Цікаві фентезі стратегії на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Список фентезі стратегій — можливо ти потрапив у казку!
Я рішуче вітаю! Для вас я підібрав кращі стратегії в жанрі фентезі. Є як стратегії в реальному часі, так і покрокові. У список постійно оновлюються, нові ігри. Ви також можете запропонувати свої варіанти в коментарях.

Окремо ми підібрали фентезі гри для ПК в інших жанрах, які не входять стратегії.

Серія king's Bounty

kings1

Дата виходу: 1990-214 р.

Жанр: Покрокова стратегія, фентезі, RPG

Тактичні стратегії з системою покрокової битви і RPG складової. У кожній грі серії, гравця чекає одне важливе завдання, для виконання якого потрібно зробити ланцюжок додаткових квестів і битися з безліччю супротивників. Світ гри наповнений міфічними расами і створіннями, нападниками на героя при подорожі по карті.King's Bounty входить у підбірку кращих ігор від російських розробників.

kings2 kings5 kings4 kings3

Гравець керує одним головним героєм і його військом, яке потрібно збирати, купуючи нових юнітів. Також доступна прокачування і поліпшення для свого персонажа, що істотно підвищують ймовірність перемоги в битвах. Є можливість облоги й захоплення ворожих замків. В king's Bounty зроблено більший акцент на тактику і бої, ніж на дослідження і розвиток.

 

Серія Heroes of Might and Magic

heroes1

Дата виходу: 1995-2015 р.

Жанр: покрокова стратегія, фентезі, RPG

Герої – серія тактичних покрокових стратегій в фентезійної всесвіту. Кожна гра, що розповідає про окремі події, які відбуваються в різних вигаданих світах. Гравець бере під контроль головного персонажа, збирає військо і займається дослідженням глобальної карти з безліччю локацій і ворогуючих міст. Культова частина Heroes of Might and Magic 3 також входить в топ кращих стратегій і добірку RPG для слабких ПК.

heroes2 heroes3 heroes4 heroes5

Ігровий процес наповнений подорожами і постійними покроковими битвами з противниками. Гравець зможе осаджувати ворожі фортеці і вести бої з магічними расами. За перемоги, герой отримує досвід і цінні ресурси, які можна витратити на покупку нових юнітів, а також прокачування свого війська. Серія налічує сім повноцінних ігор і безліч доповнень, які ще більше розширюють ігровий всесвіт.

 

Серія Disciples

desciples1

Дата виходу: 1999-2012 р.

Жанр: покрокова стратегія, фентезі, RPG

Покрокові стратегічні ігри в сеттінге похмурого фентезі. Дії Disciples відбуваються у вигаданому світі Невендар, в якому ведуться постійні війни фракцій і кланів. Верховні боги, також не можуть прийти до згоди, тому світ гри є фантастичною альтернативою середньовіччя.

desciples2 desciples3 desciples4 desciples5

Вся серія ігор, відрізняється унікальною стратегічної складової. У грі відсутній баланс між расами, тому тактика кожного конкретного бою відрізняється залежно від місцевості і початкових ресурсів. Це означає, що кожне бій буде вимагати нової стратегії і повністю відрізнятися від попереднього. Варто відзначити, що перші дві частини вийшли на славу, особливо друга. А ось третя частина злегка розчарувала багатьох гравців.

 

Age of Wonders

age1

Дата виходу: 1999-2014 р.

Жанр: покрокова стратегія, фентезі, RPG

«Вік Чудес» — фентезійна покрокова стратегія з елементами рольової гри. Дії розгортаються у вигаданому світі, наповненому магією і міфічними істотами. Раса ельфів приймає в своє королівство кочують залишки людства, але після недовгої мирного життя, люди роблять кривавий переворот і захоплюють владу. Вижив ельфам, залишається тільки мстити.

age2 age3 age4 age5

Гра відрізняється великою різноманітністю ігрових рас і масштабними покроковими битвами. На вибір є дванадцять типів військ, які відрізняються своїми вміннями і тактикою ведення бою. Гравець зможе покращувати і прокачувати своїх героїв і армії, з допомогою гілок розвитку або спеціальних артефактів.

