Ігри про динозаврів на ПК (PC) - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про динозаврів на ПК (PC) — огляд і опис
Primal Carnage

Игры про динозавров на PC

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: шутер від першого і третього особи

Primal Carnage — це багатокористувацька гра в жанрі шутера від 1-го особи (людей) і від 3-го (за динозаврів). Назва гри можна вільно перекласти, як «Первісна кривава битва», що досить логічно, адже це багатокористувацький онлайн інді-шутер, дає можливість пограти за і проти відроджених наукою динозаврів. Основна логіка гри — наявність двох протиборчих сторін, кожна з яких має кілька різних класів зі своїми особливостями і тактикою. У грі багато карт, на яких ці сторони б'ються один з одним.

Primal-Carnage-3   Primal-Carnage-2   Primal-Carnage-1

Команда людей включає в себе п'ять унікальних класів, кожен з яких зібраний для конкретних способів боротьби з динозаврами. Хоча найманці і высококвалифицированы, поодинці їм не вдасться вижити. Командна робота має вирішальне значення для успіху і виживання.Команда динозаврів складається з п'яти видів доісторичних хижаків, що полюють за допомогою своїх різних здібностей. Всі з них смертельно небезпечні, але кожному виду може протистояти певний клас людей. Розумні динозаври збираються в зграю з іншими хижаками, щоб збільшити свої шанси на вбивство.

 

Turok

шутер про динозавров

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: шутер від першої особи

Turok – шутер, від першої особи, головною особливістю якого є наявність в грі великого числа динозаврів та інших вимерлих істот. Пограти в гру можна як і одному в сингл плеєрі, так і з друзями в многопользовательском.За сюжетом, ми граємо за колишнього бійця якоїсь «Зграї» — угруповання безжальних і добре підготовлених вбивць. Звуть нашого персонажа Турків. Гра являє собою досить лінійний сюжет стрілялки - бродилки. Тут вже нічого кардинально нового поки не придумано. Гра має два явно виражені консольні особливості: збереження тільки в контрольних точках і регенерація здоров'я.

Turok-1   Turok-2   Turok-3

В основному персонаж йде по певному маршруту, розстрілюючи все на своєму шляху, знаходячи по ходу дійства зброю і боєприпаси. Відкриті простори зустрічаються нам вкрай рідко. Пояснити це досить просто: на момент виходу гра мала дуже високий рівень графіки, і промальовувати великі простори, з таким рівнем деталізації і ефектів, означало створювати гру для вузької аудиторії – тих, чиї комп'ютери просто зможуть її запустити. Так що більшу частину часу, ігровий процес являє собою біг по доріжці/ ущелині/ печері з малим оглядом навколо себе і періодичним появою супротивників.

 

ParaWorld

Игры про динозавров на ПК

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: стратегія

Всі дії відбуваються в паралельному світі, де динозаври залишилися живі. Але це ще не все, людям будуть доступні технології 19 століття дуже забавне поєднання речей, які перебувають в різний час.світ ділиться на три племені : мешканці півночі, пустельників, клан дракона. І кожен з них унікальні по будівлям, юнітам і умінь (Гра була дуже популярна в свій час, багато хто вже давним давно пограли в неї, і деякі, бажаючи випробувати відчуття ностальгії, качають і грають в неї самі або з друзями, адже в Paraworld присутній мультиплеер.

ParaWorld-1   ParaWorld-2   ParaWorld-3

Сіверяни: дане плем'я не має своїх динозаврів, але мають технології, як я говорив вище, 19 століття. Конкретно, це парові машини, танки, пароплави. Але крім машин вони ще можуть використовувати мамонтів, шаблезубих тигрів, а також інші види тварин. Пустельників: дуже мобільний плем'я. Абсолютно всі будівлі і споруди можна дуже швидко скласти і розібрати в будь-який зручний для вас час. Дуже зручно, коли скінчилися ресурси в місці вашого проживання або ж коли у вас немає військ для оборони будівель, можна просто втекти. Пустельників не має своїх технологій, як сіверяни, тому їм доступні динозаври. Клан дракона : дуже розумна і хитра плем'я. Їх спеціалізацією є пастки і всякі види обманів. Якщо грати за клан, може здатися, що це японці і ви не будете помилятися, адже кожне плем'я в цій грі є альтернативою будь-якої іншої культури.

 

Dino D-Day

шутер про динозавров

Дата виходу: 2011

Жанр: екшен

Всі дії гри відбуваються під час другої світової війни. Сюжет такий, як нам відомо, Гітлер проводив всякого роду експерименти і діно ддэй, йому вдається відродити динозаврів, при цьому деяким з них він вішає кулемети і використовує в якості бойових одиниць. Як тільки ви заходите на сервер, ви повинні вибрати на якій команді приєднаєтеся до нацистам або союзникам.

