Ігри про піратів і на піратську тематику на ПК (PC) | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про піратів і на піратську тематику на ПК (PC) — огляд і опис
RedJack: The Revenge of the Brethren

игры про пиратов на PC

Дата виходу: 1998 р.

Жанр: квест, пригоди, файтинг

«Помста рудої Джека» — одна з перших ігор про піратів і морську тематику поєднує в собі rpg і головоломки. У грі є всі піратські атрибути: бої на шпагах, стрілянина з гармат по кораблям, абордажи, скрині зі скарбами, безлюдний острів, витіюваті діалоги яких дуже багато в грі і також РОМ!

RedJack-The-Revenge-of-the-Brethren-3 RedJack-The-Revenge-of-the-Brethren-2 RedJack-The-Revenge-of-the-Brethren-1 RedJack-The-Revenge-of-the-Brethren-4

Управління героєм відбувається за допомогою мишки, натискає вліво герой йде вліво, вправо йде і так далі, Вид від першої особи. Діяти в битвах можна двома способами — стрільба з гармати виконана у вигляді стрільби в тирі. І поєдинки з іншими супротивниками, в яких є ваша смужка життів і ворога. Парирування в грі немає, але можна атакувати, відходити в бік або випити з пляшки щоб відновити смужку здоров'я.

 

Sid meier's Pirates!

Игры про пиратов на ПК где можно плавать по морю , фехтовать захватывать корабли

Дата виходу: 22 листопада 2004 р.

Жанр: покрокова стратегія, екшен, аркада

Sid meier's Pirates! — поєднує в собі кілька режимів і розділена на кілька міні-ігор, що вимагають різних навичок, а також загальну карту мореплавання», де гравець плаває по Карибському морю в пошуках заняття. Техніка плавання, скритність, вміння стріляти з гармат, покрокова стратегія, танці, фехтування і стратегічне планування і. т. д. Гравець може набувати різні предмети (шаблі, пістолі) і наймати особливих членів екіпажу. Гравець багато плаває на кораблі (вид зверху) вступає в морський бій з іншими кораблями, намагаючись маневрувати піти від вогню гармат ворога і самому стріляючи різними снарядами потопити корабель або ж зблизившись з кораблем взяти його на абордаж.

Sid-Meier’s-Pirates-1 Sid-Meier’s-Pirates-2 Sid-Meier’s-Pirates-3 Sid-Meier’s-Pirates-5

При абордажі гравець вступає в режим фехтування з капітаном корабля (також фехтування відбувається при атаці міст з невеликою чисельністю). При перемозі можна забрати все золото і вантаж корабля. Гра включає в себе бій на суші, де гравець управляє декількома загонами в режимі покрокової стратегії. Як правило, це трапляється при нападі на місто (чий гарнізон налічує 100 і більше захисників). Гра дійсно цікава та різнопланова.

 

Серія ігор Корсари

Самая популярная серия игр про пиратов которая существует

2000 р. — «Корсари: Прокляття далеких морів». 2003 р. — «Пірати Карибського моря». 2005 р. — «Корсари III». 2007 — «Корсари III: Скриня мерця». 2007 р — «Корсари: Повернення легенди». 2007 — «Корсари: Місто втрачених кораблів». 2012 — «Корсари: Кожному своє». 2013 — «Корсари: Кожному своє — Калеуче».

Дата виходу: 2000-2012 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Корсари — велика серія (близько 12 різних основних ігор і додатків) рольових комп'ютерних ігор російської компанії про корсарів і піратів XVII століття. Дія перших ігор серії відбувається у вигаданому районі «Архіпелаг», розташованому в Карибському морі. У пізніх частинах серії з'являються вже реальні острови і території Карибського моря. В іграх необхідно подорожувати, керуючи піратом або корсаром по морським просторам на кораблі; дія розгортається на суходолі, де необхідно зупинятися для купівлі продовольства і т. п., взяття завдань, які можна виконувати.

