Кращі ігри з створенням персонажа і редактором на ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри де можна створювати, редагувати і кастомизировать персонажа
Ігор із створенням свого власного героя предостатньо. Тут наданий список кращих ігор в яких є дуже хороший редактор персонажа. Якщо ж ви хочете ще більше ігор гдеможно створити свого героя або персонажа, то дивіться в бік рольових ігор або ж симуляторів життя.

 

Серія (The Elder Scrolls)

The-Elder-Scrolls-0

Дата виходу: 1994-2014 р.

Жанр: РПГ, відкритий світ

The Elder Scrolls – одна з найвідоміших і улюблених геймерам серій РПГ-ігор з повністю відкритим фантезийным світом. Кожна частина «Старовинних Сувоїв» — це дивовижне пригода, де головний герой не зв'язаний по руках і ногах основним сюжетом, а вільний самостійно вибирати, що робити і куди йти. Безліч різноманітних квестів, розгалужена прокачування персонажа і величезний ігровий світ без «швів» і подзагрузок – ось головні особливості серії.

The-Elder-Scrolls-1 The-Elder-Scrolls-2 The-Elder-Scrolls-3 The-Elder-Scrolls-4

У передостанній частині, що отримала назву Oblivion, в грі серйозно «підкручування» графіком і механіку, також додали докладний редактор персонажів дозволяє створювати не просто безликого і безіменного аватара, а буквально свою або, копію когось із знаменитостей. В останній частині серії — Skyrim всі вдалі геймплейні напрацювання одержали свій подальший розвиток, і сьогодні The Elder Scrolls Skyrim можна без докорів совісті назвати однією з кращих РПГ всіх часів і народів!

 

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Star-Wars-Jedi-Knight-Jedi-Academу-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: РПГ, шутер від першого і третього особи

Зоряні війни: Лицар джедай: Академія джедаїв гра в жанрі екшен від першої/третьої особи у всесвіті «Зоряних воєн». Крім ураганного геймплея з «фішками» начебто фехтування світловим мечем, акробатики і застосування сили, гра запам'ятовується дуже непоганим редактором персонажа, в якому присутня 5 унікальних рас (люди, родіанци, кел-дори, тив'леки і забраки) зі своїми настройками зовнішності. Тут навіть є можливість вибрати для себе світловий меч (наприклад, тип рукоятки або колір клинка).

Star-Wars-Jedi-Knight-Jedi-Academу-4 Star-Wars-Jedi-Knight-Jedi-Academу-3 Star-Wars-Jedi-Knight-Jedi-Academу-2 Star-Wars-Jedi-Knight-Jedi-Academу-1

У грі є безліч цікавих локацій, є можливість користуватися технікою, а використання тих чи інших можливостей Сили призведе до того, що на певному етапі гравцеві доведеться вибирати між її світлою і темною стороною (а це призведе до використання лише певної лінійки умінь і навичок). Є також невелика прокачування, що дозволяє покращувати уміння свого персонажа. Примітно що, незважаючи на свій солідний вік, Jedi Academy досі підтримується фанатським співтовариством.

 

Серія Saints Row

Серия-Saints-Row-0

Дата виходу: 2006-2015 р.

Жанри: відкритий світ, екшн

Saints Row – серія ігор, в якій гравцеві належить керувати ватажком банди «Святі», завойовувати місто і звільняти його не тільки від конкуруючих банд, але навіть від інопланетян. Незважаючи на те, що перша частина Saints Row створювалася з очевидною оглядкою на знамениту GTA, гра має свої унікальні особливості і фішки, які здобули їй любов і повагу геймерів усього світу (зокрема, деяка нереальність і навіть сюрреалістичність відбувається).

Серия-Saints-Row-1 Серия-Saints-Row-2 Серия-Saints-Row-3 Серия-Saints-Row-4

Так, зокрема, якщо в тій же GTA головний герой – це завжди конкретна людина, то в Saints Row наш протагоніст завжди вільно настроюється. При цьому змінювати зовнішність, статуру, расу і навіть підлогу можна не тільки перед початком гри, але і в процесі, відвідуючи спеціальні клініки пластичної хірургії. В іншому ж механіка Saints Raw нагадує GTA – в більшості місій потрібно вбивати, грабувати, наздоганяти і заробляти гроші. Однак починаючи з третьої частини гри, сюжет розвивається з неабиякою часткою фантастики.

 

Серія Mass Effect

Серия-Mass-Effect-0

Дата виходу: 2007-2012 р.

