Список кращих ігор про Росію | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про Росію
Бородіно: Наука перемагати

Бородино-Наука-побеждать-0

Дата виходу: 1997 р.

Жанр: покрокова стратегія

Бородіно: Наука перемагати – військова гра, заснована на історичних подіях, що мали місце під час навали Великої армії Наполеона в Росію в 1812 році.

Бородино-Наука-побеждать-1   Бородино-Наука-побеждать-3   Бородино-Наука-побеждать-2

Цю гру відрізняє висока точність моделювання бойових дій та реальної обстановки, заснована на детальній карті місцевості, історичних даних про склад, розташування і характеристики загонів, брали участь у битвах, часу дії. Успіху в боях!

 

Експедиція-Трофі: Мурманськ-Владивосток

ЭкспедицияТрофи-Мурманск-Владивосток-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: гонки, симулятор 3D

Експедиція-Трофі: Мурманськ-Владивосток — ралійний автосимулятор, заснований на однойменному пригодницькому проекті. «Експедиція-Трофі» — найдовша в світі трансконтинентальна гонка на позашляховиках, в якій беруть участь команди з усього світу. Маршрут перегонів пролягає через всю Росію: 16000 кілометрів засніженими дорогами від Мурманського маяка до Владивостоцького — це справжня пригода і суворе випробування не тільки для автомобілів, але і для людей, в якому справжньою цінністю може бути лише командний дух учасників, їх згуртованість, витримка, взаємовиручка і дружба.

ЭкспедицияТрофи-Мурманск-Владивосток-1   ЭкспедицияТрофи-Мурманск-Владивосток-2   ЭкспедицияТрофи-Мурманск-Владивосток-3

У грі 20 віртуальних команд з Санкт-Петербурга, Москви, Єкатеринбурга, Новосибірська, Києва, Праги та інших міст. Приведи своє місто до перемоги! Шість спеціальних ділянок, на яких випробовуються не стільки швидкісні можливості автомобіля, скільки майстерність і кмітливість водія. Десять видів позашляховиків, кожен з яких має кілька модифікацій. Сотні варіацій налаштувань підвіски, типу шин, балансу гальм і інших параметрів. Шість етапів гонки, розділені на 60 ділянок трас. Маршрут кожного з етапів учасники складають самостійно, ґрунтуючись на ступені ризикованості кожної ділянки і залікових очках, що присуджуються за його проходження. Точно змодельовані погодні умови зимової Росії: ожеледь, снігопад, туман; денні і нічні траси.

 

Клепа: Символічні заклепки

Клёпа-Символические-заклепки-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: дитячі, навчання

Клепа: Символічні заклепки – навчальна гра, яка в цікавій формі знайомить дітей з прапорами, гербами та державними нагородами Російської Федерації.

Клёпа-Символические-заклепки-1   Клёпа-Символические-заклепки-2   Клёпа-Символические-заклепки-3

Юному гравцеві належить допомогти сонячної дівчинці Клепе і її смішним друзям, псу Филлипычу і канарці Капі-Капі правильно виконати захоплюючі завдання, а заодно дізнатися цікаві факти про головних символів Росії.

 

Спецназ 2. Полювання на олігарха

Спецназ-2

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: екшн, пригоди

Спецназ 2. Полювання на олігарха – пригодницький екшен, що розповідає про альтернативне майбутнє Росії. Губернатори є фактичними правителями в своїх регіонах. Все продається і купується. У руки іракських терористів потрапляє секретний прототип новітньої російської протитанкової ракети. Міжнародний скандал не за горами.

Спецназ-2-1   Спецназ-2-2   Спецназ-2-3

Ви – боєць елітного загону спецназу. Розслідуючи факт витоку секретного прототипу за рубіж, ви опинитеся на базах терористів, пройдете через вогонь Іраку і мідні труби Сибіру. Тільки Ви можете зупинити початок Третьої Світової війни!

 

Чорна мітка (The Hunt)

The-Hunt-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: 3D екшен від першої особи

Чорна мітка – гра, створена за мотивами однойменного твору Андрія Дашкова. Місце дії – альтернативна реальність, Росія, Москва, недалеке майбутнє. Головний герой гри – людина, що отримав «чорну мітку» і став об'єктом жорстокого телешоу. Основне завдання головного героя – вижити будь-яким способом. Він наляканий, беззбройний, йому потрібно бігти і шукати спосіб захистити себе, використовуючи все, що тільки він зможе знайти, для протидії досвідченим і безжальним Мисливцям. Гравець сам вирішує: битися чи йому у відкритому бою або використовувати непомітне переміщення в тіні, «тихі вбивства» і пастки, щоб уникнути кривавої розправи на очах багатомільйонної аудиторії суперпопулярного шоу «Чорна Мітка».

