Цікаві ігри про гномів на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про гномів — огляд і опис
Друзі, я рішуче вітаю Вас! Нижче підібрані цікаві ігри про гномів для платформа ПК.

Гноми Wiggles

гномы1

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, економічна стратегія

Економічна з елементами рольової гри. За сюжетом гравець повинен очолити загін гномів, які хочуть докопатися до центру Землі, щоб посадити на магічну ланцюг небезпечного монстра – Фенріра, який втік від бога Одіна.

гномы2 гномы3 гномы4 гномы5

Крім споруди будівель, поліпшення технологій і створення нових інструментів, гравець відчує себе в ролі менеджера і виконроба. У процесі гри потрібно створювати розклад для кожного з членів загону, чергуючи час роботи і відпочинку. Іншою стороною гри стануть монстри, що постійно нападають під час розкопок.

 

Хоробрі гноми — крадуться тіні

храбрые1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Аркада

Пригодницька рольова 3D аркада. Маг Фафнір і воїн Торвальд, відправляються на пошуки зниклого коваля, якого захопили вороги під час нападу. Героїв чекають небезпечні монстри, темні підземелля і безліч пасток, розставлених на локаціях.

храбрые2 храбрые3 храбрые4 храбрые5

Гравець зможе взяти під контроль двох гномів, які відрізняються своїми талантами і навичками. Фафнір – мудрий чарівник, що володіє магією стихій. Торвальд – справжній дуболом, сносящий все на своєму шляху. Гра вимагає злагоджених командних дій та нестандартного підходу до вирішення завдань.

 

Хоробрі гноми 2

brave1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Аркада

Аркадний 2D платформер. Сюжет гри розповість про двох гномів мандрівників. Чарівник і Воїн досліджують нові світи, які наповнені магічними противниками і головоломками. В процесі проходження вони будуть збирати золоті ключі і монети, а також боротися з босами, щоб врятувати добрих фей.

brave2 brave3 brave4 brave5

Гравець зможе взяти під контроль одного з героїв. Це визначає стиль проходження і тактику боїв. Чаклун Фафнір слабкий в ближньому бою, але має магічний посох, стріляючий розрядами блискавок. Воїн Торвальд відмінно підійде для ближньої битви, але його нерозторопність постійно піддає небезпеки мандрівників.

 

Веселі гноми

веселые1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Аркада

Гноми найбільше люблять золото та дорогоцінні камені. Після падіння метеорита, команда шукачів пригод відправляється за найбільшим космічним алмазом, який принесе милим дворфам незліченні багатства і нові магічні сили.

веселые2 веселые3 веселые4 веселые5

Гра виконана у вигляді квестового менеджера. Гравець повинен допомагати гномам шукати заповітний скарб, але при цьому стежити за станом інструментів і настроєм всієї команди. Ігровий процес наповнений рішенням головоломок і різних завдань, а особливий гумор, не дасть занудьгувати під час довгих пригод.

 

Dwarfs!?

Dwarfs1

Дата виходу: 2011

Жанр: Аркада, стратегія, Баштова захист

Акрадная 2D стратегія. Гравець бере під управління колонію гномів, які заглиблюються в надра, для пошуку коштовностей. Основне завдання – допомогти їм знайти максимальну кількість золота і вберегти від всіх небезпек, які таяться в темних глибинах.

Dwarfs2 Dwarfs3 Dwarfs4 Dwarfs5

За простий 2D графікою, ховається динамічний геймплей з безліччю нововведень. Гравець управляє двома видами юнітів копачами і воїнами, перші добувають цінні ресурси, другі займаються захистом та охороною. У грі реалізовано п'ять ігрових режимів з вибором рівня складності. Проект порадує всіх любителів аркадних стратегій з генерацією рівнів.

 

A Game of Dwarves

gameofdwa1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, менеджмент

Містобудівна стратегія з елементами економічного симулятора. Гравець відчує себе в ролі підземного короля гномів, який хоче ще більше розширити свої володіння на догоду амбіціям. Заглиблення в землю принесе не тільки незліченні багатства, але і нові небезпеки.

gameofdwa2 gameofdwa3 gameofdwa4 gameofdwa5

Крім будівництва підземного царства, а також налагодження менеджменту і економіки, в грі присутня система крафта, з допомогою якої можна створювати предмети інтер'єру та інші корисні дрібниці. За ефективність роботи гномів відповідають два параметра — їжа і щастя. Вони залежать від кількості їжі і розкішних предметів, що стоять у гномів будинку.