 

The Fantasy Majesty 2: Kingdom Sim

majesty1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Real Time стратегія в середньовічно-фентезійному сетінгу. Гравець зможе відчути себе правителем розвивається королівства Арданов, яке потрібно зміцнити і захистити від множинних зовнішніх загроз.

majesty2 majesty3 majesty5 majesty4

Крім стратегічної складової, в грі присутні окремі бойові юніти – герої. Їх потрібно прокачувати і вдосконалити як будь RPG. Такий симбіоз стратегії та рольової гри, створює унікальний ігровий процес і додає більше динаміки в будь-яку битву, адже гравець бере під контроль не тільки загони, але і героя.

 

Демиурги 1 і 2

Demiurgi1

Дата виходу: Перша 2001 р. Друга 2003 р.

Жанр: Покрокова стратегія, карткова

Карткова гра в сеттінге фентезі. Сюжет розповідає про вигаданий всесвіт, в якій ведеться вічна боротьба за владу між чотирма фракціями. Кожна з них володіє своїми цілями і намірами, але влада верховного Лорда Ефіру, зможе отримати тільки одна зі сторін.

Demiurgi2 Demiurgi3 Demiurgi4 Demiurgi5

Ігровий процес Деміургів, можна розділити на дві частини. У першій, гравець веде покрокові тактичні бої, віддаючи накази загонам юнітів. Друга частина, є покрокової карткової дуеллю двох магів, які застосовують захисні або атакуючі заклинання. В залежності від обраної фракції, герої і юніти, будуть відрізнятися своїми вміннями і магічними талантами.

 

Warcraft III

war1

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: RTS, стратегія з елементами RPG, про ельфів

Стратегія в реальному часі з елементами рольової гри. Після масштабної катастрофи, світ Азерот, розділився на три континенту, в центрі яких вирує постійний катаклізм – Вічний Шторм. На тлі цих подій, починається масштабна війна за контроль територій і місць залягання цінних ресурсів. Гра просто культова. Незважаючи на те що грі більше 10 років і розробники давно не займаються їй, фанатський спільнота досі не дає померти грі, граючи на серверах і додаючи новий контент. Варто відзначити, що гра також входить також топ кращих військових стратегій.

War3 War4 War5 War2

Гра побудована на ворожнечі чотирьох рас – людей, орків, нежиті і темних ельфів. Кожна з фракцій володіє своїми юнітамі, будівлями і тактикою ведення бою. У доповненні до цього, гравець зможе закликати героїв – особливо сильних персонажів, які суттєво впливають на результат бою (я б сказав навіть вирішують). В кіберспортивних змаганнях, професійні гравці в цій грі, грають, як правило лише за одну з рас, яку добре вивчили. Смерть героя, найчастіше призводить до поразки, так як гравець просідає з досвіду і грошей.

 

Rising Kingdoms

Rising_Kingdoms_5280x2629_TorumWG_FrontIn1__scan-pir.narod

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: стратегія з елементами RPG, RTS, фентезі

Світ гри – Эквиада, перебуває в постійній кровопролитної війни між расами. Кожна з фракцій, шанує своїх богів-творців і бажає лише одного – тотального контролю над територіями і володіння всіма цінними ресурсами.

rising2 rising3 rising4 rising5

Стандартна стратегічна складова, розбавлена хорошим балансом і великим вибором юнітів для кожної фракції. З нововведень, у грі з'явилися прокачані герої і додаткові малі раси, поселення яких знаходяться на ігровій карті. При захопленні, гравець зможе отримати унікальний тип військ, героя або надбавку до цінних ресурсів.

 

Rise of Nations: Rise of Legends

rise1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, стімпанк

Сюжет стратегічної гри, розповість про світ Айо, який був розділений на три войовничі частини, після падіння інопланетного бойового корабля. Три фракції, ведуть постійну війну за владу і власні інтереси, використовуючи при цьому технології, магію і інопланетне зброю.

rise2 rise3  rise4 rise5

У грі є три раси, які разюче відрізняються один від одного. Це створює рідкісний баланс, який вимагає застосування нових тактик і стратегій, що залежать від місцевості і типу воюючих військ. Іншою відмінністю став величезний набір доступних юнітів, які відмінно підходять для одних ситуацій і є абсолютно непотрібними в інших.

 

Герої знищених імперій

герои1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: стратегія в реальному часі з елементами RPG

Стратегічна рольова гра в сетінгу фентезі. Сюжет розвивається у вигаданому світі Аквадор, який пережив ядерну катастрофу. Раса людей, безслідно зникла, але їм на заміну прийшли Криальцы, Нежить, Механіки і Ельфи, які ведуть постійні війни за владу.

