Цікаві ігри для дівчат на ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри для дівчат
Я рішуче вітаю, Вас пані! Я підібрав кращі ігри для дівчат для ПК, різних жанрів і напрямів. У підбірці є ігри для тих хто старше 18 років. Є просто милі ігри і атмосферні гри, де ми граємо як за хлопця, так і за дівчину. Також є симулятори побачень. Ігри зав'язані на стосунки тощо.

 

Серія The Sims

sims-1

Дата виходу: 2000-2014 р.

Жанр: симулятор життя, симулятор бога

Перша гра в жанрі симулятора життя. У цьому проекті, геймер повинен керувати сімамі – віртуальними людьми, які ходять на роботу, шукають нові знайомства і ведуть цілком звичайну людську життя, протягом якої вони повинен знайти своє призначення. Приємною особливістю є і те, що можна створювати своїх унікальних героїв, так як гра має широкий редактор, особливо в останній частині The Sims 4. Гра на нашому сайті входить в список ігор зі створенням і кастомізацією персонажів.

sims-3 sims-4 sims-2 sims-5

Ігровий процес побудований на задоволення всіх бажань підконтрольного персонажа. Тобто гравець шукає роботу своєму героєві, знайомить його з іншими сімамі, розважає і облаштовує житло бере участь у взаєминах і так далі. Все це, дозволяє гравцеві побувати в ролі бога, який керує долями людей.

 

Дилогія Singles

singles-1

Дата виходу: перша 2004 р. друга 2005 р.

Жанр: симулятор романтичних відносин, симулятор життя

Серія ігор про симуляцію романтичних відносин. Історія розповість про окремих молодих людей, які зможуть утворити справжні пари. Кожен герой буде володіти своїми інтересами і захопленнями, що зробить процес створення любовних відносин не таким вже простим.

singles-5 singles-4 singles-3 singles-2

У геймплейном плані, простежується великий вплив серії Sims, але з великим ухилом саме в побудову відносин між героями. Персонажі будуть постійно взаємодіяти, сваритися чи миритися, любити і ненавидіти, так що гравцеві доведеться дуже постаратися, щоб створити між ними міцні відносини. Гра для осіб, старше 18 років, так як присутні любовні сцени.

 

Second Life

SecondLife-1

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: ММО, Симулятор життя, Соціальна мережа

Мультиплеєрний симулятор віртуального життя. Унікальний проект, світ якого будуватися силами самих геймерів. Ігровий процес наповнений різними міні-іграми і тематичними подіями. SecondLife – незвичайна гра, що об'єднала в собі цілу соціальну мережу, безліч світів і багато іншого. В цілому гравці будують будинки, змінюють зовнішність свого героя, об'єднуються в гуртки за інтересами. Також в грі можна слухати музику, радіо, дивитися телепередачі.

SecondLife-2 SecondLife-3 SecondLife-4 SecondLife-5

У грі немає конкретних завдань або квестів, гравець може робити все, що забажає. Для цього існують окремі файли тематичні світи. Так наприклад, можна відправитися в світ вампірів і перевертнів, або в світ раннього середньовіччя. Окрема увага приділяється зовнішньому вигляду персонажів і високої соціальної складової проекту. Гра безкоштовна, але є своя валюта в грі, якщо Ви хочете розширити свої можливості.

 

Singles. Flirt Up Your Life

Singles-flirt-1

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Симулятор життя, симулятор відносин

Симулятор життя закоханої пари. Гравець бере під контроль двох молодих людей, які живуть разом під одним дахом. Їх відносини ще дуже крихкі і тому потрібно бути дуже обережним у виборі кожного наступного дії. На вибір є 12 героїв різних статей за яких можна грати. Можна почувтсвовать себе, як в ролі дівчини або приміряти роль хлопця який спокушає дівчат.

Singles-flirt-5 Singles-flirt-4 Singles-flirt-3 Singles flirt 2

Гра виконана в класичній стилістиці Sims, але з більш глибокою обробкою соціальної складової. Існує безліч варіантів розвитку подій між парою. Гравець повинен докласти максимум зусиль, щоб створити по-справжньому міцні відносини, стежачи за такими параметрами як романтика, любов, затишок і т. д.

