Додаткові місії в South Park: The Stick of Truth | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Додаткові завдання в South Park: The Stick of Truth (Південний парк: Палиця Істини)
южный-парк-палка-истины

Челмедведосвин

Проходячи між кінотеатром «Кава Твинков, з кущів нас покличе Ел Гор. Він буде нести якусь нісенітницю про Челмедведосвинов і попросить нас з'ясувати, чи є тут Челмедведосвин, для цього ми повинні будемо розмістити по місту сенсори. Йдемо в гараж Кенні зверху стрілами розбиваємо напівзруйновану дах, забираємося на неї і ставимо на електричний трансформатор сенсор Йдемо в ставку ставимо сенсор до шкалою пожежогасіння Прямуємо на ферму, сходами підіймаємося на дах сараю ставимо сенсор до флюгеру (півень на даху)

Устанавливаем сенсоры

Встановлюємо сенсори

Йдемо на встеречу до Ел Гору. Він дає нам ключ від свого складу. Йдемо в Храни-сам». Потрапити можна на територію якщо забратися на сміттєвий бак і вистрілити в нагорі сходи. Після чого всередині будівлі відкриваємо ворота, щоб був вільний прохід. На складі отримуємо дефібрилятор.

Йдемо в центр міста до поштового відділення, спускаємося в каналізацію (можна буде пройти тільки після проходження основної місії: «Викрадення інопланетянами», коли у вас з'явиться інопланетний зонд) Переміщуємо себе на іншу сторону. Проходимо фонтан бруду і ставимо дефібрилятор в спеціальний пристрій. Повертаємося до Ел Гору на цьому завдання закінчено.

 

Расфрендь Ела Гора або продовження Челмедведосвина

Вирушаємо до Ел Гору. Він вирішує що ми і є той самий Челмедведосвин. Боремося з ним. Проти нього добре допомагає навішування на нього і його співробітників спецслужби негативних ефектів: нудота, кровотеча, вогонь, заморожування. Застосовуємо все це викликає у вашому зброю або здібності. Можна просто кинути какашкой з інвентарю. В разі чого використовуємо інші засоби: лікування, посилення захисту, відродження і так далі.

Эл гор и его агенты тяжело пробиваются оружием, но на них хорошо действуют отрицательные эффекты

Ел гор і його агенти важко пробиваються зброєю, але на них добре діють негативні ефекти

 

Переможи Челмедведосвина

Переодягнений Ел Гор треться біля церкви в кущах. Боремося з ним. У нього багато життя і броні тому практично не пробивається. Навішуємо на нього негативні ефекти: нудота, кровотеча, вогонь — вони забирають багато. Забираємо кіготь Челмедведосвина 11 рівня. І найкраще битися з ним, коли ви 10-11 рівня,справа відбувається набагато швидше.

Челмедведосвин

Челмедведосвин

 

Знайди Ісуса

чётки

Біля міської адміністрації на лавочці сидить священик Максі. Священик Максі засмучений, тому що нынещняя молодь не желет знайти Ісуса для себе, допоможи йому, довівши, що ти можеш відшукати Ісуса.
Йдемо в церкву, там нам і зустрінеться Ісус. Повертаємося до священика,він запропонує нам прийняти ще разок Ісуса. Знову йдемо в церкву, направляємо прожектори на середину хреста після чого вимикаємо світло праворуч у двері. З'явиться Ісус і ми отримаємо допомогу в битві «Чотки» — здатність викликати його.

 

Посилка містера Мазохіста

У поштовому відділенні за касою знаходимо посилку. Відносимо її в дім містера Мазохіста. Отримуємо підмогу в бою «сыромятная батіг» — викликає нашого друга з яким ми доставляли посилку і усуває ворогів цікавим способом

 

Велетка

Шелли Марш она же великанша

Шеллі Марш вона ж велетка

У таборі ельфів підходимо до Стену і отримуємо завдання. В його будинку перемагаємо Шеллі Марш. У неї багато Хп, але битися досить легко, так як можна навішувати на неї негативних ефектів. За завдання отримаємо 200 очок досвіду.

 

Висадка дітей

Угадай кто это?

Вгадай хто це?

У каналізації знаходимо будинок містер Хэнки з його дружиною і допомагаємо їм знайти їх дітей. Йдемо далі по каналізації. Ембер буде сидіти під потоком бруду піднімаємося наверх крутимо вентиль спускаємося за нею. Корнуолліс буде у волоцюг далі в каналізації потрібно буде їх перемогти. Саймона сидить в каналізаційній трубі, відстрілюємо маленьких щурів, які бігають біля нього боремося з прийшли щурами. Йдемо до Хэнки отримуємо від нього заклик «Шматок какашки». Так пройти до цього завдання можна буде тільки після того, як у вас з'явиться інопланетний зонд

 

Відновлення балансу

Отримуємо завдання в таборі ельфів і Догпу. потрібно знищити всі плакати по місту. вони відзначені всі на карті, тому просто обходимо всі зазначені місця.

