Як вивести гроші з облікового запису Steam - кілька перевірених способів | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Як вивести гроші з облікового запису Steam — кілька перевірених способів
Несколько способов как можно вывести деньги steam

Всім, привіт! Відомо що в стиме можна легко поповнити аккаунт, як це можна зробити, я докладно описав у матеріалі «Як поповнити Steam на будь-яку суму», але, на жаль немає прямого доступу до висновку грошей. Але все-таки гроші можна вивести деякими іншими шляхами, які я опишу нижче. Отже, поїхали!

 

Перший спосіб виведення грошей з облікового запису Steam. Купівля і перепродаж речей

Відразу попереджу, спосіб, витратний за часом і грошам. Отже, що потрібно зробити. На гроші, які ви хочете вивести купуємо на торговому майданчику стима шмотки з ігор Dota 2 або CS: GO. Якщо купили шмотки для Dota 2, то йдемо на торговельний майданчик market.dota2.net якщо закупилися речами CS: GO то йдемо на торговельну площадку csgo.tm. Після цього авторізуємось через стім на майданчику і виставляємо куплені речі на продаж.

 

Коли у вас куплять якусь річ, то на акаунті торгової площадки вам нараховуються гроші, після цього їх можна буде вивести, WebMoney, QIWI, Яндекс гроші, Телефон або кредитну карту. Як виставляти речі на продаж можна подивитись на самих майданчиках, перейшовши на сторінку «Як це працює»

 

Як виставляти речі на продаж в market.dota2

 

Важливе попередження, перед тим, як зберетеся купувати речі на торговому майданчику Steam, порівняйте скільки вони коштують на ринку.dota2 і csgo.tm. На цих торговельних майданчиках, як правило, все коштує набагато дешевше (Хоча, це непогана ідея підзаробити грошей на свій аккаунт в стиме), ніж у стиме, а щоб вам швидше продати речі і вивести гроші, вам потрібно ставити ціни хоча б на цих майданчиках, а то й менше, якщо ви хочете якомога швидше продати. Відповідно ви будете на цьому втрачати. Варто також відзначити, що ці майданчики беруть комісію за операцію, це ще втрата грошей.

Тобто від своїх грошей, які хочете вивести з Steam, ви будете втрачати від 20 до 40 %. Це досить багато! Менше втрат буде, якщо купувати дешеві речі і продавати їх, так як різниця в ціні невелика. Не забувайте і про те,що деякі речі, які ви купите в стім, можуть просто напросто не купити на цих торговельних майданчиках.

 

Спосіб другий виведення грошей з Steam через спеціальну систему

Другим варіантом виведення грошей, є сервіс baraholshhik.com. Мінімальна сума виводу 700 рублів або 15 $. Беруть дуже велику комісію за висновок. За перший висновок ви віддасте 34 % комісії. Якщо ви станете їхнім партнером і будете постійно через них виводити гроші, то відсоток можна трохи знизити до 31 %.

Щоб вивести гроші, ви зв'язуєтеся з ними по скайпу, говорите суму яку хочете вивести, обговорюєте умови, комісію і так далі. Після того як ви розкриєте суму, вони вишлють вам файл зі списком ігор, які ви повинні будете купити в steam в подарунок, приблизно на ту суму яку хочете вивести. Після цього відправляєте в steam куплені ігри на контакт. що вони вам вкажуть. В примітці, ви напишіть свій логін і так далі. Після цього вони висилають гроші на будь-який гаманець платіжних систем, який ви вкажете. Всю інформацію можна прочитати у них на сайті і обговорити умови можна з оператором в Skype.

 

Спосіб третій — продаж речей на пряму за реальні гроші

Важливо розуміти, спосіб роботи з покупцями ризикований із-за того що, існують шахраї, і довготривалий. Але це спосіб, за допомогою якого ви не тільки зможете вивести гроші з облікового запису steam, але і навіть заробити якщо будете здійснювати грамотні угоди. Де купувати дешевше, в іншому місці продавати дорожче і отримувати гроші з різницею.

