Ігри про комах | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про комах
Bad Mojo Redux: Шлях таргана

Bad-Mojo-Путь-таракана-4

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: симулятор таргана

Що перетворився на комаху головний герой вирушає мандрувати. У цій грі пригоді ви в ролі Роджера повинні вирватися з стін дешевого бару Сан-Франциско, намагаючись попутно відновити пам'ять і людську форму, рятуючись від котів, павуків та інших створінь, що живуть в цьому злачному закладі. Щоб знову стати людиною, героєві належить подолати безліч випробувань, і вирішити безліч загадок як фізичної так і магічної природи.

Bad-Mojo-Путь-таракана3  Bad-Mojo-Путь-таракана2  Bad-Mojo-Путь-таракана1

Гравець управляє Роджером Сэммсом перетвореним на таргана. Вирішуючи загадки, він просувається далі по сюжету. Оскільки він всього лише комаха, він може загинути від самих звичайних речей — стрічки від мух, свіжої фарби або звалиться в раковину. Також, в грі присутня система «живих предметів» — наприклад, якщо гравець торкнеться коробки сигар, то він побачить відео пов'язане з їх історією, а торкнувшись фото дізнається за яких обставин воно було зроблено. На гру дається чотири життя, якщо вони закінчуються, гравець вмирає і рівень доведеться починати заново .

 

Journey of a Roach

Journey-of-a-Roach4

Дата виходу: 2013 р

Жанр: Пригодницькі ігри, Інді

Ядерна війна, постапокаліптична атмосфера, сухі і мляві пустки. Комахи-мутанти, які влаштували гніздо в бомбосховище, прагнуть освоїти новий світ. Нова пригодницька гра з інтерфейсом «наведи і клацни» запрошує вас відвідати божевільний світ останніх днів і скласти компанію Джиму і Баду в їх подорожі. Подорожі... тарганів! Це історія про двох приятелів-тарганів, одержимих ідеєю потрапити на поверхню.

Journey-of-a-Roach3   Journey-of-a-Roach2   Journey-of-a-Roach1

По дорозі вони зустрічають всі види страшних і смішних комах, населили постапокаліптичну землю. Пригодницька гра з інтерфейсом «наведи і клацни» в атмосфері 3D дозволить вам керувати Джимом в бомбосховище, безперешкодно подорожувати по стінах і навіть по стелі. Новаторська і динамічна ігрова механіка дає можливість створення квестів абсолютно нового типу. Нестандартні діалоги, здійснювані з допомогою забавних комікс-хмарин, і атмосферний постапокаліптичний саундтрек.

 

Flyhunter

Flyhunter4

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Дій, Пригодницькі ігри

Барвистий науково-фантастичний інді-платформер, що розповідає історію про прибиральника Заку, який працює на космічному кораблі. Він ненавмисно вигнав дорогу колекцію унікальних комах, і тепер йому належить повернути їх до того, як про це дізнається його начальство. У геймплейном плані Flyhunter Origins являє собою простий платформер. Велику частину часу ми проводимо в лісовій підстилці, переміщаючись по всіляких травинках, сучків, норкам і грибів. Іноді дії розгортаються на борту якогось інопланетного споруди.

Flyhunter1   Flyhunter2  Flyhunter3

Суть всієї цієї біганини — збір біоматеріалів і яєц комах, шляхом знищення комашок, з допомогою мухобойки і бластера. В якості допоміжного засобу пересування в арсеналі Зака, є стрибковий ранець.Іноді рівні представляють із себе щось на зразок гонки, з видом від третьої особи. Тут необхідно наздоганяти якусь муху, ухиляючись від перешкод, зближуватися з нею і лупити мухобійкою. Управління в грі просте, інтуїтивне, але по відчуттях, трохи не чуйне. А ігровий процес досить швидко приїдається.

 

Insecticide Part 1

Insecticide-Part-14

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Дій, Пригодницькі ігри

Відкрийте для себе незвичайний світ в ролі починаючого детектива Кріса Листа і допоможіть йому розкрити серію загадкових злочинів. Очольте команду і відправляйтеся на боротьбу з жуками, попутно знаходячи докази і вирішуючи головоломки. Користуйтеся підручним антикваріатом, унікальними здібностями комах і набором вправного зброї для жуків, щоб дати відсіч підозрюваним. Дослідіть світ майбутнього, населеного комахами-мутантами, і відновите справедливість в місті, зануреному в корупції.

