Ігри про Стародавній Єгипет на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про Стародавній Єгипет
Pharaoh + Cleopatra

Pharaoh-+-Cleopatra-0

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: містобудівна стратегія, симулятор

Pharaoh + Cleopatra — історична містобудівна стратегія. Гравець приміряє на себе роль головного Фараона, який повинен вибудувати нове місто на пустельній землі. Піддані будуть слухняно виконувати накази, зводити нові будівлі і легендарні єгипетські піраміди.

Pharaoh-+-Cleopatra-4 Pharaoh-+-Cleopatra-3 Pharaoh-+-Cleopatra-2 Pharaoh-+-Cleopatra-1

Проект стоїть біля витоків всього жанру містобудівних стратегій. Гравець повинен будувати будинки для жителів, комунікації, наукові будівлі для дослідження нових технологій, а також військові та оборонні споруди. Важливим фактором стане прихильність богів, яких можна задобрити спорудженням храмів в їх честь.

 

Age of Mythology

Age-of-Mythology-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: RTS

Класична стратегія в реальному часі, заснована на міфології древніх цивілізацій. Дії гри відбуваються в епоху Античної Греції та Стародавнього Єгипту. Гравець виступає в ролі лідера невеликого поселення, яке потрібно засмутити, захистити і створити в ньому сильну армію, щоб перемогти своїх суперників.

Age-of-Mythology-1 Age-of-Mythology-2 Age-of-Mythology-3 Age-of-Mythology-4

У грі присутня опрацьована система розвитку, розділена на епохи. Відкриття нової епохи, винагороджується можливістю будувати більш просунуті будівлі, а також наймати в свою армію міфічних створінь. Великі локації і глибока стратегічна складова, зробили цю гру, одним з кращих проектів у жанрі RTS.

 

Praetorians

Praetorians-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: RTS

Популярна тактична стратегія в сеттінге античного світу. Ігровий процес переносить в період правління легендарного римського полководця Юлія Цезаря. Під його початком, гравець буде вести завоювання по всьому континенту, починаючи від варварських племен Західної Європи і закінчуючи боротьбою з Єгиптом.

Praetorians-1 Praetorians-2 Praetorians-3 Praetorians-4

Гра в точності передає способи ведення війни в ті далекі часи. Досвідчені легіонери розгортають свої загони і займають вигідні позиції, бійці з Галлії нападають з лісових засідок, а єгиптяни користуються суворим кліматом і ландшафтом. Чудова стратегічна складова дає можливість застосовувати різні методи і тактичні прийоми. Praetorians – чудовий проект для любителів історичних битв.

 

The Egyptian Prophecy: The Fateof Ramses

The-Egyptian-Prophecy-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: квест

Квестова гра-головоломка з цікавим сюжетом і елементами детективу. Гравець побуває в ролі молодої єгиптянки, яку фараон відправив на розслідування дивних подій, що відбуваються всередині одного з святилищ, побудованих на честь бога Амона-Ра.

The-Egyptian-Prophecy-1 The-Egyptian-Prophecy-2 The-Egyptian-Prophecy-3 The-Egyptian-Prophecy-4

В процесі проходження, головного героя чекає захоплююча пригода в надрах таємничого святилища, яке наповнене складними головоломками і небезпечними пастками. Що б розгадати таємницю містичних пригод, гравець повинен проявити навички справжнього детектива і мисливця за артефактами.

 

Immortal Cities: Children of the Nile

Immortal-Cities-Children-of-the-Nile-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: містобудівна стратегія, симулятор

Містобудівний проект в жанрі RTS. Сюжет гри розповідає про становлення перших цивілізацій Стародавнього Єгипту. Гравець виступає в ролі лідера невеликого поселення, яке доведеться розвивати і покращувати до масштабів міста-держави. Ігровий процес, повністю занурює геймера в світ перших Єгипетських територіальних війн між окремими містами.

Immortal-Cities-Children-of-the-Nile-1 Immortal-Cities-Children-of-the-Nile-2 Immortal-Cities-Children-of-the-Nile-3 Immortal-Cities-Children-of-the-Nile-4

Гра володіє величезним набором різних будівель, які потрібно покращувати і розвивати. Кожна будівля відповідає за певні характеристики, що впливають на загальну картину поселення і настрій мешканців. Гравець зможе вести дипломатичні переговори з іншими містами, або ж зібрати потужну армію і завоювати весь континент.

