Кращі ігри з відкритим світом на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри з відкритим світом
Привіт, друзі! Огляд кращих ігор з відкритим світом в яких можна бігати куди хочеш і виконувати завдання які ви самі захотіли взяти і виконувати. Порядок опису ігор визначається випадковістю, досить складно сказати яка з них краща. Кожна з них гарна і має свої унікальні особливості, атмосферу геймплей і світ. Отже поїхали кращі ігри Open World.

 

Fallout 1,2,3,4 New Vegas

Fallout

Площа миру Fallout 4 — 78 кв. км.

Площа миру Fallout 3 — 54 кв. км.

Fallout це ціла серія постапокаліптичних комп'ютерних ігор. Перший Fallout з'явився ще в далекому 1997 році, і відразу ж придбала популярність серед гравців. Fallout надав свою рольову систему в грі — повну свободу дії у грі, де тільки ви самі вирішуєте який у вас буде персонаж, яким шляхом ви підете, які здібності ви можете мати з ким спілкуватися і кому допомагати. Друга частина вийшла 1998 році.

Скріншоти:

Fallout2 Fallout-2 Fallout3 Fallout-4

Через 10 років вийшла третя частина, яка повністю змінила геймплей гри, і графіку, але в грі залишилася та ж атмосфера і ролевка. Слідом за Fallout 3 вийшов Fallout: New Vegas і зовсім недавно четверта частина.

Опинившись у відкритому і невідомому світі вам належить побувати в нових місцях, побачити різні поселення людей, мутантів, торговців, работоргівців, печеру дітей, дослідити занедбані притулку і катакомби колишнього метро. Тільки ви вирішуєте, яким шляхом йти, грабувати і вбивати всіх на своєму шляху або допомагати всім нужденним. Ваші рішення визначать як ви закінчите гру. Ви зможете вирішувати атомною бомбою підірвати місто людей або ж врятувати їх знешкодили бомбу, допомагати работоргівцям шукати рабів або ж назавжди припинити їх діяльність. В кінці гри вам доведеться вирішити, хто повинен жити в постапокаліптичних світі а хто померти.

 

Grand Theft Auto (GTA)

GTA

Площа миру GTA 5 — 81 кв. км.

GTA почала свою ходу в далекому 1997 р. і на даний момент в неї входить вже 15 серій. GTA це ігри в жанрі екшн, в яких гравець робить все що хоче в різних вигаданих містах і округах реальних прототипів міст США: наприклад такі як Сан-Андреас, Сан-Фіерро, Ліберті-Сіті і так далі.

Скріншоти:

Игры с открытым миром для компьютера GTA-2 GTA Grand-Theft-Auto-4

Повна свобода дій, хочеш когось побити чи вбити, вкрасти машину, вертоліт, літак — будь ласка. Вкласти гроші в банк або в які-небудь акції, придбати для себе кілька будинків, машину яхту. Коротше місто з повними можливостями, в яких на вас не будуть косо дивитися люди якщо ви щось зробили не так, у крайньому випадку вони просто дістануть гармату і пристрелять вас, але ж це не страшно ви завжди можете почати з місця збереження.

Остання вийшла серія GTA 5. У грі ми можемо управляти і грати трьома персонажами перемикаючись між ними. У грі додалося ще більше різноманітності. Можна грати в гольф, займатися йогою, ходити в тренажерний зал, і так далі.

 

Assassin's Creed

Assassin’s-Creed

Площа миру Assassin's Creed — 10 кв. км.

Assassin's Creed пригодницький бойовик, нараховує вже 9 серій, у кожній з яких дії відбуваються в різні часи і в різних точках світу. Сюжет всіх серій заснований традиційного протистоянням двох ворогуючих угруповань тамплієрів і ассасинамі.