Корсары-1 Корсары-2 Корсары-3 Корсары-4

Гра містить характерні для ігор класу RPG елементи, в тому числі різні навички і вміння корабля і персонажа, які можна розвивати. На відміну від більшості інших проектів, в корсарів є дуже детально опрацьовані морські битви. Використовуючи всілякі тактичні прийоми, у гравця є можливість перемогти навіть корабель на кілька класів вище свого власного. У багатьох іграх більше уваги приділено містичних подій.

 

Серія ігор Pirates of the Caribbean

Игры про пиратов по мотивам фильма "Пираты Карибского моря"

2003 р. — «Pirates of the Caribbean» (бойовик від третьої особи). 2003 р. — «Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (аркада)». 2006 р. — «Pirates of the Caribbean: Dead man's Chest» ( бойовик від третьої особи). 2007 р. «Pirates of the Caribbean: At world's End» (бойовик від третьої особи). 2011 р. — LEGO Pirates of the Caribbean.

Дата виходу: 2003-2011 р.

Жанр: RPG, екшен від першої особи, пригоди

Пірати карибського моря — це серія ігор заснована на популярному пирате Джека Горобця і фільмах про нього. Багато гри оповідають про сюжет у фільмах «Піратів карибського моря» відтворюють персонажів, їх пригоди, локації і всі цікаві моменти зі світу.

Pirates-of-the-Caribbean-1 Pirates-of-the-Caribbean-2 Pirates-of-the-Caribbean-3 Pirates-of-the-Caribbean-4

Ігри серії є пригодницьким екшеном і бойовиком від третьої особи. В The Legend of Jack Sparrow розповідаються події з першого фільму, Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної перлини, від імені капітана Джека Горобця.At world's End заснована на подіях другого і третього фільмів Пірати Карибського Моря. Вам належить виступити в ролі капітана Джека Горобця, Уілла Тернера і Елізабет Суонн.

 

Uncharted Waters Online

Онлайн игра про пиратов китайская

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: MMORPG

«Незвідані води» багатокористувальницька онлайн гра дії гри відбуваються в епоху Великих географічних відкриттів, що дає можливість, зайнятися дослідженнями світу, відкриттями, битвами, торгівлею. Гра не претендує на історичну достовірність, було виявлено ряд невідповідностей та неточностей. Проте, не дивлячись на це, дозволяє деяким збільшити свої пізнання в географії та культурі. Гравці можуть виявити квести, мають певною мірою достовірне історичне обгрунтування.

Uncharted-Waters-Online-1 Uncharted-Waters-Online-2 Uncharted-Waters-Online-3 Uncharted-Waters-Online-4

Ігрове простір являє собою моря і океани, розбиті на області, міста, а так само наземні точки. Як і в більшості MMORPG персонажі отримують досвід, навички, рівні. При старті гри можна вибрати одну з 6-ти національностей: Англія, Голландія, Франція, Іспанія, Португалія, Венеція. По ходу гри можна вибрати професію, якою буде володіти персонаж, це дозволить швидше розвивати відповідні цієї професії навички. При певних умовах гравець може змінити свій клас, рід занять, громадянство.

 

Black Buccaneer

Игра про пирата который рубит всех направо и налево, прыгает как принц персии

Дата виходу: 27 липня 2006 р.

Жанр: екшен від третьої особи, пригоди

«Чорний корсар» — пригодницький екшен від третьої особи, де ми граємо за морського мандрівника Френсіса Блейда. Зазнавши корабельну аварію, він опиняється на острові, де процвітає магія вуду. Тут він зможе знайти містичний амулет Чорного Корсара, що надає небачені здібності. Ігровий процес гри найбільше походить на Prince of Persia. Наш пірат скаче стрибає сновигає по балках, виробляє акробатичні кульбіти на брусах та займається іншою гімнастикою просуваючись до своєї мети.

Black-Buccaneer-1 Black-Buccaneer-2 Black-Buccaneer-3 Black-Buccaneer-4

Битися доведеться з різними тваринами. піратами та іншими супротивниками використовуючи пістолі та шаблю. По мірі проходження головний герой опановує все новими і новими комбо-ударами. Час від часу наш герой, за допомогою магічного амулета, здатний перевтілюватися у чорного корсара. У стані берсеркера герой деякий час може рубати ворогів.

