Кращі ігри 2014 року вийшли на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри 2014 року вийшли на PC — огляд і опис
2014 рік вже пройшов, і тепер ми підводимо підсумки найкращих ігор що вийшли в 2014 році. Результат, яка ігри стали кращими обирали читачі на різних ігрових сайтах. Ігри будуть йти у списку не за рейтингом, а за датою виходу в 2014 році.

 

Thief 4 («Злодій»)

Thief-4-0

Дата виходу: 25 лютого 2014 р.

Жанр: стелса-екшен від першої особи, RPG

Thief 4 паркурный стелс-екшен від першої особи, є повним перезапуском серії ігор Thief, що виходили до 2000 р. Гра, чимось схожа на Assassin's Creed. Гравець виступає в ролі злодія. Виконуючи ситуативні завдання або ж побічні завжди є вибір, проходити місію напролом вирубуючи всіх і вся або ж обходити ворогів використовуючи обхідні шляхи, зламувати замки, забираючись мотузках у вікна і непомітно усуваючи ворогів, обкрадати будинку і перехожих.

Thief-4-3   Thief-4-2   Thief-4-1

Гра з відкритим світом похмурим і темним у дусі Вікторіанської епохи, але в цілому, крім як обкрадати будинку, перехожих, виконувати побічні завдання і збирати предмети в ньому робити більше нічого. Головний герой Гаррет, по міру проходження гри, може відкривати нові здібності і здобувати зброю та інструменти: купувати і вдосконалювати лук, стріли, гак, прокачувати навик злому замків і т. д.

До того ж, гра вийшла дуже атмосферної з відмінним сюжетом. Протягом усього проходження Thief 4, гра тримає нас в якомусь невіданні і таїть у собі таємницю, що ж буде далі. І навіть фінал гри залишає якусь таємницю для нас. Thief 4 саме та гра, в яку хочеться грати і дізнатися, що ж буде далі. З перших же хвилин гри ви уб'ю проникніться атмосферою гри.

 

 

South Park: The Stick of Truth («Південний парк: Палиця істини»)

South-Park-The-Stick-of-Truth-0

Дата виходу: 4 березня 2014 р.

Жанр: RPG

South Park: The Stick of Truth для ігрової індустрії, і для багатьох гравців, стала приємною несподіванкою в цьому році. Всі персонажі в грі з однойменного серіалу. У грі присутня велика частка чорного гумору. Приміром, погойдуючись і отримуючи нове вища звання, ваш герой спочатку отримає звання «Чмо» після «Сер Чмо», ви будете боротися з мишами-фашистами, кішками-фашистами, гномами, прямо в ліжку батьків головного героя, коли ті будуть займатися цією справою. Супер удари у вас будуть у вигляді різних пуків. Загалом, ви просто будете грати і угарать одночасно.

South-Park-The-Stick-of-Truth   South-Park-The-Stick-of-Truth-2   South-Park-The-Stick-of-Truth-3

Грати ви будете за хлопчика, який разом з батьками тільки що переїхав в нове місто і він буде шукати собі нових друзів, попутно встряючи в різні історії і пригоди. Гра має невеликий відкритий світ у вигляді вигаданого міста. Графіка в грі мальована виконана в 2,5 D-графіку. У грі присутня чотири класи: воїн, маг, крадій і єврей. На нашому сайті є проходження South Park: The Stick of Truth, з яким ви можете ознайомитися.

 

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone-Heroes-of-Warcraft-0

Дата виходу: 11 березня 2014 р.

Жанр: Карткова гра онлайн

Hearthstone: Heroes of Warcraft — онлайн карткова гра за мотивами всесвіту Warcraft. Гра стає неймовірно популярним з кожним новим місяцем. Вже на сьогодні гра налічує більше 20 мільйонів зареєстрованих гравців. У грі є декілька класів героїв, у кожного класу свої здібності і карти з уміннями і істотами. Суть гри зводиться до того що, один з гравців повинен знищити іншого. Гравці по черзі ходять викладаючи карти, виставляючи з допомогою них оборону або ж атакуючи ворога і його карти.

