30 кращих фентезі ігор для ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Список фентезі ігор
Всі привіт! Нижче підібраний список фентезі ігор на ПК. Ігри постійно моніторяться і список оновлюється, тому стаття актуально в будь-який час.

У цьому списку, ми не додавали стратегії. А зробили окрему добірку стратегій фентезі для ПК.

Серія ігор The Elder Scrolls

skyrim--1

Дата виходу: 2011

Жанр: RPG, відкритий світ про драконів

Ігри з серії Стародавні Сувої, розкажуть про Тамріель – фентезійний середньовічний світ. Сюжет кожної частини пов'язаний і відбувається в окремих провінціях королівства. Як правило, історія починається з безіменного в'язня, який дивом звільняється і стає втягнутим в тривалу пригода. Гра досі має велику популярність серед гравців. Для неї випускається безліч нового контенту.

skyrim-5 skyrim-4 skyrim-3 skyrim2

Ігрова серія може похвалитися деталізованої всесвіту, безліччю квестів, можливістю вступу в гільдії, а також великим арсеналом зброї і заклинань. Широка можливість створення і редакції , починаючи від вибору раси, статі, зовнішності і закінчуючи вибором сузір'їв, знаків. У всіх частинах присутня повна свобода дій і одні з самих великих карт світу. Геймплей займає більше 300 годин.

 

Baldur's Gate 1 і 2

baldur-gate-1

Дата виходу: Перша 1998 р. Друга 2000 р.

Жанр: RPG

RPG в сеттінге фентезі. Сюжет занурює гравця в світ Забутих Королівств. Звичайний хлопець навіть і не підозрює, що він є сином одного з злих божеств, а його далекий брат знаходить темне могутність і намагається усунути свого головного конкурента на престол. На нашому сайті гра входить в топ кращих РПГ ігор. Навіть ремейк другий частини baldur's Gate II: Enhanced Edition вийшов в 2013 році став кращою РПГ року. Ось такі справи.

baldur-gate-2 baldur-gate-3 baldur-gate-4 baldur-gate-5

Ігровий процес насичений величезною кількістю нетипових квестів і додаткових завдань, присутня система прокачування умінь і навичок. Гравець може зібрати загін, в який набираються супутники з різними талантами. В цілому, вся серія ігор отримала позитивні відгуки критиків і стала популярною серед любителів RPG. Також baldur's Gate рольова гра для слабких ПК.

 

Серія Gothic

gotic-1

Дата виходу: 2000-2006 р.

Жанр: RPG, відкритий світ, RPG від третьої особи

Серія ігор про похмуре фентезійне середньовіччя. Сюжет перенесе гравця в королівство людей Миртана, яке веде постійну війну з ордою орків. На тлі цих подій, з'являється безіменний обраний, покликаний покласти кінець кровопролитного протистояння. На думку багатьох критиків, саме Готика, стояла біля витоків жанру RPG. Друга готика одна з культових і пам'ятних ігор нашого часу. Третя за відгуками багатьох трохи підкачала.

gotic-2 gotic-3 gotic-4 gotic-5

У грі є просунута рольова і класова система, кожен персонаж в залежності від прокачування, зможе володіти особливим набором навичок і талантів. Можна качати, чисто мага або воїна або ж навпаки робити суміш. Також справи йдуть і з розвитком сюжету, який змінюється від вибору гільдії і виконання квестів. Свого часу перша частина Готики, визначила стандартні і канони всіх майбутніх фентезійних рольових ігор.

