Проходження Wasteland 2: Село Дарвін | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Wasteland 2: Село Дарвін
Карта Деревня Дарвин

Карта Село Дарвін

Село Дарвін з'явиться на карті, коли ви будете виконувати завдання цитаделі рейнджерів. Вся село загинула і заполонена зомбі. В цьому селі можна знайти ліки для дока в цитаделі.

приміт. до мапі

 1. вхід
 2. Вхід у лабораторію відкриє Роза (якщо звичайно вона є у вашій команді) або знайти в музеї цитаделі PROTEUS
 3. Вхід у лабораторію
 4. у цьому місці ваша команда відразу ж захворіє — 1 інтелект і — 4 харизма. Але не бійтеся це тимчасово. У кімнаті буде сейф пароль Беллонна. Цей пароль можна було прочитати на почесної медалі в таборі рейкових кочівників (див. позначку 8). Всередині буде записка, де кров'ю викреслені імена Ейс і Пекельний клинок.
 5. В камері буде сидіти Джен, вона попросить нас відкрити систему очищення, щоб позбутися від інфекції. Коли увімкніть систему можна повернутися до неї після цього мутанти не будуть для нас ворогами і ми можемо спокійно обстежити територію.
 6. Двері в інші частини лабораторії.
 7. Драбина веде на поверхню.
 8. У мішку з мусорів візьміть квестовый предмет дисплей. Він стане в нагоді вам в Каліфорнії в місці Плайя-дель-Рей його можна вставити в зламаний GPS. Щоб з'явився Таємничий храм за радіацією.
 9. Вихід до зомбі, можна їх обійти в іншу двері на протилежній стіні зламавши комп'ютер.
 10. дискетка пустку, необхідні навички комп'ютера щоб витягти, можна віддати в цитаделі. Ліки від раку віддайте його в цитаделі лікаря.
 11. Система очищення, включіть її щоб ваша команда позбулася хвороби.
 12. Вхід в систему вентиляції перехід на інший рівень.
 13. Вихід з вентиляції.
 14. Істота Нічний жах, звільнивши його він повинен ув'язатися за нами, у нього 5000 ХП. Але буває баг, він просто стоїть на місці.
 15. Перехід в іншу локацію
 16. пароль до дверей IRWIN