Ігри про вампірів на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про вампірів — огляд і опис
Серія ігор Legacy Of Kain (Спадщина Каїна)

Игры про вампиров на ПК

Дата виходу: 1996-2004 р.

Жанр: RPG, Action-adventure

Legacy of Kain: Blood Omen геймплей відео »

 

Legacy of Kain: Defiance відео »

Про серії на вікіпедії

Події ігор серії розгортаються у фентезійному світі під назвою Носгот і охоплюють кілька тисяч років. Дві гри — Blood Omen: Legacy of Kain і Legacy of Kain: Blood Omen 2 — присвячені долю вампіра на ім'я Каїн, колишнього дворянина, вбитого групою розбійників і відродженого некромантією Мортаниусом. Героєм ще двох — Legacy of Kain: Soul Reaver і Legacy of Kain: Soul Reaver 2 — є Разіель, колись один з лейтенантів Каїна, який повернувся з того світу у вигляді мстивого примари. Заключна гра серії Legacy of Kain: Defiance, зводить обох героїв разом і зіштовхує їх один з одним.

Скріншоти

Legacy-Of-Kain-2   Legacy-Of-Kain-3   Legacy-Of-Kain-1

Перша гра серії являє собою двомірну гру з видом зверху. Blood Omen: Legacy of Kain належить до жанру рольової action-adventure. Герой досить вільно обстежує ігровий світ, відкриваючи секрети і отримуючи нові здібності. Гра являє гравцеві похмурий світ, схожий з світом Diablo, і складний літературний сюжет. Наступні частини серії від третьої особи.

 

Vampire: The Masquerade – Redemption

Список игр про вампиров

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: RPG, action від третьої особи

відео геймплея »

 

 

Про грі на вікіпедії

Vampire: The Masquerade — Redemption рольової бойовик з видом від третьої особи. Сюжет присвячений протистоянню двох вампірських кланів — Бруха і Тзимицу. Але гравцеві доводиться воювати проти інших вампірських кланів. У грі також є любовна «нотка». І основним мотивом дій головного героя Крістофа є любов до черниці — Анезке (рос. Анічці). Яку він зустрічає в жіночому монастирі Святого Хреста, розташованому в Празі. У цьому сенсі гра відрізняється особливим духом драматичності і готичності, і просякнута вампірським жанром. Гравцеві належить протягом гри побувати в середньовічній Празі та Відні, а також в сучасних Нью-Йорку і Лондоні.

Vampire-The-Masquerade-–-Redemption-1   Vampire-The-Masquerade-–-Redemption-2   Vampire-The-Masquerade-–-Redemption-3

Протягом гри гравцеві належить керувати групою персонажів. Один з персонажів є основним (Крістоф Ромуальд) і гравець пройде з цим персонажем через його перетворення з людини в вампіра. В основі рольової системи ігри як годиться характерне для багатьох ігор жанру RPG, отримання так званого «досвіду». Персонаж має певні характеристики — спритність, сила, інтелект, гуманність. За знищення супротивників гравець отримує «досвід», який використовується для відкриття нових здібностей і підвищення характеристик героя.

У грі є така характеристика персонажа, як людяність. Вона являє собою шкалу, поділки якої зменшуються у разі вбивства мирних людей чи правоохоронців. Підвищити показник людяності можна лише в сюжетних завданнях. То як буде вести себе герой впливає на кінцівку гри

 

Vampire: The Masquerade — Bloodlines

Лучшая игра про вампиров

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: RPG, action від третьої особи

відеоогляд гри »

 

Про грі на вікіпедії

Друга частина Vampire: The Masquerade. Гра ведеться від особи вампіра. На самому початку гри гравцеві буде запропоновано клан, причому вибір клану може істотно вплинути на стиль гри і на всю гру в цілому, так як кожен клан має набір особливостей і дисциплін (надприродних здібностей). Під час гри герой отримує різноманітні завдання як сюжетні так і побічні. За виконання завдань герой отримує досвід. Досвід можна витрачати на розподіл умінь і навичок, як фізичних (спритність, сила, витривалість тощо), так і ментальних, а також дисциплін (їх набір залежить від вибору клану).