герои2 герои3 герои4 герои5

Ігровий процес межує з жанром стратегії і RPG, адже крім управління групами юнітів, гравець зможе взяти під контроль героя – особливого персонажа, якого можна розвивати у міру отримання досвіду. Таке нововведення, приносить більше різноманітності в бій і створює унікальні тактики бою, засновані на героях.

 

Warlock: Master of the Arcane і Warlock 2: The Exiled

warlock1

Дата виходу: Перша 2012 р. Друга 2014 р.

Жанр: Покрокова стратегія, про магів

Глобальна покрокова стратегія в фентезийной світі Арданов. Гравець виступає в ролі могутнього мага, який хоче створити масштабну імперію і з'єднати під своїми прапорами всі народи і континенти. Але для цього, доведеться побудувати розвинені міста і зібрати найсильнішу армію.

warlock2 warlock3 warlock4 warlock5

В процесі проходження, гравець зможе вивчати нові заклинання, прокачувати технології та створювати нові ландшафти. Також будуть зустрічатися представники магічних рас, яких можна захопити або переманити на свою сторону за допомогою дипломатії. Гра відрізняється продуманою системою розвитку, безліччю юнітів і будівель, а також відмінним гумором. Оригінальна гра, отримала доповнення Warlock 2: The Exiled, яке додає нову сюжетну лінію і безліч додаткового контенту.

 

Divinity: Original Sin

Divinity1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Покрокова стратегія, RPG

«Божество: Первородний гріх» — Покрокова тактична стратегія. Двоє мисливців на заборонене магічне вчення, именуемо Джерело, відправляються в місто Сайсил. Їм було доручено розслідувати вбивство, яке було вчинене з застосуванням руйнівної магії. В ході розслідування, герої потрапляють в події, що дозволять вистежити цілий лантух адептів Джерела. Гра входить в топ кращих RPG за весь час.

Divinity2 Divinity3 Divinity4 Divinity5

RPG складова представлена можливістю створити двох персонажів, вибравши їх клас і основні параметри. Основною перевагою Божественність, став повністю інтерактивний світ і його оточення, з якими можна взаємодіяти і застосовувати в бою. Предмети можна комбінувати для створення барикад або зброї. Проходження гри доступно в одиночному або кооперативному режимах як на двох і на чотирьох гравців.

 

Endless Legend

endless1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Покрокова стратегія, RPG

Нескінченна легенда — Фентезі 4X стратегія з елементами рольової гри. Планета Аурига знаходиться у постійній боротьбі за владу і контроль територій, що ведеться між одинадцятьма расами. Кожна угруповання переслідує свої цілі і бажає отримати повне панування над планетою.

endless2 endless3 endless4 endless5

Ігровий процес нагадує класичні стратегії з розвитком міста, створенням армії і захопленнямзахистом володінь. Але в грі зроблений сильний наголос на дипломатичні відносини і величезну ігрову карту з великою кількістю нейтральних міст. Деякі поселення можна завоювати військами або просто домовиться про союзництво.

 

Armello

armelo1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: стратегія, настільна, RPG

Цифрова адаптація стратегічної настільної гри з рольової складової. Сюжет гри, розповість про королівство Армелло, правитель якого поступово умирає від недуги. Це подія ставати приводом для війни за владу між ворогуючими звіриними кланами.

armelo2 armelo3 armelo5 armelo4

Гра володіє унікальним дизайном і виконанням, всі персонажі – антропоморфні тварини, що борються за владу. Геймплей являє собою класичну настільну гру, де кожен хід визначається кидком кубиків. Доступні лікуючі або атакуючі заклинання, які активуються при використанні спеціальних карт.

 

Legends of Eisenwald

legend1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: тактична стратегія, RPG

«Легенди Эйзенвальда» — Рольова гра з тактичної складової. Сюжет гри розповість про середньовічний світ з вкрапленнями фентезі. Спадкоємець престолу, повертається в рідні краї після довгих мандрів і виявляє свої володіння, захоплені ворожою армією. Його основним завданням стає повернення влади і звільнення підданих.

legend2 legend3 legend4 legend5

Гравця чекає нелінійний сюжет і небезпечні пригоди в середньовічному світі. На вибір доступно три класи, які визначають тактику і стиль гри. В процесі проходження, головний герой буде збирати загін воїнів і особисто займатися прокачуванням і підбором спорядження.

 

Жмякаем по кнопках і розповідаємо друзям! Додає +100 до мане +1 до харизмі + 5 ухилення.