Підбірка найкращих ігор у стилі стімпанка для PC - дамо парку!!! | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Підбірка найкращих ігор у стилі стімпанка для PC — дамо парку!!!
Стімпанк (або паропанк) — напрям наукової фантастики, що моделює цивілізацію, досконало освоившую механіку і технології парових машин. Як правило, стімпанк передбачає альтернативний варіант розвитку людства з вираженою загальною стилізацією під епоху вікторіанської Англії (друга половина XIX століття) та в епоху раннього капіталізму з характерним міським пейзажем і контрастним соціальним розшаруванням. Можливо, однак, і наявність у творах стімпанка більшої або меншої частки елементів фентезі.

 

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Подборка родевых игр в жанре стимпанка

Дата виходу: 21 серпня 2001 р.

Жанр: RPG

Арканум — гра в жанрі RPG і стімпанк. Дія гри розгортається на континенті Арканум — фентезійному світі, де відбувається промислова революція. У Аркануме з давніх часів переважала магія і надприродні сили, але після винаходу парової машини почався ріст промисловості і винахідництва. Поступово технологія почала витісняти магію. З'ясувалося, що магія і технологія не можуть співіснувати. Магічний вплив хаотично змінює природні закони, що робить неможливим використання машин спільно з магією.

Arcanum-3   Arcanum-2   Arcanum-1

Світ населений різними расами: людьми, ельфами, гномами, карликами, полурослікамі, орками, ограми і різними дикими тваринами. Гравець може вибрати персонажа раси людей, ельфів, гномів, карликів і полуросликов, або ж гібридною раси. Ігровий процес Arcanum включає в себе подорож по ігровому світу, відвідування локацій, взаємодія з місцевими жителями і битви з супротивниками, отримання завдань і їх виконання. Багато завдання передбачають різні варіанти рішень: бій, переконання, крадіжка або підкуп. При виконанні побічних завдань перед гравцем часто постає моральна дилема.

 

Project Nomads

шутер в жанре стимпанка и стратегия

Дата виходу: 1 листопада 2002 р.

Жанр: шутер від третьої особи, стратегія в реальному часі з елементами RPG

Проект Бродяги — Поєднує в собі жанри шутера від третьої особи і стратегії в реальному часі. Дія гри відбувається на вигаданій планеті Арес, світі гігантських літаючих островів, що залишилися після вибуху самої планети. Гравець переміщається на своєму острові в пошуках пригод, б'ється з мешканцями інших островів, збирає стародавні артефакти і розкриває таємниці минулого.

Project-Nomads-1   Project-Nomads-2   Project-Nomads-3

Основний ігровий процес відбувається в реальному часі і являє собою типовий екшен з виглядом від першої особи, проте дія гри обмежена межами одного маленького острівця, який за сумісництвом є нашою пересувний літаючою фортецею. Стратегічне будівництво та облаштування острова з одного боку, повітряні бойові вильоти, відчайдушні сутички з противником і багато іншого.

 

Syberia I, II

Квест с красивым антуражем стимпанка и паровых машин

Дата виходу: 2002 р. перша частина 2004 р. друга

Жанр: квест

Сибір — пригодницька гра, створена у стилістиці стімпанка і модерну. Молода та амбітна адвокат Кейт Уолкер відправляється оформити операцію продажу фабрики, але, як виявилося, власниця фабрики раптово померла, а її єдиний спадкоємець давно покинув місто. Тепер Кейт належить відправитися на пошуки через Західну Європу в самий край Східної Росії.

Syberia-1   Syberia-2   Syberia-3

Геймплей полягає в переміщення між локаціями, пошуку активних точок на екрані і рішення головоломок. Управління здійснюється за допомогою миші. При наведенні на активну точку курсор змінює форму залежно від того, що може зробити Кейт: перейти на іншу локацію, взяти предмет, поговорити з персонажем і ін.

 

Rise of Nations: Rise of Legends

стратегия в жанре стимпанка Steampunk

Дата виходу: 9 травня 2006 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Світанок націй: Світанок легенд — стратегія в реальному часі, дія відбувається у світі фентезі, де співіснують магія і техніка. У грі всього три раси: Вінчі, використовують парову техніку; Аліни, практикують магію; Куотли, використовують техніку прибульців. Всі раси сильно відрізняються один від одного, що дозволяє гравцеві використовувати різні стилі гри. Кожна раса має так звану національну силу.