Vampire-The-Masquerade-—-Bloodlines-1   Vampire-The-Masquerade-—-Bloodlines-2   Vampire-The-Masquerade-—-Bloodlines-3

У грі також існує поняття Маскараду — не можна харчуватися і показувати свої надприродні здібності перед смертними. Якщо п'ять разів поспіль, без відновлення, порушити Маскарад — настане кінець гри. Також, чим більше порушень Маскараду, тим більше мисливців на вампірів будуть полювати на героя: адже, порушуючи Маскарад, гравець приваблює до себе їх увагу.

У грі існує ще одне поняття — гуманність, тобто людяність. Чим нижче цей параметр, тим жорсткіше і нахабніше стають діалоги з іншими персонажами і герой може впасти в божевілля (втрата контролю). І навпаки, при високої гуманності діалоги поважні, в них відсутні різні образи, герой рідко впадає в божевілля. Гуманність можна підвищити, використавши очки досвіду, або здійснивши дуже добру справу. Знизити ж гуманність можна за допомогою вбивства людей або зробивши дуже недобре діло, наприклад, приректи людину на дуже жорстоку смерть.

 

Nocturne

Страшная игра про вампиров список

Дата виходу: 31 жовтня 1999 р.

Жанр: Survival horror

відео геймплей »

Сюжет гри розгортається в період після Першої світової війни з 1928 по 1935 рік і розбитий на чотири епізоди. Головному героєві гри Стрэнджеру необхідно виконувати різні завдання секретної урядової організації Spookhouse по знищенню так званої нечистої сили — вампірів, зомбі, перевертнів. Гра буде складатися з чотирьох епізодів-справ.

Nocturne-1   Nocturne-2   Nocturne-3

Дія гри буде розгортатися по всій земній кулі. Місця для всіх завдань обрані зі смаком: від невеликого німецького містечка, в якому оселилися вампіри, і французького маєтки з великим цвинтарем до техаської села і гангстерського Чикаго. Кожна локація оформлена в своєму стилі, кожна похмура по-своєму. Битися зі злом в поодинці не доведеться, бо героєві допомагають інші агенти тієї ж спецслужби: Скат Дэззл, захоплюється культом вуду і Світлана, наймиліша дівчина, майже комсомолка і напіввампір.

Деякі завдання будуть насичені логічними головоломками, кожну з яких можна вирішити по-різному. Але складуть основу гри все-таки не логічні головоломки. В бій доведеться вступати частіше, ніж ворушити звивинами. головний герой Стрэнджер, як і належить справжньому секретного агента, непогано стріляє з пістолета і дробовика. А приціл, на зразок лазерного, робить його окомір ще гостріше і істотно полегшує життя гравцям. Що з того, що в 30-х роках не було лазерних прицілів? Тоді і вампірів не було. Напевно...

 

From Dusk Till Dawn (від заходу до світанку)

Игры про вампиров по фильмам и сериалам

Дата виходу: 7 вересень 2001 р.

Жанр: Action від першої особи і третього особи

трейлер гри »

Сюжет From Dusk Till Dawn продовжує історію культового фільму жахів «Від заходу до світанку». Сет Геко, єдиний, кому вдалося вціліти після страшного побоїща у вампірському барі на кордоні з Мексикою, відбуває свій термін в охоронюваному і неприступному місці, обладнаному під в'язницю. Йому залишилося кілька годин до електричного стільця, але раптово...

From-Dusk-Till-Dawn-1   From-Dusk-Till-Dawn-2   From-Dusk-Till-Dawn-3

В цілому гра звичайний бойовик із знищенням та іншим вам доведеться розшукати уцілілих неукушенных героїв, що сховалися в різних куточках судна-в'язниці, взяти ситуацію в свої руки — і очистити місце від зла. Навчитися поводитися з 12 видами зброї, включаючи особливу, «антивампирское». Битися з десятками мерзенних тварюк, включаючи вампіра-невидимку, Носферату і Кока, якому абсолютно байдуже, кого обробляти своїм тесаком для рубки м'яса.

 

Nosferatu: The Wrath of Malachi (В Росії відома як «Вампіри»)

Старые игрушки про вампиров

Дата виходу: 21 жовтня 2003 р.

Жанр: Survival horror

гейплей гри »

Про грі на вікіпедії

Події розгортаються в 1912 році. Головний герой гри Джеймс Петерсон, після невдалого виступу на Олімпійських іграх прибуває в замок, розташований у глибині Трансільванії, на весілля своєї сестри. Після цього він розуміє, що господар замку — вампір, а сам замок населений різноманітними монстрами. По ходу гри з'ясовується, що господар замку хоче пробудити якогось лорда Малахі — володаря Тьми, щоб назавжди поневолив земний світ.