 

Монгольська яловичина

Монгольская орда

Монгольська орда

Йдемо в «Сіті Вок» спілкуємося з містером Кімом, отримуємо від нього завдання і ключ від Вежі Світу. Боремося з монголышами, стріляємо в сходи піднімаємося наверх, б'ємося ще з одним, шукаємо ключ від монгольського скарбу. Відкриваємо на цьому ж поверсі монгольський скарб.
Піднімаємося на рівень вище боремося ще з групою, выстреливаем в хвіст дракона, на балконі, вставляємо його в дракона у двері, і стріляємо їм з очей щоб відкрити двері. Боремося на даху з ханом і монгольською ордою. Повертаємося до містера Киму, отримуємо допомогу «Мініатюрний гонг».

 

Тіммі експрес

Разблокируй всі прапори швидкого переміщення всього треба відкрити 12. Переміщаючись по місту, виконуючи різні завдання ви і так будете проходити повз цих прапорів, тому їх досить легко відкрити.

 

Проблема бездомних

Йдемо в міську адміністрацію і розмовляємо з мером міста Макдэниэлс, отримуємо завдання. Шукаємо 7 таборів бездомних і отмудохиваем їх. Чотири табори в каналізації, один в машині біля «Бережи Сам» Ще один біля гаража Кенні. Ще один табір бездомних буде в лісі, пройти можна пройшовши від будинку головного героя наліво, до крамниці і завернувши за ялинку.

 

Фаза 1

Після завдання «Переможи білизняних гномів», гном попросить нас зібрати труси. Всього потрібно зібрати 5.

1.Труси можна взяти в спальні мами Картмана на другому поверсі
2. Ще одні труси можна знайти в кімнаті на другому поверсі в будинку Стена. Коли зайдемо там мужик буде сидіти в трусах з пивом на дивані і дивитися спортивні передачі
3.Ще одні знайдемо в будинку Стена тільки в іншій кімнаті
4. На другому поверсі в кімнаті в будинку Кайла
5.В будинку Кевіна на другому поверсі

 

Вулкан всюди

айпед-кевина

Завдання можна отримати в будинку Кевіна у нього самого. Потрібно знайти ipad, який він втратив. знаходиться праворуч від церкви , за ялинкою. Повертаємо ipad отримуємо зброю замедляющую ракету

 

Щури в погребі

У таверні Скитера, підходимо до чувака, отримуємо у нього ключ від льоху, спускаємося, б'ємося з 4 групами щурів. Возращаться до господаря отримуємо зброю дротики.

 

Розорені запаси

У завданні нонконформіст, коли підемо з плакатом на батьківський комітет, підходимо після цього до містера Маки отримуємо завдання і ключ від комірки. Йдемо до його гаражу всередині переміщаємося на завал з допомогою інопланетного зонда, беремо ключ від пошти містера Маки. поруч зі входом ставимо монітор. Возращаться до містера Маки.

 

Полювання на велику дичину з Джимбо

джимбо
1. Знайди місце, куди ти зможеш покласти зацвілу ковбаску, щоб виманити шалену помийну собаку. Знаходиться за гаражем Кенні, б'ємося з собакою.
2. Скористайся коров'ячим дзвіночком, щоб знайти і перемогти корову з ферми. На фермі перед самим входом натискаємо дзвіночок вирубуємо корову.
3. Використовуй потаємний пиріжок, щоб знайти і перемогти мишку -****** буде знаходиться в каналізації, за стіною, де ми звільнимо Корнуолліс (завдання висадка дітей)
4. Примани плотоядную кажана-кровопивцю з допомогою кривавого «апельсина» і перемогли її. Дістатися можна йдучи по каналізації. Вийдемо в якийсь підземній печері.
5. Переможи Канадського гавкаючого павука в Канаді на карті бачите павутину, йдемо туди боремося з павуком.
6. Переможи Мікробів-мутантів — йдемо в школу і в бойлерній використовуємо медичний спирт і боремося з мутантами-мікробами -вразливі до вогню

За кожне бите істота будемо отримувати різні бонуси для поліпшення зброї і спорядження. При повному виконанні отримаємо ключ Джимбо.

 

Розорені запаси

У завданні нонконформіст, коли підемо з плакатом на батьківський комітет, підходимо після цього до містера Маки отримуємо завдання і ключ від комірки. Йдемо до його гаражу всередині переміщаємося на завал з допомогою інопланетного зонда, беремо ключ від пошти містера Маки. поруч зі входом ставимо монітор. Повертаємося до містера Маки.

 

Хованки

Отримати завдання можна в дитячому парку, потрібно знайти всіх дітей.

1. У каналізації
2. В лісі якщо піти від церкви по стежці перед ставком шукаємо маленьку стежину вгору і вправо.
3. За стовпом біля Вежі Світу
4. Поруч з будинком містера Мазохіста
5. на фермі дивимося в лівому кутку, де стоїть корова
6. У банку дивіться за столом