Цікаві ігри про літаки і з літаками на ПК (PC) - список, огляд, опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Цікаві ігри про літаки і з літаками на ПК (PC)
Іл-2 Штурмовик

Ил-2-Штурмовик-0

Дата виходу: 2001 р. Випускається безліч аддонов і продовжень ігри

Жанр: авіасимулятор

Особливості: Дії відбуваються в часи Великої Вітчизняної війни. Російські, німецькі та американські льотчики (як часів Другої світової війни, так і сучасні) внесли вагомий вклад у створення гри.

Відео огляд ІЛ-2 Штурмовик: Битва за Британію »

Іл-2 Штурмовик військово-історичний авіасимулятор на момент виходу це була сама високотехнологічна гра в своєму жанрі і залишалася такою тривалий час. «Іл-2 Штурмовик» прив'язаний до найбільш широкомасштабним битв Великої Вітчизняної війни. Кожна кампанія містить специфічний набір сценаріїв і місій, що залежать як від обраного типу літака, так і від сторони, яка обрана гравцем.

Ил-2-Штурмовик-2 Ил-2-Штурмовик-3 Ил-2-Штурмовик-1 ил2штурмовик

У грі представлено 32 літака, включаючи німецькі та американські моделі і їх модифікації, включаючи десять різних модифікацій Іл-2. Всього в грі представлено 77 видів літаків і понад 75 типів наземної техніки: танки, польові гармати, зенітні батареї і навіть мотоцикли. У грі є декілька видів кораблів, що надає їй більшу реалістичність і дозволяє атакувати надводні і підводні об'єкти противника.Всі літаки відтворені за цим кресленням і документами.

Однією з головних особливостей гри «Іл-2 Штурмовик» є реалістичність промальовування розташування і типів наземних і надводних об'єктів. На противагу іншим симуляторам, в яких населені пункти зазвичай представляються монолітним блоком однотипних будівель, в грі різноманітність будівель. Найбільш реалістична (на 2001 рік) симуляція літаків з поршневими двигунами. По симуляції гра залишається однією з кращих і донині. Гра має безліч аддонов.

 

Іл-2 Штурмовик: Крилаті хижаки

Ил-2-Штурмовик-Крылатые-хищники-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: бойовий авіасимулятор, екшн

Особливості: Повністю перероблена гра, з кращими візуальними ефектами ніж оригінал.

Відео огляд ІЛ-2 Штурмовик: крилаті хижаки »

Іл-2 Штурмовик: Крилаті хижаки авіасимулятор з можливістю вибору складності. Проект був повністю розроблений з «нуля», а від оригінальної Іл-2 дісталася тільки льотна модель, яка також була допрацьована. Гра включає в себе повітряні бої, які проходять під час Другої Світової Війни.

Ил-2-Штурмовик-Крылатые-хищники-1 Ил-2-Штурмовик-Крылатые-хищники-2 Ил-2-Штурмовик-Крылатые-хищники-3 ил2штурм-крылатые

Геймплей Іл-2 Штурмовик: Крилаті Хижаки заснований на масштабних повітряних боях і наземних операцій Другої світової. Гравець може взяти участь у найвідоміших битвах, керуючи винищувачі, штурмовики і важкими бомбардувальниками на протязі цілого ряду місій. У грі присутні п'ять театрів військових дій Битва за Британію, Сталінград, Берлін, Сицилія і Корсунь, представляють основні повітряні битви Другої світової.

 

Серія Ace Combat

Ace-Combat-0

Дата виходу: 1995-2014 р

Жанр: аркадний авіасимулятор, екшн

Особливості: Захоплюючий, видовищний і простий в освоєнні авіаційний екшен, можна сказати більше якась стрілялка, ніж симулятор літака.

Відео-огляд Огляд Ace Combat Assault Horizon »

Ace Combat — серія відеоігор в жанрі аркадного авіасимулятора. Дія всіх ігор серії, окрім Ace Combat: Joint Assault і Ace Combat: Assault Horizon, розгортається на детально відпрацьованої географічно альтернативної версії Землі з відмінною історією і політикою.

