Ігри про зомбі, зомбі-апокаліпсис на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про зомбі — мертвечини замовляли, Сер!?
Серія ігор Resident Evil (Обитель Зла)

Resident_evil1

Дата виходу: 1996-2012 р.

Жанр: Survival Horror, Шутер від третьої особи

Детальніше про серії на вікіпедії

Не всі гри Resident Evil виходили на PC. Більш докладно з описом всіх серій можете ознайомитися за посиланням вище на вікіпедії. Описувати сенсу теж не бачу гра настільки популярна і відома що ви просто не могли не чути про неї (Ну фільми то думаю хоча б дивилися?). У цій серії вже більше 20 частин.

Resident_evil2 Resident_evil3 Resident_evil4 Resident_evil5

Класичні ігри серії, які тепер у кожного асоціюються з терміном Survival Horror. Гравцеві в них доводилося носитися по особняку, поліцейської дільниці, місту в пошуках виходу. Але для цього доводилося знищувати величезну кількість живої мертвечини, вирішувати головоломки, шукати зброю і патрони, загалом виживати.

 

Серія ігор House of the dead (Будинок мертвих)

house-of-the-dead1

Дата виходу: 1997 — 2012

Жанр: Екшен, рейковий шутер

Відео огляд гри The House of the Dead: Overkill

З самого початку гра виходила на приставку Sega після чого була портована на платформу Windows (тобто можна грати на ПК), крім останньої, четвертої частини. Сюжет першої частини -Агенти AMS, Томас Роган і Джі, дізнаються від нареченої Рогана, Софі Річардс, що в особняку Доктора Кьюриена сталася катастрофа. Доктор проводив жахливі експерименти, які закінчилися плачевно: результати його дослідів наповнили особняк і прилягаючі території. Героям необхідно потрапити в глиб особняка, щоб зрозуміти, як зупинити цей кошмар.

Скріншоти:

House-of-the-dead-2 House-of-the-dead-3 House-of-the-dead-1 house-of-the-dead2

Гравцеві необхідно відстрілювати зустрічаються йому монстрів, попутно рятуючи городян і знаходячи всілякі бонуси. Також гравець може міняти маршрут при деяких умовах (рятуючи або не рятуючи городян, відстрілюючи замки і рубильники та інше). Як і раніше, основними супротивниками є зомбі, проте в даній грі їх чисельність помітно зросла. Також в грі присутні боси, яких, як і раніше, потрібно знищувати лише потрапляючи їх слабких місць. Супротивниками в грі є різні монстри і мутанти. Гравець може розстрілювати їх як завгодно: проробляти в їх тілах величезні діри, відстрілювати кінцівки або одним пострілом зносити голову.

 

Deadhunt (Мисливець на нечисть)

deadhunt1

Дата виходу: 28 березня 2005 р.

Жанр: Survival horror, Шутер від першої особи

Відео огляд гри

У грі є три ігрових режиму: Кампанія, Виживання і Жадібність. Кампанія складається з 40 місій, які відкриваються у міру проходження. Режим Виживання являє собою нескінченну місію, мета якої заробити якомога більше очок, перш ніж померти. Режим Жадібність схожий з режимом Виживання, тільки гравець сам визначає час завершення гри, у разі смерті результат.

Deadhunt-1 Deadhunt-2 Deadhunt-3 deadhunt2

Дія гри проходить на одній з двох карт. Обидві карти мають форму кола. Гра зводиться до знищення орд монстрів, які вилазять з-під землі, і заробляння очок за їх вбивство. Після завершення кожної місії гравець потрапляє в таблицю рекордів в залежності від свого результату. Противники у грі поділяються на три види: зомбі, скелети та павуки. Кожен вид супротивників складається з широкого спектру монстрів, які відрізняються один від одного зброєю, бронею і рівнем здоров'я.

 

Cold Fear (Холодний жах)

Cold-Fear1

Дата виходу: 28 березня 2005 р.

Жанр: Survival horror, Екшен від третьої особи

Відео огляд Cold Fear

Головний герой гри, офіцер берегової охорони, отримує наказ обстежувати таємниче російське китобійне судно посеред океану. Пункт Тома вбивають і він залишається один на один зі свихнувшимися солдатами і страшними монстрами, заполонили корабель. Хансен розуміє, що ці істоти потрапили на корабель, сховавшись у наборі, якого спіймали моряки. Незабаром Главномк герою вдається вибратися з корабля і потрапити в секретну лабораторію, в якій божевільний професор і винен у створенні монстрів.

Cold-Fear-1 Cold-Fear-3 Cold-Fear-2 Cold-Fear2

В Cold Fear, як і в Resident Evil 4, гравець може використовувати як вигляд із-за плеча, зручний для стрільби по ворогам, так і стандартний фіксований вигляд камери з боку. В грі використовують стандартні прийоми залякування, які можна зустріти в Doom 3 або Resident Evil 4. Приміром, за відкривається дверима гравця може чекати монстр, який тут же несподівано нападе на нього. У грі є показник витривалості, яка зменшується, коли гравець робить які-небудь дії (наприклад, при бігу).

Найчастіше Хансен буде зустрічати різних зомбі. Ситуація ускладнюється тим, що вбити зомбі можна тільки прямим попаданням в голову, інакше поранений ожилий труп може знову встати і знову напасти на гравця. Також в грі присутні такі інтерактивні об'єкти як бочки з пальним, вогнегасники або клапани на газових або теплових комунікаціях. Стріляючи по них можна підпалити, оглушити супротивника або помітити невидимого монстра. Гра рясніє всякого роду записами і документами, які більш докладно розкривають сюжет.

 

Land of the Dead: Road to Fiddler's Green (Земля Мертвих: Дорога на Фиддлерз Грін)

land-of-the-dead

Дата виходу: 18 жовтня 2005 р.

Жанр: Екшен, шутер від першої особи

Відео огляд гри

Land of The dead: Road to Fiddler's Green шутер від першої особи з елементами Survival Horror. Розроблена компанією. Є можливість грати як в одиночному, так і в мережевому режимі на 8 учасників. Колись, у мирному містечку проживав фермер на ім'я Джек. Одного разу, в сонячний день, раптово згасло світло у всьому приміщенні, і телефонні лінії виявилися неробочими. Біля будинку Джека був якийсь незнайомець, який годинами стояв на одному місці. Несподівано, незнайомець напав на Джека і той його пристрелив. Протягом 20-ти рівнів, вам доведеться шукати останній оплот людства, викорінюючи хмари ворогів.