Rise-of-Nations-Rise-of-Legends-1   Rise-of-Nations-Rise-of-Legends-2   Rise-of-Nations-Rise-of-Legends-3

На відміну від інших ігор жанру RTS, де гравець вже має готовим головною будівлею, в Rise of Legends разом з міським центром існує окремий клас будівель: Округи. Існує шість типів округів, які надають ті чи інші бонуси і збільшують розмір міста. Інші будівлі справляють юнітів, добувають ресурси і захищають територію. Кожна раса має власний набір героїв, які сильніше, швидше і потужніше звичайних юнітів, а також мають древо унікальних умінь. Останні можуть бути активними і пасивними. З переходом на новий рівень показники героя підвищуються.

 

Steam Brigade

Игра в жанре стимпанка или паропанка

Дата виходу: 24 лютого 2006 р.

Жанр: екшен, аркада

Небесний капітан. Паровойны — одна з кращих казуальних ігор, що виходили за останні кілька років. Геймплей нам дана невелика територія, що розкинулася на декілька екранів по горизонталі. У лівому кутку стоїть наша військова фабрика, у правому аналогічне спорудження противника.

Steam-Brigade-1   Steam-Brigade-2   Steam-Brigade-3

Мета — захопити ворожу цитадель, використовуючи 8 видів військ. Завдання воєначальника — вчасно перенести юнітів в потрібну точку по повітрю, або випустити їх з точним розрахунком, що дозволяє добратися своїм ходом без відчутних втрат. А ще необхідно пакостити по мірі сил протистоять підрозділам, повзучим назустріч з тим же завзяттям. «Небесний капітан. Паровойны» — чудове поєднання кумедною, відмінно опрацьованої картинки з захоплюючим ігровим процесом. Гравцеві потрібно захопити ворожий оплот, керуючи військами з дирижабля. Захоплююча аркадна стратегія

 

Silverfall

РПГ в жанре стимпанкаили паропанка по другому

Дата виходу: 9 березня 2007 р.

Жанр: RPG

Silverfall — досить цікавий представник RPG-жанру, де ми можемо,вибираємо героя і расу — їх тут всього чотири. Стандартний набір: мудрі ельфи, низенькі гобліни, хитрі тролі і колишні володарі світу (принаймні, вони так досі вважають) — люди. Ну а далі прокачування свого героя отримання завдань та інші атрибути, властиві рольових ігор. У світі де раніше переважала магія, раптово винайшли паровий двигун і розпочалася технологічна революція — це і є основне протистояння.

Silverfall-1   Silverfall-2   Silverfall-3

У грі чіткий поділ світу на технократів і любителів природи. В залежності від проходження тих чи інших квестів, наш протеже зможе використовувати силу ельфійських лісів/рушниць гномів. Плюс до всього, деякі предмети теж класифіковані — технар не зможе викликати ентів, а захисник лісів — гідравлічну машину. Точно також і зовнішній світ поділяється на вчених і «ботаніків». Навіть монстри тут бувають механічні, а сам Сильверфолл поступово обросте паровими котлами або ж столітніми дубами.

 

Sublustrum або Outcry

мрачный научно фантастический квест в жанре стимпанка

Дата виходу: 29 травня 2008 р.

Жанр: квест

Сублюструм — Дивовижний детективно-психологічний квест, наповнений естетикою декадансу, ретрофутуризма, стім-панку і атмосферою «незримої присутності. У грі незвично все — візуальний стиль, авторський дизайн і сюжет, відкриває гравцеві можливість здійснити незвичайну подорож в глибини людської підсвідомості.

Sublustrum-1   Sublustrum-2   Sublustrum-3

Сюжет, заснований на альтернативних наукових гіпотезах в археології, історії та психології, Гра з неповторним авторським стилем, Оригінальні загадки, засновані на вивченні звуку, Опрацьований до найдрібніших подробиць оточення і атмосферна музика.

 

Iron Grip: Warlord

шутер от прервого лица в жанре стимпанка

Дата виходу: 7 листопада 2008 р.

Жанр: шутер від першої особи, стратегія в реальному часі, Tower Defence

Залізна хватка вождя — шутер від першої особи, що включає ряд елементів стратегії реального часу і Tower Defence. Особливо захоплююча вона при грі мультиплеер з друзями. Ігровий процес включає битви великих вторгалися армій з невеликою елітною групою. Бої відбуваються в міській обстановці. Гравець повинен розгортати захист, використовуючи конструкційний інтерфейс у верхній частині екрана, так, щоб зміцнення вистояли перед хвиль ворожих солдатів, керованих штучним інтелектом. Масштаб битви досягається поєднанням будівництва в дусі стратегії реального часу з боєм від 1-го особи. Саме така суміш в рівнозначних пропорціях.