Жанри: шутер від третьої особи

Mass Effect — Фантастичний рольової бойовик в трьох частинах, що оповідає нам про протистояння капітана Шепарда і раси давніх розумних машин, Женців, які становлять загрозу не тільки для людей, але і для всієї галактики. Вся серія отримала безліч позитивних оцінок і по праву вважається однією з кращих у своєму жанрі (тим більше, що розробники не так часто балують гравців справжніми космооперами). Варто також відзначити, що головний герой серії – капітан Шепард був нагороджений журналом «Ігроманія» премією «Герой покоління»!

Серия-Mass-Effect-4 Серия-Mass-Effect-3 Серия-Mass-Effect-1 Серия-Mass-Effect--2

Перед початком гри є можливість кастомизировать свого персонажа, вибравши йому стать, зовнішність, а також один з шести ігрових класів (солдатів, інженер, адепт, розвідник, штурмовик, страж). Управління героєм відбувається в реальному часі, також є тактична пауза, що дозволяє змінити зброю або вказати компаньйонам, яку здібностей їм зараз використовувати. Сюжет і навколишній світ тут опрацьований до дрібниць, при цьому вибір, зроблений, наприклад, у першій частині, може вплинути на сюжет в наступних частинах.

 

Drakensang: The Dark Eye

drakensang-the-dark-eye-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанри: RPG

Drakensang: The Dark Eye – RPG-гра, створена на основі популярної німецької настільної гри Das Schwarze Auge. Занурення в фентезійний світ гравець починає з створення та налаштування свого персонажа. І тут є, де розвернутися! Крім вже типовою для жанру кастомізації зовнішності, в грі також є можливість вибрати собі расу (кожна зі своїми унікальними рисами) і клас (яких тут аж 20 штук!).

Drakensang-The-Dark-Eye-1 Drakensang-The-Dark-Eye-2 Drakensang-The-Dark-Eye-3 Drakensang-The-Dark-Eye-4

Чималу роль в The Dark Eye відіграє система підтримки, що дозволяє набирати собі в команду напарників. Ваші помічники не тільки будуть володіти своїми унікальними вміннями, але й детально прописаним характером, що проявляються в процесі гри. Бої зроблені в реальному часі, але є тут і тактична пауза, що дозволяє проводити певні маніпуляції зі своєю командою. Сюжет відмінний із цілою купою змов, таємниць і героїчних діянь, а світ опрацьований практично до дрібниць.

 

Spore

Spore-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанри: RPG, симулятор бога, симулятор життя

Spore – це унікальний у своєму роді симулятор еволюції, в якому гравець може розвивати істота (а потім вже цілу цивілізацію своїх істот, починаючи від простого одноклітинного створення і закінчуючи польотами в космос, дослідженням галактики і колонізацією інших планет. За час проходження Spore гравцеві доведеться пройти п'ять стадій розвитку, серед яких: клітина, істота, плем'я, цивілізація і космос. І якщо перша половина гри нагадує суміш таких жанрів, як аркада, екшн і РПГ з кастомізацією і розвитком одного персонажа, то починаючи зі стадії «Плем'я» кількість персонажів збільшується, і гра все більше схиляється в бік стратегії в реальному часі. На етапі еволюції можна повністю створити новий вигляд.

Spore-1 Spore-2 Spore-3 Spore-4

Взагалі в Spore практично весь геймплей і зав'язаний на розвитку своїх істот (а згодом будівель, технологій тощо). При цьому в залежності від свого стилю гри буде змінюватися і подальший розвиток істоти. Так, наприклад, на етапі «Клітка» можна закласти розвиток свого мікроорганізму на наступному етапі в хиже, травоїдна або всеїдна істота, що виллється в наявність відповідних ротів у редакторі (невідповідні роти будуть недоступні). На стратегічних етапах розвивати доводиться вже своє поселення, цитадель, будинки, технології та ін. Останній етап під назвою «Космос» — нескінченний і є своєрідним аналогом вільної гри.

 

Fallout 3 і 4

Fallout-3-и-4-0

Дата виходу: 2008 р. та 2015 р.

Жанри: RPG, пост-апокаліпсис, відкритий світ

Третю і четверту частину Fallout можна сміливо назвати переродженням знаменитої серії в новому сучасному форматі. Перенесення гри в повноцінне 3D дозволив розробникам реалізувати в ній безліч цікавих «фішок». Так, наприклад, з'явилася можливість глибокої налаштування зовнішності нашого головного героя (доопрацьований і покращений редактор персонажа «перекочував» у нові частини Fallout прямо з Oblivion – іншого проекту студії-розробника).