Nosferatu-The-Wrath-of-Malachi-1   Nosferatu-The-Wrath-of-Malachi-2   Nosferatu-The-Wrath-of-Malachi-3

Гра, шутер від першої особи з елементами хоррору. Мета — врятувати всіх членів своєї сім'ї, а так само перемогти поплічників графа і Лорда Малахі. При початку кожної нової гри, більшість кімнат замку генеруються випадковим чином на основі шаблонів. На порятунок кожного члена сім'ї дається певний час, якщо ви не встигаєте його врятувати, то головний бос Малахі стане трохи сильніше. Чим більше число людей ви врятуєте, тим легше буде перемогти Малахі.

Арсенал гравця спочатку представлений мечем і голими кулаками, але по проходженню гри поступово розширюється. До нього додається вогнепальну зброю, а так само класичні атрибути мисливців на вампірів — розп'яття і дерев'яні кілки. По всьому замку так само розкидані примітки, що описують «бестіарій» демонічних сил і способи боротьби з ними.

 

BloodRayne (Кривава Рейн) 1,2

Игра про вампиров где можно выступать в роли вампира за девушку

Дата виходу: перша частина 2002 р. друга 2004 р.

Жанр: action від третьої особи

геймплей BloodRayne »

 

геймплей BloodRayne 2 »

BloodRayne 2 на вікіпедії

Сюжет присвячений дівчині-полувампиру (дампір), що бореться з нацистами і нацистсько-окультними організаціями, які прагнуть придбати світове панування. Сюжет першої частини розгортається в 1930-х роках. Молода і недосвідчена дампирша (напіввампір-напівлюдина) Рейн, що працює на таємну організацію Бримстоунское суспільство, відправляється на перші бойові завдання. Сюжет другої частини відбувається через 60-70 років після подій, описаних в першій частині. Рейн відшукує своїх зведених братів і сестер вампірів і вбиває, намагаючись помститися своєму батькові, який убив сім'ю її матері.

BloodRayne-1   BloodRayne-2   BloodRayne-3

Геймплей становить знищення безлічі супротивників допомогою різних прийомів з використанням гострих лез, гарпуна та особливих дампирских пістолетів. Також для винищення противників можна використовувати навколишні предмети: наприклад, кидати ворогів на гострі шипи. Активно використовується акробатика. Рейн може з'їжджати по перилах, попутно нарізаючи супротивників своїми подвійними клинками, лазити по трубах, перестрибувати з однієї решітки на іншу, розгойдуватися на перекладинах і навіть стріляти з них, повиснувши вниз головою, і т. п. В грі реалізовано розчленування тіл (отрубаются кінцівки повністю та частково), безліч жорстоких добивань ворогів. Трупи з часом зникають, а кров залишається.

 

 

DARK (позбавлений світла)

ИГры про вампиров в ночном городе

Дата виходу: перша частина 2002 р. друга 2004 р.

Жанр: RPG, Stealth-Action від третьої особи

відеоогляд гри »

Сучасний світ сповнений неймовірно жахливих речей — його наповнили вампіри і інша нечисть. Головний герой, Ерік Бейн, прокидається в наші дні і не розуміє, як він тут опинився, і що сталося за той час, поки спав. Більш того, Ерік теж вампір, чого не дуже-то і радий. У проекті Dark необхідно не тільки рухатися і діяти непомітно, але і проявляти свої вампирические здібності.

DARK-1   DARK-2   DARK-3

В залежності від рівня персонажа ви можете формувати свій власний стиль гри. Dark — це поєднання «стелса» і рольової гри; історія присвячена якомусь вампірові, що живе в «сучасному світі». Одного разу наш герой прокидається в барі з властивою для таких ситуацій амнезією. Що було раніше? Як ми сюди потрапили?.. Користуючись вампірської суперздатності, будемо вивчати «світ, повний крові і темряви», і постараємося повернути собі пам'ять.

Ігри про вампірів — огляд і опис
Серія ігор Legacy Of Kain (Спадщина Каїна)

Игры про вампиров на ПК

Дата виходу: 1996-2004 р.

