Список ігор про магів і магію для PC (ПК) - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Список ігор про магів і магію
Серія Heroes of Might and Magic

heroes1

Дата виходу: 1995-2015 р.

Жанр: покрокова стратегія, RPG

Серія популярних РПГ ігор в сетінгу фентезі. Дії гри переносить гравця в різні вигадані всесвіти, наповнені війнами, незвичайними істотами, магічними расами і т. д. Гравець бере на себе роль героя, який подорожує по глобальній карті і виконує різноманітні завдання. 5 частина героїв робилася росіянами і на нашому сайті входить в добірку ігор від російських розробників.

heroes-2 heroes-3 heroes-4 heroes-5

Кожна гра серії Heroes of Might and Magic, що являє собою відкритий фентезійний світ, по якому переміщається гравець. Під час бою гравець веде покроковий тактичної бій з опонентом. Бій відбувається на розміченому поле, а кожен юніт володіє власними характеристиками і магічними заклинаннями.

 

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: RPG від третьої особи, ігри з створенням персонажа

Королівствах Амалура: Розплата — рольова гра з оригінальну всесвіту. Нестандартна система прокачування персонажа, в якій класи замінені «долею». Тобто, в залежності від розподілу балів у стандартні гілки «сила, спритність, магія» ми отримуємо шанс вибрати ту чи іншу долю. У грі є безліч зброї, броні і аксесуарів різного ступеня корисності, від звичайного до легендарного. Є крафт зброї. У нас є шанс прокачати ковальство, ювелірна або ж алхімію.

Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-1 Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-2 Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-3 Reckoning

У грі присутній стандартний набір фентезійних рас — люди, ельфи, гноми. У грі представлені 5 різних регіонів, 4 іграбельні раси і 3 «дерева класів» з 22 здібностями на кожне. Кожна локація тут — сама по собі: зі своїми населеними пунктами, ключовими персонажами, підземеллями і завданнями.

 

Magicka 1 і 2

Magicka-0

Дата виходу: Перша 2011 р. Друга 2015 р.

Жанр: Екшн, пригоди

Magicka — є грою в жанрі пригоди з ізометричної 3D-стереоскопічною графікою. У грі четверо магів з духовного ордена борються проти злого чарівника Гримнира і його створінь. Світ гри заснований на скандинавській міфології. Гравець бере на себе роль чарівника, який хоче зупинити злого чаклуна, який бажає перетворити світ у царство хаосу. Ігрова кампанія складається з 12 рівнів. Включаючи гру з більш одного персонажа. Гра також розрахована на кооперативне проходження. Гра входить в список фентезі ігор на ПК.

Magicka-1 Magicka-2 Magicka-3 Magicka

Гра містить 8 різних елементів, до п'яти з яких можна використовувати одночасно майже в будь-яких комбінаціях: Вода, Холод, Блискавка, Земля, Вогонь, Щит, Смерть і Життя. Система складання заклинань дозволяє кожному гравцеві підібрати щось своє для будь-якої ситуації, крім того, у кожного заклинання є 4 варіанти використання — на площі навколо мага, направлено у бік курсору миші «на себе» або на свою зброю. За рівнями кампанії розкидані сувої, відкривають нові комбінації, звані магиками, елементи яких підсвічуються в меню вибору заклинання.

 

Fable 1 і 2

Fable-4

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Симулятор життя, RPG, стімпанк

Особливістю Fable є персоналізація головного героя — практично все, що він робить, впливає на нього певною мірою. Наприклад, обжерливість призводить до ожиріння. Від ушкоджень у бою з'являються шрами. Надмірне пияцтво призводить до морської хвороби і нудоти. Метод битви впливає на навички героя. Воїн, який використовує важку зброю, нарощує м'язи і статура, стрілець стає худим і високим, у мага світяться долоні і можуть проявитися блакитні візерунки. Герой може взаємодіяти з об'єктами та іншими персонажами. У битві він може використовувати зброю ближнього і далекого бою, магічні заклинання. Також ця рольова гра підійде для слабких комп'ютерів.