Ace-Combat-1 Ace-Combat-2 Ace-Combat-3 AceCombat

Ace Combat стовідсотковий бойовик з участю літальних апаратів різних класів. Винищувачами справа не обмежилася — гравцеві дають і вертольотом покерувати, і з бомбардувальника постріляти, і навіть за стаціонарним кулеметом посидіти ну і звичайно ж найбільше місій ви проведете в кабіні літака.

Якщо керуючи літаком ви будете брати участь в повітряних боях, намагаючись сісти на хвіст ворогові і навести на нього приціл щоб знищити, то у місіях з вертольотами розсікати небо на великих швидкостях не вийде — потрібно поступово рухатися вглиб ворожої території, методично знищуючи піхоту і техніку. У деяких місіях бере участь піхота союзників, її треба всіляко оберігати, розчищати їй шлях для проходу.

 

 Red Jets («Крила Росії»)

Red-Jets-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: аркадний авіасимулятор, екшн

Особливості: у грі управляємо виключно винищувачами. Дії відбуваються в часи «Холодної війни»

Невелике відео геймплея по грі »

Дія гри Red Jets розгортається в роки Холодної війни між двома світовими наддержавами — СРСР та США. Гравцеві тут відводиться роль радянського пілота бойового літака. Ви приймете участь в серії повітряних конфліктів, виконаних у жанрі альтернативної історії. Але незважаючи на те, що сюжет гри на сто відсотків вигаданий, бойова техніка, озброєння і фізична модель — абсолютно реалістичні. Вас чекають небезпечні бойові вильоти, складні завдання і, звичайно ж, нагороди за славні перемоги у нелегкій справі охорони повітряних кордонів Радянського Союзу!

Red-Jets-1 Red-Jets-2 Red-Jets-3 Red-Jets

У грі є двадцять місій, детальне відображення кокпіта (кабіна пілота) і зовнішнього вигляду літаків, Класичні реактивні літаки, в тому числі Міг-29, Як-141 і Су-27, Автентичні ландшафти створені на основі супутникових знімків, Достовірна фізика, Просунута система озброєння і наведення, Реалістична система моделювання погодних умов. В цілому старенька гра, яку хтось вихваляє, хтось лає, вирішувати тільки вам досойна вона вашої уваги чи ні.

 

Lock On: Сучасна бойова авіація, LockOn: Гарячі скелі 2

Lock-On-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: авіасимулятор

Особливості: Вважається однією з кращих симуляторів, і по сей день. Сучасна бойова авіація.

відео геймплей Lock On:Гарячі Скелі 2 »

Lock On — симулятор сучасних російських бойових літаків. У грі присутні російські літаки: Су-27, Су-33, Міг-29А,Міг-29С, Су-25, Су-25Т і зарубіжні: F-15C, A-10A. Сильна сторона гри це модель польоту, зроблена на рівні кращих світових авіасимуляторів. Так само в грі моделюються прицільні системи: наприклад, при моделюванні РЛС крім дальності до цілі враховуються також фон (небо чи земля), ракурс, швидкість і інші фактори, що впливають на помітність мети.

Lock-On-1 LockOn Lock-On-2 Lock-On-3

Всі прилади мають майже фотографічна якість. Достовірне відображення їх роботи дозволяє легко здійснювати польоти, орієнтуючись на їх показання. Цілком реально посадити літак лише за приладами поза видимості землі (хоча для цього потрібно мати певну кваліфікацію). Гра постійно розвивається, до неї виходять доповнення, нові патчі і є продовження гри LockOn: Гарячі скелі 2.

 

Серія Air Conflicts

Air-Conflicts-0

Дата виходу: 2006-2014 р. р.

Жанр: аркадний симулятор, ігри про першу світову війну

Особливості: у грі є якась складова RPG. більше орієнтир не на симулятор літака, а на екшен. Дії відбуваються в часи Першої і Другої світової війни

відео геймплей Air conflict pacific carriers »

Серія Air Conflicts це аркадний авіасимулятор з сюжетом, заснованим на події першої та другої світових воєн. швидкий геймплей, багато вибухів, «аркадное» керування літаком або вертольотом. Гра починається з навчання польоту на вертольоті або літаку (все включено 20 видів літальних апаратів) і короткої вступної місії.