Скріншоти:

Assassin’s-Creed-4-Black-Flag2 Assassin’s-Creed-3 Assassin’s-Creed-1 Assassins-Creed-4

Наприклад, перша частина відбувається одночасно в 2012 і 1191 у часи хрестових походів, головний герой гри з допомогою пристосування Анімус буде брати участь в житті свого предка. У третій частині дії відбуваються в Америці з 1754 по 1783 роки. Assassin's Creed IV: Black Flag дії гри будуть відбуватися в Вест-Індії в епоху розквіту піратства.

Assassin's Creed відкритий світ, в якому ми можемо пересуватися куди хочемо і виконувати різні завдання, але на жаль ми не впливаємо на кінцівки гри. Кінцівки відбуваються так як вони заплановані і ми не можемо вибирати шляхи виходу. Але Assassin's Creed це гра своєї атмосфери. Наприклад Black Flag підійде для любителів піратських ігор та морської тематики. Велика частина гри відбувається на власному кораблі «Галці», на якій ми можемо захоплювати інші кораблі, брати їх на абордаж, полювати на морських тварин і тварин на островах. Assassin's Creed відрізняє незвичайна історична атмосфера часів.

 

Mass Effect 3 1,2

Mass-Effect

Перша частина Mass Effect вийшла в 2007 р. В грі нам належить грати за капітана Шепарда, в далекому майбутньому, коли земляни вийшли в космос, і взаємодію з багатьма іншими позаземними цивілізаціями і расами. Шепард стане першим землянином якого візьмуть у спеціально підрозділ «Спектр». «Спектр» підпорядковується тільки раді Цитаделі в які входить кілька інопланетних рас.

Скріншоти:

Mass-Effect Игры с открытым миром для компьютера Mass-Effect-2 mass-effect-3-4

Подорожуючи по космосу на кораблі «Нормандія СР-1»,ви зможете рухатися як по завданнях сюжетної лінії, так і виконувати додаткові завдання. У Mass Effect не повністю відкритий світ. Так ми можемо переміщатися по станції та виконуючи завдання або переміститися в іншу точку космосу, але якась лінійність все таки в грі є просто дуже багато завдань.

Основна фішка гри полягає в системі діалогів з різними персонажами з якими ми зустрічаємося в грі. Вибираючи варіант відповіді, в діалозі ми можемо вплинути на дії персонажа з яким спілкуємося, також з'являються окремі гілки діалогу, при гарній прокачування здібності. Ми можемо застосувати чарівність або залякування впливаючи на гравця. То як ми взаємодіємо з персонажами таке ставлення у нас з ними складається. У Шепарда може статися секс з інопланетянкою Фінал і загибель багатьох ваших союзників і помічників у кожній частині може визначати ступінь підготовки загону і самого Шепарда, кого ви відправите на певне завдання і так далі.

 

Mafia II

Mafia-II

Площа миру Mafia II — 25.9 кв. км.

Перша частина Mafia яка вийшла в 2004 р. стала проривом у той час. Відмінна графіка і гейплей (на той час звичайно ж), атмосфера гри, де простому таксистові заробляє крихти несподівано пощастить і з'явиться можливість стати членом мафіозної сім'ї. За атмосферності і сюжетом можу сказати, що це одна з кращих ігор. Та в ній присутня відкритий світ але він не такий різноманітний, як в Mafia II.

Скріншоти:

Игры с открытым миром для компьютера Mafia-2 Mafia мафия-4

Mafia II вийшла вже в 2010 р. Якщо ви не грали в цю гру, упустили багато з ігрової індустрії. Америка після другої світової війни, молодий солдат Віто приїжджає на кілька днів додому, щоб відпочити від війни. Він зустрічає свого давнього друга Джо, який зробив йому довідку, що він більше не придатний до служби в армії. І Віто разом з Джо працюють на мафію починають працювати на мафію щоб стати повноправними членами сім'ї. У підсумку перед героями постане питання дружба або сім'я!?