Land-of-the-Dead-1 Land-of-the-Dead-2 Land-of-the-Dead-3 land-of-the-dead2

З арсеналу ми можемо використовувати: пістолет, револьвер, гвинтівку звичайну і навіть з оптичним прицілом, автомат, всілякі гранати молоток, лопата, пожежний сокиру і так далі. Весь ігровий процес зводиться до банального «убий їх всіх». На шляху Джека, будуть стояти десятки, а то і сотні голодних зомбі. В цілому, ми маємо можливість побувати в самих різних місцях – фермі, місті, лікарні і т. д. Спочатку, серед високо зростаючих зернових культур доведеться робити довгі пробіжки, з надією, що найближчий зомбі нас не побачить. У лікарні, де був один вцілілий, ходять мертві лікарі і пацієнти, а під кінець, заражений лікар виконає роль боса. В цілому непогана, але й нічим не відзначилася іграшка, де можна знищувати багато зомбі, нічим особливо не замарачиваясь.

 

You are Empty (Спустошений)

uareempty1

Дата виходу: 27 жовтня 2006 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Дія гри розгортається в альтернативних 1950-х роках. Після Другої світової війни Радянський Союз став наймогутнішою державою в світі. Народ прагне до «світлого завтра», по всьому СРСР киплять будівництва, армія сильна як ніколи. При випробуванні спеціального випромінювання, яке повинно було поліпшити людей, все пішло не так. Більшість людей померло, інші змінилися до невпізнання. З усім цим буде розбиратися Головний герой — радянський офіцер Володимир Сєров.

You-are-Empty-1 You-are-Empty-2 You-are-Empty-3 uareempty2

Гра володіє класичним ігровим процесом в стилі «Ретро», схожим з «Метро-2», «Сталкер» і «Невський титбит». Гравець ходить по локаціях, вбиває супротивників, розв'язує прості задачі, начебто знаходження ключа для відкриття потрібної двері. Ворогів у грі небагато, але вони дуже різноманітні. Коли гравець отримує серйозні пошкодження, то екран стає повністю темним, що сильно ускладнює гру.

У цій грі можна побачити і обшарпані під'їзди міських околиць, і монументальні будівлі в центрі міста, з пишно прибраними приміщеннями, і дворики житлових будинків з чавунними огорожами. Гравець відвідає кінотеатр, метро, заводи і фабрики, паровозоремонтное депо (з майже забутим поворотним колом для локомотивів), оперний театр, колгоспне господарство, канатну дорогу, навіть лікарні — всі атрибути післявоєнного Радянського Союзу. You Are Empty була визнана кращою грою без видавця на Конференції розробників комп'ютерних ігор. і кращим дебютом на КРИ-2004. Також гра входила в число претендентів на призи в категоріях «Самий нестандартний проект», «Краща ігрова графіка» і «Краща технологія.

 

Zombie Shooter 1,2 (zombie shooter)

zombishoter1

Дата виходу: перша 2007 р. друга 2009 р.

Жанр: Аркада, RPG

Відео огляд гри Zombie Shooter 2

Zombie Shooter — аркада з невеликими елементами рольової гри. Назва гри цілком відображає її суть — здійснювати відстріл зомбі протягом десяти рівнів основної кампанії, а також в режимах «Виживання» і режимі «Тир». Режим виживання це коли потрібно протриматися від зомбі, як можна довше. Режим «ТИР» є аналогом режиму виживання. По центру невеликий карти варто стаціонарна гармата, оточена стіною. З усіх боків до центру рухаються зомбі, причому їх кількість постійно збільшується. Їх мета — знищити гармату, тому вони спочатку ламають стіну. Гравцеві треба якомога довше протриматися в даній ситуації, знищуючи зомбі. Також через певний час гравець може влаштувати вибух. Гра зроблена російськими розробниками, можете також подивитися ігри від російських розробників.

Zombie-Shooter-1 Zombie-Shooter-2 Zombie-Shooter-3 zombishoter11

У грі присутні чотири характеристики героя: Здоров'я, Сила, Швидкість та Влучність. Ці характеристики можна збільшувати за допомогою окулярів досвіду, які даються за вбивство зомбі. Наявність характеристик приносить в Zombie Shooter невеликий елемент з рольових ігор. Здоров'я впливає на кількість хіт-пойнтів героя. Сила впливає на максимальну кількість патронів, які може носити з собою гравець. Швидкість впливає на швидкість пересування героя за рівнем. Влучність впливає на радіус випадкового розкиду кулі при стрільбі і відповідно, на шкоду. Всього в грі є 9 видів зброї. Кожна зброя може бути модернізовано тричі. Кожна подальша модернізація обходиться дорожче попередньої. Удосконалення зачіпає скорострільність, час перезарядки і забійну силу.

 

Zombie Panic! Source (зомбі-паніка)

zombipanic1

Дата виходу: 28 грудня 2007 р.

Жанр: Шутер від першої особи, кооперативна гра, survival horror

Відео огляд гри

Самостійна мультиплеєрна модифікація Half-Life 2. Це класичний survival horror, і вільно доступний для скачування. У місті відбулася катастрофа, і багато людей перетворилися на зомбі. Ті, хто вижили, знищують зомбі. Дія розгортається в метро, на вулицях зруйнованого міста, в поліцейській ділянці, в приміських будинках, на фабриках і навіть у літаку.

Zombie-Panic!-Source-1 Zombie-Panic!-Source-2 Zombie-Panic!-Source-3 zombipanic2

У грі є чотири режими: Виживання, Виконання завдання, Хардкор і Арена. Виживання — зомбі з'являються з різним числом життів в залежності від кількості тих, що вижили. У цьому режимі раунд буде закінчено тільки якщо одна сторона повністю знищить іншу або якщо хоча б один з живих протримається 15 хвилин. Після смерті грав за вижили гравець поповнює ряди зомбі, а також останнім даються додаткові життя.Завдання — вижив поставлена певна задача, яку необхідно вирішити в найкоротші терміни. У зомбі нескінченне число життів, тому їх зупинити неможливо.