 Insecticide-Part-1-1 Insecticide-Part-12  Insecticide-Part-13

Детектив з елементами шутера, поєднання платформера і збройних боїв з видом від третьої особи. Користуйтеся особливим зброєю і навичками комах. Захоплююче рішення головоловок і розкриття злочинів. Очольте розслідування в футуристичному світі жуків-мутантів і перевірте свої навички детектива. Знаходите докази і, пройшовши через безліч перешкод, добийтеся свого. Допитуйте підозрюваних, опитуйте свідків, побувайте добрим і злим поліцейським, якщо хочете роздобути потрібну вам інформацію. Захоплююча дух історія, якій позаздрив би будь детективний фільм Близько 30-і персонажів, які міцно вплетені в сюжетну лінію, де з кожної знайденої доказом ви все глибше занурилися в цей таємничий світ.

 

Alien Swarm

Alien-Swarm4

Дата виходу: 2010р.

Жанр: Екшени

Разом зі своїми напарниками по загону, застосовуючи різні тактики вам належить битися проти мільйонів жуков. І все це — абсолютно безкоштовно. Грайте з друзями, сформуйте свій загін з чотирьох унікальних класів — бійців Міжзоряних Збройних Сил. Плануйте тактику своїх атак, використовуючи стандартне і разблокируемое зброю проти біса стійких інопланетних тварюк. Пробитися через розвинену, позаземне колонію, знищуючи інопланетних загарбників як на замерзлій поверхні планети, так і в заповненій лавою гірської шахтою

Alien-Swarm1   Alien-Swarm2   Alien-Swarm3

Тактичний кооперативних екшен, розрахований на 4 гравців. Повністю відкритий код ігри й інструменти для створення модифікацій. Можливість отримання нової зброї, підвищуючи рівень свого персонажа. Більше 40 видів зброї та інструментів, і це не рахуючи купи варіантів екіпірування свого персонажа. 4 унікальних класу і 8 не схожих персонажів.

 

Garden Rescue

Garden-Rescue4

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Казуальні ігри, Стратегії

У грі Вам належить допомогти відважним рослинам захистити свій сад від навали підступних жуків і інших паразитів. Вони направляються до Вашого саду, загрожуючи знищити і спустошити все на своєму шляху! Заробити монети, поліпшите Ваші володіння, не дайте підступним «уничтожителям» краси садових нашкодити Ваших грядок! Вас чекає три рівня складності, неймовірне занурення в світ рослин і комах, велика різноманітність можливостей вирішення тих чи інших ігрових ситуацій.

Garden-Rescue1   Garden-Rescue2   Garden-Rescue3

Жуки можуть дістатися до омріяної мети по доріжках, в перших рівнях така доріжка лише одна, далі — більше. Жуки діляться на два типи — земні і літаючі.Рівнів теж два види: в одних нам необхідно самим вибудувати оборону, в інших комп'ютер сам видає рослини для захисту. . У грі є невелика енциклопедія, в якій можна ознайомитися з усіма видами жуків, Всіма засобами і Захисту

 

Війна комашок

Война-букашек4

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: екшен

У цій грі ти будеш командувати... жуками! Бджола замість винищувача? Чому б і ні, потрібно лише правильно використовувати бойові навички своїх комах солдат! На цьому будується вся тактика гри про комах «Війна Комашок». Важкі й неповороткі «носороги»допоможуть тобі в обороні. Вони будуть тримати удар, прикриваючи загони моторних клопів — ці крихітки можуть атакувати ворога на відстані, але в ближньому бою вони абсолютно марні.

Война-букашек1   Война-букашек2   Война-букашек3

Не забувай і про постачання своєї армії. Щоб найняти сильне військо, тобі потрібно буде зібрати максимальну кількість квіткового нектару. Деякі місії будуть присвячені таким збирання, а в інших ти займатися розвідкою і саботажем, будеш обороняти свої кордони і атакувати ворожі бастіони. Переможи армію шкідливого Кліща, тоді ти отримаєш звання самого талановитого полководця на всьому газоні! Чудова тривимірна графіка . 39 місій .17 видів комах.3 героя Нагороди у 10 категоріях 5 випробувань 18 битв для двох гравців

 

Swarm Assault

Swarm-Assault4

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Swarm Assault — це гра, стратегія в реальному часі, що вимагає від вас, контролювати величезні зграї мурах, жуків, павуків, скорпіонів і ос у відчайдушній спробі контролювати ландшафт. Почніть свій хрестовий похід, завойовуючи легкі рівні і прогресуючи до більш складних рівнів, на яких буде у значній мірі випробовуваних ваше знання сильних і слабких сторін кожної істоти.

 Swarm-Assault1 Swarm-Assault2   Swarm-Assault3

Суть в чому, у кожного комахи свої можливості. Наприклад мураха-солдат ближнього бою; сонечко оснащена кулеметом; оси — бойові птиці; бджоли — бомбардувальники, жуки пожежники — артилерія і т. д. Суть в місіях у чому, вам дається невеликий оплот, де виробляються бойова одиниця, ресурсів у неї не було, тільки час. Головне завдання захопити ворожий оплот, при захопленні ви могли будувати більш потужних комах.

