Космічні онлайн стратегії огляд кращих | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Космічні онлайн стратегії — список та огляд цікавих онлайн стратегій про космос
Aeon: Cryohazard Вічність Криохазарда

Aeon-Cryohazard-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія, пригоди

Тип: Браузерна гра

Aeon: Cryohazard — це ігрова всесвіт з неповторною атмосферою, доповненої літературної та музичної складової. Це місце, де кожен знайде для себе щось особливе, чи то польоти на швидкості світла, зачаровує музика зірок, дрейф по літературним вимірам, експедиції в дивні планетні системи. це справжня глобальна стратегія, створена за всіма канонами жанру.

Скріншоти клікабельні

Aeon-Cryohazard-3  Aeon-Cryohazard-2  Aeon-Cryohazard-1

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Гравцям належить досліджувати всесвіт з 126 тисяч зоряних систем, колонізувати планети, розвивати економіку і науку, дбати про добробут підданих і власноруч конструювати космічні кораблі. Всесвіт Aeon величезна, але не порожня. Рано чи пізно ви зустрінетеся з іншими гравцями. Війна або взаємовигідне співробітництво — вирішувати вам.

Aeon: Cryohazard грати сподобається всім, хто любить хардкорні проекти. Розробники дуже добре продумали деталізацію економічної системи, є сотні різних ресурсів і матеріалів, тисячі деталей для космічних кораблів і продуманий крафт. Створити імперію – справжнє випробування розуму, дипломатичних навичок і знання військової справи.

 

XGame-Online

XGame-Online2

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія

Тип: Браузерна гра

XGame-Online браузерна стратегія, в якій ви розвиваєте свою планету ладу зміцнення і флот на ній, по мірі розвитку ви захоплюєте все більше планет і розширюєте свій вплив. Також ви можете розвідувати чужі території і планети і вступати з ними в бій якщо вважаєте що противник слабкіше вас і це доцільно. Після боїв і поліпшень ви отримуєте звіт. Чим більше ви качаєте ресурси, розвиваєте свій флот і бази, тим сильніше стаєте.

скріншоти клікабельні:

космические онлайн стратегии  космические стратегии онлайн  космические стратегии онлайн

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Гру відрізняє великий вибір і різноманітність напрямки та розвитку вашої цивілізації. По мірі розвитку ви можете все більше розширювати свої володіння і захоплювати нові планети, розвиваючи на ній вироблення ресурсів та їх транспортування для підтримки ваших захваческих військ. З усіх космічних стратегій її відрізняє дійсно відмінна графіка, навіть краща.

 

King Stars — повелителі всесвітів

онлайн игры с регистрацией без скачивания стратегии

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія

Тип: Браузерна гра

King Stars — браузерна стратегічна і економічна онлайн гра. Гра не відрізняється особливою барвистістю дій та графіки. Щоб розібратися із завданням, потрібно багато читати і після того, як ти прочитав велику інформацію про завдання, зрозумів, що тобі просто напросто потрібно тицьнути одну кнопку на побудову нового будинку, ти знову отримуєш порцію великий текстової писанини чергового тесту.

скріншоти клікабельні:

космические онлайн стратегии  космические онлайн стратегии  космические онлайн стратегии

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

У грі все банально і просто до безумства, качаєш будівлі, будуєш армію військ і відправляєш їх на ворога, або ж навпаки защищаешься цими ж самими військами. Після сутички військ отримуєш звіт про результати битви. І розумієш, що ти або переміг чи програв втративши певну кількість військ, але набравши досвіду. Підійде для любителів багато думати і текстових квестів.

 

 

OGame

космические онлайн стратегии

Дата виходу: 2011

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія

Тип: Браузерна гра

OGame — браузерна космічна стратегія, яка дозволить вам стати межгалактическим завойовником. У грі все як зазвичай за сценарієм. Вам дають маленьку убогу планетку і початковий рівень ресурсів. І за допомогою цього ви повинні створити могутню імперію з безліччю військ, яка зможе розірвати на шматки будь-якого замах на ваші володіння. І час від часу нагадувати своїм сусідам що ви є і що ви у них як скалка де-то з вами потрібно рахуватися.

скріншоти клікабельні:

космические онлайн стратегии  космические онлайн стратегии  космические онлайн стратегии

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Гра хороша тим, що в ній все дуже барвисто промальовано. Кожна будівля, війська, кожен юніт окремо і планети. Графічна состовляющая дійсно радує в грі. Можете самі подивитися скріншоти з гри. Створіть економічну і військову інфраструктуру для майбутнього розвитку новітніх технологій. Ведіть війни проти інших імперій, адже тільки в бою Ви зможете здобути перемогу у війні за ресурси.