Хардкор — залишилися в живих, потрібно протистояти натовпам збожеволілих тварюк протягом 5-15 хвилин. У цьому режимі зомбі набагато сильніше. Весь цей час команда людей повинна працювати дуже злагоджено, оскільки всі зомбі переносять інфекцію (75% шанс зараження) і отримують менше шкоди від вогнепальної зброї і вибухових речовин. Арена — у обох команд нескінченну кількість життів і з'являється однакову кількість зомбі і людей. Головною метою цього режиму зазвичай є утримання контрольної точки протягом деякого часу.

 

Left 4 Dead 1,2

Left-4-Dead

 

Дата виходу: перша частина 2008 р, друга 2009 р.

Жанр: Шутер від першої особи, survival horror, Кооперативна гра

Відео огляд гри Left 4 dead 2

США охопила епідемія невідомого вірусу, який викликає у заражених їм людей симптоми сказу з наступними мутаціями тіла, перетворюючи всіх в зомбі, а деяких з них в жахливих монстрів. За два тижні епідемія поширилася на кілька штатів, і влада пішла на крайні заходи, почавши масову евакуацію із заражених зон. Чотири головних героя не встигли евакуюватися з іншими і тепер намагаються вирватися з оточення орд заражених людей.

Left-4-Dead-1 Left-4-Dead-2 Left-4-Dead-3 Left-4-Dead2

Гра орієнтована на командне проходження, цей режим є основним. Мета цього режиму — пройти командою з чотирьох гравців кампанію (гра поділена на кілька кампаній). В команді 4 осіб, відсутні гравці заміщуються ботами, керовані комп'ютером. На гравців постійно нападають купи зомбі від яких вони повинні відбиватися і просуватися далі. є особливі зомбі які можуть схопити одного з членів команди, самостійно він не може вибратися йому повинен допомогти хтось інший.

Члени команди повинні постійно допомагати один одному, звільняти від зомбі, піднімати їх з землі, якщо хтось упав і повис над висотою затягувати його нагору, лікувати один одного і так далі. В арсенал входить різноманітна зброя: гвинтівки, рушниці, дробовики, автомати, пожежні сокири, біти, мачете і навіть кухонні сковорода. Гра отримала безліч позитивних відгуків. Розробникам вдалося добре передати похмуру атмосферу жаху і відчаю, зомбі-апокаліпсису. кожне проходження гри унікально і неповторно, а акцент на командні дії робить гру однією з кращих серед кооперативних шутерів.

 

Call of Duty: World at War Zombies

Call-of-Duty-World-at-War-Zombies1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: шутер від першої особи

Шутер від першої особи в сетінгу зомбі апокаліпсису. Гра являє собою багатокористувацький режим зомбі, який вперше з'явився в оригінальній частини Call of Duty: World at War. Ігровий процес доповнено новими видами зброї, локаціями і ворогами.

Call-of-Duty Call-of-Duty2 Call-of-Duty4 Call-of-Duty-World-at-War-Zombies3

У новому режимі, команда або гравець, повинні відбивати наступають хвилі зомбі. Кожна пережита хвиля, приносить на рахунок гроші, за які можна купити більш досконале зброю, ремонт барикад, гранати і патрони. На гравця будуть нападати як звичайні мерці, так і небезпечні модифіковані боси.

 

Killing Floor 1 і 2
Killing-Floor1

Дата виходу: Перша — 2009 р. Друга - 2015 р.

Жанр: Шутер від першої особи, Survival horror

Відео огляд гри Killing Floor 2

Killing Floor — кооперативний шутер від першої особи в жанрі survival horror. Історія появи зомбі почалася з корпорації з однієї організації, яка отримала від держави замовлення на створення ідеальних солдатів. Один учений на ім'я Кевін Кламели зробив прорив в області відновлення, навчився клонувати людей і управляти їх волею. Незабаром учений починає штампувати клони і має намір захопити цілу країну. У проходженні гравцеві належить узяти на себе роль одного з тих, що вижили і почати битву з незліченними зомбі, але в підсумку треба дістатися до вченого, щоб зупинити цей кошмар.

Killing-Floor-1 Killing-Floor-2 Killing-Floor-3 Killing-Floor2

Гра має режими одиночної і багатокористувацької гри, Кожен гравець повинен вибрати один з семи перков які дають бонуси у поводженні з зброєю цього перка і різні інші бонуси і додаткові можливості. Шестеро осіб (максимальне число гравців) виявляються закинуті на карту (гравці можуть вибрати різні карти), щоб знищити мутантів і вченого. Вони повинні витримати кілька хвиль, після яких з'являється сам вчений, Патріарх. Гравці відбиваються від хвиль мутантів-клонів. Кожна наступна хвиля включає збільшену кількість звичайних і поява особливих супротивників. Після закінчення хвилі гравці біжать до Торговця в магазин, в якому здійснюється купівля різного озброєння і екіпіровки.

 

Nation Red (Зомбіленд)

Nation-Red-1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Аркада, RPG

Відео огляд гри

Вперше ожилі мерці спробували Америку на зубок ще при Рейгані. Тоді розрізнені групи зомбі вдалося швидко ліквідувати. Але – тільки на час. І тепер, через роки, вони повернулися за мізками американських громадян. Армія безсила, солдати гинуть дарма. Країну охопила паніка. Тих, хто метушився більше всіх, з'їли першими. У живих залишилися справжні бійці, і тільки їм під силу зупинити незліченні орди залитих кров'ю мертвяків-канібалів.

Nation-Red-2 Nation-Red-3 Nation-Red-1 Nation-Red-2

Якщо ви готові до цієї кривавої різанини, то ця гра – для вас! Стріляйте на всі сторони – не промахнетеся. Вас оточують тисячі мерців. Звикли до того, що зомбі насилу ноги тягнуть? На цей раз вони бігають швидше будь-якого спринтера. Деякі з них порозумнішали настільки, що використовують зброю. Паліть мерців напалмом, розстрілюйте, разрубайте на шматки. Уцелейте в жорстокій м'ясорубці і станьте найкрутішим хлопцем на теренах Зомбилэнда!

Особливості гри: Стрімкий і нереально потужний зомбі-екшен. Натовпи заражених і лише один шанс на порятунок. Смертельно небезпечні, виносять мозок завдання. Тонни зброї – від кувалди і мачете до гранатомета. Три режими гри — Вільна Гра, Виживання і 18 все більш і більш звірячих рівнів.

