Онлайн стратегії в реальному часі | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі онлайн стратегії в реальному часі
онлайн стратегии в реальном времени

Вітаю, шановні читачі мого блогу. З розвитком інтернету онлайн стратегії набирають все більшу популярність, на відміну від комп'ютерних стратегій. Правда зараз більшість стратегій представляють із себе браузерні ігри, в яких вам просто дають свою територію: місто, сектор планету. І по суті ви просто тикаєте кнопки прокачування і поліпшення будівель, відправляєте війська і після чого отримуєте звіт про битві. найпопулярніші з таких «My Lands», «Правила ядерної війни», The Settlers Online.

А ось стратегій в реальному часі набагато менше, ніж браузерних, хороших ще менше. Як правило, щоб пограти в нормальну стратегію з іншими гравцями, то необхідно спочатку придбати гру. Найпопулярніші стратегії про яких ви напевно вже чули Warcraft 3, Starcraft II і так далі Зроблю огляд декількох безкоштовних онлайн стратегій, де можна хоч якось керувати грою в реальному часі.

 

The Pirate: Caribbean Hunt піратська тематика

The-Pirate-Caribbean-Hunt-0

 

СТОРІНКА ГРИ В СТИМЕ

Для установки гри потрібен стім клієнт

Гра безкоштовна і являє собою великою мірою симулятор корабля. Основний час ми плаваємо на кораблі і виконуємо різні завдання, збираємо вантаж з затонулих кораблів, б'ємося з іншими кораблями або штурмуємо міста з допомогою свого флоту.

Захоплюючи з допомогою флоту спеціальні бази можна будувати вже свою фортецю. Бої між кораблями відбуваються в реальному часі. Щоб купувати нові кораблі у свій флот, потрібно багато фарм і виконувати завдання. Гра також має безшовний відкритий світ. Крім фортець можна будувати також і поселення, які будуть приносити вам ресурси і золото.

 

Prime World командна стратегія в жанрі МОБУ

Prime-World-0

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ГРИ

Гра з клієнтом

Боротьба за кожен клаптик землі в Prime World йде постійно. В бою гравці керують своїми героями, які є ударною силою воюючих військ. Захоплюючи п'ядь за п'яддю нейтральну і ворожу територію, влаштовуючи засідки, відступаючи і знову кидаючись у бій, гравці прагнуть знищити базу супротивника. А опоненти змушують дорого платити за кожну перемогу.

Скріншоти:

Prime-World-1   Prime-World-2   Prime-World-3

Під час битви дві ворогуючі армії доктов і адорнійцев розташовуються навпроти один другана полі бою. Ключові точки на карті — дороги і переправи — охороняють сторожові вежі, в лісах і болотах водяться монстри — Чудь. Десь причаївся Змій Горинич. В казармах готуються свіжі загони стрільців і піхотинців, відразу ж кидаються в бій і готових померти заради захоплення ще одного клаптика землі.

Prime World стратегія в реальному часі в жанрі МОБУ, в якій кожен своїм героєм володіють різними якостями, гра клієнтська, тому треба буде завантажити клієнт на офіційному сайті Клієнт хитається і встановлюється досить швидко

 

Stronghold Kingdoms стратегія в реальному часі

Stronghold-Kingdoms-0

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Гра з клієнтом

Stronghold Kingdoms історична онлайн гра в реальному часі з елементами тактики і стратегії. Stronghold Kingdoms є економічною стратегією. Спочатку ви розвиваєте свою маленьку сільце, створюючи з неї велике королівство. Для цього вам необхідно відбудовувати і розвивати ресурсо-видобувні і військові будови. Нарощувати кількість свого населення і наймати загони в свої війська.

Скріншоти:

Онлайн стратегии в реальном времени   Stronghold-Kingdoms-3   Stronghold-Kingdoms-2

Для оборони своїх поселень необхідно будувати укріплення: вежі, загородження, розставляти війська в необхідному порядку, поміщати лучників і балісти в укріплені місця. Для того щоб розвиватися як можна швидше, пончтное справу вам необхідно, не тільки оборонятися, але і вести бойові дії на чужих землях, розширюючи свій військовий і економічний вплив.

У випадку нападу на місто іншого гравця, тут і починається справжня тактика і стратегія в грі, скільки відправити військ у наступ і в якому порядку. Розвідка є дуже важливим фактором, адже необхідно дізнатися який опір вас чекає і скільки військових ресурсів вам необхідно направити для повної перемоги.

 

Seafight піратська стратегія в реальному часі. Керуй своїм флотом

Seafight-0

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ГРИ

Браузерна гра

Seafight — це онлайн стратегія-симулятор в реальному часі від російських розробників. Гра в якій можна стати капітаном власного судна, брати участь у морських баталіях, як один на один з гравцем так і масових баталіях. З самого початку гри вам дають простий кораблик який ви повинні прокачати, після 16 рівня в грі є можливість купувати кілька кораблів і управляти їм у битві.

скріншоти:

Seafight-3   Seafight-1   Seafight-2

Гра досить цікава і барвиста з перших же хвилин затягує ігровий процес. Але найбільше, що мені в ній подобається, це те що в неї можна грати стільки скільки ти хочеш і зупинитися в будь-який момент. Просто є дуже багато ігор (спеціально затягує гравців) в якій ти долбишь кілька годин, мобів, щоб отримати собі новий рівень або нову шмотку. Просто, цікаво игратью Нагадують чимось гри в контакті.

 

League of Legends

League-of-Legends-0

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Гра клієнтська

Я думаю не варто багато слів про цій грі говорити, якщо ви не ще не знаєте, що за гри League of Legends і Dota, то варто було б дізнатися. Ігри з кожним днем набирають популярність. Точніше спочатку була Dota потім з'явився LoL. До першої стали втрачати свій інтерес гравці, а друга навпаки почала набирати свою популярність.

Скріншоти:

League-of-Legends-1   League-of-Legends-2   League-of-Legends-3

Карта битв поділена на дві рівні частини гравці по 5 гравців з кожної сторони б'ються один з одним до тих пір, поки одна команда не зламає всю захист і базу іншого. Кожен гравець вибирає собі героя володіє своїми властивостями і корисними речами. Напевно це не зовсім назвати стратегією в реальному часі, але якщо онлайн ігор в реальному часі так мало, треба мені щось написати. А якщо вже щось писати так порекомендувати хороші ігри )))

 

Dota 2

Dota-2-0

 

ЗАВАНТАЖИТИ КЛІЄНТ

Про «Доті» було сказано вище, дуже схожа на League of Legends, У багатьох гравців цих ігор давно точаться суперечки що краще League of Legends або Dota? Відповіді звичайно ж немає, але спори так і будуть йти між гравцями.

скріншоти:

Dota-4   Dota-3   онлайн стратегии в реальном времени

Різні герої з різними вміннями. Командна гра. Дві бази. Выигарет тільки одна команда!!!

 

На жаль, поки що інтернет не володіє великою кількістю безкоштовних онлайн стратегії в реальному часі.

Бажаю удачі!