Ігри в стилі кіберпанк на ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри в жанрі кіберпанку для ПК
Syndicate

Syndicate-1993-0

Дата виходу: 1993 р.

Жанр: економічна стратегія, екшн

Syndicate класика таких жанрів як антиутопія і кіберпанк. Сюжет переносить у світ майбутнього, в якому весь світ поділений на сфери впливу величезних мегакорпораций. Ми беремо на себе роль глави одного з таких синдикатів, де потрібні навички управління, вербування і тактичних боїв. Також потрібно повністю контролювати витрати на науку і спорядження, збирати з підконтрольній території податки і т. п.

Syndicate-1993-4 Syndicate-1993-3 Syndicate-1993-2 Syndicate-1993-1

У разі конфлікту в справу вступає озброєна охорона корпорації. Під управління гравця потраплять чотири кібернетичних агента, а самі бої проводяться в ізометричному режимі. В якості зброї гравці можуть використовувати не тільки звичні пістолети і автомати, але й надсучасні гауссовые гармати і надшвидкісні кулемети. В цілому гра по графіку, ви можете побачити застаріла, але досі приваблює багатьох любителів такого жанру.

 

System Shock 1 і 2

System-Shock-0

Дата виходу: перша 1994 р. Друга 1999 р.

Жанр: шутер від першої особи, RPG

Дилогія System Shock стала одним з основоположників жанру пригодницького бойовика. Закладені в ній принципи і ідеї згодом перекочували і отримали розвиток у багатьох послідовників. Сама гра є тривимірним, шутер, події якого розвиваються у майбутньому. Гравців переносять на космічну станцію, де їм доведеться не тільки битися з численними супротивниками, але ще і вирішувати головоломки.

System-Shock-2-1 System-Shock-2-2 System-Shock-2-3 System-Shock-2-4

При цьому в System Shock 1 немає жодного неігрового персонажа – все спілкування і розвиток сюжету припадає на частку електронної пошти. Опонентом геймерів виступає злісний штучний інтелект SHODAN. Продовження гри, SystemShock 2, не занадто сильно відрізняється від оригіналу і володіє подібним сюжетом. На відміну від першої частини рольова система розвинена набагато краще – гравці зможуть отримати екстрасенсорні здібності, істотно змінюють ігровий процес.

 

Blade Runner

Blade-Runner-0

Дата виходу: 1997 р.

Жанр: квест

«Той, що біжить по лезу» — квестовый кіберпанк заснований на однойменному фільмі. На Землі почалася третя світова війна, знищила практично все населення планети, а також іншу флору і фауну. Розвиток технології дало змогу створювати людей-реплікантів, які сильніше звичайних людей. Головний герой – детектив, впутанный в небезпечний злочин.

Blade-Runner-1 Blade-Runner-2 Blade-Runner-3 Blade-Runner-4

Ігровий процес заснований на тому що ми шукаємо докази, опитуємо людей або ж реплікантів (у грі ми робимо навіть тест що б зрозуміти хто є хто). У діалогах ми можемо вибирати стиль, яким будемо розмовляти, наприклад нахабний або пюре. Від того, як ми розмовляємо залежить розвиток сюжету і кінцівки. У грі більше 18. Крім, розмов та розслідувань, у грі звичайно ж можна постріляти, але це не основа гри.

 

Omikron: The Nomad Soul

Omikron-the-nomad-soul-0

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: шутер, файтинг, квест

Omikron: The Nomad Soul може похвалитися практично унікальним поєднанням жанрів. В ній органічно переплелися елементи екшна, рольової гри і файтинга. Геймери в ній зможуть досліджувати навколишній світ, збирати і використовувати різні предмети, вести діалоги з іншими персонажами. В залежності від ситуації використовуються різні схеми управління.

Omikron-the-nomad-soul-1 Omikron-the-nomad-soul-2 Omikron-the-nomad-soul-3 Omikron-the-nomad-soul-4

Сюжет гри переносить геймерів у футуристичний місто Омікрон, розташований на віддаленій планеті. Весь місто зверху накритий куполом, що захищає його від холоду – на планеті зараз іде льодовиковий період. Гравцям доведеться зайнятися розслідуванням серійних вбивств, по ходу чого вони зіткнуться з містикою і демонами, за якими стоять великі фінансові корпорації. Подібне поєднання стилів і жанрів в результаті зробило Omikron по-справжньому унікальним проектом.

 

Код доступу: РАЙ

Код-доступа-РАИ--0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: тактична стратегія, РПГ

Код доступу: РАІ тактична стратегія з можливістю набору команди (до 6 чоловік) і прокачуванням цієї команди. У грі можна зламувати роботів і ботів. Геймплей гри неквапливий і вирішує тактика, наприклад можна зламати рекламного бота і відправити його в стан ворога. Великий мінус гри з-за постійної завантаження після ходів. Схожа на стареньку UFO: Enemy Unknown.

Код-доступа-РАИ-1 Код-доступа-РАИ-2 Код-доступа-РАИ-3 Код-доступа-РАИ-4

За сюжетом гри людство розвинулося до такого рівня, що тепер всі люди живуть у віртуальній реальності. Здавалося б усе ідеально, але головний герой і хакер за сумісництвом, зрозумів, що це повний контроль і головне завдання відключити центральний комп'ютер, щоб розбудити людей.

