RPG від третьої особи - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі RPG з видом від третьої особи
Всім привіт. Нижче представлена підбірка відмінних RPG ігор від третьої особи. Ігри оновлюються по мірі знаходження. У коментарях ви можете написати про рольових іграх, про яких ви знаєте, саме від третьої особи.

Серія ігор Gothic

Gothic-0

Дата виходу: 2001-2006 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Легендарна серія RPG ігор про похмуре фентезійне середньовіччя. Кожна з частин, розповідає про окрему територію величезної королівства людей Миртана, яке веде постійну війну з орками. На думку багатьох ігрових критиків, саме «Готика», стала родоначальником жанру RPG від третьої особи. Гра входить в 50 кращих RPG за весь час.

Gothic-1 Gothic-2 Gothic-3 Gothic-4

В процесі проходження, гравець зможе вибирати клас і вивчати особливі вміння, від яких буде залежати стиль і тактика гри. Також, можна вступати в одну з войовничих фракцій, де гравець отримає безліч квестових завдань і більш сучасне спорядження. Непоганий сюжет, доповнюється проробленим світом і широкими можливостями для дослідження і прокачування.

 

Star Wars: Knights of the Old Republic 1 і 2

StarWars-KnightsoftheOldRepublic-1-и-2-0

Дата виходу: перша 2003 р. друга 2004 р.

Жанр: RPG

Даний проект, вважається одним з кращих RPG в сеттінге «Зоряних воєн». Сюжет гри розповість про далекі часи старої республіки. Темний лорд ситхів, бажає отримати панування над усією галактикою, а на захист мирної всесвіту постає орден джедаїв. Гравець виступає в ролі нейтрального персонажа, який наділений Силою. В процесі проходження, він зможе прийняти ту чи іншу сторону конфлікту.

StarWars-KnightsoftheOldRepublic-1-и-2-1 StarWars-KnightsoftheOldRepublic-1-и-2-2 StarWars-KnightsoftheOldRepublic-1-и-2-3 StarWars-KnightsoftheOldRepublic-1-и-2-4

Крім захоплюючого сюжету, гра може похвалитися проробленими персонажами, величезною різноманітністю озброєння і можливістю брати в бій своїх союзників. Гравець повинен прокачувати не тільки основного героя, але і весь загін. Ключовим моментом гри, стає складання власного світлового меча і вивчення Сили. Унікальна бойова система, безліч навичок і постійний баланс Світла і Темряви, роблять цю гру, воістину приголомшливою.

 

Fable: The Lost Chapters

Fable-TheLostChapters-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: RPG, симулятор життя

Легендарна фентезійна РПГ. Сюжет гри розповість про маленького хлопчика, який дивом виживає після нападу розбійників. Він потрапляє на навчання в Гільдію Героїв, де і починається його неймовірна пригода в світі Fable. Головною особливістю гри є те, що всі дії впливають на вашого персонажа. Після поранення залишаються рани, при переїданні, персонаж товстіє. Ростуть здібності, у залежності від того яку зброю ви використовуєте. Наприклад, якщо використовувати меч — зростає сила, використовувати лук — зростає влучність.

Fable-TheLostChapters-1 Fable-TheLostChapters-2 Fable-TheLostChapters-3 Fable-TheLostChapters-4

Гра володіє унікальною системою розвитку персонажа. Головний герой, змінює свій зовнішній вигляд, в залежності від добрих або злих вчинків, які робить гравець. Також персонаж дорослішає при прокачуванні нових умінь. На вибір гигрока, присутній величезний асортимент холодної та метальної зброї. Залежно від стилю гри, Fable може стати доброю казкою або зловісної історією.

 

Overlord 1 і 2

Overlord-0

Дата виходу: перша 2007 р. друга 2009 р.

Жанр: стратегія з елементами RPG

Неординарна серія ігор, в якій гравець буде виступати в ролі основного лиходія. Головний герой – темний Володар. Його основні мотиви – помста всім, хто знищив колишнього Владику. Для здійснення своїх підступних планів, антагоніст має цілу армію міньйонів, які знищують все навколо і беззастережно виконують накази свого лідера.

Overlord-1-и-2-1 Overlord-1-и-2-2 Overlord-1-и-2-3 Overlord-1-и-2-4

Ігровий процес наповнений чорним гумором і сатирою. Overlord, ніби насміхається над усіма фентезійними всесвітами. В процесі проходження, гравець в компанії своїх слуг, знищить безліч поселень і «добрих» персонажів. А іскрометний гумор і ураганний екшн, будуть чекати гравця, практично на кожному кроці.

 

Серія The Witcher

Серия-TheWitcher-0

Дата виходу: 2007-2016 р.

Жанр: RPG

Відьмак — популярна серія RPG, про фентезійне середньовіччя. Гравець виступає в ролі Відьми – мисливця на монстрів. В процесі проходження, головний герой буде битися з жахливими створіннями і виконувати різні завдання, щоб вийти на слід банди Саламндр – головних супротивників ордена відьмаків.