Dino-D-Day-1   Dino-D-Day-2   Dino-D-Day-3

Що стосується геймплея: в ньому є дуже багато забавних моментів, як я говорив раніше, наприклад, граючи за динозаврів, можна жбурляти овець у ворогів або трупи тих самих супротивників яких ми щойно убили. А вибравши певний клас людей, можна взяти бідного маленького кролика і кинути його як приманку для динозавра, і той відразу ж буде його їсти, а ви в той час спокійно його розстріляти.

 

Orion: Dino Horde

шутер стрелялка про динозавров на ПК

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: шутер

це захоплююча, яскрава іграшка. Графіка і оптимізація на висоті. Гра стабільна навіть на старих системах і не особливо вимоглива до «заліза» . Багато режимів, гра за обидві сторони: як за динозаврів, так і за людей, великі, різноманітні локації з безліччю об'єктів на них.Великий арсенал різноманітної зброї, багато видів динозаврів та інших враження.вимерлих звірів мезозою, а також різноманітний парк наземної і літаючої техніки не дадуть скучити навіть тим, хто байдужий до динозаврів.

Dino-Horde-1   Dino-Horde-2   Dino-Horde-3

Режимів кілька: Виживання і прикриття бази під атакою все великих натовпів динозаврів і птерозаврів, Детматч з людьми без команд (за принципом стріляй у всіх, кого бачиш),Командний Детматч і Режим Захоплення яєць динозаврів. Крім цього є режим, де ви обороняється на одній точці проти лізуть з усіх боків динозаврів без можливості вибору зброї.Незалежно від режиму, інтерфейс налаштовується під вас. Ви самі вибираєте те, що відображатиметься: кількість здоров'я / боєприпасів, компас і близький радар, мітки союзників по команді і т. д. Будуть відображатися у вас числа пошкоджень, завданих динозаврів – це також вибирається в настройках.

 

Carnivores 2

Смулятор про динозавров

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: симулятор полювання від першої особи

Carnivores 2 радує нас можливістю постріляти по динозаврам не тільки різноманітним зброєю, а ще й транквілізатором, який їх присипляє. І, хочу зауважити, що подивитися на сплячих рептилій дозволяють далеко не всі ігри про динозаврів. Що стосується геймплея, як такого, особливих змін він не зазнав. Ми всі так само, як у першій частині, блукаємо по великим найрізноманітніших локаціях, вистежуючи динозаврів. Так само над нами літають птерозавры і розбігаються перелякані появою мисливця дрібні тваринки.

Carnivores-2-1   Carnivores-2-2   Carnivores-2-3

З інтерфейсу нам, так само, демонструють компас і покажчик сили і напряму вітру. Можливість заміни бойових патронів на транквілізатор теж залишилася. Також, існує кімната трофеїв. У якій виявляються вбиті динозаври. Манки теж залишилися, але дещо змінилася логіка роботи з ними. Справа в тому, що в грі "Carnivores -2" додали можливість вибору декількох видів динозаврів для полювання. Отже – манков ви автоматично берете теж декілька. Тому перед використанням манка, ви вибираєте той вид динозавра з обраних для поточної полювання, якого хочете «виманити».

 

Primal Prey

Симулятор охоты на динозавров стрелялка от первого лица

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: симулятор полювання від першої особи

Гра набагато ближче до симулятор полювання, а стрілялки. Справа в тому, що при подібному інвентарі, ця гра має ряд істотних відмінностей в самому процесі полювання. Наприклад, в грі є зброя більш близьке по духу епохи, коли подорожі в часі стануть можливими. Самим простим і нехитрим зброєю є дротикомет з транквілізатором, який діє на зразок того, що використовує в якості альтернативного зброї . Інше зброя вже не звичайне.

Primal-Prey-1   Primal-Prey-2   Primal-Prey-3

Вам доведеться бродити по всій карті, розставляючи приманки, читаючи сліди і намагаючись не стати обідом. Справа в тому, що це не просто манки. Це голограма тварини, яка лунає з динаміків відповідний їй звук. Причому ви можете встановити її, де хочете, а не тягати з собою. Вона одна, відповідно, вам потрібно буде забирати, якщо ви хочете переставити приманку в інше місце. Динозаври не будуть довго крутитися біля приманки, так як швидко зрозуміють, що це не справжній родич, але вона приверне до себе і вони будуть в тому районі карти. Приманку можна використовувати в тактичних цілях. Наприклад – встановити подалі від місця, де ви будете полювати, і налаштувати її на той вид хижака, який вам найбільше докучає.

 

Jurassic Park: The Game

Квест про динозавров на PC

Дата виходу: 2011

Жанр: квест, оповідання

Гра за мотивами усім відомого фільму «Парк Юрського Періоду». Жанр – квест-оповідання. Нам доведеться дивитися за розвитком подій від 3 особи, розгадувати головоломки, шукати зачіпки для проходження сюжету і управляти персонажами. Бійки і екшн тут зведений до простого натискання стрілок , після чого ми побачимо ролик успішного або провального дії. У грі 4 епізоду.