 

Xcraft (епсилон)

Xcraft-(эпсилон)

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія

Тип: Браузерна гра

Xcraft — браузерна космічна онлайн стратегія, яка дуже схожа на знаменитий StarCraft. Ви також як і в StarCraft вибираєте три раси: Терран — нащадки людей, Ксерг — штучна раса жуков, Тосса — високотехнологічна стародавня раса . Простий і швидко і легко зрозумілий інтерфейс гри. Ви потрапляє на планету, у вас є робочий, ресурси, і ви починаєте будувати базу і війська. Вивчаєте нові технології будуєте захисні споруди, тренуєте війська і будуйте космічні кораблі, битви. Ви зможете захоплювати і колонізувати нові планети, нападати на планети інших гравців і грабувати їх добуваючи з них ресурси.

скріншоти клікабельні:

космические стратегии 2  космические стратегии 3  космические стратегии онлайн
Ігровий процес в основному полягає в побудові фабрик, лабораторій, будівель, верфей, захисних споруд на орбіті, розвитку економіки та поступове обростанні потужною мускулатурою. На наступному етапі можна вирушати на пошуки нової планети, яку необхідно колонізувати і повторити початковий цикл дій. Зрозуміло, розвиток не зовсім елементарно, адже на вашому шляху зустрінеться безліч важко переборних перешкод. Не забувайте про інших кандидатів на роль Владики Всесвіту, що знаходяться по сусідству.

 

Astro Lords: Oort Cloud Асторолорды: Хмара Оорта

Астролорды: Облако Оорта

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія

Тип: Браузерна гра

Astro Lords — це безкоштовна багатокористувальницька (MMOG) космічна 3D стратегія з керованими боями в реальному часі. Вам належить створити власну імперію на далекому астероїді, покращуючи усі наявні будівлі, а також подумати про те, щоб зайнятися будівництвом споруд для оборони. Але на цьому ваша оборонна міць не закінчується: ви можете створити флот власних бойових космічних кораблів, не більше шести штук.

скріншоти клікабельні

Screenshot_15 Screenshot_7 Screenshot_6

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Гра надає можливість брати участь у боях виключно в реальному часі. Незалежно від того, Арена це або штурм ворожої астероїда. До речі, якщо ви бажаєте відвідати Арену, то спочатку вам потрібно взяти участь у корпоративному битві, в якому слід досягти кращих результатів у знищенні ворогів за допомогою ракет і нескінченного лазера. Хто переможе в цьому змаганні, отримує нагороду!

 

 

BattleSpace — Космічні баталії

BattleSpace-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія

Тип: Браузерна гра

BattleSpace вона ж Космічні Баталії – це космічна браузерна онлайн стратегія. В основі гри, як і в будь-якій іншій нормальній стратегії, лежить освоєння своєї планети, розвиток інфраструктури, колонізація нових планет, дослідження нових технологій, будівля військ і військові дії спрямовані на противник, і розширення своєї території і космічного панування.

BattleSpace-2   BattleSpace-1   BattleSpace-3

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Що можна робити в грі крім як розвитку планети і споруди армії!? Ну звичайно ж зміцнювати і поліпшувати оборону планет і баз. Можливість побудови як військового флоту так і кораблів розвідників здатних патрулювати космічний простір і вчасно дізнаватися про підготовлюваний напад і задуми ворога. Є прикольна фішка як «радіо» можна замовляти різну музику на замовлення. Спробувати пограти точно варто! По голові в грі не б'ють (я перевіряв), але з радістю знищать вас!

 

 

XTerium

XTerium-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія

Тип: Браузерна гра

Xterium – браузерна космічна онлайн стратегія, де гравцеві належить створити і розвиватися свою власну імперію, з допомогою якої він може стати імператором цілої галактики.На початку гри вам дадуть невелику убогу і необжиту планету, яку ви повинні зробити могутнім центром вашої імперії. Для розвитку своїх планет гравцеві необхідно вивчати нові технології, будувати різні споруди, створювати нові космічні кораблі для оборони або нападу.

XTerium-1   XTerium-2   XTerium-3

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

У Xterium існує кілька шляхів розвитку своєї імперії. По-перше гравець може просто добувати ресурси і відправляти їх своїм друзям. У цьому випадку ви будете сприяти їх швидкому розвитку. Якщо цей спосіб не для вас, то ви можете розвивати свою армію і добувати ресурси з допомогою свого величезного флоту. Третій спосіб розвитку — це стати найманцем, який має розвідувальні зонди і береться за будь-яку роботу.

 

Galaxy Life

Galaxy-Life-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Космічна стратегія, Мультяшні, Sci-fi

Тип: Браузерна гра

Galaxy Life — гра представляє собою суміш аркади, стратегії приколів і баштової захисту. Механіка ігрового процесу типова для даного жанру. Тобто, геймплей розділений на дві частини: будівництво бази і напад на ворожі поселення. Радує тут тільки різноманітність будівель і юнітів. Так само можна відзначити велику всесвіт, де майже кожна планета заселена реальними гравцями. А ось нападати на далеких сусідів буде непросто, оскільки подорож зажадає великих фінансових коштів. Добути їх вийде, тільки розширюючи свої володіння, колонізуючи цілі системи.