Якщо ви хочете мати вподобану тачку в грі, то просто угоните її, заженіть в гараж, поміняйте номери і прокрасите. Потрібні бабки на гарні шмотки? Тоді угони тачку і продай її або ж пограбуй ювелірний магазин, ну або в кінці кінців пограбуй сам магазин одягу.

Катаючись по місту, ви можете слухати радіо і музику тих часів, перемикаючи станції, виконувати завдання для різних персонажів, оглядати місто або ж у будь-який час рухатися за основним сюжетом. У цій грі є відкритий світ, свій дивний світ з атмосферою в стилі «Хрещеного батька» у який повністю занурюєшся і насолоджуєшся.

 

The Elder Scrolls

The-Elder-Scrolls

Площа миру The Elder Scrolls V Skyrim — 39 кв. км.

The Elder Scrolls серія комп'ютерних рольових ігор. Найбільш популярною стала серія Skyrim вийшла в 2011 році. Подібно попереднім іграм серії, Skyrim надає гравцю можливість вільно подорожувати по великому ігровому світу, досліджуючи його і самостійно знаходячи нові місця і завдання. Дія Skyrim відбувається у вигаданій провінції Скайрим на материку Тамріель, через двісті років після подій попередньої гри серії.

Скріншоти:

Skyrim Игры с открытым миром для компьютера Skyrim-2 The-Elder-Scrolls-4

Основна сюжетна лінія гри пов'язана з появою в Скайриме могутнього дракона Алдуина; на головного героя — Драконорожденного — покладено завдання зупинити повернення драконів і перемогти Алдуина. Skyrim зберігає концепцію великої і відкритого світу, характерну для серії The Elder Scrolls.

Гравець може вільно мандрувати по всій території провінції Скайрим, що включає в себе дев'ять великих міст, безліч дрібних селищ, а також обширні простори диких земель та високих гір. У містах гравець може віддаватися таким заняттям, як приготування їжі і зіль, фермерство, робота з рудою або ковальська справа. При цьому розробники відзначають, що ігровий процес може зайняти близько 300 годин.

Гра отримала безліч позитивних відгуків і нагород. Стала кращою грою року і кращою рольовою грою року. На нашому сайті також входить в топ кращих RPG.

 

Sleeping Dogs

Sleeping-Dogs

Дата виходу 2012 р. Sleeping Dogs являє собою гонконгський бойовик, з ухилом на бойові мистецтва і східну тематику. Основний процес гри будується на бійках, також в середині гри починаються місії, в яких зброю займає центральне місце. Карта міста створювалася на основі реально існуючого міста Гонконг.

Скріншоти:

Игры с открытым миром для компьютера Sleeping-Dogs-2 Sleeping-Dogs Sleeping-Dogs-4

Sleeping Dogs пропонує гравцям взяти на себе роль Вей Шеня, агента під прикриттям, якому доручено зруйнувати зсередини гонконгську Тріаду. Поки гравці відкривають для себе вулиці, освітлені вогнем неонових вивісок, і жваві торгові ряди, перед ними розкриється сюжет про вірність і зраду. Для знищення кримінальних угруповань Гонконгу Вей проникнути в злочинну триадную кримінальне угрупування. Ну що сказати це відкритий світ, в якому головна задача це битися використовуючи різні предмети навколо себе і можливість досліджувати ігровий Гонконг.

 

Far Cry 3 і 4

Far-Cry-3

Площа миру Far Cry 4 — 46 кв. км.

Конкретно про останню частину гри і кращу частину в яку варто пограти. Far Cry 3 дата виходу 2012 р. Один з кращих шутерів від першої особи в жанрі екшн четверта частина лише покращено, але геймлей той же. Конкретно про третю частину Головний герой, Джейсон Броди, відправляється з друзями у відпустку на надзвичайно гарний тропічний острів Рук Айленд. Зробивши стрибок з парашутом, він і його друзі потрапляють у полон до місцевих піратам. Йому вдається втекти після чого він потрапляє до голови місцевого опору. Вам доведеться пройти нелегкий шлях від простого хлопця який ніколи не тримав у руках зброї до крутого бійця.