 

300 Dwarves

3001

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Баштова захист

«300 гномів» — Стратегічна гра в жанрі tower defense. На мирне королівство гномів, напали сили темряви. Звідусіль стали з'являється злобні орки, гобліни і ожила ніжити. Гравець бере під управління всіх захисників міста і вибудовує оборонні споруди.

3002 3003 3004 3005

Гра може похвалитися яскравими мальованими пейзажами, простим і зрозумілим керуванням, а також динамічним ігровим процесом. Для оборони міських стін, присутній великий вибір захисних веж, які можна модифікувати. На противагу гномам виступають сили зла, які мають більше тридцяти видів ворогів.

 

Сага про гномів

сага1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Стратегія, Будівництво

Містобудівна стратегія в фентезійному сетінгу. Королівство гномів знаходиться в занепаді. Родючі поля перестали давати їжу, а видобуток цінностей з надр землі – припинено. Молодий правитель хоче відновити порядок і робить все можливе для розквіту свого королівства.

сага2 сага-3 сага-4 сага-5

Гравець повинен взяти під контроль всі сфери праці гномів. Насамперед варто налагодити видобуток золота і коштовностей, а також забезпечити жителів їжею і будинками. В процесі гри будуть відкриватися нові технології, які дозволять підвищити приплив ресурсів і розширити володіння королівства. Гра являє собою містобудівну стратегію з економічною складовою.

 

Bravada

bravada1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Покрокова стратегія, RPG

Покрокова стратегія з елементами RPG. Над світом гномів нависла нова небезпека, яка може розорити землі і перетворити життя в хаос. Для порятунку всесвіту приходить новий герой – легендарний гном без бороди.

bravada2 bravada3 bravada4 bravada5

Стратегія розбавляється іскрометним гумором і постійно мінливих ландшафтом. Бої відбуваються на небезпечних локаціях, поблизу діючого вулкана, або при потоп, що насувається. Гра може порадувати великим набором юнітів, з допомогою яких можна будувати різні тактики і стратегії.

 

Craft The World

cfraft1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Стратегія, RPG, пісочниця, платформер

2D пісочниця з елементами крафтінга, RPG і стратегії. Гравець потрапляє в фентезійний світ, в якому він буде керувати загоном гномів. Основна мета – спорудження захисних споруд для виживання у важких умовах кожної планети.

cfraft2 cfraft3 cfraft4 cfraft5

Ігровий процес включає в себе створення інструментів і зброї з підручних засобів, збір ресурсів для будівництва будинків, а також спорудження захисних веж, для відбиття атак монстрів, які приходять в нічний час. Гра відрізняється хорошим гумором, великим набором рецептів для крафта і нескінченним потенціалом для творчості.

 

Dwarven Bros, Brawl

bros1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Платформер, казуальна гра

Кооперативна 2D аркада з підтримкою до 6 гравців. Гра виконана у вигляді арени, де один проти одного борються піксельні гноми. Сесійні бої проходять на різних локаціях, що відрізняються своїм ландшафтом і випадними предметами. Для знищення противників можна використовувати будь-який підручний засіб.

bros2 bros3 bros4 bros5

Ігровий процес відрізняється швидкістю і динамікою подій, гноми б'ються холодною зброєю або намагаються заманити ворога в пастки. На арені то і справа, з'являються нові знаряддя для вбивства, які повністю змінюють всю тактику гри. Dwarven Brawl Bros має кілька режимів, гравці можуть воювати кожен сам за себе або битися з наступаючими зомбі.

 

The Dwarf Run

TheDwarfrun1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: RPG,

Фентезійна РПГ з елементами point-n-click квесту. За сюжетом двоє гномів, ельфів і чарівник, відправляються в стародавні магічні руїни для пошуку цінних артефактів. На їх шляху стають жахливі монстри і злі створіння, які охороняють спокій святилища.

TheDwarfrun2 TheDwarfrun3 TheDwarfrun4 TheDwarfrun5

Гра зможе порадувати постійною зміною динамічного покрокового бою і виконання point-n-click головоломок. Гравець управляє цілим загоном з загальною системою прокачування. Тобто окуляри умінь, доведеться розподіляти між усіма воїнами. Це дозволяє створювати власну стратегію і збирати бійців під конкретні завдання.