 

Swashbucklers: Blue vs Grey

Игра про американских пиратов на ПК

Дата виходу: 7 листопада 2007 р.

Жанр: RPG, екшен від третьої особи

Swashbucklers: Blue vs Grey — це не зовсім продовження серії корсарів. а гра яка вийшла від її розробників. Замість освоєного Карибського архіпелагу ми бороздим Мексиканську затоку і навідуємося на східне узбережжя США в часи Громадянської війни. гра типовий екшен з елементами РПГ, де головним героєм виступає Абрахам Грей.

Swashbucklers-Blue-vs-Grey-1 Swashbucklers-Blue-vs-Grey-2 Swashbucklers-Blue-vs-Grey-3 Swashbucklers-Blue-vs-Grey-4

Основний упор в грі зроблений на морські плавання на своєму кораблі. У містах, куди пускають всіх, можна заглянути в збройові і портові магазини, закупитися патронами, продати награбоване, брати квести і іноді битися з аборигенами. Управління ж кораблем і морські бої відбуваються в аркадном режимі, ви керуєте маневруючи своїм кораблем атакувати супротивників стріляючи з гармат, кораблі можна брати на абордаж. Свій корабель можна апгрейдити вдосконалюючи його броню і зброю.

 

Tortuga: Two Treasures

Пиратская игра для компьютера с антуражем и всеми атрибутами пиратов карибского моря

Дата виходу: 16 лютого 2007 р.

Жанр: екшен

Tortuga : Two Treasures в якій головний герой капітан Томас Блайт із зовнішністю Джека Горобця, відданий досвідченим піратом Чорна Борода. Жага помсти, сутички з британцями та іспанцями, пошуки скарбів, стародавнє прокляття і обов'язковий корабель-привид. Геймплей гри один в один повторює ігровий процес Pirates! і «Корсарів». Ми плаваємо на кораблі по карті відвідуючи острова, виконуємо отримані завдання, боремося з ворогами на шаблях, а потім знову виходимо в море, щоб топити всі, що ще плаває.

Tortuga-Two-Treasures-1 Tortuga-Two-Treasures-2 Tortuga-Two-Treasures-3 Tortuga-Two-Treasures-4

У морських битвах присутні всі атрибути піратського антуражу — перестрілки з ворожими посудинами, штурм берегових укріплень, абордаж. Є різні типи боєприпасів, можна навіть скидати на шляху у переслідувачів бочки з порохом, що виконують роль хв. Сухопутним режиму відведено майже стільки ж часу, скільки й морському. Герой може ставити блок в боях, застосовувати проводити комбінації ударів так і атаки.

 

Buccaneer: The Pursuit of Infamy

аркада про пиратов на PC компьютер

Дата виходу: 7 грудня 2008 р.

Жанр: аркада

Морські розбійники — є пригодницької аркадою, в якій ви вирушите в повне пригод подорож по Карибському морю. Візьміть керування одним з кораблів і стати самим знаменитим капітаном піратів. В грі є великий вибір кораблів і різноманітного озброєння. У порту ви отримуєте ряд завдань і після чого вирушаєте у море виконувати їх, за виконання вирушаєте тому.

Buccaneer-The-Pursuit-of-Infamy-1 Buccaneer-The-Pursuit-of-Infamy-2 Buccaneer-The-Pursuit-of-Infamy-3 Buccaneer-The-Pursuit-of-Infamy-4

Управління кораблем як у шутері: знамениті клавіші W-S-D-A. Зустрівшись з противником намагаємося розвернутися до нього одним з бортів корабля і вчасно вистрілити з палубних гармат. За кожну виконану місію, потоплені кораблі і так далі, ви отримуєте золото Гроші витрачаються головним чином на апгрейд вашого судна, що йде за трьома напрямами: поліпшення гармат (вогнева міць), поліпшення вітрил (швидкість), поліпшення бортової обшивки (стійкість до ворожого вогню) або в кінці кінців на появу нового потужний корабель.