Суть, така ж як і в першому варіанті, на яку суму ви хочете вивести з steam, купуєте речі для Dota 2 або CS: GO на торговому майданчику steam або ж на тих же market.dota2.net або csgo.tm (вище я говорив, що там можна купити набагато дешевше речі ніж на самому стиме, обов'язково порівнюйте цінники і дивіться самі популярні речі) Після цього знаходите людей, які готові купити у вас ці речі за реальні гроші.

Ви обговорюєте умови угоди з покупцем. Так як людей регулярно дурять на угодах, то для вас це може бути ризиком. Ви можете, наприклад домовитися, так щоб вам спочатку відправили грошей, і тільки після цього ви передасте речі покупцеві. Можна також працювати через гарантів. Їх можна пошукати в пошукових системах, але це знову ж втрата грошей, хоча можна домовитися так, щоб покупець речей оплатив гаранта або на крайній випадок розділити цю суму разом з ним.

Через гаранта вигідно працювати, коли сума угоди понад 1000 рублів, так як гаранти мінімум візьмуть 200 рублів за забезпечення безпеки операції. Не забудьте також, почитати відгуки про самого гаранта.

 

Де шукати покупців, де продавати і здійснювати операції

Самі жирні місця проживання торговців речей для Dota 2 це сайт dota2lounge.com. Для CS: GO сайт csgolounge.com. На цих майданчиках люди роблять ставки на перемогу в іграх, змінюють речі на інші речі, ключі картки і так далі. Залогинитесь на цих сайтах через steam.

как-продать-вещи-steam-за-реальные-деньги

Торговців які готові купувати і продавати речі за реальні гроші можна знайти у вкладці Пожертвування або якщо на англійською Donations. Ви побачите список торговців, які продають і купують всяке шмаття за реал. Можна клікати на кожного з них і дивитися які операції вони пропонують. Також якщо клікнути на профіль торговця, то нас перекине на його профіль в steam. Де, можна переглянути його профіль і часто інші його пропозиції про покупку і продаж.

Також варто відзначити, що самі жирні торговці імені розміщують посилання на свої сайти, перейшовши на які ми можемо подивитися їх пропозиції і якщо нас влаштує їх пропозицію то можна їм продати куплені речі. Як правило на цих сайтах найтоповіші продавці не обманюють, чим нижче ми спускаємося тим більше шансів нарватися на шахрая. Хоча, чим чорт не жартує, всі можуть обдурити, ви повинні це розуміти і брати всю відповідальність за ризики. Також варто відзначити що топові продавці не будуть працювати в мінус і будуть скуповувати у вас речі дешевше ринкової ціни на кілька відсотків.

 

Сайт торговця з пропозиціями, де ви можете продати або купити речі

keys-dota2.ru перейдіть у вкладку постачальникам

Щоб не втрачати грошей при продажі речей продавцям, ви можете призначати свої операції на цих майданчиках і в описі так і писати що готові продати гроші за певну суму. Також шукайте майданчики, де можна шукати покупців речей, приміром майданчик з обміну для Dota 2 ru.dota-trade.com.

Є ще цікавий варіант, як сайт plati.ru, де ви можете виставляти речі на продаж, трохи дорожче, ніж купили як продавець. Подивіться на цьому сайті у вкладках гриDota 2 і CS: GO, що продають інші і за якою ціною. Найчастіше вони трохи дешевше ніж на торговому майданчику Steam, але трохи дорожче ніж на market.dota2.net і csgo.tm. Мыслб, сподіваюся зрозуміли.

Це все засоби, які є на даний момент з виведення грошей з steam, як ви розумієте, що можна виводити практично на все що завгодно можна, QIWI, webmoney, яндекс гроші, карту, телефон, Paypal, (звичайно в деяких випадках як домовитеся).

 

Відео роботи в dota2lounge і виведення коштів

У відео, хлопець розповідає, як можна працювати в dota2lounge здійснювати угоди з продавцями, і кілька побічно розповість про те як можна самому призначати угоди за реальні гроші.