Буде вихід Mafia 3? чутки і факти | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Буде вихід Mafia 3? чутки і факти
дата выхода Mafia 3

Поки ігрова індустрія не знає коли точно вийде третя частина мафії. Релізу гри від компанії розробника 2K Czech ще поки що не було. З моменту виходу другої частини пройшло вже пройшло 3 роки. Фанати чекають і вимагає, а розробники у відповідь мовчать.

 

Чутки:

1. У 2012 році пройшов слух, що 2K Czech буде працювати над створенням GTA 5 і після чого займеться створення Mafia 3. Після виходу GTA 5 розробником виявився Rockstar North. Тому слух поки що себе не виправдав.

2. Є також чутки що, гра може вийти на консолях нового покоління PS4, що цілком можливо з згасанням епохи PS3.

3. D 2012 році 2K Czech набирала команду для розробки гри, назва якої звичайно ж вони не стали розкривати, але явно заявили, що вони дійсно працюють над новою грою. І якщо це було не GTA 5, то це має бути щось нове або продовження гри. Але з іншого боку, чому б цій грі не виявитися Mafia 3?

 

Непрямі факти

Цікава новина прийшла до нас зі стану Kojima Productions. Студія Хідео Кодзимы (Hideo Kojima) найняла на посаду дизайнера Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Джордана Амаро
(Jordan Amaro), який раніше працював у 2K Czech і Crytek UK.

У портфоліо молодого розробника вказані проектування дизайну місій в неанонсированной грі 2K Czech, якої, найімовірніше, є Mafia 3, а також дизайн
місій в Homefront 2.

Kojima Productions Джордан приєднався в березні цього року. Поки невідомо, наскільки значущою буде його роль, однак тепер можна сміливо припустити, що у п'ятої частини пригод Соліда Снейка буде присутня частинка непередаваною атмосфери гангстерської саги.

Вихід Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, нагадаємо, очікується на PS3, Xbox 360 і,
можливо, на новій Xbox і PS4. Точною інформацією про консолях наступного покоління поки ніхто не володіє, рівно як ніхто не знає, скільки насправді ігор поєднує в собі п'ята частина.

джерело

 

Тому явно поки ніхто не може сказати, коли точно вийде мафія 3. Поки ми можемо тільки задовольнятися непідтвердженими чутками. Є чутки, що реліз гри буде в 2014 році, але поки підтвердження цьому немає. Чекайте, фанати і шанувальники гри! Я разом з вами з нетерпінням чекаю виходу гри!

 

Оновлення інформації 11.02.2015

На жаль, як ми бачимо. поки що ні то щоб ми вже знали дату виходу Mafia 3, але і навіть не було жодного релізу гри. Поки що чутки залишилися тільки чутками. 2K Czech поки мовчу і нічого не кажуть про гру і ніякої інформації не дають журналістам. Так, поки що, хлопці, ми можемо тільки чекати і сподіватися.