 

Luxor Amun Rising

Luxor-Amun-Rising-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: аркада, кульки, «казуальна»

Класична аркадна «вбивалки» часу, виконана в стилі єгипетської міфології. Гра представляє з себе поле, по якому рухаються різнокольорові кульки. Гравець повинен не дати їм пройти до кінця, шляхом знищення куль одного кольору. За знищення понад трьох куль, нараховуються спеціальні бонуси та додаткові очки.

Luxor-Amun-Rising-3 Luxor-Amun-Rising-2 Luxor-Amun-Rising-1 Luxor-Amun-Rising-4

Простий і легкий ігровий процес, постійно ускладнюється більш заплутаними ігровими полями і прискоренням потоку куль. Гра відмінно підійде всім любителям барвистих швидких аркад, які розраховані на веселе проходження.

 

Rise and Fall: Civilizations at War

Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Історична стратегія з елементами action. Дії гри відбуваються у часи розвитку перших цивілізацій. У проміжку між будівництвом і вивченням нових технологій, Рим, Греція, Єгипет і Персія ведуть постійні військові компанії за контроль над територіями. Гравець зможе вибрати сторону конфлікту і побувати в ролі одного з могутніх героїв.

Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-1 Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-2 Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-3 Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-4

Як і всі класичні стратегії, даний проект наповнений будівництвом, модернізацією та збором потужної армії. При належному розвитку, гравцеві доступні особливо сильні юніти – герої, якими можна управляти з видом від третьої особи. Таке нововведення, повністю змінює ігровий процес і дає можливість особисто впливати на результат будь-якого бою.

 

Titan Quest

Titan-Quest-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: RPG, «Рубі і ріж»

Рольова гра з виглядом зверху, дії якої відбуваються в фентезійному світі, наповненому міфологічними істотами, богами і монстрами. Сюжетна складова гри, тісно пов'язана з легендами Стародавнього Єгипту, Сходу та Греції. Гравця чекають захоплюючі пригоди в дивовижні міфічних світах.

Titan-Quest-1 Titan-Quest-2 Titan-Quest-3 Titan-Quest-4

В процесі проходження, геймер буде битися з ордами міфічних створінь, монстрами і навіть злими божествами. В цьому йому допоможе продумана система прокачування героя, а також великий арсенал зброї та обладунків.Бойова система класичної Diablo, пророблений світ і епічні баталії, припадуть до смаку всім любителям hack-n-slash RPG.

 

Loki: Heroes of Mythology

Loki-Heroes-of-Mythology-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: RPG, «Рубі і ріж»

Класична hack'n'slash RPG з видом зверху. Сюжет розповість про протистояння людей і розлюченого бога хаосу Сету, який планує знищити все живе. Ігровий світ розділений на чотири міфологічних складових – Скандинавію, Єгипет, Грецію і Цивілізацію Ацтеків. В залежності від обраного персонажа, гравець починає свій шлях в одному з світів.

Loki-Heroes-of-Mythology-1 Loki-Heroes-of-Mythology-2 Loki-Heroes-of-Mythology-3 Loki-Heroes-of-Mythology-4

В ігровому плані,проект найбільше нагадує легендарну Diablo 2. Герой подорожує по міфічним світам, битися з небезпечними супротивниками, прокачує різні навички і збирає цінні артефакти. Наприкінці кожного світу, проти гравця будуть виступати могутні божества, які встали на сторону головного антагоніста – Сету.

 

Єгипет. Таємниця п'яти богів

Египет.-Тайна-пяти-богов-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Симулятор, аркада, про бізнес

Барвиста стратегія в оригінальному графічному виконанні. Сюжет гри розповість про горе, яке сталося на землях Стародавнього Єгипту. Злий бог Сет, захопив владу і прирік всю цивілізацію в морок. Що б повернути колишню міць Єгипту, біля керма стає молода правителька. Вона повинна вигнати підле божество і привести народ до процвітання.

Египет.-Тайна-пяти-богов-1 Египет.-Тайна-пяти-богов-2 Египет.-Тайна-пяти-богов-3 Египет.-Тайна-пяти-богов-4

Ігровий процес, перенесе геймера в розорену Єгипетську цивілізацію, яку йому потрібно відбудувати заново. Сет і його військо, зруйнували всі дороги, мирні поселення і торгові шляхи, а божества відвернулися від усіх жителів. Геймплейна складова наповнена будівництвом, рішенням головоломок і виконанням квестів.