Air-Conflicts-1 Air-Conflicts-2 Air-Conflicts-3 Air-Conflicts

Місіям передує короткий вступний ролик і мова. Також, перед місією гра видає інформацію про зброю і транспорт для майбутньої задачі. Кожна місія містить кілька контрольних точок. Часто посеред місії потрібно перемикатися між різними транспортними засобами (наприклад, спочатку з допомогою вертольота з кулеметом очистити область для висадки військ, а потім захищати висаджені війська з вертольота-чоппера).

Приміром, в Air Conflicts: Pacific Carriers ви можете командувати цілим авіаносцем, досліджувати і захищати його. Також ви можете керувати цілими эскадрильями і індивідуально оснащувати ваші літаки. Найбільш популярні в серії air conflicts: secret wars, air conflicts vietnam і Air Conflicts: Pacific Carriers.

 

Серія Microsoft Flight Simulator

Microsoft-Flight-Simulator-0

Дата виходу: 1982-2012 р. р.

Жанр: авіасимулятор

Особливості: В грі є тільки цивільна авіація, реалістичність

відео Microsoft Flight Simulator X »

Microsoft Flight Simulator-серія цивільних авіасимуляторів, відрізняється досить реалістичною фізикою нормального польоту, і великою складністю управління літаком. Найсильніша риса цієї серії — її відкритість для створення власних моделей і аеропортів. Наявність практично всіх великих аеропортів світу з реалістичними даними, реальним ландшафтом (з версії Flight Simulator 2002 змодельований всю земну кулю), реалістичними погодними умовами, відмінною графікою роблять цю серію симуляторів однією з кращих у своєму класі.

Microsoft-Flight-Simulator-1 Microsoft-Flight-Simulator-2 Microsoft-Flight-Simulator-3 Microsoft-FS

Пристрій симулятора дозволяє модифікувати будь-які його аспекти: власне літаки, ландшафт, різні текстури, звуки, сценарії аеродромів і аеропортів, віртуальне повітряний рух. За свій термін існування серія зібрала сотні тисяч шанувальників віртуальної авіації. Гра дає можливість пілотувати літальні апарати, про які ви могли тільки мріяти: від надлегких одномоторних літаків до надсучасних реактивних авіалайнерів — практично рай для пілотів.

 

Серія Top Gun

Top-Gun-0

Дата виходу: 1987-2012 р. р.

Жанр: аркадний симулятор, екшн

Особливості: Непоганий екшн, який не дозволить вам занудьгувати, але явно не можна назвати реалістичним симулятором пілотування.

відео огляд Top Gun »

Бойової симулятор польоту Top Gun: Hard Lock створений на основі фільму «Кращий стрілець» 1986 року. Перша частина серії вийшла в далекому 1987 році в еру 8-бітних «слонів» і є дуже і дуже старою, до речі і досить складною. Остання вийшла частина гри серії на момент написання статті це гра Top Gun: Hard Lock про неї і поговоримо. Однією з відмінних рис серії Top Gun є наявність постійних битв, майже не дають часу розслабитися і перевести дух.

Top-Gun-1 Top-Gun-2 Top-Gun-3 Top-Gun

Система бою являє собою суміш авиасимулятора з аркадной стрілялкою. У відносно спокійні моменти керування літаком повністю надається пілотові, але як тільки ми вплутуватися в повітряний бій, у нас з'являється можливість перевести симулятор в режим аркади, для цього необхідно сісти противнику на хвіст і в момент появи відповідного символу натиснути вказану клавішу. Гра перейде в режим аркади, і ваш літак стане переслідувати противника, в якому б напрямку той не рухався, вашим завданням стане утримувати ворога в прицілі і знищити його.

Порівняти Top Gun з серйозними авіа симуляторами начебто Lock ON, максимально наближений до реалізму, буде, як мінімум, некоректно. Але поряд з аркадними іграми на зразок H. A. W. X. ми маємо щось перевершує, не на рівень вище, але зі своїми плюсами і «ништячками», як, наприклад, не властива реалізація переслідування і руху камери в певні моменти. Геймплей з постійно наростаючим екшеном не дасть гравцеві нудьгувати,

 

Skydrift

Skydrift-4

Дата виходу: 2011

Жанр: аркадний симулятор, екшен, гонки

Особливості: Веселі аркадні гонки на літаках по барвистих повітряних трасах зі стріляниною і запаморочливими акробатичними маневрами, не варто ставитися до гри як до серйозного симулятор управління літаком.