Jurassic-Park-The-Game-1   Jurassic-Park-The-Game-2   Jurassic-Park-The-Game-3

Динозаври в грі зустрічаються постійно з самих перших секунд. Їх слідами весь острів просто кишить. Тут вам і дейнонихи, і дилофозавры, і трицератопси. Ну і яка гра про динозаврів без улюбленого Ти Рекса. Намальовані всі динозаври красиво. Хоча графіка в цілому для 2011 року не дуже. Взяти для порівняння той же , що вийшов також у 2011.Сюжет в грі цікавий і захоплюючий, але грати нудно. Її можна сприймати як фільм, в якому ви приймаєте безпосередню участь і можеш впливати на кінцівку.

 

The Land Stomping

шутер с динозаврами

Дата: виходу: 2014 р.

Жанр: шутер

Це зовсім не шутер про динозаврів. Тут щоб вижити, вам необхідно харчуватися, а їсти ми будемо динозаврятинку. На острові повно маленьких динозаврів, на яких не дуже важко полювати, але також тут є величезні хижаки, які з радістю закусять вами.Спочатку ви зовсім слабкий і невмілий мисливець. Збираючи ресурси, ви зможете створити різні знаряддя, які допоможуть вам в полюванні. Комбінуючи ці інструменти і знаряддя, ви зможете відбиватися від великих хижаків і досліджувати світ в повній мірі. З часом, ви отримаєте необхідні навички виживання і можете стати повноцінним мисливцем.

The-Stomping-Land-1   The-Stomping-Land-2   The-Stomping-Land-3

Одна з основних ідей гри це можливість об'єднатися з друзями, щоб вижити. Так легше полювати і захищатися. Ви зможете побудувати табір, в якому жити і зберігати ресурси. Велика кількість м'яса відкриває нові здібності для групи.Чим більше м'яса зберігається у вашій групі, тим менше стають динозаври на вашій території, що призведе до боротьби з іншими племенами. Ваша мета стати самим сильним племенем на острові.

 

Ice Age 3 Dawn of the Dinosaurs

Ice-Age-3-Down-of-the-Dinosaurs-0

Дата виходу: 2011

Жанр: аркада

Льодовиковий період 3 ера динозаврів — являє собою, по суті, великий набір міні-ігор, об'єднаний однією історією і чергуються з відеороликами. Вони лаконічно переплітаються з сюжетом, без них зрозуміти і відчути дух гри було б набагато складніше. Спочатку ми граємо за лінивця Сіда, допомагаємо мамонтам будувати дитячий майданчик, зміцнюємо печери. Попутно збираємо всілякі бонуси у вигляді фруктів: вишні, груші, яблука, полуниці і б'ємося з противниками. Так само на рівнях заховані спеціальні кристали різних кольорів – за них надалі відкриваються додаткові міні-ігри, голоси персонажів, відеоролики і зображення персонажів.

Ice-Age-3-Down-of-the-Dinosaurs-1   Ice-Age-3-Down-of-the-Dinosaurs-2   Ice-Age-3-Down-of-the-Dinosaurs-3

У персонажів свої особливості і завдання. Нам належить досліджувати локації, печери і ліси. Наприкінці початку і по ходу локації є контрольні точки, так що після смерті ми з'являємося на останньому збереженні. Помирати можна скільки завгодно.Динозаврів тут, як не дивно, багато. Велоцирапторы будуть зустрічатися дуже часто, тираннозаври, зауроподы і трицератопси рідше. На задньому фоні ми можемо помітити й інших представників ери динозаврів.

 

Cretaceous Runner

Cretaceous-Runner-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: екшен

Ми починаємо гру в ролі маленького дромеозавру, що недавно з'явився на світ. Батьки вчать нас, що можна робити, що не можна, показують околиці рідного лісу. Так ми знайомимося з управлінням у цій грі. Розповідь батьків дромеозавров чергується з роликами, в яких розповідається: хто живе в цій дивовижній долині, які місця варто відвідати, а куди сунутися не слід, хто друг, а хто ворог.І ось через деякий час ти виріс і став дорослим. Пора розім'яти м'язи і пополювати, адже ми вже не беззахисна дитинча, а самий справжній небезпечний хижак. А ось і перші вороги, пора захищати своє гніздо від інших, не менш небезпечних хижаків-динозаврів!

Cretaceous-Runner-1   Cretaceous-Runner-2   Cretaceous-Runner-3

На екрані є міні, де позначені точки ваших завдань, тобто поточні цілі, також союзники, вороги і рідне гніздо у вигляді зеленого будиночка, так що не заблукаєте. Вгорі екрана розташована смужка життя, чим вона менше, тим власне, вам гірше. Щоб поповнити її, потрібно поїсти. На карті в різних місцях заховані дромеокогти в кількості аж 25 штук, так що збираємо, вони безсумнівно дають бонуси.