Fable-1 Fable-2 Fable-3 fable

Дії героя приносять йому окуляри за погані та добрі вчинки. Вбивство монстрів або порятунок селян додасть очок в хорошу сторону. Вчинення злочинів, вбивство невинних жертв, розлучення з дружиною або насильство над дитиною додадуть вам очок зла. Це впливає не тільки на взаємодію з іншими персонажами, але і на зовнішній вигляд героя. У героя з високим показником очок у бік добра поступово з'являється німб над головою, навколо нього літають метелики і волосся світлішають. У злого героя виростають роги, від ніг виходить червоний дим, навколо кружляють мухи, світяться червоні очі, також зсувається лінія волосся.

 

Hellgate: London

Hellgate-London-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: RPG від першої особи

Hellgate: London— постапокаліптична комп'ютерна рольова гра, що поєднує в собі екшен. Дії гри розгортаються в 2038 році в постапокалиптичном Лондоні. Після відкриття порталу орди демонів хлинули в місто і захопили владу на поверхні землі. Вижили ховалися в підземеллях, створили спеціальні бази в тунелях міської підземки і ведуть боротьбу з прибічниками пекла, уничтожившими місто. Вам належить грати за одного з таких захисників землі — мага однієї з трьох фракцій, активно чинять опір полчищам темряви.

Hellgate-London-1 Hellgate-London-2 Hellgate-London-3 Hellgate-London

Всього в грі представлено декілька класів персонажів, розділених на три фракції. Класи, що відносяться до однієї фракції, використовують однакові зброю і броню, а також мають близько 20% однакових навичок .Тамплієри — воїни Ордена Бога, намагаються у що б то не стало зберегти залишки людства і дати відсіч рветься в наш світ Темряві. Каббалісти, вивчаючи древні магічні знання, зуміли звернути силу демонів проти них самих. Використовуючи спеціальні фокусують рукавички і закликаючи елементалів, вони б'ються з породженнями Пекла.

 

The Elder Scrolls V: Skyrim

The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-0

Дата виходу: 2011

Жанр: RPG, відкритий світ, про драконів

The Elder Scrolls V: Skyrim — рольова гра з відкритим світом подібно попереднім іграм серії, гра надає гравцю можливість вільно подорожувати по великому ігровому світу, досліджуючи його і самостійно знаходячи нові місця і завдання. Дія відбувається у вигаданій провінції Скайрим на материку Тамріель, через двісті років після подій попередньої гри серії, Основна сюжетна лінія гри пов'язана з появою могутнього дракона Алдуина; на головного героя — Драконорожденного, як він потім дізнається — покладено завдання зупинити повернення драконів і перемогти Алдуина.

The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-1 The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-2 The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-3 Skyrim

Рівень персонажа підвищується по мірі поліпшення навичок, за певну кількість таких поліпшень персонаж отримує один рівень. У грі присутні таланти — особливі здібності, пов'язані з певними навичками гравця. Інтерфейс виникає на екрані тільки тоді, коли здоров'я, запас сил, або магія гравця знаходяться нижче максимуму, встановленого рівнем. Різні типи магії мають різні якості — заклинання холоду уповільнює і при цьому виснажує запас сил, у той час як заклинання вогню завдає тривалий шкоди на всьому протязі горіння, і навіть може запалити навколишні об'єкти, а заклинання електрики спалює ворожу ману (магію). Заклинання можна вимовляти відразу з двох рук,Поєднання заклинань теж можливо, наприклад, вогонь і блискавка.

 

Trine 2

Trine-2-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: платформер

Trine 2 — платформер, в якому гравець, керуючи трьома персонажами. В однокористувальницькому режимі гравець управляє тільки одним персонажем, але в будь-який момент може перейти на кожного з решти двох. Зоя вміє зачепляться за дерев'яні поверхні гаком і в якості зброї використовує лук і стріли; лицар Понтій має в своєму розпорядженні щит, меч і молот і з цієї причини ефективний у битвах; чарівник Амадей з допомогою магії вміє створювати скриньки і дошки, а також піднімати в повітря деякі предмети, що допомагає для вирішення певних головоломок.

Trine-1 Trine-2-2 Trine-2-3 Trine-2

У кожного персонажа є свій показник здоров'я, і якщо герой загине, то гравець не зможе скористатися ним до найближчої контрольної точки. Якщо загинуть усі персонажі, то гра почнеться з найближчої контрольної точки. На всіх рівнях розкидані магічні флакони. Зібравши 50 таких флаконів, гравець отримує окуляри таланту, які розподіляються на вивчення персонажами різних і унікальних умінь.

