Кращі ігри про РИМ і Римську імперію на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про Римську Імперію
Snowball Interactive

Snowball-Interactive-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: покрокова стратегія, стратегія в реальному часі

Легіон — поєднує в собі і покрокову стратегію в реальному часі, де головною метою є захоплення земель шляхом введення військ і заснування міст і знищення всіх ворогів. Гра дозволяє вам зануритися в ті неспокійні часи, коли над Апеннінами тільки починала розгорятися зоря нової епохи — епохи Великої Римської Імперії. Дикі, непримиренні племена і горді, незалежні міста-поліси перегородили шлях залізним когортам Риму.

Snowball-Interactive-1 Snowball-Interactive-2 Snowball-Interactive-3 legion

Величезні армії зійшлися в кривавих битвах на території сучасної Італії, Франції, Британії. Тепер настала ваша черга очолити одну з сторін. Мудро керувати поселеннями. Сміливо вести в бій своїх солдатів. Об'єднати землі під своєю владою. І змусити супротивників схилити голови!

 

Pax Romana

Pax-Romana-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Римська імперія — стратегія, сюжет якої охоплює один із самих цікавих і насичених подіями періодів римської історії. Протягом декількох масштабних сценаріїв гравцеві належить розвивати ввірену його управлінню Імперію, піклуватися про її процвітання и слави, займатися економікою, політикою та військовими справами, завойовувати країни і підкорювати народи, створювати і множити безцінне культурне спадщини Великого Риму.

Pax-Romana-1 Pax-Romana-2 Pax-Romana-3 Pax-Romana

Десять масштабних кампаній, що охоплюють величезний період історії Стародавнього Риму. Десятки історичних персонажів: у грі представлені всі відомі діячі того часу. Максимальна ступінь історичної вірогідності подій. Більше 150 головних історичних подій епохи: Пунічні війни, повстання Спартака і багато іншого. Детальна тривимірна карта античного світу. Сотні будівель, армійських підрозділів та різноманітна військова техніка.

Praetorians

Praetorians-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, військова стратегія

Преторіанці — військова стратегія, історична основа, якої завоювання Галії Юлієм Цезарем. Грати в Praetorians можна тільки на боці римлян, інші воюючі сторони в одиночній кампанії, на жаль, не передбачені. Нам не доведеться мати справу з поодинокими юнітами — всі бойові одиниці в грі заздалегідь об'єднані в загони чисельністю до тридцяти осіб. У грі майже нічого не потрібно споруджувати. У гравця тим не менш є можливість отримувати по ходу справи додаткові загони. Для цього потрібно проводити безжальні рекрутські набори у всіх захоплених селах.

Praetorians-1 Praetorians-2 Praetorians-3 Praetorians

У грі є одна ігрова кампанія — за римлян, що складається з 24-х місій. Гравцеві пропонується зайняти місце одного з легатів Цезаря. Нам доступно кілька різновидів загонів, класифікація та ієрархія яких досить близька до історичним: лучники, легка піхота, списоносці легіонери та інше. Praetorians — хороший історичний варгейм без особливого заглиблення в історію та будівництво. Просто дуже хороша стратегія в реальному часі в антуражі Стародавнього Риму.

Caesar III і IV

Caesar-0

Дата виходу: 2003 і 2006 р.

Жанр: містобудівний симулятор, RTS, економічна стратегія, ігри про бізнес

Цезар — є третьою і четвертою частиною в серії економічних стратегій Caesar. Більш ранні частини вийшли ще в минулому столітті. На самому початку гри вам дається ділянка землі, на якому потрібно побудувати давньоримське місто у відповідності з завданням імператора. Якщо ви успішно справляєтеся з поставленим завданням, вас підвищують у чині і дають нове завдання. У кінцевому рахунку, вам належить побудувати найдосконаліший, розвинений у всіх основних сферах ідеальний місто, який відкриє вам шлях до верховної влади в Римській імперії.