 

Raptors: Be a Dinosaur

бродилка про динозавров на ПК Без драк

Дата виходу: 2014

Жанр: 3d-бродилки

Raptors: Be a Dinosaur — маленька гра про динозаврів, вона барвиста і може стати неймовірно цікавої при вдосконаленні.З дій ми можемо ходити, бігати, стрибати, кусатися, полювати і видавати бойовий клич для підсвічування ворогів. Власне, цим все і обмежується. Ми можемо обстежити простори карти, подивитися на промальовування руху динозавра, на воду і на ліс. Також можна знайти в лісі і своїх родичів, побитися за верховенство в зграї і пополювати всією юрбою на тих же величезних паразауролофов.

Raptors--Be-a-Dinosaur-1   Raptors-Be-a-Dinosaur-2   Raptors--Be-a-Dinosaur-3

Полювання в зграї — дуже веселе дійство. Ми показуємо своїм родичам жертву, першим накидаючись на неї, після цього дромеозаври, як прайд левів нападає на слона, атакують паразауролофа. Стрибають на спину і на шию, виривають величезні шматки м'яса, кров тече рікою. Виглядає дуже круто. Причому всі супроводжується звуками — риками, виттям і криками.

 

Spore

Spore-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: аркада, екшн

Spore – це не зовсім гра про динозаврів. Це симулятор життя і редактор різноманітних істот. У вас є унікальна можливість взяти участь в еволюції свого власного істоти від маленької клітини в первісному бульйоні, до величезної космічної цивілізації. ми можемо створити який завгодно істота, включаючи і динозавра. Багатий редактор допомагає втілити в життя самі витончені думки, дозволяючи буквально виліпити свою істоту з пластиліну.

Spore-1   Spore-2   Spore-3

Вся суть гри полягає в тому, щоб провести створений вами організм від маленької клітини, до космічної цивілізації. Ви можете покращувати і навіть змінювати вигляд вашого істоти в процесі гри. Шлях від мікроорганізму до космосу довгий, на вашому шляху зустрінуться безліч небезпек і завдань. Вижити серед сотень небезпечних бактерій, завоювати довіру інших істот або ж знищити їх, створити своє плем'я і керувати ним, будувати будинок, створювати космічні кораблі і багато іншого.

 

Dinosaur Race

гонки про динозавров на пк

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: гонки

Dinosaur Race — у грі два види динозаврів — травоїдні і хижаки. Під час гонки попадаються бонуси у вигляді шматків м'яса і листочків рослин. Відповідно хижаки їдять м'ясо, а травоїдні листя. Від такої рясної їжі у вас заповнюється шкала ситості праворуч внизу екрану. Як тільки вона заповниться до кінця, у вас з'являється супер швидкість, яку можна активувати на кнопку «1».

Dinosaur-Race-1   Dinosaur-Race-2   Dinosaur-Race-3

У гонці обов'язково треба займати перше місце, щоб рухатися далі і відкривати нових динозаврів. Благо, це не складно, ІІ дуже легкий і обігнати їх досить просто. Щоб відкривати профілі динозаврів з описом, треба збирати жовті картинки під час гонки.Дуже проста і забавна іграшка, проходить швидко, за пів години можна відкрити всі профілі і зіграти за всіх динозаврів.

 

Dinosaur Battlegrounds

Dinosaur-Battlegrounds-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: екшен

Гра позиціонується не тільки як симулятор життя динозавра,нам доведеться виживати в непростих умовах, з елементами пригод, бойовика і екшна. Гра буде дозволяти пережити століття динозаврів в доісторичні часи, сповнені труднощів і небезпек і спробувати зрозуміти — а чи насправді еволюція відбувалася саме так? Подивимося, чи вдала спроба розробників відповісти на питання — що ми знаємо про динозаврів і життя 65 мільйонів років тому.

Dinosaur-Battlegrounds-1   Dinosaur-Battlegrounds-2   Dinosaur-Battlegrounds-3

Будуть зустрічатися не тільки величезну кількість динозаврів, наприклад як чудовий Ті-Рекс, але і інші доісторичні тварини. дадуть покопатися, і побігати як слід. Динамічна кастомізація, дозволить налаштувати гру під себе і не поспішаючи потягуючи чай, грати собі, вибираючи свій шлях розвитку, а саме — а чи не зробити мені раптора — травоядника. І їсти квіточки, тікаючи від ящірок. Кожному свій шлях. Ну а якщо велика лінь — залиш налаштування за замовчуванням від розробників, щось середнє між фаном та історичними фактами. Ну і грай спокійно.