Hearthstone-Heroes-of-Warcraft-1   Hearthstone-Heroes-of-Warcraft-2   Hearthstone-Heroes-of-Warcraft-3

Різні карти мають різні властивості, одні атакують карти опонента, інші лікують, істоти на картах і самого героя, підвищують броню своїми картками або ж навпаки знижують картками противника. Головне в грі грамотно розставити захист за допомогою карт своєму героєві, щоб його не змогли знищити, при цьому примудрився пробити оборону карт супротивника і знищити ворога головного героя.

 

Titanfall

Titanfall-0

Дата виходу: 14 березня 2014 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Titanfall — Науково-фантастичний шутер від першої особи, Мережевий шутер. Гравці грають за спеціальних солдатів — «пілотів», які можуть викликати або захоплювати великого робота «Титану». Граючи за пілота, можна використати допомогу свій реактивний ранець, щоб виконувати трюки, наприклад, тривалий біг уздовж стіни або подвійний стрибок. Крім гравців на карті розгортається битва між керованими ними роботами і солдатами, які в розпалі битви прибувають на транспортних кораблях або десантних капсулах.

Titanfall-1   Titanfall-2   Titanfall-3

Титани мають дуже міцну броню і потужне спорядження, але робота може знищити навіть один солдат, використовуючи хитрість і скритність. Щоб швидко вбити титану, досить стрибнути на нього ззаду і розстріляти його головний блок, щоб цього уникнути, потрібно, щоб один солдат сидів і охороняв робота ззаду і його головний блок від небезпеки. У грі можна покращувати спорядження як пілотів, так і титанів. За підсумками кожної перейми пілотові нараховуються очки і гроші. У пілотів у грі передбачено 10 рівнів розвитку, кожен рівень передбачає 50 підрівнів розвитку пілота, на кожному підрівні пілоту і титану додаються вміння, спорядження і зброя.

 

InFamous: Second Son («Погана Репутація: Другий Син»)

InFamous-Second-Son-0

Дата виходу: 21 березня 2014 р.

Жанр: action-adventure

inFamous: Second Son — грав жанрі пригодницького бойовика. Гра являє собою ніщо інше, як дуже барвистий бойовик, шутер з прекрасною графікою і умовно відкритим світом, під умовно мається на увазі, що в світі особливо робити нічого, крім як виконання додаткових завдань і в основному світ виступає як барвиста картинка навколо.

InFamous-Second-Son-1   InFamous-Second-Son-2   InFamous-Second-Son-3

В Америці переслідуються всі люди, які володіють особливими сверхспобностями їх називають биотеррористы, одним з таких, по безглуздій випадковості стає підліток Делсин Роу. Просуваючись за сюжетом ваш герой буде зустрічати нових біотерористів, зможе поглинати їх здібності і відповідно використовувати набуті здібності вже сам: бити ворогів електрикою, перетворюватися в дим, літати, стріляти неоновими променями та інше. Гра, динамічна, красива і не залишить байдужою до себе досвідченого гравця.

 

Dark Souls II («Темні душі»)

Dark-Souls-II-0

Дата виходу: 25 квітня 2014 р

Жанр: Action від третьої особи, RPG

Dark Souls II — гра популярна завдяки хардкороности (складністю) першої частини, де гравець дуже часто гинув, від ворогів. Друга частина теж є складною в проходженні, хоча деякі фанати гри заявляють, що легше першої частини. За сюжетом гри головний герой відвідує королівство Дранглик в надії зцілитися від прокляття, що звернув його в голубити. Для цього він повинен оволодіти кількома великими душами», які належать демонічним мешканцям Дранглика.

Dark-Souls-II--1   Dark-Souls-II--2   Dark-Souls-II-3

Dark Souls II має відкритий світ. Гравець досліджує територію, попутно знищує супротивників, і босів на різних локаціях, за це він отримує душі, які є валютою світу і на них він може покращувати здібності героя, купувати, покращувати і ремонтувати спорядження. Супротивниками в грі є різні потойбічні істоти, нежить, скелети, мертві лицарі і так далі.