Fallout-3-и-4-1 Fallout-3-и-4-2 Fallout-3-и-4-3 Fallout-3-и-4-4

Примітно, що остання частина серії ще більше пішла у бік ігрового микроменеджмента. І тепер гравці можуть не тільки редагувати кастомизировать свого персонажа і його всілякої бронею та іншими обважуваннями, але також налаштувати зброю і навіть відбудовувати власне поселення, куди поступово сбредутся вижили зі всієї пустки. Цим цікаво займатися тоді, коли порядком втомлюєшся від битв і виконання квестів, і хочеться просто трохи відпочити.

 

The Sims 3 і 4

The-Sims-3-и-4-0

Дата виходу: 2009 р. і 2014 р.

Жанри: симулятор життя, симулятор бога

Гра The Sims – найпопулярніший на сьогоднішній день віртуальний симулятор життя, в якому гравець може створити собі одного або декількох персонажів – симов, після чого почати піклуватися про їх благополуччя, розвивати їхні навички, зміцнювати соціальні зв'язки, просувати по кар'єрних сходах і багато іншого! Не дивно, що в такій грі дуже тонкий редактор персонажів дозволяє створити практично точною копією реально існуючого людини (починаючи від зовнішності, комплекції, предметів гардеробу та ін., і закінчуючи певними рисами характеру).

The-Sims-3-и-4-1 The-Sims-3-и-4-2 The-Sims-3-и-4-3 The-Sims-3-и-4-4

Третя і четверта частина знаменитої серії (а особливо доповнення до них) значно розширюють і без того величезний арсенал всіляких налаштувань зовнішності, предметів гардероба або інтер'єру, а також додають в симулятор життя нові можливості. Так, наприклад, в одному з додатків до третім Сімам можна відправитися в майбутнє, в іншому ж – в грі з'являються вихованці або додаються пори року і т. д. При цьому, графічно Sims 4 мало чим відрізняється від Sims 3, тому варто пограти в обидві частини, не боячись застарілої графіки (тим більше, що доповнення з додатковим контентом для кожної з частин різні).

 

Dragon Age: Origins

Dragon-Age-Inquisition-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанри: RPG, відкритий світ

Чудова гра в жанрі РПГ, побудована за правилами найпопулярнішою в світі настільної рольової гри D&D. За сюжетом у вигаданому королівстві Ферелден стався катаклізм, в результаті якого в світ вторглися демони. Головний герой ордена Сірих Вартових повинен зібрати групу відважних воїнів, щоб не тільки зупинити вторгнення, але і запобігти громадянську війну. В Dragon Age: Origins гравцеві для дослідження доступний великий світ, наповнений безліччю різноманітних завдань. Запеклі сутички з ворогами і продумана система прокачування зробили гру іконою РПГ-жанру.

Dragon-Age-Origins-1 Dragon-Age-Origins-2 Dragon-Age-Origins-3 Dragon-Age-Origins-4

Як і в більшості «ролівок» тут починається все зі створення персонажа. При цьому гравець може вибрати не тільки стать і расу свого протагоніста, але і один з трьох класів, а згодом і спеціалізацію (яких тут цілих 14 штук!). На момент свого виходу Dragon Age: Origins була тепло сприйнята, як критиками, так і пересічними гравцями, а багато авторитетні ігрові видання давали їй максимальну або практично максимальну оцінку. Не дивно, що гра завоювала безліч престижних премій і нагород, в тому числі і як «Краща РПГ 2009 року».

 

Two Worlds II

Two-Worlds-II--0

Дата виходу: 2010 р.

Жанри: RPG, відкритий світ

Two Worlds II – досить цікава і самобутня гра в жанрі RPG, сюжет якої продовжує історію, розказану в першій частині. Головний герой разом зі своєю сестрою, в якій опинилася заточена сутність вогненного бога Азирааля, потрапляють у полон до чаклуна Гандохару, однак їм допомагають бігти дружні персонажі з раси орків. З цього і починається наша мандрівка у величезному фентезійному світі Two Worlds. І хоча сюжетна лінія тут де-факто єдина, тим не менш, гравцеві буде доступно безліч другорядних побічних завдань, які значно розширюють історію і дозволяють отримати всілякі потужні артефакти та ін.

