The Settlers Онлайн огляд гри, скріншоти і реєстрація | gameshare.com.ua - ігровий підхід

The Settlers Онлайн стратегія в реальному часі з красивою графікою
Settlers Онлайн

 

Назва гри: The Settlers Онлайн

Офіційний сайт: www.thesettlersonline.ru

Дата виходу: Листопад 2011 р.

Жанр: Стратегія, РТС

Тип: Браузерна


Огляд гри

The Settlers Онлайн браузерна онлайн стратегія в реальному часі. Комп'ютерна гра The Settlers -«Поселенці» випускалася більше 15 років і закінчилася на сьомий частини. Після чого творці зрозуміли, що непогано було б з'явитися і онлайн версії цієї гри, завдяки чому вона і з'явилася в 2011 р.

У грі як і в класичній стратегії, все починається з малого. Вам дають невеликий клаптик землі, ратушу яка незабаром стане центром майбутньої цивілізації, трохи ресурсів для початку розвитку свого поселення. Перші завдання які допоможуть вам освоїтися в грі та пізнати економічні та соціальні складові гри.

Ну а далі ви розвиваєте своє поселення — розвиваєте видобуток ресурсів, будуєте армію, вивчаєте і захоплюєте території навколо себе, розширюючи межі своєї держави. При цьому ви можете вибирати шлях розвитку, який вам більше до вподоби. Ставати економічно розвиненою цивілізацією з добре налагодженою економікою і торгівлею або войовниче і агресивне поселення, яке готове захоплювати все і вся навколо, відбираючи ресурси у ваших сусідів і супротивників.

 

Балансування

The Settlers завжди була збалансованою грою в якій потрібно розвиватися з розумом, а не тупо ладу багато видобувних шахт і робочих видобувних ресурси, величезна кількість армії і все. Якщо ви плануєте розвиватися так, то нічого доброго з цього не вийде. У грі необхідно контролювати народжуваність і зростання чисельності населення, стежити за рівнем безробіття і моральною атмосферою у вашому поселенні.

Покращуючи видобуток одного ресурсу ви жертвуєте, іншими ресурсами, Ладу армію, її обов'язково треба кожен день напувати пивом. Тому нарощуючи бойову міць прибережіть бочонок пива для ваших солдатів, які славно борються за ваше поселення.

Необхідно дотримуватися балансування ваших ресурсів і витрат, що і робить Settlers цікавою і захоплюючою стратегією, в якій необхідно розвиватися з розумом. Отже, підсумуємо про особливості гри.

 

Що хорошого в грі!?

 

  • The Settlers це в першу чергу приємна і красива графіка гри, увага до деталей. Дійсно приємно дивитися на своє красиво відбудоване поселення.
  • Цікава балансування розвитку поселення в грі.
  • Велика різноманітність напрямків розвитку власного поселення.
  • Можливість експансії великої кількості землі
  • Крім простого розвитку своєї цивілізації це ще й захоплюючі квести, які ви можете проходити як поодинці так і з друзями

 


Скріншоти

Settlers-Онлайн6   Лучшие браузерные онлайн игры   Settlers-Онлайн4

Settlers-Онлайн3   Settlers-Онлайн2   The Settlers Онлайн скриншоты и картинки


 

Реєстрація аккаунта The Settlers Онлайн

Щоб зареєструватися в грі клікайте на картинку з написом «реєстрація» нижче або на початку сторінки є посилання на офіційний сайт гри.

 

При вході в гру не повинно виникнути проблем. У разі якщо все таки виникають проблеми, то почистіть cookies у вашому браузері або зверніться в службу підтримки на сайті гри.


 

Скачати The Settlers Онлайн

Гра браузерна тому завантажувати гру або клієнт не потрібно, просто реєструйтеся на сайті і відриваєте у своєму браузері гру.

 


 

Відео огляд

Офіційне відео