відео огляд гри »

Skydrift — це аркадний авіасимулятор з елементами екшену. Гравців чекають ураганні гонки на маленьких аеропланах по самим різним повітряних трасах. Кілька режимів, різні і дуже мальовничі карти, барвиста графіка, Дуже весела іграшка яка дозволить вам літати на літаках і стріляти інші.

Skydrift-1 Skydrift-2 Skydrift-3 Skydrift

Концепція Skydrift проста і настільки ж приваблива. Є набір літаків з різними характеристиками, є кілька барвистих трас з хитрими поворотами, є три різновиди змагань, в яких потрібно бути самим швидким, або самим влучним, або найбільш живучим. І є мета — в кожній гонці прийти до фінішу першим, всіма правдами і неправдами обійшовши численних суперників.

 

Серія Digital Combat Simulator

Digital-Combat-Simulator-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: авіасимулятор

Особливості: У грі імітуються бойові літаки і вертольоти

відео DCS World »

DCS — серія комп'ютерних ігор в жанрі авіасимулятор. DCS має модульну структуру: різні моделі літаків і вертольотів вбудовуються в єдину базову середу. У першій грі (DCS Ка-50 Чорна акула) імітується російський бойовий вертоліт Ка-50 Г (дивіться також ігри про вертольоти), у другій — американський штурмовик A-10C.

Digital-Combat-Simulator-1 Digital-Combat-Simulator-2 Digital-Combat-Simulator-3 Digital-Combat-Simulator

Основною перевагою серії є докладна і точна фізична модель літальних апаратів, використовує рівняння руху твердого тіла — тобто рух центру мас тіла і обертання навколо нього буде розраховуватися з урахуванням дії більшості зовнішніх сил і моментів. Також докладно змодельовані системи літальних апаратів авіоніка. До недоліків можна віднести застарілі графіку і движок, відсутність динамічної кампанії, слабку опрацювання моделі ушкоджень наземної техніки.

 

Tom clancy's H. A. W. X. 1,2

H.A.W.X

Дата виходу: 2009 та 2010 р

Жанр: аркадний авіасимулятор, екшн

Особливості: Великий вибір літаків (а точніше 50)

відео огляд om clancy's H. A. W. X. »

У Tom clancy's H. A. W. X. жанр аркадного авіасимулятора присутні більше 50 літаків стають доступні гравцеві по мірі проходження сюжету, накопичення досвіду і виконання додаткових завдань, деякі з них вигадані і не існують в реальному світі. І кожен з літаків можна використовувати для повітряних сутичок. Дія сюжету гри відбувається в період 2014-2019 р, коли після укладення Рейкъявикских угод 2012 року настав розквіт приватних військових компаній.

H.A.W.X-1 H.A.W.X-2 H.A.W.X-3 H.A.W.X

У другій частині були додані такі елементи, як зліт і посадка літаків в різних умовах. Наприклад, посадка опівдні на аеродромі і посадка опівночі на авіаносець розрізняється. У кожній з частин є близько 20 сюжетних місій.

 

Attack on Pearl Harbor («Атака на Перл-Харбор»)

Attack-on-Pearl-Harbor-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: аркадний авіасимулятор, екшн

Особливості: Дії гри відбуваються в такий відрізок Другої світової війни, як напад Японців на Перл-Харбор

Геймплей гри »

«Атака на Перл-Харбор» — динамічний авіасимулятор, в якому назва говорить про що мова у грі. Сценарій гри включає всі головні битви, дозволяючи гравцеві спробувати свої сили на будь-якій стороні конфлікту. Зручне управління робить гру ще більш захоплюючою і доступною. Сюжетна лінія побудована за допомогою коміксів, місцями комедійних і кумедних.

Attack-on-Pearl-Harbor-1 Attack-on-Pearl-Harbor-2 Attack-on-Pearl-Harbor-3 Attack-on-Pearl-Harbor

4 історичні кампанії в небі над Тихим океаном, аозможность проходження гри за японського або американського пілота, різноманітність завдань для винищувачів, бомбардувальників і торпедоносцев, можливість формувати атакуючі ланки Стрімкий, феєричне ігрове дію. Складним симулятором гру навероне не назвеш, швидше якусь леталку з великою кількістю екшену.