Жанр: RPG, Action-adventure

Legacy of Kain: Blood Omen геймплей відео »

 

Legacy of Kain: Defiance відео »

Про серії на вікіпедії

Події ігор серії розгортаються у фентезійному світі під назвою Носгот і охоплюють кілька тисяч років. Дві гри — Blood Omen: Legacy of Kain і Legacy of Kain: Blood Omen 2 — присвячені долю вампіра на ім'я Каїн, колишнього дворянина, вбитого групою розбійників і відродженого некромантією Мортаниусом. Героєм ще двох — Legacy of Kain: Soul Reaver і Legacy of Kain: Soul Reaver 2 — є Разіель, колись один з лейтенантів Каїна, який повернувся з того світу у вигляді мстивого примари. Заключна гра серії Legacy of Kain: Defiance, зводить обох героїв разом і зіштовхує їх один з одним.

Скріншоти

Legacy-Of-Kain-2   Legacy-Of-Kain-3   Legacy-Of-Kain-1

Перша гра серії являє собою двомірну гру з видом зверху. Blood Omen: Legacy of Kain належить до жанру рольової action-adventure. Герой досить вільно обстежує ігровий світ, відкриваючи секрети і отримуючи нові здібності. Гра являє гравцеві похмурий світ, схожий з світом Diablo, і складний літературний сюжет. Наступні частини серії від третьої особи.

 

Vampire: The Masquerade – Redemption

Список игр про вампиров

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: RPG, action від третьої особи

відео геймплея »

 

 

Про грі на вікіпедії

Vampire: The Masquerade — Redemption рольової бойовик з видом від третьої особи. Сюжет присвячений протистоянню двох вампірських кланів — Бруха і Тзимицу. Але гравцеві доводиться воювати проти інших вампірських кланів. У грі також є любовна «нотка». І основним мотивом дій головного героя Крістофа є любов до черниці — Анезке (рос. Анічці). Яку він зустрічає в жіночому монастирі Святого Хреста, розташованому в Празі. У цьому сенсі гра відрізняється особливим духом драматичності і готичності, і просякнута вампірським жанром. Гравцеві належить протягом гри побувати в середньовічній Празі та Відні, а також в сучасних Нью-Йорку і Лондоні.

Vampire-The-Masquerade-–-Redemption-1   Vampire-The-Masquerade-–-Redemption-2   Vampire-The-Masquerade-–-Redemption-3

Протягом гри гравцеві належить керувати групою персонажів. Один з персонажів є основним (Крістоф Ромуальд) і гравець пройде з цим персонажем через його перетворення з людини в вампіра. В основі рольової системи ігри як годиться характерне для багатьох ігор жанру RPG, отримання так званого «досвіду». Персонаж має певні характеристики — спритність, сила, інтелект, гуманність. За знищення супротивників гравець отримує «досвід», який використовується для відкриття нових здібностей і підвищення характеристик героя.

У грі є така характеристика персонажа, як людяність. Вона являє собою шкалу, поділки якої зменшуються у разі вбивства мирних людей чи правоохоронців. Підвищити показник людяності можна лише в сюжетних завданнях. То як буде вести себе герой впливає на кінцівку гри

 

Vampire: The Masquerade — Bloodlines

Лучшая игра про вампиров

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: RPG, action від третьої особи

відеоогляд гри »

 

Про грі на вікіпедії

Друга частина Vampire: The Masquerade. Гра ведеться від особи вампіра. На самому початку гри гравцеві буде запропоновано клан, причому вибір клану може істотно вплинути на стиль гри і на всю гру в цілому, так як кожен клан має набір особливостей і дисциплін (надприродних здібностей). Під час гри герой отримує різноманітні завдання як сюжетні так і побічні. За виконання завдань герой отримує досвід. Досвід можна витрачати на розподіл умінь і навичок, як фізичних (спритність, сила, витривалість тощо), так і ментальних, а також дисциплін (їх набір залежить від вибору клану).

Vampire-The-Masquerade-—-Bloodlines-1   Vampire-The-Masquerade-—-Bloodlines-2   Vampire-The-Masquerade-—-Bloodlines-3

У грі також існує поняття Маскараду — не можна харчуватися і показувати свої надприродні здібності перед смертними. Якщо п'ять разів поспіль, без відновлення, порушити Маскарад — настане кінець гри. Також, чим більше порушень Маскараду, тим більше мисливців на вампірів будуть полювати на героя: адже, порушуючи Маскарад, гравець приваблює до себе їх увагу.