 

Risen 3: Titan Lords

Risen-3-Titan-Lords-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: RPG, ігри про піратів

Головний герой «Risen 3: Titan Lords»— син пірата, спочатку гри він, разом зі своєю сестрою Петті, відправляється на Крабовий Острів у пошуках храму з скарбами, в храмі його душу поглинає могутній повелитель тіней, а його тіло гине на руках Петті. Через 3 тижні після поховання, головного героя повертає до життя шаман-вуду Бонс. Тепер його мета — повернути собі втрачену душу, для цього доведеться заручитися підтримкою однієї з фракцій у грі, знову зібрати команду, обзавестися кораблем і попутно врятувати світ.

Risen-3-Titan-Lords-1 Risen-3-Titan-Lords-2 Risen-3-Titan-Lords-3 Risen-3

У грі присутні три види магії: магія кристалів, магія рун і магія вуду. Навчитися того чи іншого типу магії можна після вступу в певну фракцію. Магія кристалів має найбагатший набір атакуючої магії, в той час як у магії рун переважають заклинання підтримки персонажа. Магія вуду в основному спеціалізована на прокльонах і ослаблення противника. У кожного типу магії є як мінімум одне заклинання ближнього бою, телекінез і заклинання для зцілення персонажа.

 

Divinity: Original Sin

Divinity-Original-Sin-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: RPG, покрокова стратегія

У Divinity: Original Sin Гравець управляє двома персонажами, створеними на початку гри. Гравець може самостійно вибрати навички, характеристики, риси, зовнішність і підлогу обох персонажів. Битви відбуваються в покроковому режимі, заснованому на класичних механіків: окулярах дії, флангові атаки, удари в спину, вільних атаках і бонуси взаємодії персонажів, ігровий світ практично повністю інтерактивний. Майже будь-який предмет може бути узятий і перенесений, предмети можна комбінувати один з одним, отримуючи нові. На нашому сайті гра входить в топ кращих стратегій і список фентезі стратегій.

Divinity-Original-Sin-1 Divinity-Original-Sin-2 Divinity-Original-Sin-3 Divinity

Наприклад, можна застосувати ніж до мітлі, отримавши в результаті спис. Переміщення предметів може дати відчутну перевагу в битві завдяки можливості забарикадувати прохід противнику Обидва ігрових персонажа є членами ордена «Мисливців за Джерелом» , що займається викоріненням небезпечної форми магії під назвою «Джерело» та її адептів, «Хранителів Джерела». В однокористувальницькому режимі гравець керує обома Мисливцями, в мультіплеере ж гравцям дістається по одному з них.

 

Dragon Age: Inquisition

Dragon-Age--Inquisition-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: RPG з відкритим світом

У третій частині Dragon Age-Гравцям належить узяти на себе роль глави Інквізиції — нещодавно відродилася організації, метою якої поставлено викорінити зло в землях Тедаса. До початку гри накопичується безліч подій, що потребують розслідування Інквізицією. Війна, інтриги, політичні чвари позбавили раніше впливові групи Тедаса можливості діяти з колишньою ефективністю. Це серйозна проблема, враховуючи відкриті небеса і демонів, які хлинули звідти. Гра входить в топ кращих РПГ ігор.

Dragon-Age--Inquisition-1 Dragon-Age--Inquisition-2 Dragon-Age--Inquisition-3 Dragon-Age-Inquisition

Гравці повинні будуть відповісти на цю нову загрозу, а також досліджувати величезний світ, зустрічатися зі старими і новими персонажами і збирати сили для зростаючої Інквізиції.Під час створення персонажа гравцеві буде запропоновано на вибір три класи: воїн, розбійник, маг. Геймплей за кожен з класів сильно відрізняється, оскільки вони володіють своїми унікальними наборами здібностей і можуть використовувати тільки певну зброю . Після певних сюжетних подій гравець зможе розвинути одну з трьох спеціалізацій.

 

Neverwinter Nights

Neverwinter-Nights-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: RPG, фентезі

«Ночі Невервинтера» — фентезі игражанре RPG. У гру включено близько 200 різних заклинань і близько 200 монстрів. Можна грати в будь комбінацією з семи рас і одинадцяти класів. Ви зможете зіграти за нові класи: Чарівник, Варвар і Чернець. Цікава особливість гри є мультиклассинг — розвиток одночасно декількох класів.

