Sid meier's Pirates огляд гри | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Sid meier's Pirates огляд гри
Як це часто у мене буває з різними іграми, познайомився з піратами, дуже давно. І природно до знайомства зі стимом. Провів у ній, воістину гігантська кількість годин.

 

Сюжет

Головний герой — молодий чоловік, чия сім'я була продана в рабство за борги.І тепер нам належить не тільки відшукати бідних родичів і подарувати їм свободу, але і «розібратися» з товаришами, які так несправедливо надходять з силами Добра.

Пригоди, розгорнуться на просторах Карибського моря і прилеглих областей. Основні наше заняття — каперство (піратство, полювання за головами — називайте, як хочете), виконання завдань і отримання для себе «тепленького містечка» в суспільстві. Чимало доведеться поплавати по Карибам, чимало провести морських і сухопутних битв. Чекає нас і порятунок красунь, і таємничі покинуті міста, і піратські скарби.

Для початку непогано б озирнутися в місті. Місто на вибір пропонує: верф, торговець, губернатор, таверна. Всього в грі чотири країни, які іноді можуть видавати завдання. Із зростанням рейтингу губернатор буде підвищувати ваше звання (максимально можна дослужитися до герцога). Сподобалася ідея з доньками губернаторів. Починаючи з певного моменту, вони будуть пропонувати вам потанцювати з ними. Відмовлятися або погоджуватися — вам вирішувати (моя порада — дивіться на зовнішність:)). Погодившись, ви потрапите в першу міні-гру — танці.

 

Міні ігри

У «Піратах» багато міні-ігор, разнообразящих геймплей. Танці — тільки одна з них. Нам треба виробляти танцювальні па, намагаючись не збитися (тобто вчасно натискати на відповідні клавіші). Якщо ви добре себе покажете в танці, дочка губернатора погодиться підтримувати з вами стосунки і далі (а поганого танцюриста чекає від воріт поворот). Робити це варто хоча б тому, що вона забезпечує вас інформацією і дарує корисні дрібнички. А в кінці ваших відносин буде весілля. Тільки одна недоробка — чомусь після весілля наш герой не перестає фліртувати з іншими красунями. Хоча, може, він просто ловелас?:)))

 

Морські битви

Перейдемо до істинно чоловічим заняття — морських подорожей. Сідаємо на корабель і пливемо в море. При зустрічі з ворожим судном можна напасти на нього, після чого почнеться морська битва. Битви в грі виконані чудово. Використовуючи напрямок вітру, кораблі намагаються зайняти якомога кращу позицію, обстріляти ворога, втопити або взяти на абордаж. З'являється можливість зіграти у другу міні-гру — дуель. Вибираючи різноманітні удари і блоки, б'ємося, поки супротивник не визнає свою поразку або не переможе нас. Причому якщо на початковому рівні складності виграти дуель не становить праці, то на останньому — доведеться чимало попрацювати. Тільки постійні тренування врятують становище. Захопивши корабель, можна його продати в місті або залишити собі.

 

Команда корабля

Величезна користь і від офіцерів-помічників. У своїх поневіряннях ви не раз будете натикатися на товаришів з винятковими здібностями, готових вам допомогти. Тут будуть і кухарі, і артилеристи, і навіть бочары. На щастя, для всіх них є опис, інакше зрозуміти призначення окремих товаришів було б важкувато.

Ми не тільки плаваємо по морю, але часом і прогулюємося по суші. Частенько нам дають завдання з пошуку скарбів або зниклих родичів, які треба виконувати, висадившись на берег. Є сторонні об'єкти (дерева, гейзери, храми індіанців).

 

Світ гри

Крім міст чотирьох країн є на карті і інші населені пункти — індіанські села, єзуїтські місії і піратські містечка. У єзуїтів можна отримати інформацію, а піратів або індіанців намовити напасти на який-небудь неугодний вам місто. Подібні поселення здорово урізноманітнюють ігрову картку.

У грі є і квести. Наприклад, полювання на відомих піратів, порятунок вкрадених дочок губернаторів, розслідування долі своєї родини. Можна ще перевозити нових губернаторів у міста.

На останній складності навіть можете посидіти у в'язниці:) (добре хоч, звідти можна втекти).

 

Графіка

Тепер про графіку. Движок непогано справляється зі своєю роботою. У бою можна помітити навіть найдрібніші деталі такелажу, міні-ігри отрисованы на рівні. Та й емоції персонажів не підкачали. Чого тільки варта сцена, коли ви відмовляєтеся від пропозиції піти на бал з дочкою губернатора:)) До того ж для багатьох подій у грі намальовані ролики. Приголомшливо красиві і бойові сцени. Всі ці фінти, стрибки, використання підручних предметів мимоволі змушують аплодувати розробникам.

 

Відео огляд Sid meier's Pirates від Сан Санича