У грі існує ще одне поняття — гуманність, тобто людяність. Чим нижче цей параметр, тим жорсткіше і нахабніше стають діалоги з іншими персонажами і герой може впасти в божевілля (втрата контролю). І навпаки, при високої гуманності діалоги поважні, в них відсутні різні образи, герой рідко впадає в божевілля. Гуманність можна підвищити, використавши очки досвіду, або здійснивши дуже добру справу. Знизити ж гуманність можна за допомогою вбивства людей або зробивши дуже недобре діло, наприклад, приректи людину на дуже жорстоку смерть.

 

Nocturne

Страшная игра про вампиров список

Дата виходу: 31 жовтня 1999 р.

Жанр: Survival horror

відео геймплей »

Сюжет гри розгортається в період після Першої світової війни з 1928 по 1935 рік і розбитий на чотири епізоди. Головному героєві гри Стрэнджеру необхідно виконувати різні завдання секретної урядової організації Spookhouse по знищенню так званої нечистої сили — вампірів, зомбі, перевертнів. Гра буде складатися з чотирьох епізодів-справ.

Nocturne-1   Nocturne-2   Nocturne-3

Дія гри буде розгортатися по всій земній кулі. Місця для всіх завдань обрані зі смаком: від невеликого німецького містечка, в якому оселилися вампіри, і французького маєтки з великим цвинтарем до техаської села і гангстерського Чикаго. Кожна локація оформлена в своєму стилі, кожна похмура по-своєму. Битися зі злом в поодинці не доведеться, бо героєві допомагають інші агенти тієї ж спецслужби: Скат Дэззл, захоплюється культом вуду і Світлана, наймиліша дівчина, майже комсомолка і напіввампір.

Деякі завдання будуть насичені логічними головоломками, кожну з яких можна вирішити по-різному. Але складуть основу гри все-таки не логічні головоломки. В бій доведеться вступати частіше, ніж ворушити звивинами. головний герой Стрэнджер, як і належить справжньому секретного агента, непогано стріляє з пістолета і дробовика. А приціл, на зразок лазерного, робить його окомір ще гостріше і істотно полегшує життя гравцям. Що з того, що в 30-х роках не було лазерних прицілів? Тоді і вампірів не було. Напевно...

 

From Dusk Till Dawn (від заходу до світанку)

Игры про вампиров по фильмам и сериалам

Дата виходу: 7 вересень 2001 р.

Жанр: Action від першої особи і третього особи

трейлер гри »

Сюжет From Dusk Till Dawn продовжує історію культового фільму жахів «Від заходу до світанку». Сет Геко, єдиний, кому вдалося вціліти після страшного побоїща у вампірському барі на кордоні з Мексикою, відбуває свій термін в охоронюваному і неприступному місці, обладнаному під в'язницю. Йому залишилося кілька годин до електричного стільця, але раптово...

From-Dusk-Till-Dawn-1   From-Dusk-Till-Dawn-2   From-Dusk-Till-Dawn-3

В цілому гра звичайний бойовик із знищенням та іншим вам доведеться розшукати уцілілих неукушенных героїв, що сховалися в різних куточках судна-в'язниці, взяти ситуацію в свої руки — і очистити місце від зла. Навчитися поводитися з 12 видами зброї, включаючи особливу, «антивампирское». Битися з десятками мерзенних тварюк, включаючи вампіра-невидимку, Носферату і Кока, якому абсолютно байдуже, кого обробляти своїм тесаком для рубки м'яса.

 

Nosferatu: The Wrath of Malachi (В Росії відома як «Вампіри»)

Старые игрушки про вампиров

Дата виходу: 21 жовтня 2003 р.

Жанр: Survival horror

гейплей гри »

Про грі на вікіпедії

Події розгортаються в 1912 році. Головний герой гри Джеймс Петерсон, після невдалого виступу на Олімпійських іграх прибуває в замок, розташований у глибині Трансільванії, на весілля своєї сестри. Після цього він розуміє, що господар замку — вампір, а сам замок населений різноманітними монстрами. По ходу гри з'ясовується, що господар замку хоче пробудити якогось лорда Малахі — володаря Тьми, щоб назавжди поневолив земний світ.

