Проходження пограбування банку в Thief 4 і інших додаткових місій | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження пограбування банку в Thief 4 і інших додаткових місій
прохождение дополнительных миссий в Thief 4

Проникніть в банк

Прямуємо до входу в банк. Опиняємося в невеликому глухому куті, по решітці перестрибуємо на іншу сторону зліва бачимо центральний вхід в банк, який охороняють. Можна прокрастися через стражників і камери до головного входу і розкрити замок

А можна піти ліворуч від банку маленький глухий кут, якщо подивитися вгору буде балка в яку можна вистрілити канатної стрілою. Забираємося по мотузці на другі поверхи до вікна. Подслушиваем як один із службовців говорить про те що знайшов клаптик паперу з цифрами, які можуть бути комбінацією від сейфа. Клаптик він заховав в один із шафок, а номер шафки записав і він лежить у нього в кишені.

Відкрийте сховище. Знайдіть комбінацію
Чекаємо коли говорили службовці розійдеться. Вони обидва встануть до шаф спиною один до одного, обшукуємо їх кишені, отримуємо записку з номером шафки — осередок №7. Спускаємося вниз у вестибюль. Заходимо в приміщення за гратами -нижні кабінети, там буде ходити клерк взад і вперед, а біля книжкових полиць ходить жінка, там де вона ходить в ящику столу можна знайти документ «Звіт про ремонт сховища» з якого ми дізнаємося другу цифру комбінації.

ограбление-банка-в-THIEF

Поруч зі сплячим охоронцем розкриваємо складний замок до дверей проникаємо в зовнішнє сховище банку. Камери можна відключити або водяними стрілами (потрібно стріляти не в самі камери, а світло в кріпленнях) піднімаємося вгору на клітинки і в бюсті відключаємо кусачками пастки. Після чого розкриваємо клітинку з ще однією цифрою до шифру сейфа в банку.

Thief 4 дополнительные миссии прохождение

Дивимося в записках перших два коду. Ну а після можна підібрати третю цифру до сейфа в банку. загалом, код до сейфу, яку ми називаємо 6-3-2

 

Вкрадіть «Зірку Олдейла»

Якщо піти вгору, то обходимо пастки і через столи пробираємося під камери натискаємо важелі, щоб відкрити решітки, всередині беремо ще листи та поручительства. Нам треба спуститися вниз по сходах. З боків сходи можна відкрутити болти решітки і пролізти до скриньки в якому за допомогою кусачок відключаємо пастки. йдемо до сітки в центрі, натискаємо важелі з двох сторін. Увагу перш, ніж взяти зірку зліва на столі натискаємо кнопочку, щоб відключити сигналізацію, і не піднімати кіпіша. Після цього можна брати зі столу «Зірку Олдейла». Залишаємо банк.

 

Ручна робота

 

Thief 4 дополнительные миссии

Ектор

Для отримання завдання «ручна робота» йдемо в магазин Ектора. Ектор поскаржиться нам на то що якийсь Альфонсо вкрав у нього механічну руку для чесання спини. Нам потрібно проникнути в ательє Альфонсо і викрасти у нього цю руку.
Після того, як приймемо завдання, воно відобразиться на карті вирушаємо у нужну нам точку. Прийшовши на місце за рогом, спостерігаємо сцену, як один мужик прогооняет іншого. Чекаємо коли вони розійдуться. Один з них сяде на лавку і відразу ж засне, інший стане на вулиці.

 

Вкрадіть механічну руку

механическая-рука-трофеи

Обходимо його встаючи в тінь і проскакуючи ривком світло або відволікаємо кинутої пляшкою. За його спиною знаходиться вхід в ательє, за якої кравець спілкується з кимось. обходимо з чорного входу, знову бачимо їх у відкритій двері, нам потрібно їх обійти. Піднімаємося поряд з дверима на другий поверх використовуючи кіготь

В кімнаті відкручуємо болти від решітки, в стіні, проповзаємо у ванну кімнату з неї проходимо в спальню. Якщо розкрити тумбочку поруч з ліжком, знайдемо новий трофей «Струнка леді» Спускаємося сходами в підвал, ховаючись від сторонніх очей, ну або по-старому з боєм. Розкриваємо залізний сейф у стіні, беремо механічну руку, залишаємо місце.

 

Вкрасти картину

 

необхідна бритва
канатна мотузка

Thief 4 дополнительные миссии

Вирушаємо в оселі Монтесси (знаходиться на часовий площі) Щоб потрапити всередину стріляємо канатної мотузкою в балку, не збираємося наверх у вікно будинку. Вирізаємо картину на стіні. Отримуємо трофей «Небезпека зваблювання»

 

Вкрадіть ручні годинники хворого Віллі

Місцерозташування: площа Годинникової вежі

Thief 4 дополнительные миссии

Обшукуємо картину

Проникаємо з вулиці у вікно в будинок Хворого Віллі. Обшукуємо картину на стіні, відкриється потайная кімната, там побачимо мертвого Віллі. Піднімаємося сходами на горище. В ящику будуть лежати годинник.

 

Медичні проблеми

 

Thief 4 дополнительные миссии

Трой постійно бурмоче якусь фігню

Інструменти: гайковий ключ
місце розташування Площа Годинникової вежі

 

Проникаємо піднявши вікно в Аптеку Троя. Поруч в коридорі відкручуємо ґрати гайковим ключем, проповзаємо в кімнату Троя. На столі лежить диво-тонік Троя, вирубуємо Троя, або чекаємо коли він відвернеться і хапаємо його тонік. Йдемо тим же шляхом, що й прийшли.

 

Краса всередині

 

Вкрадіть ручне дзеркальце

 

Сейф находится на стене слева от нас за картиной

Сейф знаходиться на стіні ліворуч від нас за картиною

Місце розташування Площа Годинникової вежі
Необхідні інструменти: канатна стріла

 

Дістатися можна якщо вистрілити канатної стрілою в балку на вулиці. Піднімаємося вгору по мотузці, до вікна, піднімаємо його і проникаємо всередину в будинок міс Скарлет.
Розкриваємо замок в тумбочці стоїть поруч з ліжком і лист в якому дівчина напише що підглядала за своїм батьком з шафи та шифр написала на дереві. у ліжку спить дівчина, а в кімнату постійно заходить її батько. Спускаємося на перший поверх. На першому поверсі за картиною яка біля вікна, знаходиться сейф шифр 8-2-4 в ньому і лежить наше дзеркальце.

 

Іграшка генерала

 

Заходимо в підвальчик в якому стоять двоє стражників, Можна спуститися по сходах, можна знайти ґрати, відкрутити болти і залізти за спину стражникам. Усуваємо стражників. Розкриваємо наступну двері, скрині буде лежати ця «нова медаль генерала»

 

Балаган

 

Зустріньтеся з Вітторіо в «Спокої Сирени»

Виттори

Вітторіо

Вирушаємо в таверну «Спокій Сирени» на зустріч з Вітторіо. У нього варта конфіскувала його корабель розваг, а злодії викрали його цінні речі. Йому необхідно все це повернути назад. мовець череп-провидець. Приймаємо це завдання. Отримуємо нове завдання «золота середина», завдання балаган завершено.

 

Дивись під ноги

 

Нам потрібно обійти стражників і забратися в кімнату крізь відчинене вікно, кусачками відключаємо пастки у кімнаті на цьому завдання завершено.