Серия-TheWitcher-1 Серия-TheWitcher-2 Серия-TheWitcher-3 Серия-TheWitcher-4

Ігровий процес в достатку наповнений цікавими квестовими завданнями, які можна виконувати різними шляхами. Залежно від зробленого вибору, гравець може впливати на розвиток сюжету. Головною особливістю серії ігор TheWitcher, є сучасна бойова система, яка потребує різної тактики для кожного нового супротивника.

 

Серія Mass Effect

Серия-MassEffect-0

Дата виходу: 2007-2017 р.

Жанр: RPG, шутер від третьої особи

Сюжет гри розповідає про далеке майбутнє, в якому люди повністю освоїли міжгалактичні польоти і зустрілися з позаземними цивілізаціями. Нові світи, принесли і нові небезпеки. Над всесвіту нависла загроза навали стародавньої раси Женців. Що-б зупинити катастрофу, що людство вступає в міжзоряний Союз і відправляє свого кращого агента – капітана Шепарда.

Серия-MassEffect-1 Серия-MassEffect-2 Серия-MassEffect-3 Серия-MassEffect-4

Серія ігор Mass Effect, відрізняється продуманим сюжетом і чудовим графічним виконанням. Гравця чекають пригоди на далеких світах в компанії інопланетних союзників. Присутня хороша система розвитку персонажа і величезний арсенал доступного озброєння. На даний момент серія ігор Mass Effect, є однією з найпопулярніших науково-фантастичних action RPG.

 

Fallout 3, 4 і New Vegas

Fallout-3,-4-и-NewVegas-0

Дата виходу: 2008-2015 р.

Жанр: RPG, шутер від третьої особи або першої особи, відкритий світ

Гідне продовження найвідомішої постапокаліптичній RPG. Дії гри, переносять гравця в світ, що пережив ядерну війну. Великі міста лежать в руїнах, а між ними знаходиться тільки мертва пустка. Нечисленні люди ведуть скитальческий спосіб життя і намагаються вижити. Гравець починає свій шлях в ролі мешканця притулку, який вийшов з останнього оплоту цивілізації в справжнє пекло.

Fallout-3-4-и-NewVegas-1 Fallout-3,-4-и-NewVegas-2 Fallout-3,-4-и-NewVegas-4 Fallout-1-2-4

Гра позиціонується як RPG з елементами шутера від третьої, або від першої особи (вид камери можна змінювати). В процесі проходження, гравець зустріне безліч небезпек у вигляді мутованих монстрів і вбитих бандитів, а також ознайомитися з побутом постапокаліптичного суспільства. З головних достоїнств варто відзначити відкритий світ, повну свободу дій і особливу атмосферу. Гра чіпляє незвичайною історією, величезним арсеналом зброї і особливою атмосферою.

 

Divinity II: Ego Draconis

Divinity-II-EgoDraconis-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RPG

Divinity II: Ego Draconis – класичний представник фентезійних RPG від третьої особи. Світ гри наповнений війнами, магічними заклинаннями і расами. Гравець виступає в ролі молодого мисливця за пригодами, який повинен пройти довгий шлях від зеленого новачка, до справжнього майстра. Головного героя чекає безліч завдань, у кінці яких він зможе прийняти вигляд древнього дракона.

Divinity-II-EgoDraconis-1 Divinity-II-EgoDraconis-2 Divinity-II-EgoDraconis-3 Divinity-II-EgoDraconis-4

У грі присутня стандартна класова система. На вибір доступні – воїн, лучник, маг або жрець. В процесі прокачування, таланти можна комбінувати і підганяти персонажа під свій стиль гри. Варто відзначити передову бойову систему. Головний герой майстерно орудує мечем, сокирою, булавою та іншою холодною зброєю. Для любителів далекого бою, присутній цибулю і широкий асортимент заклинань.

 

Risen 1-3

Risen-1-и-3-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Risen – фентезійна RPG з видом від третьої особи. Сюжет гри розповість про безіменного героя, який потрапляє на острів і виявляється втягнутим у війну між фракціями. В ході гри, гравець зможе вибрати свою сторону конфлікту і вже від цього, буде залежати подальший розвиток сюжету.

Risen-1-и-3-1 Risen-1-и-3-2 Risen-1-и-3-3 Risen-1-и-3-4

Ігри серії Risen, відрізняються наявністю безлічі цікавих квестових завдань, а також глибокої системою прокачування персонажа. Крім класичного холодної зброї, головного героя, можна озброїти піратським мушкетом або пістолетом. Бойова система, порадує любителів фехтування, а величезна різноманітність ворогів, змусить продумувати нові тактики бою.

 

Mount & Blade: Warband

Mount&Blade-Warband-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: RPG, відкритий світ, про середньовіччя

Історична RPG в сетінгу середньовіччя. Гра не має сюжетної складової, що дає право гравцеві, самому писати власну історію. Після створення персонажа і вибору фракції, головний герой вільний робити все, що забажає. У грі можна зібрати загін і завойовувати землі, або відправитися в поодинці і присягнути на вірність одному з королів.