Nosferatu-The-Wrath-of-Malachi-1   Nosferatu-The-Wrath-of-Malachi-2   Nosferatu-The-Wrath-of-Malachi-3

Гра, шутер від першої особи з елементами хоррору. Мета — врятувати всіх членів своєї сім'ї, а так само перемогти поплічників графа і Лорда Малахі. При початку кожної нової гри, більшість кімнат замку генеруються випадковим чином на основі шаблонів. На порятунок кожного члена сім'ї дається певний час, якщо ви не встигаєте його врятувати, то головний бос Малахі стане трохи сильніше. Чим більше число людей ви врятуєте, тим легше буде перемогти Малахі.

Арсенал гравця спочатку представлений мечем і голими кулаками, але по проходженню гри поступово розширюється. До нього додається вогнепальну зброю, а так само класичні атрибути мисливців на вампірів — розп'яття і дерев'яні кілки. По всьому замку так само розкидані примітки, що описують «бестіарій» демонічних сил і способи боротьби з ними.

 

BloodRayne (Кривава Рейн) 1,2

Игра про вампиров где можно выступать в роли вампира за девушку

Дата виходу: перша частина 2002 р. друга 2004 р.

Жанр: action від третьої особи

геймплей BloodRayne »

 

геймплей BloodRayne 2 »

BloodRayne 2 на вікіпедії

Сюжет присвячений дівчині-полувампиру (дампір), що бореться з нацистами і нацистсько-окультними організаціями, які прагнуть придбати світове панування. Сюжет першої частини розгортається в 1930-х роках. Молода і недосвідчена дампирша (напіввампір-напівлюдина) Рейн, що працює на таємну організацію Бримстоунское суспільство, відправляється на перші бойові завдання. Сюжет другої частини відбувається через 60-70 років після подій, описаних в першій частині. Рейн відшукує своїх зведених братів і сестер вампірів і вбиває, намагаючись помститися своєму батькові, який убив сім'ю її матері.

BloodRayne-1   BloodRayne-2   BloodRayne-3

Геймплей становить знищення безлічі супротивників допомогою різних прийомів з використанням гострих лез, гарпуна та особливих дампирских пістолетів. Також для винищення противників можна використовувати навколишні предмети: наприклад, кидати ворогів на гострі шипи. Активно використовується акробатика. Рейн може з'їжджати по перилах, попутно нарізаючи супротивників своїми подвійними клинками, лазити по трубах, перестрибувати з однієї решітки на іншу, розгойдуватися на перекладинах і навіть стріляти з них, повиснувши вниз головою, і т. п. В грі реалізовано розчленування тіл (отрубаются кінцівки повністю та частково), безліч жорстоких добивань ворогів. Трупи з часом зникають, а кров залишається.

 

 

DARK (позбавлений світла)

ИГры про вампиров в ночном городе

Дата виходу: перша частина 2002 р. друга 2004 р.

Жанр: RPG, Stealth-Action від третьої особи

відеоогляд гри »

Сучасний світ сповнений неймовірно жахливих речей — його наповнили вампіри і інша нечисть. Головний герой, Ерік Бейн, прокидається в наші дні і не розуміє, як він тут опинився, і що сталося за той час, поки спав. Більш того, Ерік теж вампір, чого не дуже-то і радий. У проекті Dark необхідно не тільки рухатися і діяти непомітно, але і проявляти свої вампирические здібності.

DARK-1   DARK-2   DARK-3

В залежності від рівня персонажа ви можете формувати свій власний стиль гри. Dark — це поєднання «стелса» і рольової гри; історія присвячена якомусь вампірові, що живе в «сучасному світі». Одного разу наш герой прокидається в барі з властивою для таких ситуацій амнезією. Що було раніше? Як ми сюди потрапили?.. Користуючись вампірської суперздатності, будемо вивчати «світ, повний крові і темряви», і постараємося повернути собі пам'ять.

 

A Vampyre Story (кривавий роман)

Смешная и прикольная игра про вампиров на на PC

Дата виходу: 2 грудня 2008 р.

Жанр: Adventure, Quest

відеоогляд гри »

У грі розповідається про пригоду паризької оперної співачки Мони де Лафітт, викраденої та перетвореної у вампіра злим бароном Шрауди фон Кіфер. Гра відрізняється великою кількістю гумору і різноманітністю відгуків головних героїв на різні дії з навколишніми предметами. Гру відрізняють: вручну намальовані локації, баланс між декоративністю старих квестів і сучасними віяннями ігрового дизайну, чудовий гумор і нестандартні головоломки, яскраві діалоги і персонажі протягом понад 20 годин проходження, вампирические надздібності героїні: випаровування, перетворення, гіпноз, магія...

