Полювання на тамплієрів в Assassin's Creed 4 Black Flag | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Полювання на тамплієрів в Assassin's Creed 4 Black Flag
Місії «Полювання на тамплієрів» є побічними місіями. Виконання їх необхідно нам для того, щоб роздобути всі ключі тамплієрів та відкрити Великий Інагуа закриту клітку з бронею тамплієрів. За сюжетом гри ми опинимося в Інагуа і у нас буде вже один ключ. Решта чотири дістануться нам тільки після того, як ми допоможемо всім ассасинам в боротьбі з тамплієрами.

 

Полювання на тамплієрів 01. Опиа

місцерозташування: Бухта Кайман

Охота на тамплиеров

Завдання 1.Ассасин-таїно. Змагаємося з Опией у тому, хто швидше вб'є і збере шкур тварин. Після чого вбиваємо напав ягуара.

Завдання 2. Кораблі тамплієрів. Потрібно дізнатися більше про кораблях тамплієрів у Великому Каймані. Знаходимо Елвіна використовуючи орлине зір, після чого подслушиваем розмова. і крадемо з кишені його гросбух.

Завдання 3. Права рука. Дізнаємося що у справах замішана родичка Маркеса, тамплієра який практично знищив село племені таїно. Вирушаємо за її помічників Варгусом. Він тікає від нас, наздоганяємо його в море на «Галці» і беремо на абордаж корабель. Він розповідає де знаходиться Лусія Маркес

Завдання 4 Слід Лусії Маркес. Вирушаємо за смертю тамплиерки. Стежимо за солдатом. а після чого вбиваємо варту підриваючи порох. Після чого і її саму.

 

Полювання на тамплієрів 02. Рона

місцерозташування: Гавана

Охота на тамплиеров

 

Завдання 1. Контору атакують. Підходимо до дівчини-ассасину вона як раз відстрілюється від ворогів. Поговоривши з нею, погоджуємося їй допомогти, вбиваємо всіх нападників не даючи дівчині загинути в бою. Після чого стримуємо три хвилі ворогів, розкладаючи бочки по потрібних місцях і стріляючи по них коли повз пробігають нападники.

Завдання 2 Злодій на ринку. Вирушаємо на ринок щоб знайти злодія. Використовуємо орлине зір, для його виявлення. Після чого наздоганяємо його і забираємо лист.

Завдання 3. Гонка озброєнь. У листі яку відібрали у злодія були координати складів з порохом Підпалюємо три склади, якими заправляє тамплієр Хілларі Флінт.

Завдання 4. Загибель Флінта. Вирушаємо з Роной і вбиваємо Флінта, після чого залишаємо червону зону.

 

Полювання на тамплієрів 03. Анто

місцерозташування: Кінгстон

Охота на тамплиеров

 

Завдання 1. Ассасин-марон. Прослуховуємо розмова п'яних вартових. Після чого вирушаємо підслухати ще двох стражників. Після прослуховування, наздоганяємо одного з них і у нього дізнаємося інформацію, де утримувати рабів.

Завдання 2 Вербування маронов. Звільняємо трьох рабів не даючи сторожі їх убити.

Завдання 3 . Оборона. Обороняти контору асасинів від нападників ворогів. Під час перепочинку, коли перестають нападати треба вбити супротивників засіли в засідці.

Завдання 4. Прийом командира. Вирушаємо на зустріч Анто, щоб дізнатися його план по вбивству тамплієра Кеннета Абрахама. Стежимо за вартою. Знаходимо нашу мету і вбиваємо Кеннета Абрахама, забираємо ключ тамплієрів. Залишаємо місце і ховаємося від охорони коли все затихне.

 

Полювання на тамплієрів 04. Брати Аптон і Венс

місцерозташування: Нассау

Охота на тамплиеров

 

Завдання 1. Ех, ти, брат... Зустрічаємося з Вэнсом. Він просить, щоб ми допомогли прибрати тамплієра Аптона. Знаходимо людей Аптона і подслушиваем їх розмову. Після чого розшукуємо Аптона, щоб убити його. Але з'ясовуємо, що Аптон голова контори асасинів, а Венс його рідний брат який і замовив його смерть нашому герою.

Завдання 2. Другий брат. Зустрічаємося з Аптоном і йдемо з ним до місця зустрічі з його братом. По дорозі він розповість про те що вони з братом якось поділили карту скарбів. А його брат нещодавно познайомився з піраткою яка ввела його в оману і переконала вбити рідного брата, щоб заволодіти другою половиною карти скарбів.

Стежимо за ними і непомітно вбиваємо злодіїв вбиваємо злодія. Після того, як вони розійдеться стежимо за Вэнсом і подслушиваем розмова з його коханою з якого дізнаємося, що ті вже вбивцю найняли для Аптона. Знаходимо вбивцю і його усуваємо

Завдання 3. Горе Аптона. Знаходимо п'яного Аптона в таверні, захищаємо його в бійці відводимо в безпечне місце.

Завдання 4. Королева піратів і король дурнів. Вбиваємо Венса і його кохану піратку-тамплієр. Отримуємо останній п'ятий ключ тамплієрів.

 

Інші матеріали по Assassin's Creed 4 Black Flag:

  • Проходження Assassin's Creed 4 Black Flag
  • Assassin's Creed 4 Black Flag
  • Карти скарбів і зариті скрині в Assassin's Creed 4 Black Flag
  • Костюми та вбрання Assassin's Creed 4 Black Flag