Two-Worlds-II-4 Two-Worlds-II-3 Two-Worlds-II-2 Two-Worlds-II-1

Як і в більшості ігор подібного жанру, велику увагу тут приділено створенню та розвитку свого персонажа. Так, наш протагоніст володіє чотирма основними характеристиками, які в свою чергу, впливають на другорядні. Є безліч навичок, зокрема: магічні, бойові, стрілецькі, ремісничі, злочинні і загальні. Ряд навичок просто так не отримати – для їх відкриття необхідно прочитати відповідну книгу знань. Крім того, є тут і навички, які можна застосувати лише при наявності певного озброєння. Є тут і алхімія, що дозволяє створювати різноманітні зілля з тим чи іншим ефектом, але для крафта гравцеві доведеться пошукати необхідні інгредієнти.

 

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанри: RPG, відкритий світ

Королівствах Амалура: Розплата– однокористувальницька РПГ з великим фентезійного світу, що складається з 5 різних регіонів. Є глибока налаштування персонажа. Так, зокрема, гравець може вибрати одну з чотирьох рас, а прокачування йде по одному з трьох «гілок класів» з 22 здібностями в кожній. Вибір раси впливає не тільки на зовнішність, але і на початкові характеристики та навички персонажа. Крім того тут реалізована так звана система «Долі», за допомогою якої персонажу можуть бути доступні різні класові вміння.

Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-1 Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-2 Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-4 Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-3

Розвиток персонажа тут дуже гнучке. І незважаючи на те, що початкові характеристики та вміння визначені вибором раси, гравець починає свій шлях фактично з «чистого аркуша», повернувшись з того світу і прокинувшись в купі мертвих тел. Окремої згадки стоїть бойова система, заснована на швидкому натискання певних клавіш (подібне зустрічається в деяких Action/RPG). Незважаючи на деякі дрібні технічні, на момент свого виходу Kingdoms of Amalur: Reckoning завоювала позитивні оцінки, і навіть сьогодні вважається міцним проектом, з яким варто ознайомитись всім шанувальникам жанру.

 

Dragon's Dogma

Dragon’s-Dogma-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанри: RPG, відкритий світ

Ще одна РПГ-гра в нашому списку з величезним повністю відкритим світом фентезі, увібрала в себе деякі елементи таких жанрів, як survival horror та hack and slash. Сюжет тут оповідає про те, як дракон украв серце нашого головного героя, однак той не помер, і з часом усвідомив, що викрадача на нього свої плани. У грі гнучка система налаштування персонажа, кілька типів професій, є можливість вибрати стать і зовнішній вигляд нашого протагоніста, а система класів і професій корінним чином буде впливати на геймплей і доступні для використання тактики.

Dragon’s-Dogma-1 Dragon’s-Dogma-2 Dragon’s-Dogma-3 Dragon’s-Dogma-4

Головна «фішка» гри – система «пішаків». Її суть полягає в тому, що головний герой може набирати собі в загін помічників (до трьох персонажів), при цьому один помічник буде зі світу гравця, а два інших – з світу інших гравців, запозичені у них через інтернет. Членам загону можна віддавати накази, до того ж вони самі можуть просити у вас допомоги або надавати інформацію про супротивників. Краще прислухатися до порад, оскільки іноді вони життєво необхідні для проходження підземель або виживання в пастках. Світ dragon's Dogma має значні розміри (в самих містах не менше 200 NPC, з якими можна взаємодіяти). Також тут реалізована зміна дня і ночі, причому час доби буде впливати на ігровий процес (вночі гра перетворюється в справжній survival horror).

 

Guild Wars 2

Guild-Wars-2-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанри: ММОРПГ

Guild Wars 2 — Потрапила в наш список і мережева «ролевка», дія якої розгортається у вигаданому світі Тирия. світ у грі змінюється під впливом гравців. Крім того Guild Wars 2 вирішила відійти від традиційного поділу на класи, використання магії і застосування більшість здібностей. Кожен персонаж може розвиватися так, як йому зручно, взявши, наприклад, собі атакуючу здатність, а їй підтримку – один із різних лікуючих навичок. Взагалі, кожна з професій здатна виконувати кілька ролей, головне правильно вибрати екіпіровку, навички і таланти.

Guild-Wars-2 Guild-Wars-2-1 Guild-Wars-2-4 Guild-Wars-3

До плюсів гри також варто віднести активну бойову систему, коли снаряди летять туди, куди і були запущені і від них (як і від ударів) можна ухилитися. Немає тут і параметрів промаху чи блоку – все залежить від скілів і вміння самого гравця. Реалізована система підводного бою. Крім стандартного PvP є також битви між серверами і ще безліч різних видів боїв. Окремо варто відзначити наявність двох сюжетних ліній – власна історія гравця і загальна історія світу, які розрізняються між собою, але мають взаємозв'язок. Так, наприклад, рішення, прийняте в процесі проходження власної сюжетної лінії може вплинути на розвиток глобального сюжету.