A-Vampyre-Story-1   A-Vampyre-Story-2   A-Vampyre-Story-3

В основі гри лежить класична схема, що складається з пошуку предметів, розгадок головоломок і спілкування з персонажами. Одним з найяскравіших образів є неотлучный супутник Мони — кажан Фродерик. Цікаві бесіди розбавлені звичними загадками, для вирішення яких потрібно щось варити, прикручувати або розбирати. Однак виконані вони в місцевій «готичної» стилістиці.

 

Castlevania: Lords of Shadow 1,2. Серія ігор Castlevania

новые игры про вампиров

Дата виходу: 2010 р 2013 р.

Жанр: Action-adventure, слешер

відео огляд Castlevania: Lords of Shadows »

відео огляд Castlevania: Lords of Shadows 2 »

Всі ігри серії Castlevania на вікіпедії

Серія ігор Castlevania почала свою історію ще з 1986 р. Після компанія зробила перезапуск ігор і випустила дві гри Castlevania: Lords of Shadow. Дія гри відбувається в фентезійної версії середньовічної Європи. Сюжет серії грунтується на одвічному протистоянні клану Бельмонте і графа Дракули. Кожні сто років Дракула повстає з своєї могили, щоб пити кров невинних людей і плодити армію нечисті з метою занурити весь світ в пітьму. І Бельмонты, наділені особливою силою для знищення вампірів, повинні перешкодити підступного графа. В іграх Lords of Shadow Габріель Бельмонт сам стане Дракулою.

Castlevania-Lords-of-Shadow-1   Castlevania-Lords-of-Shadow-2   Castlevania-Lords-of-Shadow-3

Гравець бере на себе управління головним персонажем на ім'я Габріель Бельмонт. Сутички зазвичай відбуваються на ближній дистанції. Головна зброя Габріеля — бойовий хрест з висувною ланцюгом, для якого у міру проходження гри можна відкрити більше сорока різних комбо-прийомів. У другій частині у Дракули з'явиться Кривавий батіг, схожий на Бойовий Хрест з першої частини серії. Магія світла буде замінена на зброю Меч порожнечі, а магія тіні на Кігті Хаосу. Меч Порожнечі використовується для поповнення здоров'я Дракули, а Кігті Хаосу дозволяють пробивати захист та наносити збільшений утрата.

 

Dracula: Resurrection. Dracula 2: The Last Sanctuary. Dracula 3: The Path of the Dragon

Популярная игра про вампиров

Дата виходу: 1999 р. 2000 р. 2008 р

Жанр: Adventure, quest

геймплей Dracula 3 — The Path of the Dragon »

Сюжет гри написаний за мотивами роману «Дракула» Брема Стокера, і використовує створених автором персонажів і загальну спрямованість сюжетної лінії. Тепер конкретно від третьої частини Сюжет — святий батько Арно Моріані — адвокат диявола. Він займається проведенням актів канонізації — шукає доказу того, що людину слід зарахувати до лику святих. Його поїздка в Трансільванії виявляє дивні речі.

Dracula-Resurrection-1   Dracula-Resurrection-2   Dracula-Resurrection-3

На одному з мертвих тіл виявляються стигмати нез'ясовного походження. Ці сліди зовсім не схожі на божественні знаки. За словами місцевих жителів, ці знаки — «мітки» графа Дракули. Єпископ починає власне розслідування, щоб з'ясувати, чи існує Дракула насправді... Католицька церква заперечує існування вампірів.

Особливості: Історія 20-х років XX століття, де переплелися міф і реальність, історія та фольклор, офіційна наука і забобонні страхи. Довга подорож по мальовничих місцях Італії, Трансільванії, Угорщини і Туреччини. Колоритні персонажі, спілкуватися з якими потрібно буде особисто, за допомогою пошти чи за допомогою телефону — самого досконалого способу зв'язку в 20-ті роки минулого століття. Розшифровуйте стародавні манускрипти і гравюри, досліджуйте символи на дорогоцінних амфорах, шукайте пророцтво, зроблене на зорі існування людства...