 

The Secret of Monkey Island: Special Edition

квестовая игра про пиратов на ПК (PC)

Дата виходу: 5 липня 2009 р.

Жанр: пригоди, квест 2D-гра

Таємниця острова Мавп — Ця гра є перевиданням гумористичної ігри The Secret of Monkey Island, що вийшла ще в 1990-му році. На цей раз художники повністю перемалювали графіку HD якості, а інтерфейс був серйозно перероблений. Ігровий процес був залишений абсолютно таким же, як і раніше. До речі, в будь-який час можна перейти від оригінальної до поліпшеної версії і назад.

The-Secret-of-Monkey-Island-Special-Edition-1 The-Secret-of-Monkey-Island-Special-Edition-2 The-Secret-of-Monkey-Island-Special-Edition-3 The-Secret-of-Monkey-Island-Special-Edition-4

Крім цього, був серйозно покращено інтерфейс управління. Тепер список доступних дій та інвентар не знаходяться постійно на екрані, а викликаються натисненням кнопки.

 

Pirates, Vikings, Knights and II

шутер про пиратов от первого лица на ПК

Дата виходу: 12 лютого 2010 р.

Жанр: екшен, гра про середньовіччя

Пірати, вікінги, і лицарі — це мережева командна гра, де три команди б'ються один проти одного за скарби, територію або Священний грааль. У грі безліч різних режимів, включаючи: захоплення території, де гравці б'ються за контрольні точки на карті, захоплення скарбів, де гравці намагаються викрасти скрині зі скарбами в інших команд, битву за Священний грааль, де гравці повинні захоплювати золотий кубок, який збільшує їх здібності, а також інші режими.

Pirates-Vikings-and-Knights-1 Pirates-Vikings-and-Knights-2 Pirates-Vikings-and-Knights-3 Pirates-Vikings-and-Knights-5

Зіграйте за капітана піратів з дерев'яною ногою і промовистою папугою, за броньованого лицаря з найсильнішою зброєю ближнього бою, або за вікінга-берсеркера, який готовий розірвати ворогів голими руками. Інші класи: лучник, хускарл, гестир і розбійник. Гра має веселий геймплей.

 

Woody Two-Legs: Attack of the Zombie Pirate

Игра про пиратов и зомби На ПК (PC)

Дата виходу: 28 жовтня 2010 р.

Жанр: аркада

Woody Two-Legs: Attack of the Zombie Pirate — Приваблива і дуже простенька аркадна стрілялка, яка поєднує в собі в один і той же час піратів, ніжити і трохи гумору. 5 рівнів, на кожному з 25 хвиль і свій бос, плюс після повного проходження з'являється можливість розблокувати більш високу складність.

Woody-Two-Legs-1 Woody-Two-Legs-2 Woody-Two-Legs-3 Woody-TwoLegs-Attack-of-the-Zombie-Pirate-4

По суті це проста казуальна гра, де пірат намагається захистити свою скриню з золотом від натовпів нападників зомбари, управління своїм маленьким кораблем, коротка Гра проходиться буквально за пару годин, але досить захоплююча. Сюжет гри дуже простий.

 

Jolly Rover

ИГра про животных-пиратов на ПК

Дата виходу: 7 червня 2010 р.

Жанр: квест, пригоди, гумор

Jolly Rover — класичний піратський 2D пригодницький квест, де собаки відіграють головну роль. У грі є все, що повинно бути в такій грі: пірати, джунглі, пошук скарбів, ром, фатальна красуня, підступний лиходій і, звичайно, магія Вуду. Але в головних ролях не люди, і навіть не мавпи, а собаки різноманітних порід — такси, бульдоги і навіть афганські хорти.