 

Day of the Zombie (День зомбі)

Day-of-the-Zombie1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Екшен, Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Орда кровожерливих зомбі захопила коледж «Фенкотт Меморіал»! Збройні сили зачистили округу і розставили по периметру території коледжу снайперів. На місце жахливих подій відправлений загін спецназу із завданням взяти його під свій контроль.Між тим, в самому епіцентрі кривавого хаосу опиняються троє бідолах: студент, який відчайдушно намагається врятувати свою дівчину; завгосп, який не бажає залишати напризволяще ввірене йому навчальний заклад; і спецназівець, який повинен навести порядок в цьому бедламі. Чи переживуть вони День зомбі?

Day-of-the-Zombie-1 Day-of-the-Zombie-2 Day-of-the-Zombie-3 Day-of-the-Zombie2

Чотирнадцять рівнів для одиночної гри і три захоплюючих сюжету. Чотирнадцять рівнів для багатокористувацької гри. Чотири мережевих режиму для восьми гравців. Різна зброя для швидкої розправи з ворогами.

 

Armageddon Riders (вершники армагедону)

Armageddon-Riders-1

Дата виходу: 6 лютого 2009 р.

Жанр: Аркадні гонки, Гонки на виживання

Відео огляд гри

Дії розгортаються в європейському місті біля адронного коллайдера активація якого перетворила все населення зони в зомбі. Ти за кермом машини смерті. Твої вороги – зомбі. Їх дуже багато в цьому мертвому місті, який став небезпечним. Твоє головне завдання – стерти з лиця землі цих проклятих зомбі і докопатися до першопричини катастрофи... Armageddon Riders – кривавий автомобільний екшен для любителів швидкої аморальної їзди без правил і без гальм!

Armageddon-Riders-1 Armageddon-Riders-2 Armageddon-Riders-3 Armageddon-Riders-2

8 машин, 3 району для гонок: місто, порт, коллайдер. Можливість поліпшення автомобіля (м'ясорубки для зомбі, леза, вогнемети, електричні дуги, прискорювачі). 11 різновидів завдань: Знищення зомбі на час, бої на виживання на 3-х аренах, гонки на лідерство і вибування, збір артефактів, полювання на конкурентів, охорона і порятунок друзів і інші.

У змаганнях три рейтингу, що характеризують перемогу: Childish, Teen і Mature (у порядку зростання). У грі є різні призи у вигляді аномалій різного кольору: прискорення, стрибок, потрійне посилення ушкоджень суперникам, лагодження, гроші. Ну, і звичайно ж крутий саундтрек над яким працювало відразу кілька студій і композиторів. Саундтрек був розділений на дві частини: рок-н-рольну і электроную.

 

Evil Days: Pound of Ground (Убиті двічі)

Evil-Days-Pound-of-Ground-2

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Екшен, шутер від третьої особи

Кумедне відео обзорчик ігри

Джонні Мейєр, головний герой гри, виявляється на покинутій фермі в пустелі. Він нічого не пам'ятає-як він там опинився, чому в його руках бейсбольна біта... і звідки навколо стільки зомбі. Він знаходить машину, пістолет і направляється в свій рідний Снейк Сіті. Майже всі жителі міста зникли або втекли. Деякі кажуть, що зомбі встановили якийсь дивний генератор, випромінюючий жовтий туман. Кожен, хто опиниться в цьому тумані, стає зомбі...

Evil-Days-Pound-of-Ground-1 Evil-Days-Pound-of-Ground-2 Evil-Days-Pound-of-Ground-3 Evil-Days-Pound-of-Ground-22

Оригінальна комбінація майже всіх ігрових жанрів в одному проекті. Смачний бойовик — бійки з натовпами зомбі і великий вибір зброї. Гонки по пустелях Середнього Заходу. RPG-елементи: можливість вносити удосконалення автомобіль-трансформер і зброю. Божевільна історія про нашестя зомбі з неполіткоректним і чорним гумором.

 

Fort zombie (форт зомбі)

Fort-zombie1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Action, RPG, Шутер від третьої особи

Відео огляд

Вірус зомбі вийшов з-під контролю. Міста Америки спорожніли. Лише мертві бродять по землі, і мало хто наважиться кинути їм виклик. Але ваш герой – зовсім інша справа! Адже у нього є план – вибрати одне з великих будівель в маленькому містечку, зібрати там необхідні припаси і жити в своє задоволення. Втім, поодинці справитися з цією справою буде непросто. А значить, прийшла пора вийти на вулицю в пошуках інших уцілілих.

Fort-zombie-1 Fort-zombie-2 Fort-zombie-3 Fort-zombie2

Захоплююча рольова гра «Форт зомбі» з перших хвилин занурює в атмосферу боротьби за виживання. Зомбі підступні, вміють застосовувати зброю і дуже боляче кусаються. Перетворіть будинок у неприступну фортецю, зберіть в ній людей, що вижили і влаштуйте мертвяк справжню бійню. Але пам'ятайте, що для успішної оборони крім помічників необхідна провізія, патрони і як можна більше могутніх стовбурів!

 

Dead Rising (Повстання мерців) 2, 3

Dead-Rising-1

Дата виходу: 1 серпень 2012 р.

Жанр: Survival horror, Екшен з відкритим світом

Відео огляд гри

На жаль перша частина гри вийшла тільки на Xbox 360, тому на ПК можна пограти тільки в другу і третю частину. Дії другої частини гри будуть відбуватися в курортному місті Фортуна, де головним героєм буде чемпіон з мотокросу — Чак Грін, який намагається вижити в наповненому зомбі місті. У третій частині головний герой гри — механік Нік Рамос. Разом з іншими вижили йому потрібно врятуватися з міста Лос-Пердидос до того, як він буде знищений ракетним ударом.

Dead-Rising-1 Dead-Rising-2 Dead-Rising-3 Dead-Rising-2

Гра дивує своїми можливостями. Як вам ідея вбивати тисячі зомбі чим доведеться банальні дробовики, кулемети бейсбольні біти вже нікого не дивують? В Dead Rising — можна окропити мерця пекучої гірчицею, заморозити вогнегасником, оглушити дерев'яною лавкою, збити на мотоциклі, розмазати важким молотом, забити жіночою сумкою... Натовп зомбі можна тиснути машинами та іншою технікою тікати від них, або ж навпаки наганяти. Вироби-саморобки — це головна фішка гри. Беремо молоток і сокира, з'єднуємо на спеціальному верстаті, отримуємо варварську гостру булаву. Схрещуємо дриль і відро — готова стильна шапочка, освіжаюча мислення. Ліхтарик і дорогоцінні камені утворюють світловий меч, а з шматка м'яса і динаміту можна зробити диномясо.