 

Desperate Housewives: The Game

desperate-11

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Симулятор життя

Квестова гра, створена за мотивами популярного серіалу «Відчайдушні Домогосподарки». Сюжет, дозволяє з боку подивитися на знайомих героїв і повністю перейнятися життям маленького містечка і його жителів. В ігровому світі, можна ближче дізнатися про головних персонажів серіалу і вплинути на розвиток всієї історії. У грі ми взаємодіємо з іншими персонажами, налагоджуємо стосунки. У грі є можливість облаштовувати свій будинок, здійснювати покупки, кастомизировать свого героя.

Desperate-2 Desperate--3 Desperate-4 Desperate-5

Ігрова складова, найбільше нагадує проект Sims, але крім безцільної симуляції життя, гравець повинен розібратися в таємницях жителів і розкрити кілька злочинів. Даний проект зібрав все найкраще від класичного симулятора, квесту і детективної повісті. В залежності від ваших дій, гра має кілька фіналів, де героїня може померти або ж навпаки вийти заміж і щасливо зажити.

 

Перша любов

первая-любовь--1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Симулятор побачень

Симулятор побачень і відносин з елементами квесту. В даному проекті, гравець відчує себе в ролі молодої самотньої дівчини, яка приїхала на літній курорт разом зі своєю подругою. Їх оточує лазурний пляж, високі пальми і красиві засмаглі чоловіки.

Первая-любовь-2 Первая-любовь-3 первая-любовь-4 первая-любовь--5

У процесі гри потрібно допомогти дівчині знайти свою першу курортну любов. Для нових знайомств, можна ходити на вечірки, басейни та інші заклади. Кожен чоловічий персонаж поводиться по-різному і захоплюється різними речами, тому доведеться неабияк постаратися щоб завоювати його серце.

 

Machinarium

Machinarium-1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: квест, ігри про роботів

Одна з найпопулярніших Point&Click головоломок. Історія гри переносить у вигаданий світ роботів – Машінаріум. Гравець побуває в ролі маленького іржавого робота, у якого забрали дівчину, потім побили і викинули на смітник. Малюк вирішив помститися своїм кривдникам і врятувати свою кохану. Гра має дуже красиву детальну графіком. Атмосфера гри дозволяє переживати емоції роботів і занурюватися в їх світ.

Machinarium-2 Machinarium-3 Machinarium-4 Machinarium-5

Проект володіє неймовірною атмосферою, яка створюється з допомогою намальованих вручну пейзажів і особливого музичного супроводу. Під час проходження гравець буде зустрічати безліч складних головоломок та інших загадок. Машінаріум стала Кращою інді-грою 2009 р за версією багатьох ігрових журналів. Цей проект можна порекомендувати абсолютно всім, незалежно від статі і віку.

 

To the Moon

TotheMoon-1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: пригоди, інді

Незвичайний проект з глибокої сюжетної складової у пригодницькому жанрі. Історія гри розповість про двох вчених, які дають людям другий шанс. З допомогою особливої технології, вони можуть дарувати вмираючим альтернативні спогади, але все змінюється, коли пристрій застосовується на черговому клієнтові. «На місяць» штучний проект який роблять з душею, а не заради комерції. Рекомендується всім, кому не чужі красиві і складні людські історії, що відбуваються на межі драми і комедії.

TotheMoon-2 TotheMoon-3 TotheMoon-4 TotheMoon-5

Ігровий процес відправляє в дивовижний світ людських спогадів. Якісне опрацювання персонажів і нестандартна подача сюжету, дозволяють повністю зануритися в світ гри і по-справжньому співпереживати героям. За двовимірною графікою ховається грандіозна історія, яка зможе розтопити навіть найхолодніше серце.

 

Deponia

Deponia-1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: пригоди, квест

Пригодницький квест з чудовою мультяшною графікою і веселим сюжетом. Світ гри, розділений на дві частини: Елізіум – суспільство багатіїв і Депония – країна звалища відходів. Молодий хлопець з Депонии, намагається будь-яким чином вибратися у вищий світ, але його спроби закінчуються постійним провалом. Класичний геймплей, для графічного квесту. Клікаємо мишкою по об'єктах і вирішуємо головоломки.