 

Grand Theft Auto V

Grand-Theft-Auto-V-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанри: shooter, відкритий світ

GTA V — Чудова, грандіозна, приємна у всіх відносинах відеогра, яку можна описувати мало не нескінченно. Напевно якщо ви не грали в одну гру серії, то, як мінімум, чув про неї масу позитивних відгуків. П'ята частина увібрала в себе все краще, що вже було реалізовано до неї, розширивши і примноживши і без того величезний світ ДТА. Тепер перед гравцем на вибір цілих три персонажі з власною історією та унікальними навичками, між якими можна перемикатися в процесі проходження. При цьому, незважаючи на те, що герої у нас – це конкретні особистості, можливості налаштування зовнішнього вигляду практично безмежні.

Grand-Theft-Auto-V-1 Grand-Theft-Auto-V-2 Grand-Theft-Auto-V-3 Grand-Theft-Auto-V-4

Сюжет цікавий і дуже об'ємний. Одних тільки основних місій тут 62 штуки! Додайте сюди ще й побічні квести, а також можливість відійти від їх виконання і займатися, чим завгодно (наприклад, брати участь в гонках, грати в гольф, займатися скайдайвінгом тощо), та отримайте справді монументальний гру. Набридло грати одному? Створіть свого унікального персонажа в режимі online і влаштуйте тотальний безлад у Лос-Сантосі – грабуйте банки, воюйте з іншими гравцями, придбайте собі шикарні автомобілі, нерухомість та ін.

 

Dragon Age: Inquisition

Dragon-Age-Inquisition-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанри: RPG

Dragon Age: Inquisition – продовження серії РПГ ігор, в якій гравцеві доведеться відродити інквізицію і викорінити зло в світі Тедаса. Вас чекають війни, інтриги, політичні чвари, а також навалу демонів, ринули немов з разверзшихся небес. Дослідіть великий і деталізований світ і зупиніть нову загрозу, заручившись підтримкою старих і нових друзів.

Dragon-Age-Inquisition-1 Dragon-Age-Inquisition-2 Dragon-Age-Inquisition-3 Dragon-Age-Inquisition-4

Створення персонажа в грі приділено не меншу увагу, ніж в минулій частині. Так, наприклад, крім вибору раси зі своєю передісторією і класу свого героя, гравець може налаштувати йому стать, зовнішність, ім'я, голос і навіть сексуальну орієнтацію! Спочатку класу всього три (воїн, розбійник і маг) з чотирма гілками унікальних здібностей, однак в процесі проходження буде відкрита окрема гілка умінь інквізитора, а також дев'ять спеціалізацій (з яких можна вибрати тільки одну). Як і в попередніх частинах серії, величезний наголос робиться на сюжет і взаємодія гравця, як з NPC, так і з однопартійцями. Локації стали більше, до того ж у них додані інтерактивні об'єкти.

 

XCOM 2

XCOM-2-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанри: покрокова стратегія

XCOM 2 – покрокова гра з RPG-елементами дія якої відбувається через двадцять років після подій першої частини. Прибульці перемогли і колонізували нашу планету. Люди живуть переважно у великих мегаполісах, де за ними ведеться тотальний контроль. І, незважаючи на повну утопію (відсутність злочинності і хвороб) стає, очевидно, що людям уготована якась малоприємна роль. З цієї причини в одній з віддалених областей відроджується організація XCOM, оплотом якої стає мобільна база «Месник», створена на основі корабля прибульців. Цей корабель і отримує під свій контроль гравець, завдання якого тепер найняти загін солдатів, вирішити проблему видобутку ресурсів і розібратися з іноземними загарбниками.

XCOM-2-1 XCOM-2-2 XCOM-2-3 XCOM-2-4

Як і раніше, наші найманці повністю настроюються, до того ж кожен з них володіє власним деревом розвитку. Крім іншого розвитку вимагає і база, для якої доведеться добувати інопланетні артефакти. Одна з особливостей гри – генеруються рівні, роблять кожне нове проходження унікальним. Гравців чекає цікавий тактичний геймплей з безліччю унікальних ворогів (серед яких варто відзначити гадюк і гібридів інопланетян з людьми).