У третій частині з'явився більш відкритий світ. Гравець в місті може піти туди, куди хоче і робити все що йому заманеться. Рольова система теж сильно дороблена. Широкий спектр ліній прокачування, який не просто додає кількість життя, силу атак і нові слоти інвентарю, але і відкриває додаткові здібності, начебто харизми, що дає можливість брати з собою на завдання більше врятованих раніше NPC, спрощені варіації крафтінга і спеціальні прийоми. Швидкість прокачування впливає від виконання побічних завдань, за яких дають дуже багато досвіду і знищення натовпу супротивників.

 

Deadlight

Deadlight1

Дата виходу: 1 серпень 2012 р.

Жанр: Платформер, 2-D гра

Відео огляд гри

Дія гри відбувається в альтернативної реальності, у вісімдесятих роках минулого століття. Самотній вовк Рендал Вейн — колишній охоронець парку, який твердо має намір знайти свою сім'ю в період почався зомбі-апокаліпсису. Герой намагається вижити у ворожому світі, заповненому «тінями» — зараженими людьми, які перетворилися в кровожерливих зомбі-маніяків. Deadlight є платформер 2.5 D грою, де персонаж може рухатися тільки зліва — направо або справа — наліво (пам'ятаєте, як у приставки Dendy?)

Deadlight-1 Deadlight-2 Deadlight-3 Deadlight2

Герой не може виходити за межі тієї чи іншої середовища, пересуватися тільки «вперед». Гра складається з головоломок, які необхідно вирішувати гравець, щоб уникнути зомбі. Атакувати всіх — не найкраща ідея, тому потрібно уникати зомбі. Якщо ж сутичка неминуча, то атака проходить з використанням холодного (пожежний сокиру) та вогнепальної зброї (починаючи з револьвера, закінчуючи дробовиком). Вогнепальну зброю вкрай корисно проти великої юрби, але обмежений боєзапас.

Постійні атаки холодною зброєю стомлюють персонажа, що знижує його ефективність в бою, аж до виснаження, і неможливості атакувати кого-небудь. Є особлива зброя — рогатка, призначена для рішення головоломок. Ситуації, коли гравець дійсно змушений битися рідкісні, тому увага акцентується на уникнення боїв з зомбі. одного боку гра хороша своєю графікою, атмосферою і сюжетом. З іншого боку, вона є дуже зручною в управлінні, короткою за тривалістю і лінійної грою.

 

Dead Island (Мертвий острів), Dead Island: Riptide, Escape Dead Island

Dead-Island-1

Дата виходу: 2011-2014 р.

Жанр: Survival horror, Action, RPG, Шутер від першої особи

Відео огляд Dead Island

Дія гри відбувається на тропічному острові Баной в Папуа-Новій Гвінеї. З невідомих причин в цій місцевості трапляється нашестя зомбі. Четверо тих, що вижили, у яких імунітет до зомбі-вірусу, шукають спосіб покинути острів. У цьому їм допомагає і спрямовує голос по радіо, а також інші вижили, яких на острові виявляється досить багато. Гравець керує одним з чотирьох персонажів-вижили. Основним завданням гравця є переміщення по острову в пошуках інших вижили, а також виконання різних квестів і завдань. Основною метою гри є виживання, тому гравцеві будуть попадатися всілякі корисні предмети: гроші, вода, їжа та інші. Все це необхідно для виживання, а також для виконання завдань та створення зброї.

Dead-Island-1 Dead-Island-2 Dead-Island-3 Dead-Island-2

У грі реалізована реалістична манера поведінки персонажа. У персонажа є шкала витривалості, яка витрачається під час бігу, стрибків або ударів. Коли шкала спорожніє, гравець стає вразливим на кілька секунд, поки шкала знову не восполнится. Зброя має різні параметри: сила удару, вплив на персонажа (як швидко він буде втомлюватися) та інші. По мірі використання зброю ламається, втрачаючи свої властивості. Тому зброю потрібно лагодити на спеціальних верстатах. Там же можна і поліпшувати його, а також модернізувати.

У процесі проходження гри будуть відкриватися нові частині острова і види ворогів. Гравець у міру проходження гри буде отримувати досвід, а за кожен новий рівень одне очко навичок, які розподіляються в одну з трьох гілок: перша гілка люті дозволяє персонажеві впадати в лють і згодом покращувати вміння, друга гілка відповідає за бойові навички персонажа і володінням його виду зброї, а третя гілка допомагає виживати в грі, з її допомогою гравець може повільно регенерувати здоров'я, видобувати більше грошей, розкривати замки і бути стійкішою до атак. У кожного героя свої навички, здібності, володіння зброєю, лють і манера гри.

 

The Walking Dead (Ходячі мерці)

The-Walking-Dead1

Дата виходу: 2012-2013 р.

Жанр: Пригоди

Відео огляд гри

Це епізодична гра за мотивами коміксу Роберта Кіркман «Ходячі мерці». Гра випущена в форматі 5 епізодів, що виходять з інтервалом в один-два місяці, і додатковим 6 епізодом. Головним героєм гри є персонаж Чи Еверетт. У момент зомбі-апокаліпсису він перебуває під арештом, але виявляється на волі і бореться за виживання разом з зустрінутої їм 8-літньою дівчинкою на ім'я Клементина. Чи У є туманне минуле, є страшне сьогодення, і все — характер ж повністю залежить від ваших дій. у грі.

The-Walking-Dead-1 The-Walking-Dead-2 The-Walking-Dead-3 The-Walking-Dead2

У грі немає необхідності шалено винищувати зомбі. Гравець може управляти персонажем, використовуючи стандартне управління від третьої особи. Певні місця на локаціях підсвічені і при наведенні на них мишкою з ними можна взаємодіяти. Деякі знайдені предмети можна покласти в інвентар і використовувати для просування по сюжету гри. У деяких ситуаціях гравець обмежений за часом і може загинути в процесі гри.