Iron-Grip-Warlord-1   Iron-Grip-Warlord-2   Iron-Grip-Warlord-3

При розміщенні будівель потрібно перемикатися на вид зверху, але всі дії під час гри відбуваються від першої особи. Особливо доставляє грати не з ботами, а звичайно ж з живими людьми. Гра дуже динамічна і той же час проста сжета в грі як такої немає, та він і не потрібен. Та і звичайно ж все це відбувається в стимпанковом світі. Гра отримала безліч позитивних відгуків на ігрових форумах.

 

Hammerfight

игра про самолёты в жанре стимпанка

Дата виходу: 19 вересня 2009 р.

Жанр: екшен, аркада

Hammerfight — аркада від російського розробника про бої літаючих машин. Гра по геймплею нагадує файтинг: битви гравця з різноманітними противниками схожі на рукопашний бій. Протягом всієї гри гравцеві належить, використовуючи величезний арсенал різноманітного колючого, ріжучого, яка дробить і вогнепальної зброї, брати участь в боях на коптерах — фантастичних літаючих броньованих апаратах, що працюють на пару. У боях з противником гравець може руйнувати об'єкти на арені, обеззброївши, дістати озброєння ворога собі, а після бою відправитися в тренувальний зал, де можна проводити тренування і різні поліпшення свого літального апарату — такі як зміна броні і зброї, придбання додаткової екіпіровки.

Hammerfight-1   Hammerfight-2   Hammerfight-3

У грі використовується миша — її руху перетворюються в руху керованого гравцем літального апарату. Обертаючи апарат і розкручуючи прикріплене до нього зброю, можна здійснювати удари. Розганяючи апарат, можна випускати метальна зброя. За допомогою коліщатка миші можна змінювати поточне зброю. Натискання лівої кнопки миші викликає появу броні, стрільбу з порохової зброї і застосування зіль. Також за допомогою кнопок миші можна поєднувати один з одним, інкрустувати камінням, викидати і підбирати зброю прямо під час гри.

 

Damnation

Атмосферный шутер в мире стимпанка

Дата виходу: 22 травня 2009 р.

Жанр: шутер від третьої особи, паркур

Прокляття — шщутер від першої особи з гарною атмосферою стімпанка і вестерну: парові роботи, хитромудрі механічні винаходи, цікавий дизайн зброї і декорацій, величезні рівні. Сюжет розгортається в альтернативній реальності. За задумом авторів громадянська війна в США закінчилася, як їй і було покладено, а тривала ще кілька десятків років. Поки обидві сторони завзято вибивали одне з одного пил, на сцені з'явилася зловісна корпорація Prescott Steam Industries спритні дядьки наробили парових роботів, винайшли кулемети і ракетниці і вирішили знищити південців разом з сіверянами.

Damnation-1   Damnation-2   Damnation-3

Нам же належить взяти під свій контроль Гамільтона Рурка, який разом з двома напарниками партизанить у тилу ворога, в міру сил намагаючись знищити пекельну корпорацію. Головний герой крім того що може трощити ворогів направо і наліво, може ще виконувати елементи акробатики та паркуру, стрибати високо і далеко, залазити на різні об'єкти та інше. рівні сконструйовані таким хитрим чином, що можна вибирати шлях до мети пробиваючись через ворогів або обходячи їх по верху.

 

Torchlight 1, 2

бродилка и ролевая игрв в жанре стимпанка

Дата виходу: 2009 р. -перша частина 2012 — друга

Жанр: «рубі і ріж», RPG

Сутінковий — гра жанру «рубі і ріж» і рольової гри в стилістиці стімпанка. Дія розгортається в місті Сутінковий, який, за задумом творців, знаходиться на безіменній горі, яка є джерелом цінного кристалічного ресурсу, пов'язаного з магією. Цей ресурс не тільки представляє матеріальну і наукову цінність, але і є джерелом небезпечного впливу на живі організми. Гравець досліджує катакомби, шахти під містом в пошуках екіпіровки, зброї, грошей, предметів. Всі рівні підземель заповнені різноманітними монстрами, перемагаючи яких, протагоніст зростає у фінансовому плані, а також отримує очки досвіду і слави на які гойдається.

Torchlight-1   Torchlight-2   Torchlight-3

Гравець може вибрати одного з трьох героїв на вибір одержувати сторонні квести або відвідувати сторонні локації підземель, з яких не може у будь-який момент перенестися в місто, на відміну від звичайних локацій. Тривимірна графіка в грі з стельової перспективою, що нагадує ізометричну, що використовувалася в Diablo. Управління здійснюється клацаннями миші, а також використанням гарячих клавіш клавіатури.