 

Arx Fatalis

arx-1

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: RPG, ігри про магію

«Остання цитадель» — похмура RPG з видом від першої особи. Сюжет гри розповідає про фентезійний світ Экзоста. Після глобальної катастрофи, Сонце світу почало затухати, а всі жителі поступово перебралися в підземні міста. Головного героя кинули в темницю за невідоме злочин,але його основне завдання залишилася колишньою – передати важливу звістку, королю людства. Особливістю гри є те що вашому героєві потрібно постійно є щоб втамувати голод. Інакше він втрачає здоров'я.

arx-2 arx-3 arx-4 arx-5

Гравця чекає пригода в похмурих катакомбах, наповнених пастками і противниками. Оскільки у вмираючому світі, більше неможливо жити на поверхні, всі дії відбуваються в підземних містах. Рольова система, порадує різноманітністю вибору класів, умінь і магічних талантів, а ігровий процес поєднує битви і вирішення важких головоломок.

 

Neverwinter Nights 1 і 2

nevervinter-1

Дата виходу: перша 2002 р. друга 2006 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Рольова гра в сеттінге фентезі. Гравець опиниться в ролі героя з міста Невервинтер, який піддався безжального нападу сил темряви. Світ опинився під загрозою зникнення і тільки кращий учень Академії може виправити ситуацію. Гравець відправляється в довгу подорож, щоб зупинити навислу загрозу. У грі є можливість редактора карт, зброї і також класів. Гра сподобається тим, хто хоче створити свого власного героя.

nevervinter-2 nevervinter-3 nevervinter-4 nevervinter-5

У процесі гри, можна створити головного героя і вибрати початковий клас. Під час проходження, класи можна розвивати далі або комбінувати іншими вміннями. Головною особливістю даного проекту, є супутники, які будуть супроводжувати гравця протягом всієї гри і допомагати в найтяжчих битвах.

 

Sacred

sacred-1

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Рольова гра з виглядом зверху. Сюжет розповість про пригоди самотнього героя, який подорожує по світу Анкария в пошуках завдань та винагороди. Раптово на мирні землі королівства, обрушується навала темних сил, які бажають лише одного – тотального знищення всього живого. У грі досить велика ігрова карта для того часу. Багато регіонів, зі своїми погодними умовами, рельєфом і іншим. Є острови і пустелі.

sacred-2 sacred-3 sacred-4 sacred-5

Даний проект відрізняється глибокою обробкою ігрового світу та безліччю нестандартних квестових завдань. Гравець зможе створювати власного унікального героя і вирушати у велике пригода за Анкарии. Хороша система прокачування, величезний арсенал зброї і в цілому непогане графічне виконання, зробили цю гру дуже популярною.

 

Vampire: The Masquerade – Bloodlines

vamp1

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: survival horror, RPG, стелс-екшен, про вампірів

Дії гри відбуваються у вигаданій всесвіту – Світі Темряви. Разом з звичайними людьми, світ населяють перевертні, вампіри та інші темні істоти. Головний герой – новонавернений вампір, який тільки починає пізнавати все, що відбувається і занурюватися у війну темних кланів. Варто відзначити, що гра провалилася комерційно, просто з-за того що вийшло не в той час і просто напросто не рекламувалася. На гру звернули увагу, тільки вже пізніше.

vamp2 vamp3 vamp4 vamp5

Цей проект, вважається одним з найкращих RPG, за всю історію. Це обумовлено відмінним сюжетом, нелінійним проходженням, опрацьованою системою бою і прокачування, а також елементами шутера від першої особи. В перевагах гри, можна відзначити цікаві діалоги і безліч шляхів проходження квестових завдань. Ця гра здасться справжньою знахідкою всім любителям жанру.

 

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

narnia-1

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Пригоди

«Хроніки Нарнії. Лев, чаклунка і чарівна шафа» -Ігровий проект, створений за мотивами однойменного фільму. Історія перенесе гравця в Нарнію – фантастичний світ, наповнений магічними істотами, що розмовляють тваринами і чудесами. Сюжет повідає про великому протистоянні добра і зла. Ключовий персонаж лев-Аслан, вступає у важку битву зі злою Білої Чаклункою, яка захопила владу і почала тиранію всіх жителів.

narnia-2 narnia-3 narnia-4 narnia-5

У грі зроблений упор на кооперативне проходження. Гравці можуть вибирати з чотирьох головних героїв, які володіють своїм унікальним набором талантів і умінь. Гра наповнена цікавими загадками і яскравими рівнями з популярної всесвіту. Даний проект дозволить ще раз опинитися в Нарнії і допомогти Аслану у війні проти зла.