Гра повністю просякнута похмурістю, безвихідністю містикою, що створює певну атмосферу гри, постійна мовчазність головного героя, ще більше підсилює ефект.

 

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein-The-New-Order-0

Дата виходу: 20 травня 2014 р.

Жанр: Шутера від першої особи

Wolfenstein: The New Order — це канонічний шутер від першої особи, можна сказати, що чистий шутер як в старі добрі часи. Історія гри покаже нам альтернативну реальність. Головний герой Бласковиц американський солдат, під час Другої світової війни пошкоджує мозок і приходить в себе тільки 1960 р. Прокинувшись він розуміє що фашистська Німеччина перемогла у війні і тепер усім світом править Німеччина на чолі нацистів. Крім усього іншого був здійснений якийсь технічний прорив, з'явилося нове зброю, роботи, турелі та інше.

Wolfenstein-The-New-Order-1   Wolfenstein-The-New-Order-2   Wolfenstein-The-New-Order-3

 The New Order — одиночний рейковий і досить брутальний шутер від першої особи. Гравець в ньому відстрілює і вирізає фашистів, а також все, що вони розробили, виготовили або виростили. Грати можна, як і в класичному стилі – напролом, залишаючи гори тіл та останків всюди, так і в стелс режимі – тихо вбиваючи ворогів.

Чудова графіка, атмосфера, цікавий сюжету т(який, до речі, може змінюватися в залежності від ваших дій, включаючи фінал гри). Ну і варто відзначити, що гра на багатьох ігрових сайтах визнана кращим шутером 2014 р.

 

Valiant Hearts: The Great War («Хоробрі серця: Великої війни»)

Valiant-Hearts-The-Great-War-0

Дата виходу: 25 червня 2014 р.

Жанр: Симулятор, Аркада, adventure

Valiant Hearts: The Great War — Ігровий процес представлений у вигляді 2.5 D-платформера. Геймплей полягає у вирішенні головоломок і пошуку предметів. Зворушлива, але часом і забавна гра розповідає про чотирьох різних персонажів, які опинилися на фронті Першої Світової війни, які слідують за своїм собакою-компаньйоном. Долі героїв нерозривно пов'язані, і ми стежимо за тим, як вони допомагають один одному зберегти залишки людяності у себе перед обличчям жахливої війни. Їм належить пройти всі випробування війни пліч-о-пліч і досягти своєї мети.

Valiant-Hearts-The-Great-War-1   Valiant-Hearts-The-Great-War-2   Valiant-Hearts-The-Great-War-3

По-справжньому бере за душу історія; бездоганно витримана стилістика і атмосфера; вдалий саундтрек; оригінальна графіка; ретельно підібрана колекція історичних фактів, але з мінусів можна відзначити одноманітний геймплей: Знайди це застроми сюди, прокрути.

 

Divinity: Original Sin («Божество: Первородний гріх»)

Divinity-Original-Sin-0

Дата виходу: 30 червня 2014 р.

Жанр: Покрокова RPG,

Divinity: Original Sin — покрокова партійна комп'ютерна рольова гра наступна RPG всесвіту Божественність. Гравець управляє двома персонажами, створеними на початку гри. Гравець може самостійно вибрати навички, характеристики, риси, зовнішність і підлогу обох персонажів. В подальшому між ними можуть розвинутися любовні відносини. Битви будуть відбуватися в покроковому режимі, заснованому на класичних механіків: окулярах дії, флангові атаки, удари в спину, вільних атаках і бонуси взаємодії персонажів. Також доступний багатокористувацький кооперативний режим — 2 гравця зможуть проходити основну сюжетну лінію.

Divinity-Original-Sin-1   Divinity-Original-Sin-2   Divinity-Original-Sin-3

Ігровий світ практично повністю інтерактивний. Майже будь-який предмет може бути узятий і перенесений. Предмети можна комбінувати один з одним, отримуючи нові. Наприклад, можна застосувати ніж до мітлі, отримавши в результаті спис.Переміщення предметів може дати відчутну перевагу в битві завдяки можливості забарикадувати прохід противнику.