Скріншоти:

Far-Cry-4 Far-Cry-3 Far-Cry Far-Cry-2

В Far Cry герой може переміщатися по всьому острову з локацій в локацію, набираючи і виконуючи різні завдання, які він може виконувати чи ні. На відміну від другої частини, яку багато хто називає м'яко кажучи так собі грою, ця частина дійсно дивує своїм відкритим світом. Коли починаєш досліджувати острів у пошуках пригод на свою п'яту точку, просто занурюєш у цей відкритий світ забуваючи про основну сюжетну лінію у грі. Чи це не показник гарного відкритого світу в грі?

 

South Park The Stick of Truth (Південний парк палиця істини)

South-Park-The-Stick-of-Truth

На момент написання цього огляду ігор з відкритим світом, вийшла дуже популярна гра «Південний парк палиця істини». Якщо ви знаєте популярний мультфільм Південний парк, то ця гра як раз знята за нього. Гра в якій все змушує вас посміхатися або іржати. Наприклад суперудари у головних героїв це використання власного пердежа. Можна запускати у ворога Воню-чари, Шептуна або Рев дракона. У грі дуже маленький світ, обмежений невеликим містечком, але його цікаво вивчати, зустрічати нових персонажів, отримувати завдання а також шмонати чужі квартири.

Скріншоти:

South-Park-The-Stick-of-Truth-3 South-Park-The-Stick-of-Truth-2 South-Park-The-Stick-of-Truth South-Park-The-Stick-of-Truth-4

У грі можна битися з нацистськими зомбі, використовувати анальний інопланетний зонд щоб переміщатися через стіни, битися в зменшеному розмірі з гномами прямо під батьками займаються любов'ю і вчасно ухилятися від батькових яєць. Коротше багато чого цікавого під час проходження South Park The Stick of Truth вам буде чим зайнятися в грі. Гра проходиться швидко і на одному диханні і в кінці шкодуєш, що так мало завдань. Загалом рекомендую гру.

 

Batman: Arkham City

Arkham-City

 

Одна з кращих ігор про Бетмена, місто заповнений злочинцями в жанрі action-adventure Гра включає в себе головоломки, активне використання «Режиму детектива», в якому підсвічуються скелети ворогів, з'являються підказки і службовцям для виконання різних експертиз, таких як відстеження польоту кулі снайпера. У гравця є доступ до кримінальної базі даних, яка відстежує основних лиходіїв по місту.

Скріншоти:

Batman-Arkham-City-3 Batman-Arkham-City-2 Batman-Arkham-City-1 Batman-Arkham-City-4

Крім основних, є ще й другорядні завдання з участю ключових персонажів. Гравець може рухатися безшумно, уникаючи зустрічей з ув'язненими і іншими ворогами. Також можна використовувати пристосування, щоб прибрати ворогів без особливого шуму. Якщо ж Бетмен вступає в бій, то починає діяти покращена бойова система з попередньої гри, що дозволяє ухилятися відразу від кількох ворогів, швидко реагувати на удари від предметів і використовувати всі гаджети в бою. Вільне переміщення по місту трохи важко, так як його повністю окупували різні банди під керівництвом Джокера, Пінгвіна і Дволикого

 

Dragon Age 1,2,3

Dragon-Age

Dragon Age — комп'ютерна RPG гра в фентезійному світі, розроблена канадською студією BioWare і отримала безліч нагород. Дія відбувається в фентезійному світі, створеному спеціально для цієї серії, в епоху міфічного середньовіччя, на материку Тедас, що лежить у Південній півкулі, переважно в королівстві Ферелден. У грі є раси: люди, ельфи, гноми, кунар. Всі раси, крім гномів, володіють вродженою здатністю до магії. Крім «фізичного» світу у всесвіті гри існує і «світ духів», так звана Тінь, в якій мешкають також і демони.