 

Gnumz: Masters of Defense

gnumz1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Баштова захист

Стратегія в стилі tower defense. Гноми розкопали новий унікальний мінерал, який перевершує золото в ціні, а сталь у міцності. Цінною знахідкою зацікавився Злий Король, який відправив свої війська для захоплення гномів, але ті були готові до такого повороту.

gnumz2 gnumz3 gnumz4 gnumz5

Стандартний для захисту веж ігровий процес, доповнений використанням пасток і магії чотирьох стихій. При правильній комбінації, заклинання можуть знищувати орди ворогів, а ланцюжки з пасток, не дають пройти сильним монстрам до заповітної мети. Гра володіє гарною музикою і відмінним графічним виконанням.

 

Сад гномів 1-4

сад1

Дата виходу: 2015-2016 р.

Жанр: Баштова захист, квест

Серія квестових ігор на розвиток. Гравець візьме керування над казковим королівством гномів, які ведуть розмірене життя на мирних землях. За сюжетом в царстві гномів, трапляються різні біди, які потрібно буде усувати силами своїх підданих.

сад2 сад3 сад4 сад5

Ігровий процес спрямований на розвиток власного королівства шляхом виконання ланцюжки завдань. Гноми будуть боротися з посухою, вирощувати нові культури, зводити нові споруди і ходити в подорожі. Гра володіє барвистою графікою і хорошим музичним супроводом.

 

We Are The Dwarves

wearethe1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG, тактика

Тактична інді-гра в реальному часі. Команда космічних гномів, досліджує темні надра планет у пошуках особливих артефактів, що дають світло життя трьом підземним кланам. Але на цей раз їх місія почалася з розбитого корабля-бура і втрати одного члена екіпажу.

wearethe2 wearethe3 wearethe4 wearethe5

У грі доступно три класи гномів, які відрізняються озброєнням і тактикою бою. Разом вони створюють сильну команду, яка здатна перебити переважаючого ворога або ж навпаки пробратися через всю локацію, залишаючись непоміченими. Гра пропонує різні шляхи проходження і застосування нестандартної тактики, все це буде супроводжуватися похмурою атмосферою.

 

The Dwarves

thedwarves1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG

Тактична рольова гра, в якій гравець відчує себе в ролі воїна раси гномів. Сюжет проекту тісно переплітається з всесвіті однойменної книги і проносить гравця по безлічі локацій, наповнених фентезійними супротивниками, пригодами і небезпеками.

thedwarves2 thedwarves3 thedwarves4 thedwarves5

Гра володіє класичною для слешера системою бою, але з можливістю зупинки часу у будь-який момент. Це дозволяє спланувати наступні дії та застосовувати інші тактики для перемоги. The Dwarves може похвалитися відмінним гумором, вибором з 15 ігрових персонажів, а також великим різноманітність ворогів і босів.

 

Ігри, в яких можна грати за гномів

Нижче підібрані ігри, які не про гномів, але в яких є можливість вибирати персонажів або расу які представляють гномів. Коротше, ігри де можна пограти за гномів.

 

Severance: Blade of Darkness

severance1

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: RPG, слешер

RPG слешер від третьої особи. Гравець відправляється в довгу пригоду на пошуки Меча Ианны – легендарного зброї, яка зможе покласти кінець навали демонів. В процесі проходження герой побуває в похмурих світах і зможе підготуватися для битви з Лордом Хаосу.

severance2 severance3 severance4 severance5

Гра пропонує розширену бойову систему з безліччю комбінацій і атак для кожного типу зброї. Свій шлях можна розпочати за броньованого лицаря, спритну амазонку або гнома, який спеціалізується на сокирах і важких молотах. Світ гри наповнений похмурими підземеллями і відсиланнями до східної міфології.

 

Arcanum

Arcanum1

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: RPG, стімпанк

Ізометрична RPG з відкритим світом і свободою дій. Сюжет розповість про фентезійний світ Арканум, в якому змішалися магія і технологічний прогрес. Головний герой опиняється в центрі подій, після того, як в його руки потрапляє зачароване кільце з пророцтвом про прихід сил Зла. Також ця гра RPG для вимогливих ПК.