Також у грі присутня механіка взаємодії стихій. Вода гасить вогонь, тому мокрий противник стане більш вразливий до заклинанням повітря, але стійким до вогненним Ця особливість використовується не тільки в магічній системі, але і при взаємодії з предметами. Наприклад, розбита поруч з вогнем бочка з водою загасить його, а зігрітий знаходяться поруч полум'ям супротивник стає більш сприйнятливий до ефектів горіння.Ігрові персонажі також активно реагують на дії гравця. Грабежі та вбивства не зійдуть з рук і обов'язково отразятсяПри цьому чим більше гравець робить учинків, тим вище популярність його персонажа.

 

Destiny («Доля«)

Destiny-0

Дата виходу: 9 вересня 2014 р.

Жанр: шутер від першої особи

Destiny — Науково-фантастичний MMOFPS, що значить, потрібен інтернет і лицензионка, інакше ніяк не вийде в неї пограти і гідно оцінити. У грі, наскільки я знаю, практично відсутня однокористувацький режим, що означає, що немає в неї ніяких місій. Це як гра CS, яка орієнтована на онлайн гравців.

Destiny-1   Destiny-2   Destiny-3

Загалом закидають гравців одного і того ж рівня на сервер, де ви разом можете битися або навпаки, один проти одного. Destiny використовує новий ігровий движок призначений для сучасних ігрових консолей, який дозволяє домогтися реалістичних пейзажів і динамічного зміни освітлення для великого відкритого світу.

 

Wasteland 2 («Пустка»)

Wasteland-2-0

Дата виходу: 19 вересня 2014 р.

Жанр: Тактична стратегія покрокова гра, RPG

Wasteland 2 — постапокаліптична рольова гра від Браян Фарго і продовження популярної гри 1988 року Wasteland і ідейний попередник серії Fallout. Дія гри відбувається в південно-східній частині США в середині XXI століття після термоядерної війни між наддержавами-СРСР та США. Ті, що вижили люди якось зводять кінці з кінцями, у багатьох місцях панує беззаконня, єдина організація, яка хоче хоч якось відновити мир і порядок — це пустельні рейнджери.

Wasteland-2-1   Wasteland-2-2   Wasteland-2-3

Вам дадуть загін з 5 постійних членів, інших ви зможете набирати в команду, в різних локаціях. Кожному члену команди при досягненні нового рівня можна прокачувати здібності, одягати нове спорядження і зброя. Ви можете переміщатися по глобальній карті загоном, досліджуючи різні локації і виконуючи квести. Вигляд гри зверху. Під час зіткнення з противником, починається покроковий бій, де кожен боєць, як ваш так і противників, ходять по черзі.

Гра має купу багів, вильотів та інших недоліків, але незважаючи на це вона, є кращою тактичною грою цього року, має свій власний антураж, грамотний гумор і головне, не для всіх звичайно, в ній треба думати!!!

 

The Vanishing of Ethan Carter («Зникнення Ітана Картера)

The-Vanishing-of-Ethan-Carter-0

Дата виходу: 25 вересня 2014 р.

Жанр: головоломки, квест

The Vanishing of Ethan Carter — гра досить коротка, і якщо знати, що потрібно робити, то її можна пройти буквально за 30-40 хвилин. За сюжетом гри ми виступаємо в ролі приватного детектива, який отримав лист від хлопчика Ітана, в якому повідомляє про дивацтва кояться в селі і з його родиною. Ми досліджуємо місцевість, шукаємо хлопчика, попутно розслідуючи, низку злочинів, які відбувалися і поступово наближаючись до розгадки.

The-Vanishing-of-Ethan-Carter-1   The-Vanishing-of-Ethan-Carter-2   The-Vanishing-of-Ethan-Carter-3

У грі неймовірно красива графіка, чудові пейзажі, спокійна атмофера наповнена містикою, яку замінює жах від того, що ми там зустрінемо і дізнаємося. Гру безперечно варто пройти кожному геймеру, бо словами не описати, наскільки гра проникає всередину, в саме серце, зачіпаючи за живе.