Deponia-2 Deponia-3 Deponia-4 Deponia5

Гра чіпляє цікавими загадками і високим рівнем опрацювання всіх персонажів. Також варто відзначити чудову графіку і добрий гумор. В процесі проходження, герой постійно відпускає уїдливі жарти і по-різному реагує на події, що періодично мимоволі змушує посміхатися. Приємна графіка і хороша атмосфера гри сподобається будь-якій дівчині.

 

Journey

Journey-1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Пригоди

«Подорож» — пригодницька гра з особливою системою взаємодії гравців. Історія Journey, розповість про подорожі безіменного героя до одній далекій вершині. На його шляху будуть зустрічатися численні головоломки і загадки, а також сторонні гравці (якщо режим онлайн), які особливим способом будуть впливати на сюжет.

Journey-2 Journey-3 Journey-4 Journey-5

Ігровий процес наповнений цікавими завданнями, але основною особливістю гри, стане зустріч з іншими гравцями. Вони можуть повести себе непередбачено в тій чи іншій ситуації, допомагаючи або навпаки заважаючи. При цьому в грі не передбачено ніякого спілкування з іншими людьми. Їх нік можна буде зустріти лише в кінцевих титрах. Гра отримала великий комерційний успіх.

 

Нескінченне літо

Бесконечное-лето1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Візуальний роман, аніме

Нескінченне літо Незвичайна візуальна новела від російських розробників з цікавим сюжетом і безліччю шляхів розвитку. Головний діючий персонаж (Семен) — самотній хлопець, який захоплений інтернетом і анонімними имиджбордами. Містичним чином, він потрапляє в радянський піонертабір, де зустрічає безліч інших персонажів. Варто відзначити, що всі персонажі в грі мають російські імена. В офіційних версіях були вирізані сцени, любовного характеру, але їх можна повернути, якщо поставити потрібні патчі.

Бесконечное-лето-2 Бесконечное-лето-3 Бесконечное-лето-4 Бесконечное-лето-5

Ігровий процес найбільше походить на читання книги з барвистими картинками, тому розвиток сюжету, тут стоїть на першому місці. Типовий для візуальних новел геймплей: гравець в основному зайнятий прочитанням тексту поверх статичних картинок, час від часу направляючи сюжет в потрібне русло — однієї з 13 можливих кінцівок. Також в грі є декілька варіантів розвитку подій. Вони залежать від обраних дій самого гравця. Приємна картинка, відмінний саудтреки і, звичайно ж, сюжет і ще раз сюжет...

 

Among the Sleep

AmongtheSleep1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Хоррор

Незвичайний хоррор з видом від першої особи. Сюжет гри, пронесе геймера через таємничий світ дитячих страхів. Головний герой – маленька дівчинка, яка прокидається серед ночі і починає шукати свою зниклу матір. Під час пошуку, за нею полюють вигадані монстри ніби відьми і болотного чудовиська.

amongthesleep-2 Among-the-Sleep-3 Among-the-Sleep-4 Among-the-Sleep-5

Гравець зможе відчути себе в ролі дворічної дитини, зі своїм баченням світу, страхами та переживаннями. Моторошної атмосфери в грі, додають темні приміщення і напружений музичний супровід, а єдиним другом, стане говорить іграшковий ведмедик Тедді.

 

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition

ori-1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: платформер

Орі і сліпий ліс — Фентезійний 2D платформер з великою кількістю головоломок. Сюжет гри переносить геймера в дивовижний світ, в якому б'ється добро і зло. Гравець починає свій шлях через спритне створення Орі, супроводжуване духом Сейном. Разом вони повинні пройти довгий шлях, щоб зупинити насувається небезпека. На нашому сайті входить в топ красивих ігор на ПК.

ori-2 ori-3 ori-4 ori-5

Гра може похвалитися дуже зворушливою історією, красиво намальованим світом і захоплюючим ігровим процесом. Істота Орі, спритно дереться по стінках, перестрибує небезпеки і вирішує складні загадки. Йому допомагає дух Сейн, який може атакувати супротивників. В цілому, проект доведеться по смаку любителям швидких платформерів і казкових світів.