 

Titan Quest

titan-1

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: hack'n'slash, RPG, ігри про Грецію, ігри про Рим

Фентезійна РПГ в жанрі hack'n'slash. Сюжет розповідає про розкол трьох стародавніх світів – Греції, Сходу і Єгипту. Головний герой, відправляється в масштабне пригода за міфічним всесвітах, щоб знову об'єднати їх і перемогти головних винуватців розбрату – трьох титанів. У 2016 році вийшло перероблене видання Titan Quest Anniversary Edition.

titan-2 titan-3 titan-4 titan-5

Квест Титанів – цікавий проект з продуманими світами та безліччю локацій. Граючи, ми проходимо кілька карт Стародавньої Греції, Риму, Китаю зустрічаючи і знищуючи міфічних істот і богів древніх цивілізацій. Гравцеві доступний гнучкий персонаж, якого можна прокачувати під свій стиль гри. У кожному з світів, герою будуть зустрічатися унікальні вороги і боси. Гра зможе порадувати великим арсеналом зброї, а також нестандартною системою навичок.

 

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

caspian1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Квест

Хроніки Нарнії: Принц Каспіан» — пригодницький екшн у популярної всесвіту. Дії гри відбуваються в чарівному королівстві, яке, крім людей, що населяють різні фентезійні створення. Істинний правитель королівства Каспіан, був відданий і на престол зійшов злий ватажок, але принц всіма силами намагається повернути собі законну владу.

caspian2 caspian3 caspian4 caspian5

Головною особливістю гри, є вибір більш 20 різних персонажів. Проходити сюжетну лінію можна як за принца Каспіана, або Дітей, так і магічних героїв начебто мінотавра, фавна або древна. Це дозволяє по-новому поглянути на сюжет фільму і наживо побувати в Нарнії

 

Dragon Age: Origins

dragonage-1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RPG, відкритий світ

Dragon Age: Початок — можна охарактеризувати як темне героїчне фентезі. Головний герой, відправляється на пошуки стародавнього ордена борців з нечистю, напередодні великого навали темних сил. По дорозі йому трапляються супутники, які також хочуть врятувати світ від нависає загрози знищення. Гра довго розроблялася і завдяки цьому при випуску дуже позитивно була зустріч як гравцями, так і ігровими журналами.

dragonage-2 dragonage-4 dragonage-5 dragonage-3

Гра, є еталоном сучасної RPG, адже в ній присутня відмінна бойова система, гарний розвиток персонажа, безліч квестів і величезний арсенал середньовічного холодного і магічного зброї. Спочатку в грі доступно шість різних класів, які відрізняються своїми талантами і стилем бою, але в процесі прокачування, вміння можна комбінувати що б створити унікального героя.

 

Fable III

fable1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: RPG, відкритий світ, стімпанк

Третя гра в фентезійної всесвіту, події якої, перенесуть гравця на 50 років вперед, після дій другої частини. Над королівством Альбіон, знову нависає страшна небезпека. Король впадає в гнівного божевілля, збираючи військо для завоювань, в той час як підступає до кордонів могутня армія темряви, що знищує все на своєму шляху. Варто відзначити, що в грі можна стати королем чи королевою, зробивши революції, якщо звичайно ж вдасться.

fable2 fable3 fable4 fable5

В ігровому плані, нова частина є повністю переосмислення і доповненої Action RPG. З'явилися барвисті битви, нові технології і сучасне озброєння. Незмінним залишилося головне – глибокий і цікавий сюжет, а також відкритий ігровий світ, що змінюється залежно від зроблених виборів.