Головоломки в грі дуже прості і їх небагато. Розробники не ставили своєю метою створення звичних для квестів завдань, одразу повідомивши, що замість класичних головоломок гравцеві доведеться вирішувати проблеми, які повинні виникнути в будь-який вижив після апокаліпсису. Головним у грі є розмови і відносини людей. На відміну від інших ігор студії, в більшості діалогів немає можливості перебирати поспіль варіанти і дослідити реакцію на кожну з реплік. Найчастіше час для вибору варіанта відповіді обмежено і довго думати не можна. Прийняті гравцем рішення впливають на сюжет і стосунки з іншими персонажами гри, при тому не тільки в поточному епізоді, але і в наступних.

 

The Walking Dead: Survival Instinct (Ходячі мерці: Інстинкт виживання)

The-Walking-Dead-Survival-Instinct1

Дата виходу: 19 березня 2013 р.

Жанр: Survival Horror, Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Сюжет гри починається з того, як де якийсь Діксон відправляється на полювання з кількома іншими вижили. Несподівано чуються крики, і Діксон повертається в табір. У табору зібралося безліч ходячих, з'їдають одного з членів групи. У результаті боротьби в живих з табору залишиться тільки Дерил — син Діксона. Якому і належить виживати.

The-Walking-Dead-Survival-Instinct-1 The-Walking-Dead-Survival-Instinct-2 The-Walking-Dead-Survival-Instinct-3 The-Walking-Dead-Survival-Instinct-2

Гра більше орієнтована на стелс і виживання в зомбі апокаліпсис. Основні завдання гравця — уникати зомбі і розумно використовувати ресурси. Патрони зустрічаються рідко, тому заохочується дослідження частково відкритого світу. Крім патронів, можна знайти інші корисні предмети, наприклад, бинти.

У грі навіть один зомбі може легко перемогти героя, особливо враховуючи, що він може матеріалізуватися у нього за спиною. Стрілянину зі зброї і світло можна використовувати як метод залучення зомбі. Крім того, зомбі чутливі до запаху гравця. Тим не менш, гравець може підкрадатися до них ззаду і здійснювати «тихе» вбивство.В ході гри можна скласти групу з найманців, до чотирьох персонажів. Найманців можна надсилати на збір предметів. Кожен виживанням володіє унікальним набором суттєво, який визначає, чи зможе персонаж вижити при видобутку ресурсів. Іноді напарників необхідно залишати позаду.

 

No More Room in Hell (пекло місць немає)

No-More-Room-in-Hell-1

Дата виходу: 31 Жовтень 2013 р.

Жанр: Шутер від першої особи, кооперативна гра, survival horror

Відео огляд гри

No More Room in Hell — модифікація для Half-Life 2 вільна для скачування. Гра навіяна фільмами Джорджа Ромеро, такими як Ніч живих мерців. Назвою гри стала цитата з фільму Світанок мерців, «Коли немає більше місця в пеклі, мертві починають ходити по землі.» Гра розрахована на кооператив до восьми чоловік, як імітація зомбі-апокаліпсису, де розігруються ситуації виживання зомбі в грі знаходяться під управлінням комп'ютера. У 2011 році гра отримала номінацію була визнана модом року за версією журналу PC Gamer. До того ж в 2011 р. гра потрапила в топ 100 кращих модів і стала кращим мультиплеерным модом 2011 року.

No-More-Room-in-Hell-1 No-More-Room-in-Hell-2 No-More-Room-in-Hell-3 No-More-Room-in-Hell-2

Ігровий процес являє з себе типовий шутер від першої особи з елементами survival horror. Мета гри зосереджена на виживання, пошуку зброї та боєприпасів. У грі два режими: «Проходження» — на карті розташовано кілька точок з низкою завдань, виконання яких дозволить врятуватися вижив. «Виживання» — мета цього режиму пережити певний період часу, поки не прибуде вертоліт з припасами, і так до того моменту, поки картка не буде пройдена.

 

State of Decay (Стадія розкладання)

State-of-Decay1

Дата виходу: 5 листопада 2013 р.

Жанр: Survival-horror, Відкритий світ

Відео огляд гри

Гравцеві пропонується взяти під управління групу вижили під час зомбі-апокаліпсису і забезпечити їх порятунок, займаючись пошуком припасів, облаштуванням табору та пересуванням по світу в оточенні безлічі агресивних зомбі. В State of Decay приділяє більше уваги виживання, скритності, обеспечиванию гравця ресурсами та просування по ігровому світу. У грі буде повністю відкритий для дослідження світ динамічно змінюється в залежності від прийнятих гравцем рішень. Гравцеві надано для обстеження світ.

State-of-Decay-1 State-of-Decay-2 State-of-Decay-3 State-of-Decay2

Гравцеві і ботам будуть надані місця в яких вони зможуть влаштуватися, побудувати сторожові вежі для захисту від заражених, лазарети для лікування поранених, кухню для приготування якісної їжі, майстерню, тренажерний зал, город або бібліотеку. Їжа, вода, зброю, дах над головою і боєприпаси — все, що потрібно для виживання. Щоб отримати все це, гравець повинен обшукувати магазини і занедбані будівлі. Також можна знайти групи інших вижили, продавати їм свої ресурси чи купувати у них. Самих вижили можна знайти в окрузі, біля магазинів та різних будівель при виконанні завдань або за допомогою переговорів по радіо.

Гра унікальна тим, що гравці будуть грати не одним персонажем, а групою вижили, які проживають в таборі. Гравець може об'єднатися з іншими вижили, запрошувати їх у свій табір або ж просто мати хороші відносини з іншою групою, допомагаючи обміном ресурсами або виконанням поставлених завдань з виживання їх у певній галузі. Кожен персонаж може мати спеціалізацію (кухар, технік, фермер), позитивні якості (атлет, хороший стрілок, інтелектуал), або ж негативні (хромое коліно, тупість, астма, алкоголізм). Одні ігрові добу тривають 2 години реального часу.

 

How to Survive 1 і 2

How-to-Survive1

Дата виходу: Перша 2013 р. Друга 2016 р.