 

Alien: Isolation («Чужий: Ізоляція»)

Alien-Isolation-0

Дата виходу: 7 жовтня 2014 р.

Жанр: Survival Horror від першої особи, стелс-екшен,

Alien: Isolation — гра продовжує історію фільму «Чужий», тільки тепер головним героєм гри виступає дочка Елен Ріплі Аманда. Так як фільм був популярний і залишається таким в наш час, гра має ще й культурну цінність. Гравцеві належить пересуватися по локаціях, дослідити їх і знаходити необхідні предмети для подальшого просування, при цьому ховатися від ворогів, приміром, від ворожих людей і самого Чужого.

Alien-Isolation-1   Alien-Isolation-2   Alien-Isolation-3

У просуванні та дослідженнях допоможе саморобний «детектор руху», а також ряд інших допоміжних засобів, які можна буде комбінувати. Детектор буде життєво необхідний, оскільки за гравцем полює Ксеноморф. Ксеноморфы в грі з'являються тільки по одному, за винятком декількох випадків, але гравець не зможе їх вбити, так як озброєння в грі хоч і є, але воно буде марним проти Чужого. Гравцеві доведеться діяти тихо і непомітно, а також активно використовувати знайдені ним предмети, щоб вижити. Для останнього в грі буде реалізована система крафтінга, яку доведеться використовувати для створення різноманітних пристроїв і пасток.

Однак пастки, в більшості своїй, будуть «одноразовими», оскільки монстр навчається, долаючи перешкоди гравця, і вже не попадеться кілька разів в одну пастку. Сам Ксеноморф має ряд власних інстинктів, які він буде активно використовувати. Як заявляють розробники, в монстра є своя манера поведінки, не залежить від скриптів. Крім Чужого, у грі з'являться і інші противники, начебто збожеволілих від жаху людей.

 

 

Middle-earth: Shadow of Mordor ( «Середзем'я: Тіні Мордора»)

Middle-earth-Shadow-of-Mordor-0

Дата виходу: 14 жовтня 2014 р.

Жанр: Шутер/екшен від третьої особи, RPG

Middle-earth: Shadow of Mordor — запропонує нову главу, відмінно вписавшуюся між «Хоббітом» і «Володарем Кілець». Події гри розгортаються в Мордорі, задовго до того, як він перетворився на пустку. А в якості головного героя виступає рейнджер по імені Таліон. Саурон і його поплічники вбили сім'ю Таліону, і той вирішив помститися. У грі є цікава особливість, боси яких ви не змогли добити і вони зникли в наступному бою стають сильнішими.

Middle-earth-Shadow-of-Mordor-1   Middle-earth-Shadow-of-Mordor-2   Middle-earth-Shadow-of-Mordor-3

Відмінна фізика і промальовування персонажів, грамотна боївка, відкритий світ, де головний герой може виконувати побічні завдання, додатково прокачувати свої навички. Бої відбуваються, як приблизно в іграх про Бетмена, ми скачемо туди сюди, б'ємо оточуючих нас ворогів, за це нараховуються комбо-удари. Ах, так, забув сказати, що основними нашими ворогами є Орки. У грі є приємна особливість у начальників-Орків, можна вивідувати інформацію або змушувати працювати на нас )))

 

 

The Evil Within («У владі зла»)

The-Evil-Within-0

Дата виходу: 14 жовтня 2014 р.

Жанр: Action, Survival horror від третьої особи

The Evil Within — найстрашніший м'ясної і кривавий хорор вийшов у цьому році. У сюжеті гри, детектив Себастьян Кастелланос, відправиться в психіатричну лікарню, де побачить, як купа народу, перебита, лікарня перетвориться у велику м'ясорубку. Незабаром детектив зрозуміє, що він потрапив в альтернативну реальність, заповнену агресивних істот, що втратили розум.