Скріншоти:

Dragon-Age-2 Dragon-Age-3 Dragon-Age-1 Dragon-Age-1

Величезний світ. Більше 80 годин геймплея і велика глобальна карта зі свободою дії гравця Епічна історія, яка повністю створюється вами. Непередбачуваність вибору. Гравець може почати гру з вибору однієї з шести Передісторію. Вирішуйте, який вибір зробити — це буде добрий вчинок або жорстокий, залежить тільки від вас. Розвиток історії та сюжету залежить від прийнятих вами рішень і вчинків, скоєних в процесі гри. Запеклі сутички c ворогами. Боріться проти величезних і страхітливих істот. Використовуйте в сутичках більше 100 умінь і заклинань. Обезглавливай супротивників і використовуй руйнівну магію, що розриває ворога зсередини.

 

The Witcher (Відьмак) 1,2,3

The-Witcher

Площа миру Відьмак 3: Дике полювання — 136 кв. км.

Ігровий світ заснований на творах польського письменника фентезі Анджея Сапковського. Він відрізняється від більшості вигаданих всесвітів відсутністю чіткого поділу на чорне і біле. Розробники відзначають зрілість їх ігрового світу, а також те, що їх персонажами рухають звичайні людські (або нелюдські) потреби, пристрасті і почуття, а не якісь абстрактні сили як добро чи зло

Скріншоти:

The-Witcher-2 The-Witcher-1 The-Witcher-3 The-Witcher-3-скриншот

Ігровий світ населяють різні раси — люди, ельфи, краснолюды, а також безліч різноманітних монстрів. Деякі персонажі в діалогах дослівно цитують текст творів Сапковського. В процесі проходження гравцеві багато разів належить зробити вибір подальших дій, який може сильно вплинути на сюжет. Наслідки вибору періодично показуються у вигляді історій або осяянь, які бачить головний герой.

 

Gothic (готика) 1,2,3,4

Gothic

Площа миру Ghotic 3 — 76 кв. км.

Всесвіт серії «Готика» складається з материкової і острівної частини. Материк складається з Миртаны, лісовий рівнини в центрі материка, Нордмара, засніженій скелястій місцевості на півночі, і Варанта, пустелі на півдні. Крім цього існує великий острів Хоринис і група Південних островів на південь від Варанта. Gothic RPG пригодницька з небувалою свободою дій відкриває шлях у середньовічну всесвіт, пронизану магією.

Скріншоти:

Gothic-3 Gothic-2 Gothic-1 Gothic-4

Табори розбійників і вежі магів змінюють величезні печери, підземелля і лігва чудовиськ. Нелінійний сюжет і більше 200 чудово озвучених персонажів вдихають життя в кожну мить гри. Один з найбільш вдалих штучних інтелектів в історії жанру, створює реалістичну атмосферу взаємодії з навколишнім світом. Набуваються навички та характеристики негайно знаходять своє візуальне втілення в головному персонажі, позбавляючи від нескінченних цифр і статистики. Фентезійний світ розміром більше 25-ти квадратних кілометрів. Три типи героїв: маг, паладин і воїн. Можливість створювати власні магічні речі і заклинання.

 

Saints Row 1-4

Saints-Row

Серія пропонують гравцеві роль ватажка банди «Святі» у великому місті, звільняє місто від банд, інопланетян та інших. По більшій частині в місіях доводиться вбивати, красти, красти і інші злочинні дії. Також в якості альтернативного дозвілля доступно заробляння грошей в міні-місіях. Ці необов'язкові для виконання завдання доступні в перервах між сюжетними місіями.

Скріншоти:

Saints-Row-2 Saints-Row-3 Saints-Row-1 Saints-Row-4

Серія Saints Row відрізняється ступенем свободи, даної гравцеві — він сам вирішує, чим йому зайнятися. На відміну від більшості ігор жанру екшн, які являють собою послідовний набір рівнів з лінійним проходженням, в Saints Row гравець самостійно вибирає, які завдання йому виконувати. Залежно від цього відносини з різними організаціями можуть бути змінені. Використання транспорту в міському середовищі забезпечує симуляцію подібності цього міста, аж до пішоходів, що реагують на сигнали світлофора.