The-Hunt-1   The-Hunt-2   The-Hunt-22

Відчуй себе учасником кривавого телешоу, яке веде відома Ольга Бузова. Дивись репортажі про дії мисливців і головного героя на множині телевізорів і моніторів, розставлених по рівнях гри. Роби ставки і заробляй на підвищенні рейтингу головного героя. Оригінальне музичне наповнення. Ліцензований саундтрек популярних російських альтернативних команд буде супроводжувати гравця до самого кінця гри.

 

Агресія. Доповнене видання

Aggression-Reign-Over-Europe-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: тактична стратегія в реальному часі, стратегія про першу світову

Агресія. Доповнене видання — глобальна військово-історична стратегія в реальному часі, в якій гравець може виступити в якості лідера Росії, Великобританії, Франції або Німеччини і взяти участь у події переломного моменту європейської історії — епохи тотальних воєн 1914-1945 років. У грі відтворені понад 120 типів історичних бойових юнітів, 200 реально існуючих історичних особистостей, а дія відбувається на ретельно деталізованої карті Європи, розділеної на 92 ігрові зони. В «Агресії» важливий не тільки воєнний і політичний розклад сил до певних історичних рубежів, реалізований в інших військово-історичних стратегіях, але і динаміка розвитку держави — почавши з малого в 1910 році, ви можете стати лідером найбільшої європейської держави до 1950.

Aggression-Reign-Over-Europe-1   Aggression-Reign-Over-Europe-2   Aggression-Reign-Over-Europe-3

Геймплей «Агресії» можна розділити на два рівні — стратегічний і тактичний. На стратегічному рівні гравець управляє обраної країною, розвиває технології, веде політичні переговори і створює збройні сили. З початком бойових дій гравець приступає до планування бойових операцій, командує наступаючими або солдатами арміями, а під час зіткнення з противником переноситься на тактичну карту. Тут гравець управляє вже окремо взятої армією і може вести бойові дії за канонами класичної стратегії реального часу.

 

Протистояння. Примус до миру

Противостояние-принуждение-к-миру-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: військова стратегія

Протистояння. Примус до миру – стратегія, сюжет якої заснований на можливий розвиток подій у 2009 році. Минуло всього кілька місяців після серпневої п'ятиденної війни Росії і Грузії, після якої Саакашвілі отримав підтримку від своїх західних друзів і зважився на чергову спробу захоплення Абхазії і Осетії. Не залишився осторонь і блок НАТО, висунувши Польщі свого представника, а також Україна, предпринявшая блокаду чорноморського флоту в Севастополі. Росія не змогла залишатися осторонь і завдала удару...

Противостояние-принуждение-к-миру-1   Противостояние-принуждение-к-миру-2   Противостояние-принуждение-к-миру-3

У військових діях беруть участь армії Росії, Грузії, США, Німеччини, Великобританії, Абхазії та Польщі. Ігровий світ дуже реалістичний: нічні і ранкові сценарії, ударна хвиля від вибухів, візуалізація поломки техніки. Гравець може у всій красі розгледіти бойові ракетні кораблі, оснащені ПКР «Малахіт», «ГАРПУН» і крилатими ракетами «Томагавк».

 

Протистояння. Європа 2015

Противостояние-2015-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Протистояння. Європа 2015 – стратегія в реальному часі, сюжет якої – детальне моделювання війни між Росією і країнами блоку НАТО. Моделі зброї і бронетехніки, що збігаються з отриманими і планованими розробками військово-промислового комплексу. Реалістичність того, що відбувається: можливість випадкових поломок техніки, різні сценарії для ранку, дня, вечора і ночі, спецефекти і анімація пострілів, ударна хвиля від вибухів і т. д. Класична стратегія в реальному часі виходить на новий рівень! Війна може вибухнути в будь-який момент.

Противостояние-2015-1   Противостояние-2015-2   Противостояние-2015-3

Ще хвилину тому дипломати намагалися залагодити ситуацію мирним шляхом, а зараз ревуть сирени, офіцери піднімаються по тривозі, величезний маховик військово-промислового комплексу приходить в рух. 2015 рік, початок фінального Протистояння. В реальному світі цього конфлікту немає і, швидше за все, не буде. Важко уявити, що хтось здатний піти на незліченну кількість лих і руйнувань, які будуть супроводжувати зіткнення провідних держав світу. Але це не означає, що готуватися не треба. В тому чи іншому вигляді протистояння є завжди.

