Огляд гри Nosgoth класів, геймплея, скріншоти і регистрацция у грі | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Nosgoth онлайн гра про війну вампірів і людей
Nosgoth

Офіційний сайт: nosgoth.com

Жанр: MMOTPS, Action MMO, про вампірів, фентезі

Тип: клієнтська гра

Дата виходу: 2013

Nosgoth – приголомшливий і абсолютно безкоштовний мережевий шутер, в якому описана війна людей і вампірів. Є продовженням серії ігор Legacy of Kain.

Кривавий і похмурий Legaсy of Kain розповідав про тисячолітній війні вампірів і людей і став справжнім хітом минулого 20 століття. Остання гра серії Legacy of Kain: Defiance – була випущена в 2003 році. Шанувальникам цієї вампірської саги довелося довго чекати її продовження. Розробник гри, незважаючи на успіх проекту, переключився на створення ще однієї культової серії Tomb Raider.

Таким чином, очікування фанатами продовження Legaсy of Kain тривало більше 12 років, що відносно багато в рамках успішних проектів ігрової індустрії. І ось, відбулося! У 2015 році розробник Psyonix випустив командний шутер з цікавим сюжетом, барвистою тривимірною графікою і жорстокими боями на теренах онлайн – Nosgoth, огляд якого я спробую провести з усіх ракурсів.

 

Сюжет гри

nosgoth сюжет

Nosgoth – це п'ята гра серії Legacy of Kain. У четвертій частині Legacy of Kain: Defiance (2003) все закінчилося в стилі всесвіту – криваво і сумно. Каїн зник, Разизеля стратили, і як тепер розгорнуться події в самому Нозготе? Між вампірами, що залишилися без свого повелителя, відразу ж почалася боротьба за владу. Без наставника вони стали слабкими і вразливими. Люди, користуючись нагодою, стали об'єднуватися і зрозуміли, що цей час не можна упускати. Воно як не можна краще підходить для звільнення від кровопивців-гнобителів.

Nosgoth обзор игры

Расою людей був сформований Орден Мисливців, що поповнили найвідважніші і відчайдушні бійці. Почалася війна за звільнення людей від вампірського ярма. Спочатку вампіри не бачили в настанні людей сильної загрози, але перші перемоги Мисливців змусили визнати те, що вони сильно недооцінюють своїх супротивників. Таким чином, раса вампірів розділилася на дві частини: одні продовжували бій за владу у всесвіті, інші пішли воювати проти людей. Так почався другий в історії конфлікт між вампірами і людьми у всесвіті Legacy of Kain.

 

Геймплей

nosgoth

Найбільш цінну інформацію геймер почерпне саме з опису геймплея. Ігровий процес дуже захоплюючий, передбачає битви із застосуванням зброї і кулачних боїв. Гравець управляє персонажем з видом від третьої особи. У грі немає одиночного режиму. Це мережевий бойовик, основна ідея якого полягає в командних битвах (4х4).

Nosgoth

Гравці діляться на команди вампірів і людей і на карті намагаються замочити один одного. Вампіри використовують свої вміння: йти в інвізе (невидимість), літати, викликати двійників, уриватися в натовп. Люди ж має технічні примочки такі як арбалети, кулемети, пістолети та інше. Як ви розумієте вампіри повинні швидко вбити людей виходячи несподівано за спиною або нападаючи непомітно зверху або уриватися в натовп, поки тебе не розстріляли. Завдання ж людей не допускати цього і знищити вампірів з далека.

Nosgoth обзор вампиров

Гравцеві пропонується зіграти за одну з двох протидіючих сторін: людей або вампірів. Після закінчення першого раунду гравці міняються сторонами, і кожен отримує в своє розпорядження нового героя. Переможець визначається по завершенні другого раунду за сумою очок, набраних в обох раундах. Розглянемо ближче, якими наділені особливостями бійці кожної із сторін.

 

Раса людей

Люди – переважно використовують у битвах зброя далекого бою. Вони стріляють з тугих луків, скорострільних арбалетів, метають різні гранати і ставлять пастки. Людська раса наділена високою вогневою міццю, але при цьому вони не кращі воїни ближнього бою. Їх сила полягає в злагоджених командних діях. Якщо команда людей буде триматися разом, їх буде досить важко перемогти.

Класи людей

Мисливець (Hunter) – на озброєнні має автоматичний арбалет, володіє високою ефективністю в битвах на середній дистанції. Особливу небезпеку для супротивника-вампіра представляють гранати Хантера та його здатність «боло» (зупинка рухів ворога на пару секунд).

nosgoth охотник
Алхімік (Alchemist) – герой жіночої статі, орудує ручним гранатометом. Ефективна в боях на невеликій дистанції. Наділена здатністю зцілювати союзників, яке виконується після розбиття нею спеціального флакона.

Nosgoth-алхимик
Розвідник (Scout) – головний снайпер людської раси. Проводить атаки з найбільшою дистанції. Здатний виконувати артобстріли з ракетниці по конкретній області.

nosgoth-скаут
Пророк (Prophet) – озброєний двома пістолетами. Здатний накладати на вампірів жахливі прокляття, витягаючи їх енергію і зцілюючи себе.

пророк
Крушітель (Vanguard) – єдиний з Ордена Мисливців, який не боїться вступати в рукопашні сутички з вампірами. Цей загартований боєць вправно орудує сокирою і захищається в битві з кровососами величезним щитом.