 

Тінь вампіра: Нічний мисливець і Тінь вампіра 2: Месник повертається

ИГрв в которой нужно убивать вампиров

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Action, шутер від першої особи

геймплей гри »

Тінь вампіра — шутер від першої особи. Єдина зброя проти людства вампірів — Джек Петер, молодий мисливець на вампірів. Вам належить переслідувати і знищувати вампірів всіх рангів і мастей. На війну з вами послані кращі воїни братства вампірів — Ангели смерті.

Тень-вампира-1   Тень-вампира-2   Тень-вампира-3

Захоплюючий сюжет на улюблену містичну тематику. Цілий сонм створінь темряви, від одного вигляду яких кидає в тремтіння. Широкий арсенал відомого і нового зброї для знищення вампірів і їх поплічників. Різноманітні локації: нічні вулиці міст, підземелля, склепи та ін. Незабутнє музичне супровід і купа м'ясорубки як і годиться справжньому шутеру.

 

Vampire World: Port of Death ( Світ Вампірів: Порт Смерті)

Vampire-World-Port-of-Death-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: RPG

геймплей гри »

Коли ніч змінює день, на вулиці виходять породження тьми. Тисячі років Клан Вибраних охороняє рід людський від нежиті, яка прагне свіжої крові. Але навіть ці відважні воїни не володіють абсолютним захистом від страшних іклів та давньої магії. За загибель чергового сміливця нащадки Дракули і Носферату відповідять в десятикратному розмірі, адже мстити буде Бернард, мисливець на вампірів!

Vampire-World-Port-of-Death-1   Vampire-World-Port-of-Death-2   Vampire-World-Port-of-Death-3

Атмосферний сучасна графіка – похмурі декорації портового міста, примарні вампірські замки і летючі голландці на вічному приколі. Інтуїтивно зрозуміле управління. Класична рольова система. Безліч бойових заклинань і видів холодної зброї.

 

Last Half of Darkness: Tomb of Zojir

Интересная игра про вампиров где надо решать головоломки

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Adventure, quest

трейлер гри »

Зловісна темрява огорнула «Лігво цигана» в місті Шэдоукрест. Знайдена книга, яка вказує шлях до Острова мертвих. Книга, чиї сторінки повинні століттями охоронятися самою вічністю. Стародавні легенди розповідають про привидів, які переховуються в найпохмуріших місцях острова. Вони терпляче чекають нових жертв — дурних моряків, занадто близько подплывших до злачного місця. Видно стародавній скарб, що зберігається в глибинах, так і манить довірливих пройдисвітів. Однак не всім судилося їм заволодіти, оскільки його захищає сама темрява — стародавня сила, яка мешкає в старому храмі вікової давнини.

Last-Half-of-Darkness-Tomb-of-Zojir-1   Last-Half-of-Darkness-Tomb-of-Zojir-2   Last-Half-of-Darkness-Tomb-of-Zojir-3

Гра нелінійна. Інтерфейс: у правому верхньому куті екрану – вихід в меню внизу екрану – інвентар. Деякі предмети можна розглянути, натиснувши на них правою кнопкою миші. Взаємодія з предметом – курсор стає червоним. Подивитися ближче – курсор приймає форму фіолетового очі.На самому початку гри ви знайдете карту, завдяки якій можна автоматично переміщатися по локації.

 

Last half of darkness society of the serpent moon

Игры про вампиров квест иразные задания где можно подумать

Дата виходу: 2011

Жанр: Adventure, quest

трейлер гри »

гра «Last Half of Darkness: Society of the Serpent Moon» розповідається історія про молоду людину, який отримав несподівану посилку з незрозумілих посланням. Відкривши її, він виявляє, що там знаходиться карта і закривавлене кільце його коханої. Зворотною адресою вказаний Антіб, куди недавно поїхала дівчина, щоб дослідити і описати низку дивних вбивств, які відбуваються в маленькому європейському місті.

last-half-of-darkness-society-of-the-serpent-moon-1   last-half-of-darkness-society-of-the-serpent-moon-2   last-half-of-darkness-society-of-the-serpent-moon-3

Імовірно, що ці вбивства здійснюють вампіри. Герою неодмінно потрібно відправитися в довгий і небезпечну подорож, щоб врятувати подругу. Зникла дівчина залишила для вас безліч підказок, за якими її можна знайти. Дослідіть стародавні таємниці і знайдіть джерела Зла, які роблять з місцевих жителів жахливих нічних вбивць.