The-Evil-Within-1   The-Evil-Within-2   The-Evil-Within-3

Гра являє відмінне поєднання хоррора і екшену, брак ресурсів, жорстокі пастки і загадки. Містичний світ гри може трансформуватися в реальному часі, реагуючи на ваші дії. Такі елементи, як двері, коридори, кімнати, будівлі, і навіть природа можуть видозмінюватися. Так само як і в Outlast, вам доведеться ховатися від різних психів, з бензопилою, прориватися до свободи, уникаючи противника. Гра потерпет вам нервишики — гарантовано.

 

 

Sid meier's Civilization: Beyond Earth (Цивілізація Сіда Мейєра: За межами Землі)

Sid-Meier’s-Civilization-Beyond-Earth-0

Дата виходу: 24 жовтня 2014 р.

Жанр: Глобальна покрокова стратегія

Sid meier's Civilization: Beyond Earthя думаю ви вже здогадалися, що гра належить до серії Civilization, тільки на цей раз всі дії будуть відбуватися не на землі. Основа ідеї у нової гри така ж як і у всій серії: створення міст, розвиток цивілізації, лідери, просування часу, «клітки», покроковий режим, будівництво поліпшень, технології

Sid-Meier’s-Civilization-Beyond-Earth-1   Sid-Meier’s-Civilization-Beyond-Earth-2   Sid-Meier’s-Civilization-Beyond-Earth-3

Гра підійде не для всіх, а якраз для любителів цього жанру. В цьому році стала кращою стратегією року.

 

Call of Duty: Advanced Warfare («Поклик обов'язку: Просунута війна»)

Call-of-Duty-Advanced-Warfare-0

Дата виходу: 4 листопада 2014 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Call of Duty: Advanced Warfare — 11 частина з серії Call of Duty. Вихід кожної нової гри серії, для гравців є загадкою, чи буде ця гра хороша або з тріском провалиться. Advanced Warfare не розчарувала любителів жанру, на відміну від попередньої Ghosts, яка з тріском провалилася. Гра справді вийшла гарна і багато прирівнюють її до самої кращої гри серії BlackOps II.

Call-of-Duty-Advanced-Warfare-1   Call-of-Duty-Advanced-Warfare-2   Call-of-Duty-Advanced-Warfare-3

Дія гри відбувається c 2054 до 2060 року, в нашому світі, що змінився до невпізнання внаслідок наукового прогресу. Військові технології розвинулися до небувалого рівня. Приватні військові компанії стали домінуючою силою на планеті і почали диктувати свої умови. Були винайдені нові типи зброї і екіпіровки, в тому числі екзоскелети — новий і кращий вид броні. Зброя розвинулося з такою ж швидкістю.

Екзоскелети також розширюють можливості бійця — він стає витривалим і сильним, може високо стрибати і чіплятися за різні поверхні. За сюжетом битви будуть відбуватися в різних середовищах, а не тільки на звичній гравцям поверхні. Також розвинулася і техніка, вербам будуть доступні різні транспортні засоби, літальні апарати і керовані дрони, що дозволить максимально різноманітити ігровий процес. Гранати, міни, ракети та інше — все неймовірним чином змінилося за стільки років і стало більш ефективним. В мультіплеере також додана разрушаемость.

 

Assassin's Creed: Unity (Кредо асасина: Єдність)

Assassin’s-Creed-Unity-0

Дата виходу: 11 листопада 2014 р.

Жанр: Action-adventur, стелс-екшен

Конвеєр працює, народ задоволений!!! Багато обурюються, називають грою самої ненависної цього року, на інших же ігрових сайтах Assassin's Creed Unity стає грою року. Тому її можна любити, можна ненавидіти, але головне зрозуміти є попит — є пропозиція.

Assassin’s-Creed-Unity-3   Assassin’s-Creed-Unity-2   Assassin’s-Creed-Unity-1

Розписувати гру особливо не буду, так як про неї отже знають майже всі, та й на моєму сайті про неї написано достатньо. Дії гри будуть відбуватися в часи французької революції 1789 р. Основні події розгорталися протягом 5 років, починаючи з взяття Бастилії походу на Версаль до страти короля Людовика XVI і Термідоріанського перевороту. Саме в цю епоху були скасов