 

Blazing Angels 1,2 («Ангели смерті: Аси Другої світової)

Blazing-Angels-0

Дата виходу: 2006 р. і 2007 р.

Жанр: аркадний авіасимулятор, екшн

Особливості: дії гри відбуваються в часи Другої світової війни

відео огляд Blazing Angels: Squadrons of WWII »

У Blazing Angels Squadrons of WWII, гравці випробують свої навички повітряної битви, беручи участь у найвідоміших битвах Другої світової. Як лідери ескадрильї, гравці можуть злітати на 39 літаках Другої світової, як в одиночній, так і в багатокористувацької грі. Виділяючи велику лінійку графічних і технологічних особливостей поряд з дуже інтуїтивним інтерфейсом, Blazing Angels пропонує у всій красі пережити бої Другої світової війни.

Blazing-Angels-1 Blazing-Angels-2 Blazing-Angels-3 Blazing-Angels

Бойові місця включають місцевості Західної Європи і Тихого океану, включаючи Англію, Марокко, Перл-Харбор, Мідуей, Тихий океан, Франції, Норвегії та Німеччини. Більше 18 місій згруповані в чудову історичну бойову кампанію. Більше 40 місій в окремих режимах (Міні-Кампанія, Аркада і Дуель Асів). Понад 39 доступних для управління високодеталізованих достовірно виглядають літаків того часу.

 

Aerofly FS

Aerofly-FS-0

Дата виходу: 2011

Жанр: авіасимулятор

Особливості: справжній симулятор польотів цивільної авіації

Відео політ »

Aerofly FS супер реалістичний авіасимулятор від німецької компанії IKARUS. Виключно деталізовані моделі літаків, ландшафтів, прекрасна графіка і фізика польотів максимально реалістично імітують льотні характеристики літаків. Це диво напевно навіть грою назвати не повертається язик, далі неї потрібно вже сісти в справжній літак.

Aerofly-FS-1 Aerofly-FS-2 Aerofly-FS-3 Aerofly-FS

Всі літаки змодельовані до найдрібніших подробиць, що дозволило створити реалістичну імітацію польотів, інтерактивні випробування в процесі польоту, вільна настройка вітру, хмар і температурних умов, Звуковий супровід тільки підсилює відчуття реального польоту, повністю функціональні прилади в кабіні пілота, можливість переміщатися в кабіні і додаткових відсіках, управління багатьма елементами літака і багато іншого.

 

X-Plane 10

X-Plane-10-0

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: льотний авіасимулятор, конструктор

Особливості: Як стверджують девелопери, самий реалістичний авиасим у світі

опис польоту для новачків в X-plane 10 »

До складу X-Plane входять кілька комерційних пасажирських, військових та інших літаків, а також глобальний сценарій, який охоплює більшу частину Землі. Також у поставку авиасимулятора входить програмне забезпечення для створення і налаштування моделей літаків. X-Plane має систему плагінів, що дозволяє користувачам розширювати функціональність симулятора і створювати свої власні світи або копії реальної місцевості. Постійно виходячи оновлення

X-Plane-10-1 X-Plane-10-2 X-Plane-10-3 X-Plane-10

X-Plane відрізняється від інших симуляторів застосуванням теорії елемента лопаті, розробленої для оцінки поведінки пропелера. Кожне крило і лопать пропелера розбивається на невеликі подэлементы, для кожного з них підраховуються діючі аеродинамічні сили і моменти, потім всі вони складаються, і виходить загальний результат. X-Plane поширює цю модель на весь літак (вертоліт та інші літальні апарати), працюючи з фюзеляжем, крилами і хвостом, як з елементами, що створюють підйомну силу. X-Plane часто використовується як допоміжний засіб при розробці моделей літаків

 

Vector Thrust

Vector-Thrust-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: аркадний авіасимулятор, екшн

Геймплей гри не російською ))) »

Vector Thrust, аркадний авіаційний екшен з мультиплікаційної графікою, зі специфічним візуальним виконанням. велика різноманітність ігрових режимів, просунутий штучний інтелект і більше 200 літаків, серед яких є як реальні моделі, так і екзотичні прототипи. У грі величезна кількість різних режимів гри, сюжетні місії, на виживання і навіть начебто б мультиплеер.

Vector-Thrust-1 Vector-Thrust-2 Vector-Thrust-3