 

Shadowrun Returns

shadowrun-returns-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: покрокова стратегія, RPG

Shadowrun Returns — покрокова стратегія з ухилом в тактику. Вид зверху. Ви можете переміщатися по карті вести діалог з ігровими персонажами, при вступі в бій починається покроковий режим. Де у кожного свої окуляри дії та вміння. Гра не має відкритого світу, але локації можна досліджувати. У грі є режим детектива де ви обыскиваете місце в пошуках доказів. Також є режим матриці, де ви потрапляєте в віртуальний світ, для злому систем.

shadowrun-returns-1 shadowrun-returns-2 shadowrun-returns-3 shadowrun-returns-4

Атмосфера гри являє собою класичний світ кіберпанку. Копи, які за гроші зроблять все що завгодно, купа наркоманів і наркоділків використовують чіпи віртуальної реальності, групи бандитів та інше. Світ гри це повна антиутопія. У грі є 6 класів героїв на вибір і відповідно прокачування скілів об.

 

Syndicate 2012

Syndicate-2012-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: шутер від першої особи

Гра Syndicate 2012 року стала переосмисленням оригінального тактичного екшна 1993 року. На відміну від прабатька новинка є чистим шутером, без будь-яких тактичних або стратегічних елементів. Але є можливість злому ворогів.

Syndicate-2012-3 Syndicate-2012-4 Syndicate-2012-5 Syndicate-2012-6

При цьому основа сюжету колишня гравців переносять 2069 рік, в похмуре майбутнє, в якому всім правлять могутні транснаціональні мегакорпорації. Гравець виступить в ролі одного з бійців елітного загону, якому доведеться виконувати різноманітні місії в різних куточках планети. Окремо варто відзначити багатокористувацький режим, який став у своєму роді даниною оригіналу – в ньому гравці об'єднуються в команду з чотирьох чоловік, щоб зійтися в бою з керованим комп'ютером противником.

 

Binary Domain

Binary-Domain-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: тактичний шутер від третьої особи

Binary Domain є типовим консольним шутером від третьої особи, з властивими цьому жанру елементами — постійної стріляниною і перебіжками між укриттями. Практично всю землю затопило. Ті, що вижили живуть у спеціальних містах над водою. Корпорації стали створювати роботів, а після чого з'явилися кіборги не відрізняються від людей. Гравцеві належить битися з ордами ворогів, щоб припинити випуск олюднених роботів.

Binary-Domain-1 Binary-Domain-2 Binary-Domain-3 Binary-Domain-4

Мета гри-знищення корпорації, розробляють цих кіборгів. У гравця є своя команда, у кожного є шкала довіри чим вона вище, тим краще вони будуть виконувати ваші накази в бою. Кожен член команди це унікальна особистість зі своїми характеристиками і параметрами, команда може влаштовувати сварку і між собою. У грі є боси, противники схожі на роботів з фільму «Я робот». Гра переповнена пафосом. Є система прокачування героїв.

 

Remember Me

Remember-Me-0

Дата виходу:2013 р.

Жанр: пригоди. екшен

У Remember Me екшен від третьої особи. Париж 2084 р. Головна героїня — одна з мисливиць за спогадами, що має здібності до їх модифікації. Але щось пішло не так, і у неї стерли всі спогади. Пошуком втрачених спогадів цим і займеться наша героїня. В ході пошуків виявиться, що деякі особи мають необмежену владу завдяки доступу до всієї особистого життя людей. Привабливість гри це її атмосфера.

Remember-Me-1 Remember-Me-2 Remember-Me-3 Remember-Me-4

Ігровий процес пов'язаний з постійними бійками і змінами чужих спогадів. Всі дії відбуваються в ретельно підготовлені, футуристичних локаціях. Пересування по рівню відбувається із застосуванням акробатики і різних елементів паркуру, бійки в грі дуже живі і цікаві, при цьому бойова система не рясніє складними прийомами. Злом чужої пам'яті, виконаний у вигляді міні-гри, під час якої належить змінювати деякі моменти в спогадах.

 

Серія ігор Deus Ex

Deus-Ex-0

Дата виходу: 2000-2016 р.

Жанр: шутер від першої особи, стелс-екшен

Deus Ex стелс-екшен, стилізованим під кіберпанк атмосферу. Гра отримала безліч нагород від авторитетних видань. Сюжет розгортається в антиутопическом майбутньому, світова економіка переживає найсильніший криза, урядові організації не можуть нічого вдіяти з з'являються терористичними організаціями. Люди використовую імплантати. Головний герой теж їх використовую вдосконалюючи себе, що додає в гру елементи прокачування.

Скріншоти з Deus Ex: Mankind Divided

Deus-Ex-Mankind-Divided-1 Deus-Ex-Mankind-Divided--2 Deus-Ex-Mankind-Divided-3 Deus-Ex-Mankind-Divided-4

Гравцеві належить приміряти шкуру спецагента, посланого для протидії терористам. Для успішного виконання місій доведеться скористатися всім арсеналом професійного шпигуна. Проходити місії можна по різному, наприклад потай уникаючи ворогів або ж йдучи напролом знищуючи всіх.