Neverwinter-Nights-1 Neverwinter-Nights-2 Neverwinter-Nights-3 Neverwinter-Nights-1

Сюжет гри починається в Академії героїв в місті Невервинтер, куди і потрапляє наш протагоніст. На Академію нападає таємничий культ. Це призводить до загибелі багатьох учнів і викладачів і зникнення чотирьох істот, які можуть допомогти в створенні ліків від чуми. Вам і належить відправитися на їх пошуки.

Neverwinter Nights 2

Neverwinter-Nights-2-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: RPG, ігри про гномів

Продовження РПГ-проекту Neverwinter Nights. В основі сюжетної лінії протистояння групи шукачів пригод з гравцем на чолі і могутнього стародавнього створення по імені Король Тіней. Герой починає пригоди в маленькому селі на болотах — Західній Гавані, на яку нападають створення зовнішніх світів Гитиянки і керовані ними дуэргары. У грі можливі два основних кінцівки.

Neverwinter-Nights-2-1 Neverwinter-Nights-2-2 Neverwinter-Nights-2-3 Neverwinter-Nights-2

Радіальне меню замінено на контекстне. Збільшено кількість клітинок швидкого доступу (тепер їх 120). Розвинена можливість збору партії. Додана можливість безпосередньо управляти однопартійцями так само, як і основним персонажем. У кожного однопартійця є свій інвентар, додана можливість споряджати однопартійців.

 

Neverwinter Online

neverwinter1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: MMORPG

Багатокористувацька рольова гра в жанрі фентезі, поширюється по моделі free-to-play. Дії гри відбуваються під час чергової навали сил хаосу на мирне місто Невервинтер. Після розорення всіх будинків, що вижили жителі об'єдналися у фракції, щоб завоювати владу і визнання, а також вигнати залишки виплодків пекла.

neverwinter2 neverwinter3 neverwinter4 neverwinter5

ГРАТИ

На самому початку гравець зможе створити унікального персонажа. Рольова система передбачає поділ на класи, тому від вибору основної професії, залежить подальший стиль гри і прокачування. У грі представлено безліч видів холодної зброї, а також великий вибір смертоносної магії.

 

Mistmare: Мандри Ісідора

Mistmareс-Странствия-Исидора-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: RPG від третьої особи

Головний герой були ізадор — член чернечого ордену, відомого як Свята інквізиція, покликаного контролювати правлячу верхівку європейських держав і боротися з єрессю. Провівши дитинство в парафіяльному притулку, молодий чоловік встиг послужити Церкві в Іспанії, де і відкрив у себе здатність до магії. Керівництво направило його для тренування в афінську академію, знаменуючи початок пригод новоявленого ченця.щоб підвищити мистецтво володіння умінням, їм треба користуватися. До першої належать здібності, що спираються на силу і спритність, а до другої — таланти, які залежать від розуму і волі магія, вивчення супротивників.

Mistmareс-Странствия-Исидора-1 Mistmareс-Странствия-Исидора-2 Mistmareс-Странствия-Исидора-3 Mistmare

Аналогічно диференціюється чари. Атакуючі заклинання , захисні разом збільшують силу персонажа, його спритність, прискорює регенерацію. Заклинання по мірі застосування стають дедалі ефективніше, і тут слід враховувати екіпіровку спеціальних предметів, щоб отримати додаткові ефекти. Самою цікавою є можливість поневолювати монстрів за допомогою спеціального палиці і спеціальних кристалів. Не всі здібності і заклинання відомі спочатку. Деякі з них доведеться вивчити в процесі проходження, причому часто треба здогадатися, яким чином. В цьому плані комплексність ігрового світу та необхідність досліджувати дрібні деталі є безсумнівним плюсом.

 

Arx Fatalis

Arx-Fatalis-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: RPG від першої особи

Arx Fatalis комп'ютерна рольова гра від першої особи, на планету впав таємничий метеорит, і через кілька років Сонце Экзосты почала поступово, але неухильно згасати, і з кожним днем ставало все холодніше. На час всі раси забули про ворожнечу і об'єднали свої зусилля, щоб пристосувати для житла величезні занедбані шахти гномів, де можна сховатися від вічного холоду і темряви. З допомогою магії вдалося створити в шахтах подобу біосфери і перенести туди все необхідне для життя. Однак не все йшло так добре, як в перший час: зі смертю короля раси навіть під землею не залишили своїх ницих бажань і помислів, знову почалися інтриги, змови, війни і вбивства. Не дивно, що ще до переселення під землю настав час для Війни Магів — найбільш руйнівної війни за всю історію людства.