Jolly-Rover-1 Jolly-Rover-2 Jolly-Rover-3Jolly-Rover-5

Гра прекрасно має неабияку частку гумору, рома, незабутнього піратського діалекту з триповерховими лайкою і нецільовому використанні порохових бочок. Гра отримала дуже багато позитивних відгуків.

 

Pirates of the Black Cove

Pirates-of-the-Black-Cove-0

Дата виходу: 2 серпня 2011 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, аркада

Pirates of the Black Cove — суміш аркадного управління кораблем і образно стратегія в реальному часі. Ви подорожуєте на своє кораблику від одного острова до іншого. Управління як вже говорив вище аркадное (вид зверху) нападаєте на торговельні та інші кораблі маневрируете намагаючись ухилитися від його залпів і самі стріляючи усім озброєнням корабля противника.Головна мета гри це об'єднати три фракції проти зомбі-піратів Чорної лагуни. Гра має деякі елементи RPG ваш герой отримує досвід в боях і по досягненню нового рівня відкриває нову здатність.

Pirates-of-the-Black-Cove-1 Pirates-of-the-Black-Cove-2 Pirates-of-the-Black-Cove-3 Pirates-of-the-Black-Cove-4

Як тільки ви вступаєте на землю у вас є головний герой і кілька загонів з ним, у портах ви отримуєте додаткові і основні завдання, наймаєте бійців в загін. Б'ючись на суші ви нападаєте на загін супротивників своїм загоном, які стріляють і рубають один одного і застосовуєте деякі навички. Для вербування більш сильних бійців загону треба будувати будівлі в портах.

 

Nightmares from the Deep 1,2,3

квестовая и поиск предметов игра про пиратов бродилка

2012 р. — Nightmares from the Deep: The Cursed Heart. 2013 р. — Nightmares from the Deep: The Siren's Call. 2014 р. — Nightmares from the Deep: Davy Jones.

Дата виходу: 2012 -2014 р.

Жанр: знайди предмет, головоломка

Кошмари з глибин — серія пригодницьких ігор з гумором де нам необхідно шукати предмети вирішувати багато цікавих головоломок і слідувати захоплюючому сюжету. Ви власник музею, переслідує пірата — нежить, який викрав вашу дочку. Ви швидко зрозумієте, що пірат заплутався в трагічній, багатовікової історії любові і хоче воскресити свою кохану, використовуючи життєву силу вашої дочки.

Nightmares-from-the-Deep-1 Nightmares-from-the-Deep-2 Nightmares-from-the-Deep-3 Nightmares-from-the-Deep-4

Вам нічого не залишилося зробити тільки покинути свій безпечний сучасний музей і відправитися на дику, заповнену привидами землю пірата, на якій не з'являлася жива душа вже більше трьох століть! Наступні частини будуть продовжувати сюжетну історію гри. Ігри цієї серії отримали дуже позитивні відгуки в Steam.

 

Risen 2: Dark Waters і Risen 3: Titan Lords

Пиратский антураж в игре

Дата виходу: перша Risen 2 — 2012 р. Risen 3 — 2014 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Risen 2,3 — рольова гра в якій переплітаються магія, сутички, містика і піратська тематика. Гра дуже сильно пронизана піратської тематики, але на жаль в ній практично відсутній морський дух. Герой може мати власний корабель, набирати членів екіпажу для свого корабля, спілкуватися з іншими піратами на островах, є такі персонажі як знаменитий пірат Чорна борода, але в грі не можна плавати. В Dark Waters це опція повністю відключена. Гравець просто біжить на корабель і переміщується на інший острів.

Risen-1 Risen-2 Risen-3  Risen-3-4

В Titan Lords Вже з'явилася можливість брати участь у морських боях з чудовиськами і кораблями, але вони заскриптованы, тобто як тільки ви проходите певну сюжетну частину і варто вам спробувати переміститися на інший острів ви відразу ж втягуєтеся в морський бій. Основна ж частина гри полягає у виконанні різних завдань на островах, прокачування героя, крафт зброї і броні.

 

Assassin's Creed IV: Black Flag

Среди пиратов тоже были ассасины эта игра как раз и доказывает это

Дата виходу: 29 жовтня 2013 р.