 

Need for Russia 3: Зроблено в Росії

Need-for-Russia-3-Сделано-в-России-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: аркади, гонки, симулятори, спортивні

Need for Russia 3: Зроблено в Росії – продовження неймовірно популярною аркадной гонки. Дві попередні версії серії були присвячені класичним автомобілям в СРСР. У наступному випуску розробники вирішили піти далі і ввести моделі автомобілів, вироблених в період «перебудови». Гравець знову бере на себе роль водія-борця за звання чемпіона водіння. На цей раз у розпорядженні гравця опинилися 7 автомобілів: Chevrolet Niva, Волга 31105 Волга Siber, Kalinie, Revolution, УАЗ-ie » Патріот » і Sputniku 2108. Розробники дозволяють гравцеві проводити багато кузовні роботи. Автомобілі можна прикрасити, додавши, наприклад, додаткові трубопроводи. Гра зберегла характерний аркадний стиль. Відсутність системи пошкоджень, так що водії не повинні боятися дорожньо-транспортних пригод.

Need-for-Russia-3-Сделано-в-России-1   Need-for-Russia-3-Сделано-в-России-2   Need-for-Russia-3-Сделано-в-России-3

Машини можуть також розвивати найвищу швидкість, рухаючись як на асфальтових дорогах, так і у важких умовах. З візуальної сторони Need for Russia 3 виглядає краще, ніж в попередніх випусках, тим не менш, графіка в грі сильно відстає від сучасних стандартів. Це особливо видно, коли Ви водите машину з численними деталями. Якщо ви хочете поїздити на старих машинах, то ця гра для Вас.

 

Поиграйка. Моя країна Росія

Поиграйка-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: дитячі, навчання, головоломки та логічні ігри, пазли

Поиграйка. Моя країна Росія – надзвичайно захоплююча і пізнавальна гра, в якій дитина познайомиться з основними пам'ятками Росії. Разом з домовичком Бо малюкові належить відшукати загублені сторінки з книги про персонажів російських казок і билин, але спочатку – розгадати загадки картографів і розмістити відповідні об'єкти на карті Росії.

Поиграйка   Поиграйка-2   Поиграйка-3

Беручи участь у веселих пригоди і самостійно створюючи географічні карти, дитина дізнається цікаві факти про міста, морях і океанах, тварин і рослини, про самобутність російської культури і про багато іншого. Навчальна гра розрахована на дітей від 4-х до 8-ти років. Вона містить завдання, які сприяють розвитку пам'яті, уваги, логічного мислення і творчих здібностей!

 

GTA: Кримінальна Росія

GTA-Криминальная-Россия-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: екшен

GTA: Criminal Russia – нова версія всім відомої GTA. Назва говорить сама за себе. Цю гру багато хто знає, адже вона відкриває перед нами величезний світ, який чекає нашого втручання в його розмірене життя. GTA Кримінальна Росія дозволяє нам пройти дуже якісний сюжет, який не залишить нас байдужими до нашого головному героєві на ім'я Нико Белліч. Навіть після того, як ви пройшли гру, ви можете спокійно собі їздити по місту або літати над ним. Свавілля ніхто не відміняв, адже саме завдяки цьому гра настільки популярна. Де ще можна влаштувати третю світову з копами, рознести половину міста, а потім як ні в чому не бувало прогулюватися по набережній.

GTA-Криминальная-Россия-1   GTA-Криминальная-Россия-2   GTA-Криминальная-Россия-3

GTA по-російськи! Саме так, GTA Кримінальна Росія покаже вам відому гру з нової сторони, яку раніше ви не бачили. Якщо Вас вже порядком нудить від покатушок по вивченому вздовж і поперек місту Ліберті Сіті, то нове місто, яке своєю архітектурою і будовою так нагадує Росію – буде для вас свіжим ковтком повітря. Начебто та ж гра, але все нове і неизученное. Місто дійсно нагадує знайомі нам види. Можна сміливо зайти в якийсь спальний район, як ви зрозумієте, що кримінал раша не дарма так називається. Ми побачимо автомобілі нашого виробництва, які будуть розсікати по довгих проспектами і стояти на стоянках біля будинків. Спецтехніка теж змінена, тому йти від переслідування ми будемо від звичних для нас уазик, а в сільській місцевості зустрінемо наші «сині» трактора. Загалом, поринете у віртуальний світ кримінальної Росії в ГТА.