 

Magicka

magika1

Дата виходу: 2011

Жанр: Екшн, пригоди

Магіка – кооперативний фентезі-екшн. Сюжет гри розповість про орден магів, які борються проти нової загрози – орди темних сил. Героям потрібно з'ясувати причину появи злих монстрів, а також усунути головного антагоніста, який став ватажком армії зла.

Magika2 magika3 Magika4 Magika5

Герої мають можливість керувати рунами стихій. При правильній комбінації, маги зможуть закликати істот, або чаклувати особливо потужні заклинання, захисні щити, лікування і т. д. Також в бою будуть потрапляти нові палиці і вторинне зброю на зразок меча Артура або кулемета М60. Гра приправлена веселим сатиричним гумором і харизматичними персонажами.

 

Kingdom Rush

kingdom1

Дата виходу: 2011

Жанр: Tower Defense

Проект в жанрі tower defense. Сеттінг гри перенесе гравця в фентезійне середньовіччя з людьми, монстрами і магією. На невелике королівство, постійно нападають орди темних сил, а мирні жителі змушені будувати цілі оборонні лінії, щоб протистояти загрозі.

kingdom2 kingdom3 kingdom4 kingdom5

Це класичний представник жанру. Ми маємо кілька видів веж, будуємо їх, так щоб не пропустити ворогів. За вбивство отримуємо монети, на які покращуємо свої вежі. Є чотири види оборонних веж, які добре працюють проти тих чи інших супротивників. Гра простенька і важить мало, але тим не менш особисто на думку автора, ця гра одна з кращих у своєму жанрі.

 

Серія Dark Souls

dark1

Дата виходу: 2009-2016 р.

Жанр: RPG

Серія хардкорних рольових ігор про подорожі в похмурому світі мертвих душ. Проект не має сюжетом у звичайному його розумінні. Гравця просто кидають в спотворену всесвіт, наповнену небезпечними чудовиськами і могутніми босами, а єдиним завданням, стає виживання в коїться Пеклі.

dark2 dark3 dark4 dark5

Гра відрізняється дуже високою складністю проходження. Кожен супротивник, потребує нового підходу та унікальною тактики. Герой зможе загинути від кількох ударів самих слабких ворогів або потрапити в безліч розставлених пасток. Рольова система представлена прокачуванням і великим набором класів. «Темні душі» дуже похмура гра в якій ви будете помирати знову і знову. Неправильна прокачування героя ламає всі проходження гри в якийсь період часу. Гру явно можна назвати справжнім хардкором.

 

Lord of the Rings: War in the North

lor1

Дата виходу: 2011

Жанр: RPG

Володар кілець: Війна на півночі — приключенческая рольова гра у всесвіті «Володар Кілець». Сюжет розповість про події, що відбуваються паралельно з діями фільму. Троє героїв, відправляється на небезпечне завдання – знищення Агандаура, злого ватажка північної армії тьми.

lor2 lor-3 lor-4 lor5

Ігровий процес наповнений жорсткими битвами героїв з силами зла. Гравець зможе зіграти за будь-якого з трьох героїв, кожен з яких володіє власними здібностями, зброєю і роллю в битві. Даний проект має динамічним геймплеєм і зможе розповісти нову історію з всесвіту Володаря Кілець.

 

Legend of Grimrock 1 і 2

grimrock1

Дата виходу: Перша 2012 р. Друга 2014 р.

Жанр: RPG, підземелля

Дилогія RPG ігор з елементами survival і фентезі. Сюжет розповість про чотирьох героїв, що опинилися на острові для ув'язнених. Сам острів представляє з себе величезний лабіринт, наповнений чудовиськами і складними головоломками, єдина задача героїв – вижити. Ігри були добре прийнятий критиками і мали комерційний успіх.

grimrock3 grimrock4 grimrock5 grimrock2

Інді-проект може похвалитися нестандартної бойовою системою, багатим розмаїттям талантів і заплутаними локаціями. Гравець управляє відразу всією групою, тому окрема увага приділяється прокачування і дослідження всіх локацій. В цілому це досить цікава гра з чудовою реалізацією.