Жанр: Survival horror, Action, RPG

Відео огляд гри

Ви опиняєтеся на занедбаному острові. Як вижити? Збирайте сторінки керівництва за виживання! Знайдіть їжу, воду і кров, перш ніж загинете. Створюйте більше 100 видів зброї та інструментів. Як вижити на безлюдному острові повному зомбі? Пошуком відповіді на це питання гравець буде займатися більшу частину часу. Якщо говорити в цілому, то вашим протеже доведеться захищатися від всіляких зомбі і робити це доведеться за допомогою будь-яких підручних засобів — кийків, сокир і пістолетів. Спілкування з іншими вижили теж таїть в собі небезпеку. По ходу гри ви будете зустрічати різних персонажів і не факт, що вони будуть доброзичливі.

How-to-Survive-1 How-to-Survive-2 How-to-Survive-3 How-to-Survive2

Гра має вигляд зверху. На ваш вибір доступні три героя з різними характеристиками. З кожним взятим рівнем ці характеристики зростають, роблячи вашого персонажа більш живучим і смертоносним. Від вашого рівня також можливість крафта тих чи інших предметів. На острові ви будете збирати «Керівництва по виживанню».

Вбивати ходячу мертвечину можна різними способами. Хочеш нарубай на шматки бензопилою або мачете, розмаж молотом, спали вогнем, прострілив голову з лука чи арбалета, підірви бомбою, розстріляй з саморобного дробовика і т. д. Варіантів «умертвити мертве» повно, кожен гравець знайде спосіб викорінення ходячих собі до вподоби.Гра надає кожному вижив купу можливостей по створенню пристосувань смерті, залишилося проявити фантазію створити те, що допоможе тобі не стати одним з цих безмозких поїдання плоті на цьому богом забутому острові.

 

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1,2

Sniper-Elite-Nazi-Zombie-Army-1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Шутер від третьої особи, ігри про снайперів

Відео огляд Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2

Німеччина стрімко програє війну, і зневірений Гітлер використовує езотеричні знання Третього рейху, щоб створити армію солдатів-мерців. Мертві нацисти піднімаються з могил, Європа знову в небезпеці. Необхідно пробитися крізь легіони армії темряви, і знищити головну загрозу – демонічного Фюрера.Ви – Карл Фейрберн, снайпер, який змінив хід світової історії, один з останніх вцілілих солдат в окупованій мерцями Німеччини. Війна вийшла на новий рівень – живі проти мертвих.

Sniper-Elite-Nazi-Zombie-Army-1 Sniper-Elite-Nazi-Zombie-Army-2 Sniper-Elite-Nazi-Zombie-Army-3 Sniper-Elite-Nazi-Zombie-Army-2

Гра являє собою шутер від третьої особи, який дозволяє знищувати великі групи ворогів поодинці або разом з друзями. Як і в попередніх частинах серії Sniper Elite, при стрільбі враховуються багато реалістичні параметри, такі, як вага кулі, напрямоксила вітру і т. д. У грі є система X-Ray, яка при особливих попаданнях показує, як куля проходить тіло, наче тіло просвічується рентгеном. Приголомшлива реалістичність гри, атмосфера воєнного часу, достовірність подій, величезні натовпи зомбі, ріки крові.

 

Contagion (Зараження)

Contagion1

Дата виходу: 25 жовтня 2013 р.

Жанр: Action, survival horror, Кооператив, шутер від першої особи

Геймплей гри

Contagion — це зомбі-фільм жахів, в якому за сюжетом два головних героя — Юджин і Марк виявляються в світі, де спалах невідомої хвороби швидко поширюється, приводячи до зомбі апокаліпсису. Щоб врятувати світ Юджин і Марк повинні об'єднатися з іншими людьми і побороти орди зомбі. Гра в жанрі кооперативний шутер і хоррор», в якій гравці змушені стежити за кількістю патронів і стріляти влучно, в іншому випадку вони ризикують стати новобранцями орд мерців. Гравцям належить не тільки битися з звичайними мерцями. Їх головним ворогом можуть стати їхні мертві товариші, які звернулися в зомбі, і визнають вас не як друга, а як їжу.

Contagion-1 Contagion-2 Contagion-3 Contagion2

Можна грати як в одиночному режимі, або з друзями та іншими гравцями по інтернету. Грати не тільки вижили, але і за зомбі! Опрацьована система випадкового появи амуніції та об'єктів, необхідних для виконання завдань. Непередбачувана інтелектуальна система появи зомбі, яка регулює дії гравців. Система складання завдань і шляхів. Кожне проходження буде унікальним!

Гра пропонує нам 5 режимів гри. Втеча — треба втекти з карти, схожою на поліцейську дільницю або невелику в'язницю. Потрібно максимальне використання технічних можливостей гри: вогнегасник, руйновані двері, барикади. Захист — на телефон приходить інформація про будинок з уцілілими, який треба встигнути захистити. Мисливець — режим вільної полювання. Зараховуються перемоги лише над живими гравцями Класична паніка — вижили я проти зомбі. Зомбі — ви граєте тільки за зомбі.

 

DayZ (Z День)

DayZ-1

Дата виходу: 16 грудня 2013 р.

Жанр: Екшен, відкритий світ, кооперативна гра, симулятор виживання

Відео огляд гри

Гра є переробкою однойменної модифікації до гри Arma 2. Дія гри відбувається у вигаданому пострадянській державі Чернарусь, жителі якого в результаті якогось катаклізму перетворилися в агресивних зомбі. Керований гравцем персонаж повинен вижити у ворожому оточенні, уникаючи ворогів і здобуваючи в закинутих будівлях зброю, їжу та інші припаси. Одночасно з ним на тій же карті діють і інші гравці, кожен гравець має право вбивати персонажів інших гравців, уникати їх або об'єднуватися з ними в групи для спільного виживання.

DayZ-1 DayZ-2 DayZ-3 DayZ-2

Перед гравцем ставиться мета вижити у ворожому світі, охопленому зомбі-апокаліпсисом. Створений персонаж з'являється в ігровому світі з порожніми руками, маючи при собі лише найпростішу одяг і кишеньковий ліхтарик. Відкритий світ гри являє собою велику територію, з безліччю міст, сіл, полів і лісів, практично в будь-яку будівлю в грі можна зайти.Щоб залишитися в живих, персонаж повинен розшукувати в закинутих будівлях їжу, воду й ліки. Крім власне необхідних для виживання припасів, у грі також може знайти різноманітні предмети одягу — одяг не тільки полегшує виживання, захищаючи персонажа від ворогів та непогоди і дозволяючи носити з собою більше предметів, але і дозволяє підкреслити його індивідуальність, зробивши несхожим на інших.