Жанр: RPG, стелс-екшен, паркур

Кредо вбивці 4: Чорний Прапор — шоста частина серії про асасинів. Різні частини цієї серії охоплюють певні історичні моменти. Black Flag охоплює період 1715 по 1722 роки на островах карибського моря саме час розгулу піратства. У грі можна зустріти багато сторические особистості, включаючи і знаменитих піратів того часу, наприклад, Чорну Бороду, Каліко Джека, Бенджаміна Хорніголда і т. д. Гравець може прокачувати головного героя, його характеристики, купувати нову зброю, шаблі, мушкети, купувати різні наряди, битися з бандитами і піратами як на суші так і на морі.

Black-Flag-0 Black-Flag-2 Black-Flag-3  Assassin’s-Creed-4

Також у вас буде в своєму розпорядженні корабель «Галка» На яку ви зможете набирати екіпаж, купувати нові гармати, снаряди броню і інші елементи. У морі можна воювати з іншими кораблями брати їх на абордаж, після чого захоплювати припаси і продавати корабель. Гра крім цікавої сюжетної лінії і має безліч додаткових завдань, включаючи й пошук карт і скарбів. Гра повністю просякнута піратської тематики, і сподобається любителям цього жанру. Гра добре збалансована, головному героєві пірату завжди є, чим зайнятися як на суші так і на морі.

 

Assassin's Creed Rogue

Игра про пиратов на PC (компьютер)

Дата виходу: 11 листопада 2014 р.

Жанр: стелс-екшен, екшн, пригоди, RPG, відкритий світ

Кредо вбивці: Ізгой — ще одна частина серії про асасинів, в якій є піратська тематика і звичайно ж управління кораблем. Гравці зможуть досліджувати північну частину Північної Америки — замерзле узбережжі Атлантики, територію індіанців-апачі, долину річок і Нью-Йорк. Місто був відтворений в точності з реальним прототипом XVIII століття. Гейплей повторює Black Flag з деякими доробками і додаваннями.

Assassin’s-Creed-Rogue-2 Assassin’s-Creed-Rogue-3 Assassin’s-Creed-Rogue-4 Assassin’s-Creed-Rogue-4

Гравець буде управляти новим кораблем, під назвою Морріган. Цей корабель добре підходить для подорожі по суворим морів і Атлантики і не боїться брил льоду. Він обладнаний бочками з нафтою і рушницями Пакла, які дозволять знищити ворожі кораблі, а також айсберги. Однак ассасини постійно будуть його переслідувати і штурмувати різними способами. у грі можна закидати непомітно гарпуни на чужий корабель і за ним забиратися на нього і усувати супротивників на кораблі.

 

Pixel Piracy

пиксельный симулятор про пиратов

Дата виходу: 31 липня 2014 р.

Жанр: пісочниця, RPG, симулятор пірата

Pixel Piracy — незвичайна гра являє собою пісочницю з елементами рольової гри і симулятора пропонує вжитися в роль капітана піратського корабля, причому з усіма притаманними капітанам обов'язками: організацією команди, закупівлею їжі, облаштуванням судна та іншої лідерської рутиною, з піксельної графіки і деякого геймплею дуже схожа Minecraft або Terraria.

Pixel-Piracy-1 Pixel-Piracy-2 Pixel-Piracy-3 Pixel-Piracy-4

По світу розкидано безліч островів — одні населені ворожими тубільцями, на інших збудовані міста з гаванями, тавернами, магазинами і дошками з оголошеннями про піратів, за чию голову призначена нагорода. У морі можна брати участь в морських битвах, грабувати, брати на абордаж та інше. У грі корабель будується власноруч, для чого є окремий режим, де судно збирається з блоків. Гра також виконана з гумором, де кури можуть грати за столом в карти, папуга нецензурно лається і так далі.

 

Raven's Cry

Ролевая игра про пиратов на ПК

Дата виходу: 30 січня 2015 р.