Класс крушитель в игре nosgoth

Раса вампірів

Вампіри – полюють на людей і віддають їх вбивати переважно в ближньому бою за рахунок своїх надприродних здібностей. Вони можуть стрибати на великі дистанції, лазити по стінах і навіть літати. В арсеналі вампірів – зуби, кігті та крила. Тому вони малоефективні в дальньому бою, зате чудово відчувають себе в рукопашних бійках.

Класи вампірів

Розбійник (Game) – любить атакувати в команді з іншими вампірами. Небезпечний для людини вмінням влаштовувати засідки, з яких раптово накинувся на противника і розриває його кігтями. Також здатний приховати своїх союзників, використовуючи тіньову бомбу.

nosgoth класс разбойник в игре
Тиран (Tyrant) – герой значних розмірів, улюбленою стратегією бою якого є вчинення несподіваних атак на групи людей. Дуже швидкий персонаж, проникаючи в центр ворожої групи, здатний дезорієнтувати ворогів.

nosgoth обзор класса тиран
Часовий (Sentinel) – літаючий вампір, якого ще називають «жах на крилах ночі». У бою він чіпко вистачає противника, піднімається на велику висоту, а потім скидає вниз зі швидкістю вільного падіння.

Обзор класса часовой в игре nosgoth
Обманщик (Deceiver) – дуже хитрий вампір. Може на час створювати ілюзії, знаходити невидимість або перетворюватися в людину.

Обзор классов в игре nosgoth
Закликає (Summoner) – володіє навичками чорної магії, зокрема призову жахливих монстрів з іншого виміру.

Обзор классов в игре nosgoth

 

Nosgoth огляд гри: особливості геймплея

Обзор игры Nosgoth

Власне кажучи, для успішного ведення війни необхідно знати особливості свого героя і діяти злагоджено зі своїми колегами по команді. Вся принадність гри в тому, що грають дві абсолютно різні команди за стилем ведення бою. Не можна розробити бойову тактику, універсальну для всіх героїв. Також слід якомога більше уваги приділяти командній роботі (лікувати, маскувати союзників, триматися один одного тощо). Ви в цій грі – одна чверть злагодженого механізму, який бореться за загальну перемогу. Люди повинні триматися разом, а вампірам куди простіше проводити спільні атаки і підібрати найкращий час і місце для цього.

скріншоти Nosgoth:

Screenshot-87   Screenshot-114   Screenshot-150

Screenshot-82   Screenshot-148   Screenshot-168

Завдяки наявності у персонажів унікальних здібностей грати в Nosgoth не набридає, незважаючи на те, що в грі передбачено лише два ігрових режими: стандартний командний бій і захоплення контрольних точок. Також ми можемо відкривати у персонажів додаткові здібності і купувати кращу екіпіровку, що робить геймплей ще більш різноманітним.

У Nosgoth прокачування стандартна, як для будь-якої подібної мережевої гри. Граючи за певний клас, Ви прокачиваете одночасно і героя, і свій аккаунт. Після досягнення певного рівня гравець отримує артефакт, що дозволяє відкрити новий клас, золото на покупку нової зброї, екіпіровки і т. п.

 

Nosgoth: огляд магазину, графіки і музики

Nosgoth-о-донате

Шкурне питання або про донаті:

Багато онлайн-ігри відштовхують аудиторію тим, що за можливість пограти розробники вимагають певну суму грошей. Nosgoth позиціонується як умовно-безкоштовна гра. Донат тут теж присутній, але він не грає значної ролі. За реальні гроші Ви можете придбати для персонажа багато. І тим не менше більшість товарів з магазину доступні за ігрову валюту, тобто безкоштовно. Донато є сенс тим, хто не хоче довго прокачуватися: за реальні гроші доступні множники досвіду і доходу. Також можна прикупити скінів, але від них нічого не залежить в бою. Це, звичайно, плюс, що від реальних грошей залежить тільки швидкість набору рівня і кастомізація. Новачок, не заливший в гру ні копійки, має всі шанси на перемогу проти донатера. За це адмінам гри окремий респект.

Графіка:

Що стосується графічної складової, гра виглядає нормально. Але особливих почуттів захоплення не викликає. В наш час Nosgoth я б відніс до категорії «середнячків». На сьогоднішній день є ігри, які візуально виглядають набагато яскравіше. Але не забуваємо що гра знаходилася довгий час в розробці, місцями ще сирувата і недопрацьована. Творці не закидають проект і весь час його покращує і хто знає, можливо Nosgoth ще здивує нас графікою.

Музика:

Музичне оформлення у Nosgoth на висоті. Видно, що розробники поставилися зі смаком до добірці саундтреку. Музика в грі відіграє окрему роль. Наприклад, граючи за людей, при наближенні вампіра на близьку відстань Ви почуєте похмуру жахливу мелодію, яка стане для Вас своєрідним індикатором небезпеки.

 

Огляд гри (відео)

 

Підсумок

Гра вийшла зовсім недавно, однозначно чекає великий успіх. Конкурентів даний проект в своєму жанрі практично не має. Це свіжий онлайн-екшен, який пропонує зануритися в криваві битви між двома діаметрально протилежними командами. У грі настільки багато різних предметів і варіантів поведінки героя в бою, що боротися проти вампірів або за них ні за що не набридне. Ця іграшка здатна прикувати Вас до монітора на тижні реального часу. Нудно в світі Nosgoth не буває! Гра англійською, але кажуть незабаром з'явиться і російську мову.

Грати в Nosgoth