Надаючи гравцеві можливість захищати себе від ворожих зомбі та інших гравців, DayZ містить безліч всілякого зброї, від кухонних ножів до сучасних автоматів, а також різноманітні боєприпаси, а також приціли і приналежності (серед них є: цівки, приклади, сошки, а саму зброю можна пофарбувати). Так як гра ще проходить альфа тестування, виходить багато оновлень і додаткових можливостей. Вже з'явилися можливості вирощування фруктів та овочів, риболовлі і різноманітною полювання, починаючи від пастки для вилову зайців, і закінчуючи банальною стріляниною з оленям.

 

Project Zomboid (Проект зомбоид)

Project-Zomboid1

Дата виходу: 8 листопада 2013 р

Жанр: RPG, Survival horror, Відкритий світ, симулятор виживання

Відео огляд гри

Project Zomboid — комп'ютерна гра знаходиться в розробці, ханра survival horror та рольової гри, присвячена виживання під час зомбі-апокаліпсису. Гра виконана в двомірній ізометричної графіку. В якості основних особливостей майбутньої гри розробники називають відкритий мінливий світ, розвинену систему виготовлення корисних речей, необхідність співпрацювати з іншими персонажами, боротися з голодом, травмами, депресію і параною.

Project-Zomboid-1 Project-Zomboid-2 Project-Zomboid-3 Project-Zomboid2

Дії гри розгортаються в США. Після страшної епідемії величезна частина населення округу заразилася невідомим вірусом і перетворилася на зомбі. Небагатьом вцілілим в перші дні епідемії доведеться боротися за виживання у важких умовах зомбі-апокаліпсису. За одного з тих, що вижили грає сам гравець.

Гравець не обмежений у виборі засобів або методів виживання. Можна мародерствувати і грабувати, а можна створити групу і побудувати справжню фортецю, щоб дати відсіч голодним зомбі і бандитам. Крім того, що персонаж бореться з основним ворогом — зомбі, він також має потребу в їжі, воді, сні, відпочинку, спілкуванні і т. д. Так, наприклад, постійне самотність може привести до глибокої депресії. Поступово в грі підвищується складність — активність зомбі зростає, електрика і водопостачання відключаються, а продукти псуються. Врятуватися в грі неможливо, і все одно будь-які дії сходяться до того, що персонаж рано чи пізно загине, і не обов'язково від рук зомбі. Питання тільки коли, і як.

 

7 Days to Die (7 днів до смерті)

7-Days-to-Die1

Дата виходу: 13 грудня, 2013

Жанр: Екшен від першої особи, RPG, Відкритий світ

Відео огляд гри

В 2034 році ядерні атаки спустошили Землю і решту населення заразилися невідомим вірусом. Інфіковані помирають протягом 7 днів і незабаром оживають, стаючи кровожерними зомбі. Ніхто не вірив в це, ніхто не чекав цього і ніхто не може зупинити це! Ви — вижив в окрузі Navezgane, в рідкісному Едемі посеред світу розрухи.

7-Days-to-Die-1 7-Days-to-Die-2 7-Days-to-Die-3 7-Days-to-Die2

7 Days to Die — гра-пісочниця з відкритим світом, смешивающая в собі кілька жанрів , Survival Horror, RPG і Tower Defense. Ми потрапляємо у світ де не було війни світів, не було терористичних актів, не було ні чого крім зомбі вірусу який викосив половину планети і знищив усе живе і залишив тільки орди зомбі. Ви як останній вижив, як один на світі повинні вижити за будь-яку ціну заради порятунку планети і людей. Тільки ви і зомбі.

Сучасний, повністю руйнується, повністю застраиваемый, динамічний і величезний світ, наповнений містами, лісами, пустелями, фермами і горами, а це означає, що в грі можна ламати і підривати все що завгодно. Можна побудувати свій будинок, а можна зібрати вибухівку і підірвати чужий будинок, Рятуватися від зомбі можна знайшовши або построя притулок. Розшукувати для виживання: їжу, питво, ліки. Роздобути зброю: холодну, вогнепальну, ви навіть можете можете трохи покопатися і роздобути собі інгредієнти щоб побудувати пастки: капкани, кілки, колючі огорожі, побудувати мінне поле.

 

Dying Light

dying-light-logo

Дата виходу: 13 грудня, 2015

Жанр: RPG, Відкритий світ

Survival хоррор з видом від першої особи. За сюжетом, гравець побуває в ролі агента особливого призначення, якого висадили в ізольований мегаполіс Харану. Місто заражений страшною інфекцією, що перетворює людей в живих мерців. Місія героя полягає в пошуку причин зараження і порятунку тих, що вижили.

Dying-Light2 Dying-Light3 Dying-Light4 Dying-Light5

Гра володіє відкритим світом, який представлений різними районами Харрана, повною свободою дій, безліч квестів і вторинних завдань. У процесі гри, персонаж буде отримувати досвід і окуляри умінь, що дозволяють відкривати нові таланти і навчиться виживати в умовах зомбі-апокаліпсису. Також гра відрізняється незвичайною системою бою і переміщенням по місту з допомогою паркуру.

 

Zombi (2015)

Zombi-20151

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Шутер від першої особи, Survival horror

Шутер від першої особи з елементами хоррору і survival-екшену. В туманному Лондоні з'явилася жахлива інфекція, що перетворює всіх людей в кровожерливих мерців. Гравець опиняється в ролі самотнього пасажира, єдиною метою якого стає виживання.

Zombi-2015 Zombi-20152 Zombi-20153 Zombi-20154

Ігровий процес полягає в постійному пошуку патронів, аптечок і припасів, а також в сутички з зомбі. Якщо гравець гине, його герой перетворюється в ходячого мерця, але при цьому має всі предмети, які були у персонажа в момент смерті. Так що в новому житті, гравець зможе зустріти свій труп у вигляді зомбі, вбити його і забрати всі речі. У грі реалізований багатокористувацький режим гри, що дозволяє виживати в кооперативі.

 

БРО, спасибі що натиснув на кнопочку і поділився статтею з друзями в соціальних мережах!!!