Сьомий елемент огляд гри | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Сьомий елемент
7 элемент

Назва гри: 7 (сьомий елемент)

Офіційний сайт: Гра закрита

Дата виходу: 7 квітня 2011

Жанр: MMOPRG

Тип: Клієнтська гра

 

Огляд гри

Сьомий елемент багатокористувальницька онлайн-гра в жанрі фентезі. З відмінною графікою, купою квестів і PVP-битв. Як і слід було очікувати разраб гри створили кілька класів з яких ми можемо вибрати одного для своєї подальшої гри. Зараз у грі присутні: мисливець, маг і воїн. Найбільший дамаг з них завдає мисливець.воїн непогано тримає удари, а маг щось середнє між ними, завдає непоганий шкоди, але і удар тримає непогано, хоча, як правило в багатьох рольових іграх маг найслабший на захист, але зате завжди завдає хороший шкоди.

Про графіку, багато де читав в оглядах і відгуках про супер сучасну графіку в цій грі., За моїми враження, що графіка дійсно хороша і радує око, але супер сучасного я нічого такого не побачив. Зараз всі популярні ігри з дуже гарною графікою. Заради неї багато і грають. Але що мені сподобалося в грі, так це барвистість боїв. Ні що не може радувати душу як від вашого удару летять іскри і кров на всі боки і ваш ворог переможений падає. Це прямо таки радує в грі. Загалом, хороша графіка і музичний супровід все це буде в грі вас радувати.

У грі присутній дуже багато квестів на самому початку гри і на всьому протязі з допомогою яких і відбувається основна прокачування героя. Можливість побитися з іншими гравцями мало не на кожному розі, що дуже радує, але не рекомендую вступати в бої на самому початку гри так як будете огребаться по повній. Варто спочатку трохи погойдатися покрафтить зброю і спорядження.

Радує гра і і хорошим балансом боїв. Є у багатьох онлайн іграх деякі проблеми в балансі персонажів. Наприклад, той чи інший персонаж сильніше іншого і нічого з цим не поробиш. Я взяв участь у боях і мене порадувало, що у мене не з'явилося жалю про те що я вибрав не той клас. Якщо у вас руки ростуть з того місця, то при рівній прокачування і рівні персів цілком можна перемогти в битві.

Після того як клас вибраний і налаштований його зовнішній вигляд, трохи розкажуть саме про те класі який ми обрали, у вигляді коміксів. Досить забавно. Сьомий елемент рекомендую для тих хто любить багато PVP, качати до посиніння свого героя щоб заганяти всіх страх навколо і просто приємно провести час.

 

Скріншоти

седьмой-элемент4   седьмой-элемент3   седьмой элемент2

седьмой-элемент7   седьмой-элемент6   седьмой-элемент5

 

Реєстрація в грі Сьомий елемент

Нагадую що гра є клієнтської грою, тому перш, ніж почати зареєструватися у грі вам необхідно завантажити клієнт придумати собі ігровий нік, пароль і так далі.

Нагадую гри більше не існує!!!

Скачати на великій швидкості клієнт гри можна на офіційному сайті натиснувши на відповідну кнопку.

 

Відео огляд