує вниз.

 

 

У пошуках ключа

Заходимо в двері і один з ще адекватний через ґрати, розповідає нам, де знайти ключ від неї. Ми відповідно повинні його знайти. Рухаємо в ліву сторону, знаходимо кімнату з більярдним столом, там зістрибує вниз, ліземо по сходах вгору, а і ліземо по уступу. Потім зістрибує вниз і доходимо до актового залу. Дивимося фільм про експерименти «Вальридера» доктора Верніке.

Виходимо із залу, знаходимо сходи піднімаємося по ній, пролазимо під ящиками. Рухаємо вперед. Перед нашим носом божевільний закриває двері, повертаємося назад і заходимо у відкриту двері, далі ліземо по виступу і перестрибуємо на балкон. Беремо ключ і біжимо назад. Відкриваємо одну з дверей і бачимо як двері ламають. Чекаємо осторонь, коли пацієнт зламає двері, далі йдемо через неї. Відкриваємо ґрати ключем. Проходимо далі outlast по кімнатах і там, де моляться пацієнти в кімнатах шукаємо розбите вікно і ліземо по уступу. Розшукуємо батька Мартіна, слухаємо і дивимося його високодуховна марення і спалення. Беремо ключ і шукаємо і в коридорі нагорі вхід у вентиляцію.

 

Шлях до ліфта

 

Зістрибує, прямо по коридору на зустріч йде здоровань, біжимо вправо в інший коридор в останню двері забегаем в кімнату. Кімната з двома дверима. Він ламає двері а ви біжите в іншу і коридор звідки він прийшов. Або ж у першій кімнаті ховаєтеся під ліжко, чекаєте коли він пройде. Вискакуєте і біжите в той коридор звідки йшов здоровань повертаєте в кінці коридору наліво в двері. Рухаючись по лівій стіні кімнати шукаєте вхід у вентиляцію нагорі. Після чого спокійно перескакуєте в іншій кімнаті і йдете до ліфта.

 

 

Підземна лабораторія Фінал outlast

Ліфт звичайно ж не веде нас до виходи, як очікувалося, а спускає в якусь підземну лабораторію. Рухаємо весь час вперед і вже біля виходу на нас рухається темна тінь Вальридера. Біжимо від неї назад. Відкривши двері нас вистачає здоровань, але тінь його вбиває. Йдемо вправо знаходимо секцію з вижив Верніке. Він пропонує нам вбити Біллі відключивши його від системи життєзабезпечення.

По дорозі в лабораторію бігаємо від тіні яка нас буде переслідувати. Потрапивши в самий центр лабораторії з'являється завдання відключити систему життєзабезпечення Біллі. Внизу, де підключений Біллі шукаємо двері йдемо до неї. Знаходимо клапан відключення крутимо його і йдемо назад до тіла Біллі. Біжимо в іншу кімнату піднімаємося вгору по гвинтових сходах перестрибуємо через перешкоду. Добегаем до кімнати і вмикаємо кабель. Повертаємося до Біллі і відключаємо його.

Демон після відключення Білла нападе на Майлза, той виживає і з останніх сил рухається до виходу. Там його зустріне спецназ який без розмови його застрелить. ну і все такий ось сумний кінець гри outlast.

 

 


 



1 2