11x11-футбольний менеджер огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

11×11 футбольний менеджер
11х11 - Футбольный менеджер

Назва гри: 11×11 футбольний менеджер

Офіційний сайт: www.11×11.ru

Дата виходу: 16 серпня 2010р.

Жанр: симулятор, економічна, спорт

Тип: «браузерна» грається прямо на сайті.

 

Огляд гри

11×11 футбольний менеджер, як ви вже зрозуміли це гра, пов'язана з футболом. Але вам не доведеться, але в цій грі бити пенальті, пасувати своїм гравцям команди і забивати голи головою. Цією самою головою ви будете думати!

Думати над тим, як розвинути свою команду до чемпіонських титулів. Перед кожним матчем, вам необхідно буде розв'язати, яких гравців ви випустите на полі, і на якій позиції вони будуть грати і якщо ваші рішення будуть правильними, то ви переможете.

Ви будете вирішувати, куди витратити гроші, якого гравця продати, а краще за все купити. Яке купити будівлю, яка дозволить вам заробити більше грошей, для покупки кращих футбольних гравців. Правильний вибір тактики, розміщення футболістів, які заміни виробляти все це визначає, ви виграєте гру чи ні.

 

Гейплей гри і як взагалі вона виглядає

При реєстрації в грі, нам дають вибір, за яку країну ми будемо грати і можливість створення своєї форми і логотипу футбольної команди. Після чого дають команду, в якій всі гравці мають свої різні характеристики.

Далі в грі досить таки важко розібратися в грі, а саме нічого не приходить в голову, як тут же зіграти товариський матч. Перед матчем спливуть невеликі підказки, що можна зробити і яку розстановку застосувати, після чого починаємо гру.

Ми бачимо гру в 2D форматі, де бігають маленькі чоловічки. На результат матчу ми вже ніяк не можемо вплинути, тому просто дивимося. Можна не дивитися, а відразу ж подивитися підсумок.

11х11 - Футбольный менеджер

Гра з самого початку, здається нудною і не зрозумілою, але коли розберетеся у всіх нюансах 11×11, найкрутіша гра з відмінною графікою не здасться вам настільки цікавою як ця.

Гра стає цікавою після того як у вас з'являється можливість, купувати і продавати гравців, будівлі і коли ви розберетеся з розстановкою гравців і показниками кожного гравця.

Ця гра як раз для тих, хто любить думати головою і заробляти і розвиватися в симуляторах.

Відеоогляд 11×11 футбольний менеджер


скріншоти

11x11 футбольный менеджер  11x11 футбольный менеджер  11x11 футбольный менеджер

11x11 футбольный менеджер  11x11 футбольный менеджер  11x11 футбольный менеджер