Arcanum2 Arcanum3 Arcanum4 Arcanum5

Ігровий процес Arcanum припаде до смаку всім любителям класичних рольових ігор, адже в грі присутня нелінійний сюжет, відкритий світ і повна свобода дій. Гравець зможе відредагувати героя і вибрати його расу. У грі представлені люди, ельфи, гноми і змішані раси. Основним нововведенням стало введення трьох бойових систем, які можна змінювати в процесі битви.

 

Neverwinter Nights 1 і 2

never1

Дата виходу: перша 2002 р. друга 2006 р.

Жанр: RPG від третьої особи

Рольова гра в середньовічному сеттінгу. Головний герой починає свій шлях в академії героїв, яка знаходиться у вигаданому місті Невервинтер. Під час навчання на місто нападає таємничий загін культистів, истребляющий всіх учнів і ватажків академії. Виживає тільки кращий учень, який відправляється слідами нападників. На нашому сайті гра входить в список кращих РПГ.

never2 never3 never4 never5

У грі присутній вибір класу і раси головного героя. Гравець зможе відправиться в пригоду граючи за орка, людини, ельфа або гнома. Кожен з персонажів володіє унікальним набором талантів і характеристик, які визначають стиль бою. Обидві частини Neverwinter Nights, володіють великою кількістю квестів і величезним відкритим світом.

 

SpellForce

spell1

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: стратегія з елементами RPG

Проект, який знаходиться на стику жанрів RTS і рольової гри. Вигаданий світ, охопила нескінченна війна за повне панування над землями і ресурсами. Після розколу ордена могутніх магів, кожна з рас почала йти до світового панування, підпорядковуючи більш слабких сусідів і збираючи величезні армії.

spell2 spell3 spell4 spell5

У SpellForce гравець може вибрати одну з шести ігрових рас: люди, орки, ельфи, темні ельфи, гноми, тролі. Кожна раса має свій набір характеристик і умінь, що сильно впливає на тактику гри. В процесі проходження гравець буде управляти і прокачувати не тільки свого героя, але ще і загонами найманих воїнів.

 

Sacred

sacred1

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: RPG

Рольова гра в сеттінге фентезі. Могутній темний маг вступає в угоду з покровителями демонів і створює армію тьми. Єдиним шансом на порятунок світу Анкария, став загін героїв, які повинні покласти кінець війні і знищити чародія Шаддара.

sacred2 sacred3 sacred4 sacred5

У грі доступна класова система, прив'язана до раси головного героя. Гравець зробити вибір з восьми героїв, серед яких є Гном, що виконує роль танка і коваля. Процес гри наповнений пригодами по світу Анкарии, а також безліччю сюжетних і побічних завдань.

 

Dungeon Lords

dunge1

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: RPG

Хардкорних проект в жанрі Action RPG. Головний герой опиняється між двох фронтів жорстокого протистояння сил Світла і Темряви. Його основним завданням стане пошук втекла принцеси, від якої залежить результат постійної війни.

dunge2 dunge3 dunge4 dunge5

Dungeon Lords відрізняється динамічними битвами і гарною бойовою системою. У грі зроблений упор на action і битви, а рольова система представлена прокачуванням персонажа і вибором героя. Гравець зможе почати грати за мага, ельфа, лицаря або гнома. Кожен з персонажів володіє унікальним набором талантів, які визначають його дії в бою.

 

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth I і II

lor1

Дата виходу: Перша 2004 р. Друга 2006 р

Жанр: стратегія в реальному часі

Стратегічна гра в реальному часі, створена у всесвіті Володаря Кілець. Сюжет гри розповість про події, які відбувалися в північній частині Середзем'я, під час дій оригінальної трилогії. Гравець зможе взяти участь в масштабних битвах, керуючи однієї з сторін конфлікту.

lor2 lor3 lor4 lor5

Основна компанія ігри, розділена на сили Світла і Темряви, а також на раси, які будуть вести битви. Крім ельфів, людей і орків, гравець зможе виступити за расу гномів. Кожна із сторін володіє унікальними будівлями і власної тактикою, що приносить нестандартний баланс в гру і вимагає застосування нових тактик для кожного бою.

 

Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate

Герои1

Дата виходу: 2006 р

Жанр: Покрокова стратегія

Покрокова стратегічна rpg гра. Королева Ізабель повертається після тривалого перебування в царстві Пекла і її влада стає ще жорсткіше ніж раніше. Збунтований народ починає громадянську війну. А на допомогу приходять гірські гноми і інші клани, для участі у фінальній битві.

герои2