Mount&Blade-Warband-1 Mount&Blade-Warband-2 Mount&Blade-Warband-3 Mount&Blade-Warband-4

Повна свобода дій, доповнюється гарною бойовою системою і продуманим розвитком персонажа, присутній великий арсенал зброї та обладунків. На вибір доступні декілька видів холодної та метальної зброї, добре реалізовані битви верхи, а також облоги замків і міст. В цілому Mount & Blade: Warband — відмінна історична RPG з хорошою механікою і цікавим геймплеєм.

 

Серія Dark Souls

DarkSouls-0

Дата виходу: 2009-2016 р.

Жанр: RPG

Сама хардкорних серія action RPG за всю історію. Dark Souls, ламає класичні канони проходження ігор, тут немає звичних збережень, підказок і карти. Проект, здатний кинути виклик будь-якого геймеру, незалежно від його стажу та досвіду. Унікальний і по-справжньому цікавий екшн в сеттінге похмурого фентезійного середньовіччя.

DarkSouls-1 DarkSouls-2 DarkSouls-3 DarkSouls-4

Відразу після швидкого процесу навчання, гравця кидають в темні підземелля з нежиттю і іншими монстрами. Локації наповнені пастками і небезпечними ворогами, які здатні розправиться з героєм за кілька ударів. Геймеру доведеться самостійно шукати шлях і намагатися вижити, щоб в кінцевому підсумку битися з самими неймовірними істотами і босами.

 

The Elder Scrolls V: Skyrim

TheElderScrolls-V-Skyrim-0

Дата виходу: 2011

Жанр: RPG, відкритий світ, про драконів

Продовження популярної серії ігор The Elder Scrolls. П'ята частина, переносить гравця в провінцію Скайрим – батьківщину всіх норд. На тлі війни корінного населення з імперськими загарбниками, розвиваються більш моторошні події. Навала драконів знову настав. І тільки драконорожденному судилося покласти цьому край. У грі так само є можливість створити унікального персонажа.

TheElderScrolls-V-Skyrim-1 TheElderScrolls-V-Skyrim-2 TheElderScrolls-V-Skyrim-4 The-Elder-Scrolls-5-Skyrim-3

Skyrim увібрала в себе все найкраще від її попередників. Гравець може змінювати вигляд від третього або першої особи, на свій розсуд. Величезний арсенал холодної зброї та обладунків, поповнився новими цікавими зразками. Зросли масштаби карти, додалося безліч квестів. Незмінними залишилися дві головні особливості — повна свобода дій і барвистий світ, відкритий для досліджень.

 

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: RPG, action

Цікава action RPG з безліччю квестів і чудовою бойовою системою. Гравець виступає в ролі полеглого воїна, якого викликали з допомогою експерименту. Повернення зі світу мертвих, не пройшло безслідно. Герой втратив вплив долі і тепер він сам розпоряджається своїм життям.

Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-1 Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-2 Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-3 Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-4

Гра володіє сучасною бойовою системою і величезні кількістю квестових завдань. Прокачування персонажа відбувається за трьома основними спеціалізаціями, які можна комбінувати, вивчаючи нові прийоми і атаки. Непоганий сюжет, доповнюється барвистими локаціями і величезною різноманітністю супротивників.

 

Darksiders II

Darksiders-II-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: RPG, рольової бойовик, «рубі ріж»

Незвичайний проект, який увібрав в себе найкраще від жанру слешерів, екшн і RPG. Гравець виступає в ролі Смерті одного з вершників Апокаліпсису. Його головне завдання – виправдати свого брата Війну, якого звинувачують у знищенні людства. На шляху головного героя будуть зустрічатися міфічні створення і небезпечні монстри з інших вимірів.

Darksiders-II-1 Darksiders-II-2 Darksiders-II-3 Darksiders-II-4

Під час проходження, гравець буде постійно зустрічатися з ордами демонічних створінь, виконувати різні квести, а також вирішувати складні головоломки. RPG складова, представлена системою прокачування умінь, зброї та обладунків. Від слешера взята сучасна бойова система з безліччю різних комбінацій і прийомів. Darksiders II – цікава і насичена гра для любителів видовищних битв і фентезійних світів.

 

Dragon's Dogma: Dark Arisen

Dragon'sDogma-DarkArisen-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Фентезійна РПГ з унікальною системою загону і хорошою бойової складової. Сюжет гри розповість про безіменного подорожнього, у якого вирвав серце древній дракон. Герой дивом залишається живий, а в його свідомості зачаїлася лише одна думка – помста своєму кривдникові.

Dragon'sDogma-DarkArisen-1 Dragon'sDogma-DarkArisen-2 Dragon'sDogma-DarkArisen-3 Dragon'sDogma-DarkArisen-4

Головною особливістю ігрового процесу, є можливість набирати загін з різних NPC. Спочатку гравець має одного постійного супутника, але в процесі проходження команда буде поповняться новими персонажами — пішаками.Варто відзначити відмінну бойову систему, яка не дасть занудьгувати в тривалій подорожі по ігровому світу.