 

Undertale

undertale-1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: RPG, головоломка

Цікавий інді проект з глибоким сюжетом і сильної опрацюванням персонажів. Історія гри розповість про маленьку дитину, яка опинилася в світі монстрів. Його основним завданням стане повернення додому, але цей шлях виявиться не таким легким, як може здатися.

undertale-2 undertale-3 undertale-4 undertale-5

Гра порадує своєю атмосфері і захоплюючим ігровим процесом. Кожен герой володіє своєю історією і особливим ставленням до головного героя. Гравець буде постійно знаходиться перед вибором, і в залежності від цього, буде змінюватися весь світ гри. Відмінний сюжет, класно прописані персонажі і місцями унікальний підхід — розкриття характерів ворогів через бій. Секрети, різні кінцівки, відмінний гумор, ламповость, драмма, крипота...дуже різнопланове і серйозний твір, явно краща інді гра останніх років.

 

Life is strange

life-is-strange-1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Інтерактивне кіно

«Життя дивна штука» — проект який є повноцінним інтерактивним серіалом, сюжет якого розповідає про молоду дівчину, що повертається в свій ліцей після довгої відсутності. З часом вона виявляє у себе містичні здібності, і реальний світ, перестає їй здаватися незмінним.

life-is-strange-2 life-is-strange-3 life-is-strange-4 life-is-strange-5

Гра володіє сильним сюжетом і глибокою обробкою всіх діючих персонажів, а атмосфера невідомості і містики, не дозволить занудьгувати в процесі гри. У доповненні до цього гравця постійно змушують зробити вибір, який може повністю вплинути на розвиток історії. Ця гра добре підійде всім любителям містичних детективів.

 

Montaro

montaro-1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Казуальна гра забіг

Весела аркадна «вбивалки» часу в барвистому графічному виконанні. Головний герой гри – милий пес з популярного інтернет мема Doge. Його основне завдання – бігати по місту, перестрибувати небезпеки, збирати монетки і... колекціонувати жіночі трусики.

Montaro-2 Montaro-3 Montaro-4 Montaro-5

Гра може похвалитися легким управлінням, цікавими рівнями і розслаблюючим геймплеєм. Також пухнастого улюбленця можна одягати в різні костюми, що робить ігровий процес ще більш милим. Любителям справжнього челенджа, сподобаються складні досягнення, які можна виконувати під час проходження.

 

Super Star

12

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Графічна новела, для дорослих

Графічна новела з елементами еротики і квесту. Гравець виступає в ролі продюсера молодої зірки, якій потрібно допомогти домогтися успіху в сфері шоу-бізнесу. Сюжет наповнений різними поворотами і декількома варіантами розвитку подій, залежних від зробленого вибору.

super-star-2 super-star-3 super-star-4 super-star-5

Крім покупки одягу та вибору способу своєї підопічної, гравець стане повноцінним менеджером висхідної зірки і навіть почне відчувати до неї справжні почуття. Потрібно докласти багато зусиль, щоб розпланувати графік вечірок, зустрічей, показів і багато чого іншого, адже на розкрутку зірки, відводиться не так багато часу. Можливо гра більше підійде більше для хлопців ніж дівчат, але я все ж ризикнув її додати.

 

Negligee

Negligee-1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Графічна новела, для дорослих, аніме

Графічна новела з елементами квесту і еро. Історія гри розповість про самотнього менеджера магазину спідньої білизни. Герой намагається підібрати собі гідних співробітників, але в той же час шукає чоловіка для створення відносин. Сюжет буде розвиватися плавно залежно від зроблених виборів.

negligee-2 Negligee-3 Negligee-4 Negligee-5

Гра наповнена якісно промальованими відвертими слайдами, прекрасним музичним супроводом і неабияким сюжетом. Присутній кілька любовних ліній, які можна розвивати в процесі проходження. Даний проект порадує всіх любителів еротичного аніме з якісною малюванням.

 

Питання? Які ігри, як ви думаєте ще підійдуть і сподобаються дівчатам?