 

DayZ

DayZ

Площа миру DayZ — 225 кв. км.

DayZ являє собою survival horror у відкритому світі є модифікацією для комп'ютерної гри ArmA 2 . Дія модифікації відбувається у вигаданому пострадянській державі Черноруссия, жителі якого в результаті якогось катаклізму перетворилися в агресивних зомбі. Керований гравцем персонаж повинен вижити у ворожому оточенні, уникаючи ворогів і здобуваючи в закинутих будівлях зброю та припаси.

Скріншоти:

DayZ-3 DayZ-1 DayZ-3 DayZ-4

Персонажу загрожують не тільки керовані комп'ютером зомбі і інші гравці, але і природні фактори — голод, спрага, травми і хвороби. Смерть у грі є остаточною і безповоротною — з загибеллю персонажа гравцеві пропонується вступити в гру заново, створивши нового персонажа і почавши накопичення припасів з нуля.

 

The Forest

The-Forest

Після Аварії літака гравець опиниться у випадковому місці на острові. Після чого гравцеві пропонується досліджувати острів у пошуках сина, вкраденого місцевими аборигенами. Гравцеві доведеться протистояти природним факторам, шукати ресурси для виживання, а також протистояти аборигенам, що населяють острів. Головний герой може померти, тому йому необхідно слідкувати за здоров'ям. Здоров'я можна відновити їжею і таблетками, а так само цілющими травами.

Скріншоти:

The-Forest-1 The-Forest-2 The-Forest-3 The-Forest-4

Також у головного героя є індикатор енергії, яку можна відновити випивши води, послухавши музику, посидівши на лавочці або поспавши. Щоб сховатися від тубільців і монстрів, можна покритися брудом, однак вона змивається у воді і дощем. Навколо розбитого літака розкидані валізи, які можна відкрити сокирою. У валізах можна знайти цінні речі, такі як їжа, вода, таблетки і тканина. The Forest це гра з відкритим світом і свободою дії, але кожне ваше необдумана дія може призвести до смерті. Поки що вийшла лише альфа-версія гри.

 

Rust

Rust-0

Rust це мережева гра і пісочниця. Потрібно розуміти, що ця гра не на подобі серії ДТА, де ваш герой самий головний і мочить всіх підряд. Тут можна робити все що завгодно, повна свобода дій, тобто ви можете зустріти іншого гравця і він вас уб'є заради лута, теж саме можете зробити і ви. Ніщо не завадить пограбувати будинок іншого гравця. Гра має випадково генеровану карту.

Скріншоти:

Rust-1 Rust-2 Rust-3 Rust-4

Головне завдання це звичайно ж виживати. Гравців закидає на карту, де вони крафтят собі зброю одяг, добувають їжу і навіть будують будинки. При цьому вашого персонажа буде мучити голод, холод, спрага або просто дикі тварини будуть загрожувати вашому життю.

Все в грі можна застосовувати для чого-небудь, саме елементарне — можна просто взяти камінь і вибити з дерева палицю, після цього знайти на карті залізо зробити наконечник і після все це разом з'єднати щоб вийшло спис. Загалом, в грі використовується все, що попадеться вам в руки.

 

Just Cause 2

Just-Cause-2-0

Площа миру Just Cause 2 — 1036 кв. км.

Just Cause 2 динамічний шутер від третьої особи і великий майданчик для отримання задоволення від запаморочливих трюків, постійних вибухів. Карта гри являє архіпелаг з безлічі островів різних розмірів. 5 різних кліматичних зон це піски, засніжені гори, джунглі і все це гравець може досліджувати.

Скріншоти:

Just-Cause-2-1 Just-Cause-2-2 Just-Cause-2-3