Arx-Fatalis-1 Arx-Fatalis-2 Arx-Fatalis-3 Arx-Fatalis

Магічна система заснована на комбінуванні 20 рун в певному порядку. Для заклинання використовується від 2 до 4 рун. Кожна руна являє собою магічну команду. Наприклад, руна вогню — «Йок» — використовується для створення всіх заклинань, що мають відношення до вогню.Нові заклинання автоматично з'являться у вашій книзі заклинань, як тільки для них буде зібрана відповідна комбінація рун. Але потрібно пам'ятати, що навіть при наявності потрібних рун заклинання вищих кіл з'являться в книзі тільки при добре розвиненому навику магії.

 

Dawn of Magic

Dawn-of-Magic-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: RPG від першої особи

Сюжет «Магії Крові» обігрує класичну історію про протистояння Героя мимоволі і лиходія, що загрожує всьому світу. Могутній житель Абсолюту по імені Модо за свої злочини був вигнаний на Землю, щоб прожити життя в людському тілі. Однак він не став чекати відведеного йому терміну і, знайшовши частина колишньої влади, вирішив знищити свою в'язницю і вирватися на свободу.Сюжет розділений на п'ять актів, в кожному з яких гравцеві належить зайнятися пошуками слуг Модо і або допомагати, або заважати їм виконати частину ритуалу, покликаного зруйнувати Землю.

Dawn-of-Magic-1 Dawn-of-Magic-2 Dawn-of-Magic-3 Dawn-of-Magic

Розробники доклали багато зусиль для того, щоб гру цікаво було пройти кілька разів. По-перше, за одне проходження практично неможливо набрати навіть третини від максимального рівня персонажа, відповідно і заклинання «розгойдані» ще зовсім не так сильно, як хотілося б, і сильні руни поки ще не доступні. По-друге, в грі є три рівні складності (спочатку їх було п'ять, потім патчами це кількість зменшили до трьох), від яких залежить рівень супротивників гравця. При цьому багато унікальні предмети з'являються тільки на високій складності. В-третіх, щоб виконати деякі завдання, потрібно зібрати предмети, які не завжди можна знайти за одне проходження.

 

Avencast: Rise of the Mage

Avencast--Rise-of-the-Mage-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: RPG від першої особи

Rise of the Mage — оповідає про молодого учня, який був вихований старим магом і посланий в академію «Авенкаст» закінчити вивчення мистецтв магії. Виконавши вимоги вчителів, один учень відправляється в Кристальні Гроти, де він повинен знайти свій єдиний кристал, здавши таким чином заключний іспит. Після повернення в академію, герой застає зруйнований Авенкаст: скрізь панує руйнування, всі люди мертві. За ним починають гонитву монстри, але йому вдається досягти притулку всередині академії, де кілька вижили забарикадувалися. Це відправна точка для основної частини історії, де він з'ясує своє походження, потрапить в минуле, відвідає країну фей і знайде винуватця вторгнення академії.

Avencast--Rise-of-the-Mage-1 Avencast--Rise-of-the-Mage-2 Avencast--Rise-of-the-Mage-3 Avencast-Rise-of-the-Mage

Основна дія в грі — вбивство ворогів. Їх можна знищувати двома способами: магічними заклинаннями і простими ударами. У свою чергу, магічна система розділена на три гілки: заклинання сили, заклинання мудрості і заклинання виклику . Їх активування відбувається за допомогою послідовності натискань кнопок. Проста силова атака посохом здійснюється кліком лівої кнопки миші. Перемагаючи ворогів, гравець отримує досвід. За кожен рівень дається 10 очок, якими поліпшуються характеристики персонажа і купуються нові закляття. Учень орієнтується в просторі з допомогою миникарты, що вказує на цілі квестів і на деякі ключові місця.

 

 Серія ігор Harry Potter

Harry-Potter1

Дата виходу: 2001-2016 р.

Жанр: пригоди

Серія аркадних екшенів, присвячена пригод Гаррі Поттера – магічно обдарованого хлопчика. Сюжети ігор часто перетинаються з історії, що розповідаються у книжковій серії. Це дозволяє взяти особисту участь у пригодах молодого чаклуна.