Відео огляд Корсари: Кожному своє | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Огляд гри Корсари: Кожному своє
Корсари: Кожному своє — іграшка складна і досить не проста в освоєнні з хвацько закрученим сюжетом і цікавими діалогами і завданнями і приємною картинкою для свого часу!

Краща гра піратської тематики у світі. Стара, як дер*мо динозавра, і аху*нна, як якщо б цей динозавр досі був би живий. Ніякі ваші «Assassin's Creed Black Flag» навіть близько не можуть позмагатися з тієї епічністю, свободою і морською романтикою, якою володіють «Корсари».

«А як же графіка?!» — запитаєте ви.
«А ти че, дро*ить на піратів збираєшся?» — відповім я.

У Корсарів грають не заради красиво змодельованих цицьок жіночих персонажів або детально промальованих борід брутальних мужиків. У Корсарів грають для того, щоб:

 • відчути себе справжнім морським розбійником, капітаном вітрильного корабля, лідером безстрашної команди відчайдушних головорізів.
 • грабувати торговий каравани і знаходити в трюмах них*я. Тому що розумний капітан для початку підійде до торговця під дружнім прапором і під приводом торгівлі огляне трюми на предмет цінностей.
 • пограбувавши лише кілька торговців, бігати від найнятих владою Мисливців За Головами. А ти що думав — тобі так просто дозволять грабувати?
 • звільнившись від ОЗГов, нажиратися в таверні до поросячого вереску, а коли бухі приятелі почнуть ображати, показати цьому сухопутним щурам ХТО ТУТ, С*КА, ГОЛОВНИЙ!
 • після різанини з алкашней завалитися в бордель і виє*ать портову шл*ху. А може навіть двох. А може навіть саму Бордельмаманку. А може зняти шл*х для всієї команди — не ти один хочеш «любові».
 • піти гуляти в джунглях і отримати піз*юлею від бандитів. А ти думав, ти один такий розбійник у грі?
 • вийти в море на полювання за торговцями і отримати піз*юлею від іншої піратської банди. А ти думав, ти один такий пірат у грі?
 • при спробі підняти бабла на азартні ігри в кістки або карти, нарватися на шулера, який обдере тебе до нитки, а потім з напарником ще й пиз*юлею навешает. А ти думав, ти один такий хитрун в грі?
 • розвести офіціантку на пое*вушка, але замість пое*вушок отримати піз*юлею від її спільника. А ти думав, що крім тебе, розбійників в джунглях, піратів в море і шулерів в тавернах у грі більше немає шахраїв?
 • знову піти в джунглі, врятувати від бандитів дівку, яка запропонує в нагороду секс, але після виявити, що у тебе пропали гроші. Про що ти думав, коли лягав у постіль з незнайомою дівкою?
 • прогулявши всі гроші на дівок, алкоголь та азартні ігри, вирішити заробити на супроводі торговця, замість оплати отримати інформацію про якийсь багатшими, якого можна пощипати, але в зазначеному часі і місці на знайти нікого і нічого. А ти вже подумав, що крім бандитів, піратів, шулерів, офіціанток і дівок, в грі більше немає аферистів? Еб*ть ти л@х.)
 • не встигнути заплатити команді вчасно і отримати бунт на кораблі.
 • після декількох пограбувань один з корабельних офіцерів підійде і скаже: «Капітан, я не наймався в команду мерзотників і головорізів. Я благородний моряк! Йди на*уй, капітан.» А вранці ти дізнаєшся, що він підбив частина команди на бунт і спи*діл один з твоїх кораблів.
 • після початку мирного життя і чесної роботи підійде інший офіцер і скаже: «Капітан, я не наймався в команду білоручок і святош. Я пірат! Йди на*уй, капітан.» Забунтует і спи*дить корабель.
 • зібрати вірну команду, яка не стане бунтувати, вірних офіцерів, які не будуть виникати, захопити корабель работоргівців, але по дорозі в порт раби піднімуть повстання і спи*дять твій корабель.
 • згадати, що тут є сюжет і треба витягувати брата з-за грат, але.. навіщо він здався, коли є бабло, бухло, дівки, корабель і вірна команда!
 • все-таки почати проходити сюжет і зрозуміти, що сюжет неймовірно крутий: купа захоплюючих пригод, нових друзів, союзників і — о боже — дівчина! Хоч де-то в тебе буде дівчина. Та ще яка — з шаблею і пістолем! Доведеться зав'язати з розпусними дівками. Ааа, та кого я обманюю — іноді без палева можна. Як мінімум два рази. Але твоя дівчина може розсердитися і піти від тебе. Або отпи*дить тебе. Я не перевіряв, бо більше двох разів боюся — у неї ж є шабля і пістоль.

У Корсарів грають, щоб ах*евать від сюжетних поворотів, інтриг і пригод. Щоб бути піратом або порядним моряком. Щоб бути алкашем і бабієм або благочестивим джентельменом. Щоб служити Французької Корони або робити все, що тобі заманеться. Щоб битися з бандитами, піратами, солдатами, військовими моряками, індіанцями, найманцями, мерцями, язичницькими духами і безсмертними індіанськими богами. Щоб взяти участь в самій крутий і епічної піратської історії, яку я тільки чув.