Безкоштовні загальні акаунти google play market з купленими іграми свежатинка | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Безкоштовні загальні акаунти google play market з купленими іграми
Бесплатные общие аккаунт google play с купленными играми

Всім привіт, багатьом з вас хочеться пограти в платні ігри при цьому нічого за це не платити. Тут я буду викладати логін і пароль безкоштовних акаунтів google play. На деяких з них є такі ігри як GTA San Andreas, GTA Vice City, True Skate, Modern Combat 5, Minecraft, FIFA 14, Clash of Clans, Final_Fantasy, Kate Mobile, Людина-павук, гра Сибір, NOVA 3 і так далі. Перевіряйте самі.

Щоб акаунти жили, як можна довше дотримуйте кілька правил:

  1. Не треба змінювати пароль
  2. Не треба купувати як платні так і безкоштовні гри
  3. Не треба синхронізуватися
  4. І взагалі просто пограли і потихеньку звалили

 

Так як загальні акаунти частенько вмирають, або власники змінюють пароль до них, можливо деякі з перерахованих акков не будуть робочими. Я по можливості буду намагатися оновлювати їх, додавати нові. Будь ласка отписывайтесь в коментарях які з них не робочі щоб мені було легше моніторити.

Невелика порада для тих хто хоче знайти свіжі загальні акаунти google play market безкоштовно. Для цього в пошуку в VK набираєте саме цю фразу і шукайте групи в яких регулярно викладають свіжачок. Запевняю вас, їх досить багато.

 

Увагу оновлена інформація!!! Більше доступ до акаунтів не лунає!!! Так як багато людей не можуть отримати доступ до акаунтів з-за того, що хтось вже грає або із-за зміни паролів. Потім користувачі пишуть гнівні відгуки, що адміністрація обманщики, всі паролі неправильні, і так далі. Тому ми вирішили більше не роздавати доступ!! Шукайте в контакті спеціальні групи.