Жанр: RPG. екшен від третьої особи, відкритий світ

Raven's Cry — гра про жителів і піратів карибських островів, в антуражі другої половини XVII століття. Основною ідеєю гри є показати піратів ближче до історичної правди, ніж популярний образ в масовій культурі — похмурими і жорстокими негідниками. Головний герой, капітан і пірат Крістофер Рейвен, на голові — треуголка, замість руки — гак, замість ручного папуги — чорний ворон вистежує пірата на прізвисько «Диявол» винного в загибелі батьків героя і руки.

Raven’s-Cry-1 Raven’s-Cry-2 Raven’s-Cry-3 Raven’s-Cry-4

Ігровий процес йде у 3D з видом від третьої особи і заскриптованными вставками. Крістофер озброєний гаком який він може міняти на інші гаки, шпагою і пістолетами. Гравець переміщається на своєму кораблі по різних місцях на карті отримує додаткові завдання і рухається за основним сюжетом, бере участь як у фехтувальних сутичках так і корабельних битвах з гарматними перестрілками і абордажными переймами.

 

Windward

Новая 2015 год игра про пиратов на ПК (аркада)

Дата виходу: 12 травня 2015 р.

Жанр: RPG, аркада, екшн

Windward — рольової екшен, в якому вам належить взяти на себе управління вітрильним кораблем і відправитися в подорож по відкритому морю у величезному процедурно-генерованому світі. Вас чекають битви з піратами, торгівля з іншими містами, різні завдання і широкі можливості дослідження світу як поодинці, так і в кооперативі з друзями.

Windward-1 Windward-2 Windward-3 Windward-4

У грі можна торгувати, боротися з піратами прокачувати свій кораблик. Різноманітність кораблів починаючи від швидкохідних шхун і закінчуючи важкими Галеонами. Багато квестів, допомога містам і селищам і великий світ для дослідження.

 

Tempest

Tempest-0

Дата виходу: 23 серпня 2016 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Tempest — рольової інді проект розробляється лише однією людиною. У грі є 3 регіону десятки островів і багато завдань, хоча відкритий світ трохи замалий. Також є прокачування як свого корабля так і своєї власної команди. Є морські чудовиська, наприклад «Кракен», і можливістю з ними битися. Масові морські бої флотилій шикарні, коли екран тремтить від грому гармат і кулеврин, а кораблі при пострілах з бортів огортають язики полум'я — це.. треба пережити.

Tempest-1 Tempest-2 Tempest-3 Tempest-4

Є можливість проходити гру в кооперативі. А також брати участь у групових боях. Добре опрацьований світ гри, причому як морський так і острівної (земля). Ах, так, забув сказати — ви граєте за командира корабля. Бойова система тут дуже схожа на управління кораблем з Assassin's Creed, а атмосфера нагадує стареньку гру «Корсари»

 

Man O' War: Corsair Warhammer Naval Battles

Игры про пиратов и на пиратскую тематику на ПК (PC) - обзор и описание

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: Екшен, відкритий світ

Пригодницька гра про піратів з эпичными морськими битвами і нескінченними морськими подорожами. Гравець в ролі капітана топить ворожі кораблі і розоряє їх порти. Крім ворожих кораблів в глибині морів живуть жахливі істоти, перемагаючи яких гравець отримує унікальні предмети і всесвітню славу.

Игры про пиратов и на пиратскую тематику на ПК (PC) - обзор и описание Игры про пиратов и на пиратскую тематику на ПК (PC) - обзор и описание Игры про пиратов и на пиратскую тематику на ПК (PC) - обзор и описание Игры про пиратов и на пиратскую тематику на ПК (PC) - обзор и описание

У грі велика різноманітність кораблів, кожен з яких свого розміру і має свої плюси і мінуси, так наприклад кораблі меншого розміру зручні при торгівлі, а великогабаритні ефективні в битвах. Крім морських битв, можна брати ворожі кораблі абордаж, а після знищення команди супротивника забрати корабель.

 

Дивіться також список тільки стратегій про піратів