Galaxy-Life-1   Galaxy-Life-2   Galaxy-Life-3

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Вам доведеться виконувати різні завдання і місій, отримувати нові рівні і розблокувати більше зброї і будівель, для ще більш кровопролитних битв. Ви зможете нападати на інші планети і вигравати багато золота і ресурсів, і також збирати цінні предмети, які значно допоможуть вам у будівництві вашого міста. Графіка в грі зроблена за мультяшних і навіть трохи смішно і комічно виглядають обличчя наших старлингов.

 

Blazar

Blazar-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Космічна стратегія, Мультяшні, Sci-fi

Тип: Браузерна гра

Blazar — ну, ви зрозуміли що про космос і прямо в браузері. Гравцеві належить керувати цілою планетою. Користувачеві необхідно розвивати планету, добувати різні ресурси, зводити будівлі і створити потужний космічний флот. Гра мало чим відрізняється від звичних MMO-стратегій. Єдина істотна відмінність полягає в тому, що під вашим управлінням виявиться не тільки планета, але і її супутники. Варто згадати про особливу «Зірку Смерті», яку може створити будь-який гравець. Зірка вимагає багато сил, ресурсів і часу, зате вона може знищити супутники інших користувачів. До речі, Зірка Смерті має неповторний дизайн, за що можна похвалити розробників.

Blazar-2   Blazar-3   Blazar-1

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Облаштувавшись на планеті, ви зможете побудувати космодром і почати створення особистого космічного флоту, за допомогою якого можна досліджувати космос. Однак, крім стандартних кораблів, у цій присутні ракети. Ракети, які можна запустити в космос і навіть підірвати планету іншого гравця. З допомогою різних технологій ви зможете сконструювати потужні ракети, які без праці зможуть здійснити подорож з однієї планети на іншу.

 

 

Galaxy Online II

Galaxy-Online-II-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Космічна стратегія,

Тип: Браузерна гра

Galaxy Online II — браузерна онлайн гра. Справа як і належить починається з невеликої суми бабла, необжитої планети і споруди будівель і військового флоту. Цікавою особливістю гри є надзвичайно складна військова состовляющая. Велика кількість різновидів кораблів флоту, сотні модифікацій і командирів зі своїми характеристиками і бонусами для кораблів під його управлінням.

Galaxy-Online-II-1   Galaxy-Online-II-2   Galaxy-Online-II-3

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Битви в грі відбуваються як невеликими загонами так і цілими арміями. Менша армія може перемогти більшу за кількістю, лише за рахунок найбільш кращого поліпшення кораблів, більш сильних командирів і просунутих модифікацій кораблів. Також розробники намагаються залучати гравців в процес гри, даючи ряд завдань по збору і будівлі ресурсів на час, допомоги друзям та товаришам.

 

Star Lord — Зірковий воїн

Обзор онлайн игры "Звёздный воитель"

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Космічна стратегія, економічна стратегія

Тип: Браузерна гра

Star Lord — Якась суміш економічної космічної покрокової стратегії, і текстових квестів. Нас як емісара відправляють на віддалену планету імперії, де ми розуміємо, що губернатор, який управляє нею влаштував там анархію. Навівши порядок ми беремо цю планету під свою опіку. Далі по класиці жанру будуємо будівлі. вивчаємо науку, казарми і війська. Завдяки тому що завдання нам даються в квестовом вигляді, в грі присутній багато гумору. У герої ми можемо взяти Сталіна, Коко Шанель, Різника.

планета   наука   3

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Бої відбуваються покроково, ніж те нагадує герої меча і магії. В кожному загоні нам показують кількість ююнитов, перед кожним ходом ми вибираємо для наших військ режим, наприклад оборони, атаки, посилення магії і так далі. Після цього нам показують втрати противника і наших військ. Гра сподобається тим хто любить тектовые квести і багато гумору в іграх.

 

 

Armada Online

Armada-Online-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Космічна стратегія, mmorpg, аркада

Тип: клієнтська гра, англійською

Armada Online — включає в себе такі жанри як стратегія в реальному часі і RPG. На початку гри вам дадуть возмжность створити і кастомизировать свого персонажа-героя. Після створення героя ви зможете вибрати модель космічного корабля, який по ходу гри зможете покращувати, тюнінгувати наймати команду, на якому ви будете літати і битися з ворогами. В основному всі битви в грі онлайн Armada Online ведуться за ресурси, які вам доведеться добувати з різних планет у всесвіті. Гравець зможе вибрати собі расу за яку і буде битися в подальшому. Всього в грі є 6 різних рас.

Armada-Online-1   Armada-Online-2   Armada-Online-3

ГРАЙ, ПРЯМО ЗАРАЗ!

Бої в грі можуть відбуватися як у космосі, так і на поверхні багатьох планет. У боях на планетах вам доведеться мислити тактично: будувати базу, створювати всілякі зміцнення. основне завдання в наземних боях захопити точку з цінними мінералами і ресурсами. Космічні ж бої відбуваються трохи легше чий корабель сильніше той скоріше всього і переможе.