 

Mister Mosquito

Mister-Mosquito4

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: Симулятор комара

У 2002 році на світ з'явився перший симулятор життя комара. Мета гри — не давати спокою сім'ї Ямада, випиваючи якомога більше крові її членів і при цьому йдучи від постійних спроб вас зачинити. Комар, яким доведеться грати, мало схожий на звичайне комаха — замість тоненьких лапок у нього руки і ноги, крила світяться, наче вкриті фосфором, він може міняти колір і поправляється на очах, як тільки вип'є крові. Гравець може смоктати тільки з заданої області тіла , які будуть доступні тільки в певні моменти часу.

 Mister-Mosquito1 Mister-Mosquito2   Mister-Mosquito3

Кожен член сім'ї має набір циклічну структуру рухів. Слідуючи цим рухам, гравець повинен заповнити квоту крові для кожного етапу. Проблема в тому , що кожна жертва має «вимірювач напруги». Смоктання занадто швидко або занадто повільно підвищить рівень стресу жертви. Якщо містер комар прихлопнул в той час як ссання кров, відбувається миттєва смерть. Гра складається з ряду етапів , які повинні бути розблоковані в порядку, заповнивши кожен попередній етап. Гравці можуть вибрати свій власний шлях.

 

The Plan

The-Plan4

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Симулятор мухи

Ще один симулятор життя комахи, на цей раз геймеру доведеться стати мухою. Пройти гру можна всього за кілька хвилин, цей експериментальний проект навіть складно назвати грою, так як перед гравцем не ставиться ніякої мети, крім як летіти вгору до світла під звуки вітру та квакання жаб.

 The-Plan1 The-Plan2   The-Plan3

Деякі можуть заперечити , що план насправді не гра . Це , що в механіці простір для думки й інтерпретації , які я ціную найбільше тут план не завантажить ваш мозок, але це приємне споглядальне подорож. Для того, тут емоції , які я випробував протягом трьох хвилин : сплутаність свідомості, розчарування, нудьга, страх, захоплення, радість, чарівність, і жаль

 

Battle Bugs

Battle-Bugs4

Дата виходу:1994 р.

Жанр: тактична стратегія

Два ворогуючих царства комах борються між собою за продукти харчування. Гра складається з 56 операцій, які відбуваються у загальних місцях домашнього вжитку таких як кухня або двір. Кожен бій — це окрема задачка по тактиці. У кожному сценарії є фіксований загін зелених і загін червоних, що складаються з різних комах. Метою битви є захоплення залишків їжі і напоїв, поставивши і утримавши на них свій прапор. Щоб поставити прапор, треба опинитися поряд з шматком їжі і пробути там досить довго, щоб прапор повністю піднявся. Час захоплення (підняття прапора) залежить від виду і розміру захоплюваного шматка.

 Battle-Bugs1 Battle-Bugs2   Battle-Bugs3

Перемогти в битві можна завоювавши певну кількість їжі або просто знищивши весь загін противника. В арміях зустрічаються 22 види різних комах, основними характеристиками яких є здоров'я, сила атаки і захист.Кожна комаха має свої сильні і слабкі сторони. Деякі комашки вміють тільки повзати, інші — ще й літати, треті плавають. Окремі види мають здатність бомбометання (літуни скидають бомби вертикально вниз).

 

ExcaliBug

ExcaliBug4

Дата виходу: 2001 р.

Жанр:стратегія в реальному часі

Стратегія в реальному часі з елементами рольової гри і можливістю грати вчотирьох. Дія гри ExcaliBug відбувається у магічної всесвіту, де ось-ось мала початися боротьба між силами добра і зла. Життя тисячі жучків залежить від результату цієї страшної битви. Саме комахи відіграють вирішальну роль в одній главі вічної боротьби між добром і злом. Саме він допоможе переважити гущавину терезів у бік добра.

 ExcaliBug1  ExcaliBug2 ExcaliBug3

Розробники створили барвисту гру з цікавими візуальними ефектами. ігрове поле обертається, наближається-віддаляється. Ракурс, правда, не змінюється, але тим не менш все виглядає цілком красиво. Можна обводити героїв рамочкою. Отже, тепер зрозуміло, що означає слово Strategy в рекламній написи... В перших трьох місій під вашим управлінням буде по одному герою, всі інші істоти на карті або нейтральні, або ворожі. Так що є час розібратися з трьома (з чотирьох можливих) героїв. Трохи допомагає режим навчання, який діє в перших місіях.