 

Fable III

ролевая игра с открытым миром в мире стимпанка или паропанка по другому

Дата виходу: 26 жовтня 2010 р.

Жанр: RPG

Байка III — починається через 50 років після подій Fable II, коли в Альбіоні починається промислова революція, так що в попередніх частинах можете не очікувати стімпанка. За сюжетом гри ми дочка або син (дивлячись кого ви вибери при кастомізації персонажа) короля, тікаємо з замку і починаємо творити різні замовляння для створення революції.

Fable-3-1   Fable-3-2   Fable-3-3

Гра відрізняється блискучим почуттям гумору, витриманою атмосферою, увагою до деталей та іншими принадами хорошого гейм-дизайну. У грі добре поєднуються як і магія так вогнепальну і колючі-ріжуча зброя.

 

Flight of the Icarus

ИГра стимпанк с дирижаблями и технологиями

Дата виходу: 12 травня 2010 р.

Жанр: Екшен

Політ Ікара — в грі нам пропонується побувати в ролі пілота збройного вантажного дирижабля в постапокаліптичну епоху. При цьому нас постійно намагаються атакувати повітряні пірати. Ігровий процес — бігаємо за дирижаблю, збиваємо ворожі літаки з гармат, чиним пошкоджені в бою частини дирижабля, після короткого перельоту до найближчого міста (замість якого нам покажуть лише невелику інформаційну картинку під час завантаження) докуповуємо знаряддя і броню. Якщо впасти з дирижабля, головний герой відразу ж якимось міфічним чином забереться на нього.

Flight-of-the-Icarus-1   Flight-of-the-Icarus-2   Flight-of-the-Icarus-3

У грі є можливість апгрейда знарядь. Який-ніякий, а симулятор польоту на дирижаблі (збройному!), трохи антуражу стімпанка. Своєрідна, скромна і чарівна атмосфера, простий і нескладний геймплей, гарний арт. Незважаючи на це гра отримала досить багато негативних відгуків з-за недоробок і відсутність сюжету.

 

Steam Slug

Шутер в стиле стимпанка на ПК

Дата виходу: 25 березня 2011 р.

Жанр: шутер від третьої особи, екшн

Інший світ — дія гри відбувається в Англії, орієнтовно у Вікторіанську епоху. Розвиток парових технологій досягло апогею — без них вже неможливо уявити повсякденне життя. Вчені Її Величності вирішили піти ще далі і вживили технологію живим людям, переслідуючи мету створення ідеального людини. За класичними канонами жанру щось пішло не так, і люди-машини повстали проти своїх творців. Очолив заколот доктор Штраус — один з головних вчених, добровільно вжививший собі механічні імплантати.

Steam-Slug-1   Steam-Slug-2   Steam-Slug-3

Технологічна романтика, парові штучки, дивовижні пристосування, таємничість винаходів, цікаві форми і візерунки, як би це все є в грі, але по суті це звичайний шутер поруч локацій, в яких хмара вражіння пре на вас, а ви мочіть їх направо і наліво, де просто передана стимпанковская атмосфера.

 

Aqua: Naval Warfare

Игра про лодки в стиле стимпанка на PC

Дата виходу: 26 травня 2011 р.

Жанр: аркада

Aqua: Naval Warfare – морський аркадний шутер, події якого розгортаються в красивому світі стімпанка та індустріально-вікторіанського стилю. На вибір гравців представлені три типи кораблів – катер, крейсер або важкоозброєний корабель. Кожен тип має свої сильні і слабкі сторони. Крім основного корабля гравці отримали чотири додаткових корабля, якими можна управляти. Ці кораблі мають додаткові можливості, такі як лікування, вогневу міць або сонар.

Aqua-Naval-Warfare-1   Aqua-Naval-Warfare-2   Aqua-Naval-Warfare-3

Основна суть гри – це, звичайно ж, проведення морських битв, в яких ви зустрінете не тільки ворогів, але і підрозділи союзників. Для винищення противників призначений чималенький арсенал: вогнемет, дробовик, кулемет, важке знаряддя, торпеди, міни, є навіть підтримка з повітря і ракетний удар. Різноманітні поліпшення, зібрані на рівнях, дозволяють посилити вподобану гармату до максимуму, а вішати апгрейди можна на всі три доступних корабля відразу.

 

Tower Wars

башенная защита в стиле технологий и стимпанка

Дата виходу: 14 серпня 2012 р.

Жанр: Tower Defence, стратегія в реальному часі

Баштові війни — це новий погляд на оборону фортеці. Гра являє собою суміш баштової захисту, стратегії в реальному часі і лютих битв з мережі. Вас чекають небувалі пригоди в забавному і середньовічному стилі стімпанк. Ви можете будувати вежі, і захищати свій замок або ж нападати на замок ворога своїми юнітамі. Відповідно перемагає той хто зміг захистити свій замок і знищити ворога.