 

Lock On: Гарячі скелі 1 і 2

Lock-On-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: симулятори, екшн, пригоди, симулятор літака

Lock On: Гарячі скелі 2 являє собою авіаційний симулятор сучасних бойових літаків для PC. Гра із знаменитої серії авіасимуляторів Lock On дає гравцям можливість спробувати свої сили в пілотуванні сучасних військових літаків Су-25, Су-25Т, А-10А, Су-27, Су-33, Міг-29А, Міг-29С і F-15C. Керуючи штурмовиком або винищувачем, віртуальні пілоти здійснять десятки бойових вильотів в різні регіони Росії, Абхазії і Грузії.

Lock-On-3   Lock-On-2   Lock-On-1

Для всіх артилерійських систем в грі реалізований розрахунок балістики відповідно з таблицями стрільби і характеристиками боєприпасів, включаючи розсіювання. Це стосується всіх стовбурних систем, починаючи від піхотних кулеметів, закінчуючи корабельними і самохідними артустановками, а також всіх авіаційних гармат, в тому числі ГШ-301, ГШ-30, M61 «Vulcan» і GAU-8 «Avenger». Скорострільність всіх артилерійських систем приведена до реальних даних. Для бомб і некерованих авіаційних ракет реалізований розрахунок балістики згідно з характеристичним часом і балістичними коефіцієнтами реальних зразків.

 

Повний привід трофі: Мурманськ-Владивосток 2

Полный-привод-трофи-Мурманск-Владивосток-2-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: гонки

Гра Повний привід трофі: Мурманськ-Владивосток 2 подарує захоплююча пригода і суворе випробування для тих, кому не чужий дух здорового авантюризму! Візьміть участь у трансконтинентальному автопробігу позашляховиків «Мурманськ-Владивосток». Слідуючи складним маршрутом, пролегающим через всю Росію, ви побуваєте в самих екзотичних куточках нашої неосяжної країни. Подолайте п'ятнадцять етапів чемпіонату і зробіть все можливе, щоб привести свою команду до перемоги.

Полный-привод-трофи-Мурманск-Владивосток-2-1   Полный-привод-трофи-Мурманск-Владивосток-2-2   Полный-привод-трофи-Мурманск-Владивосток-2-3

Вас очікують різноманітні траси, прокладені з точним дотриманням топографічних особливостей реальної місцевості; відеоролики з панорамами міст, по яких проходить маршрут трофі; точно змодельовані погодні умови, характерні для різних регіонів Росії. Є два режими гри: «Аркада» для водіїв-початківців і «Симулятор» для досвідчених мандрівників.

 

ЗІЛ. Вантажний автокрос

ЗИЛ-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: гонки, симулятор,

ЗІЛ. Вантажний автокрос – новий, неймовірно реалістичний гоночний симулятор, який дозволить вам влаштуватися в кабіні потужного Зіла. Дороги нашої країни зможе підкорити тільки кращий вантажівка! Управляйте легендарними машинами радянського і російського виробництва. Використовуйте переваги форсованого двигуна та жорсткої підвіски. Отримаєте перемогу на трасах Московської області, Карельського перешийка і Нижнього Поволжя! Проект створений для цінителів автосимуляторів, любителів автокросу, фанатів звуку форсованих двигунів і шанувальників радянського автопрому.

ЗИЛ-1   ЗИЛ-2   ЗИЛ-3

Гра присвячена вітчизняним вантажівками ЗІЛ і змагань по вантажному автокросу в класі Т4-З. класифікацію Т4-об'єднані З: легендарний ЗІЛ-164, класичний ЗІЛ-130 та сучасний ЗІЛ-433360. Проект розроблявся професіоналами і ентузіастами з метою створення якісного симулятора нового рівня, здатного передати всі моменти реальних змагань з автокросу.

 

Наказано знищити. Снайпер. Московська місія

Sniper-The-Manhunter-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: ігри про снайперів, екшн, пригоди

Наказано знищити. Снайпер. Московська місія – шутер з видом від першої особи, присвячений роботі снайпера. Його звуть тоді, коли не справляються всі інші. У Москві, де злочинність покривається корупцією, для нього завжди знайдеться робота. У нього тільки один шанс на постріл, і він скористається їм з точністю хірурга, видаляє пухлини на тілі Росії. Він – снайпер. Мисливець за головами.

Sniper-The-Manhunter-3   Sniper-The-Manhunter-2   Sniper-The-Manhunter-1

Непередбачувані повороти сюжету, повні драматизму місії. Бийся на вулицях Москви і Мурманська, штурмуй Байконур, виживай в Афганістані. Обирай один з 7 видів зброї: від надійного автомата до забійної.