 

Hegemony Gold: Wars of Ancient Greece

Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: історична стратегія в реальному часі

Стратегічна гра про римські завойовницькі походи. Ігровий процес переносить гравця за часів правління великого полководця Юлія Цезаря. Під його керівництвом гравець повинен розбити всі ворожі племена з допомогою навчених легіонерів і злагоджених тактичних рішень.

Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-1 Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-2 Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-3 Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-4

Крім стандартної стратегічної складової, в якій потрібно будувати будівлі, покращувати технології і наймати армію, гравець зможе застосовувати тактичні хитрощі і військові хитрощі. Так ворожий табір можна захопити лобовою атакою, або ж оточити і відрізати від постачання, дочекавшись поки оборона здасться або загине від голоду. Можливість застосовувати такі тактики і відрізняє цей проект від своїх конкурентів.

 

Total War: Rome II

TotalWar-RomeII-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, глобальна стратегія, про Римську імперію

Стратегія в історичному сеттінгу. Дії гри відбуваються в часи Республіканського Риму, коли всі територіальні питання вирішувалися військовими походами. Гравець зможе відчути себе справжнім полководцем, взявши під контроль одну з численних армій.

TotalWar-RomeII-1 TotalWar-RomeII-2 TotalWar-RomeII-3 TotalWar-RomeII-4

Основна відмінність TotalWar: RomeII – величезний вибір фракцій, за які можна зіграти. Крім стандартних спартанців і римських легіонерів, в грі присутня ціла група європейських і східних племен, а також воїни Єгипту. Кожна армія, відрізняється унікальними бійцями, спорядженням, технікою і тактикою ведення війни. Гравець зможе взяти участь у масштабних битвах між представниками різних народів на всьому континенті.

 

Deadfall Adventures

DeadfallAdventures-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: шутер від першої особи, головоломки

Пригодницький шутер від першої особи, який відправить гравця в тривалу подорож по стародавніх храмів і містичним святилищам. Гравець виступає в ролі молодого шукача пригод і дорогоцінних скарбів. У своїх пошуках він натикається на могутній артефакт. Але про його існування знає не тільки герой.

DeadfallAdventures-1 DeadfallAdventures-2 DeadfallAdventures-3 DeadfallAdventures-4
Ігровий процес шутера, наповнений ураганними перестрілками, які чергуються складними головоломками. У пошуках артефакту, герой побуває в єгипетських пірамідах, фашистських катакомбах і секретних лабораторіях. Для досягнення своїх цілей, гравцеві доступний вражаючий арсенал зброї та особливі здібності.

 

Egyptian Senet

Egyptian-Senet-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: стратегія, симулятор, настільна

Гра є цифровою адаптацією однією з найдавніших Єгипетських настільних ігор в світі. Тут можна дізнатися про деякі задатки шашок або шахів, але насправді гра ближче до класичних нардам, так як кожен хід кидається аналог сучасних кісток.

Egyptian-Senet-1 Egyptian-Senet-2 Egyptian-Senet-3 Egyptian-Senet-4

Основне завдання в Egyptian Senet – вивести всі свої фігури, швидше, ніж це зробить супротивник. Процес гри, символізує проходження душі покійного, через потойбічний світ. Глибокий сакральний сенс, непогане графічне виконання і атмосферна музика, роблять цю гру, хорошою альтернативою сучасним настолкам.

 

Pre-Civilization Egypt

Pre-Civilization-Egypt-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: стратегія, симулятор

Покрокова історична стратегія в сеттінге Стародавнього Єгипту. Ігровий процес, пронесе гравця через всі епохи розвитку одного з найдавніших держав, починаючи з малого поселення на березі Нілу і закінчуючи сучасною цивілізацією з сильним військом і передовими технологіями.

Pre-Civilization-Egypt-1 Pre-Civilization-Egypt-2 Pre-Civilization-Egypt-3 Pre-Civilization-Egypt-4

Гравця чекає велике історичне подорож з безліччю завоевательских походів, розвитком економіки і вивченням нових наук. Все це приправлено міфологією і постійним божественним втручанням. Даний проект, зможе порадувати всіх любителів історичних стратегій, а також гравців, які цікавляться Давньоєгипетської цивілізацією.