 

Dragon's Dogma: Dark Arisen

dogma1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: MMORPG, відкритий світ

У світі гри йде протистояння царства людей і драконів. Стародавні істота, бажає отримати владу над усім королівством, але перешкодити його планам, збирається якийсь безіменний герой, в компанії своїх дослідних супутників. Гравець може вибирати між кількома типами професій: Боєць, Воїн, Містичний лицар, Страйдер, Стрілок, Вбивця, Маг, Чаклун і Магічний стрілок. Також присутня можливість вибору статі і налаштування зовнішнього вигляду.

dogma2 dogma3 dogma4 dogma5

Вночі гра набуває відтінок жахів і перетворюється в survival horror. Ігровий процес проекту, наповнений пригодами, різними завданнями і чудовою бойовою системою. Всі дії, що відбуваються в добре проработанном відкритому світі, який стане цікавим для вивчення. Гра підійде всім любителям динамічних RPG з упором на битви і виконання квестів.

 

Orcs Must Die! 2

orcs1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Tower Defense, про орків

Проект, який стоїть на грані таких жанрів як стратегія, TowerDefense, RPG і екшн. У грі доведеться битися з полчищами настають орків, які хочуть дістатися до входу. Відмінною рисою нової частини, став кооперативний режим і ще більше коштів для вбивства орків. Суть гри в тому що ми на різних картах бігаємо героєм(-ній) і можемо відстрілювати хвилі орків. Щоб це простіше було ми можемо ставити різні пастки на їх шляху. Задача проста — не пропустити ні одного орка в портал.

orcs2 orcs3 orcs4 orcs5

Ігровий процес насичений ураганним екшеном і постійними битвами з наступаючими зеленими створіннями. На вибір доступно кілька класів, які мають власний набір здібностей, зброї та інших умінь. Гра добре підійде для кооперативного проходження двоем.

 

Rogue Legacy

rogue1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Платформер

2D інді-платформер з випадковою генерацією рівнів. Сюжет гри розповість про жорстоке вбивство короля. Головний герой відправляється в тривалу подорож, щоб розслідувати вбивство і покарати всіх винних.

rogue2 rogue3 rogue4 rogue5

Основною перевагою даного проекту, став цікавий ігровий процес і генерація нових локацій. Гравець побуває в унікальних рівнях, зі своїми противниками і пастками. Варто відзначити, що смерть у грі незворотна, а після загибелі, буде виданий новий герой з іншими характеристиками.

 

Brothers: A Tale of Two Sons

brothers1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: пазл, пригоди

«Брати: Розповідь про двох синів» — Пригодницька гра в фентезійному світі. За сюжетом, двоє братів, відправляються на пошуки «води життя» — особливого магічного ліки, яке зможе зцілити їх батька від тяжкої недуги, але шлях до неї, стане великим випробуванням для братів. Суть геймплея в тому, що керуючи двома братами ми пробираємося через перешкоди. Наприклад, один брат може підсісти щоб інший видряпався нагору, а потім вже брат зверху подасть руку.

brothers2 brothers3 brothers4 brothers5

Гра володіє глибокої сюжетної складової і нестандартним ігровим процесом. Для комфортної гри знадобитися джойстик зі стиками, або другий гравець, адже керувати доведеться одночасно двома персонажами. З інших особливостей варто відзначити складні загадки, розраховані на колективне проходження і дуже деталізований світ.

 

Child of Light

ChildofLight1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: пазл, пригоди

Гравець відчує себе в ролі дівчини Аврори, яка страждає дивною хворобою, а більша частина її життя проходить у сні. Одного разу прокинувшись, вона виявляє, що потрапила в зовсім інший вимір, наповнене магією та різними істотами. Аврорі допомагає світлячок, який слід за нею і ми можемо брати управління на себе. Також у процесі гри ми можемо набирати в свою групу команди зустрінутих перонажей. Бої в грі відбуваються по черзі, точніше по черзі, а у того кого швидкість швидше.