Tower-Wars-1   Tower-Wars-2   Tower-Wars-3

Бої можуть переходити за годину — як в синглі, так і в мультіплеере. Велика система апгрейдів. Приємний інтерфейс в бою. Багато екзотичних карт для битв. Різні підрозділи для боротьби з ворогів. Цікаві екзотичні пристрої для захисту свого замку і багато іншого.

 

Dishonored

скрытный шутер от первого лица в стиле стимпанка

Дата виходу: 9 жовтня 2012 р.

Жанр: стелс-екшен від першої особи з елементами RPG

Збезчещений — це насичений екшен від першої особи, в якому вам належить вжитися в роль вбивці, чиїми вчинками рухає жага помсти, акцент геймплея зроблений на прихованому проходженні гри. Гнучка система бою дозволить вам комбінувати ваші надприродні здібності, зброю і незвичайні пристрої так, як ви захочете, щоб вирішити ваші цілі. Переслідуйте ворогів під покровом темряви або оголіть клинок і бийтеся з противником лицем до лиця. Результати кожної місії залежать від того, який шлях ви оберете.

Dishonored-1   Dishonored-2   Dishonored-3

Дія гри відбувається в охопленому епідемією чуми вигаданому місті Дануолл, де в темряві тіней тісно переплелися парові механізми і загадкові потойбічні сили, послужив прообразом міста Лондон часів Вікторіанської епохи. В ігровому світі розташовані різні локації, де гравець, використовуючи різні пристосування і вміння головного героя, може різними способами виконати завдання, поставлене на початку місії. У проміжку між основними місіями гравець повертається на центральну локацію, де він може поспілкуватися з деякими персонажами і дізнатися деталі майбутньої місії, альтернативні шляхи проходження, додаткові завдання, а також купити і модернізувати спорядження арсенал.

 

Guns of Icarus Online

игра с дирижаблями в мире стимпанка на ПК (PC)

Дата виходу: 29 жовтня, 2012 р.

Жанр: екшен, симулятор

Gun of Icarus Online — командний онлайновий симулятор бойового дирижабля в стимпанковом антуражі. Разом з друзями ви зможете управляти військовим стріляти вести онлайнові битви проти таких бравих хлопців, підкорювати повітряний простір. Команда дирижабля повинна складатися мінімум з трьох осіб — рульового, стрілка і механіка. При цьому в команду можна взяти на вибір ще одного стрільця або механіка. Гра суто командна, кожна людина суворо виконує свої обов'язки і, як правило, перемагає команда того дирижабля, яка діє більш злагоджено і грамотно.

Guns-of-Icarus-Online-1   Guns-of-Icarus-Online-2   Guns-of-Icarus-Online-4

Сам ігровий процес досить активний, завдяки різним доступним моделям дирижаблів і також різними знаряддями, які встановлюються на них, доводиться підлаштовуватися під суперника і думати як використовувати свої плюси і не нахапати в свої мінуси. Різні карти, туман і дим на рівні, перешкоди на зразок старих кораблів або скель — все це робить бої дуже цікавими. Присутня система кастомізації свого персонажа і корабля гравця. Речі для поліпшення зовнішнього вигляду можна купувати на місцевому донат магазині, так і отримувати деякі за виконання досягнень і підвищення на деякі рівні.

 

Vessel

Интересный квест игра в жанре стимпанка

Дата виходу: 1 березня, 2012 р.

Жанр: платформер, пригоди, головоломки

Vessel — цікава пригодницька головоломка В ролі головного героя і єдиного представника людей, на всю гру, виступає молодий вчений Акрайт, який винайшов живі істоти (Жидкуны). Вони виявилася вкрай корисні, і люди почали експлуатувати їх на заводах. Але незабаром винахід молодого і амбітного вченого вийшло з під контролю. Нашому героєві належить виправити свої помилки і побувати на фабриках і шахтах, щоб битися зі своїм творінням, і полагодити зламану лабораторію.

Vessel-1   Vessel-2   Vessel-3

Геймплейна мета гри — вирішити всі головоломки шляхом правильного використання жидкунов. За стандартом складність наростає поступово, одночасно зі збільшенням вашими здібностями по створенню різних типів жидкунов. Механіка побудована на фізиці взаємодії різнобарвною водички/жидкунов. Все графічне достаток гри заточене під любителів стімпанка, та й іншим теж доведеться за смаком.

 

The Chaos