Caesar-1 Caesar-2 Caesar-3 Caesar-3

Як головному градостроителю і архітектору, вам необхідно буде робити все для зростання, благоустрою та процвітання свого міста. Вам також доведеться прислухатися до прохань городян і вчасно забезпечувати їх усіма необхідними благами, стежити за розвитком індустрії, поповнювати міську скарбницю й вирішувати безліч інших турбот.

 

Against Rome

Against-Rome-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Завоювання Риму — стратегія в реальному часі, в якій присутні елементи економічного симулятора, але основний упор зроблений на бої. У вашому розпорядженні три раси варварів: тевтонці, кельти і гуни — і 24 сценарію, протягом яких вам належить поступово, крок за кроком вершити свою чорну справу. Геймплей не те, щоб сильно оригінальний для стратегій, але деякі особливості є.

Against-Rome-1 Against-Rome-2 Against-Rome-3 Against-Rome

Гравець вибирає народ, прапор і ім'я вождя. Створюючи своє місто він повинен битися з сусідами. У числі сусідів може виявитися і Римська імперія. У кампанії є можливість зіграти за всі народи крім Риму. По ходу кампанії вам доводиться вибирати з ким ви підете далі. В історичному режимі гравець бере участь в історичних битвах, таких, як Битва за Рим, Каталаунських полях, Битва при річці Фригид. Саме в цьому режимі ви можете пограти і за римлян.

 

Rome: Total War 1 і 2

Rome-Total-War-0

Дата виходу: перша 2004 р друга 2013 р.

Жанр: покрокова стратегія, глобальна стратегія

Тотальна війна: Рим — глобальна стратегія, в якій гравцеві пропонується очолити одну з фракцій Стародавнього Риму в період Республіки з 270 року до н. е. Гра примітна масштабними битвами, в яких можуть брати участь до 30 тисяч вояків в одній битві. Ігровий процес розбитий на дві складові: стратегічна і тактична. У грі змодельований ряд історичних подій, деякі з яких опосередковано впливають на ігровий процес. Частина подій випадкова, частина прив'язана до певного проміжку часу.

Rome-Total-War-1 Rome-Total-War-2 Rome-Total-War-3 Rome-Total-War

Протягом ходу гравець може виконати ряд дій: наказати будувати будівлю або набрати загін у місті, покращити характеристики наявних загонів, пересунути агентів, почати дипломатію, шпигунство, рухати армії. Тактична частина — бої в реальному часі з участю тисяч і навіть десятків тисяч солдатів. Головне завдання будь-якого тактичного бою — перемогти супротивника (звернути на втечу або знищити всіх ворожих солдатів).

 

Augustus: The First Emperor

Augustus-The-First-Emperor-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: екшен від третьої особи, пригоди

«Серпень» – комп'ютерна гра, написана за мотивами однойменного фільму. Гай Юлій Цезар помер, сама велика імперія в світі рим залишилася без правителя і прямого спадкоємця. Марк Антоній відчувши ситуацію намагається захопити владу. Але вся складність ситуації в тому, що Цезар заповідав престол своєму прийомному синові Гаю Октавію. Почалася війна, яка закінчилася перемогою Октавія. Повернувшись в Рим переможцем, він був оголошений імператором і увійшов на престол імператором Риму. Ви граєте в ролі римського гладіатора Тита Гладія, який виконує завдання і доручення імператора.

Augustus-The-First-Emperor-1 Augustus-The-First-Emperor-2 Augustus-The-First-Emperor-3 Augustus-The-First-Emperor

В якості колишнього гладіатора, а нині секретного агента на службі імператора, вам належить пройти 11 захоплюючих рівнів: плести мережі інтриг, непомітно знешкоджувати небезпечних ворогів і боротися за своє життя і честь імператора. У вашому розпорядженні солідний арсенал римського воїна: мечі, кинджали і списи. Детально відтворений Рим: храми, акведуки, міські квартали. Більше 30 хвилин відео з однойменного фільму.

 

Король друїдів 1 і 2

Король-друидов-0

Дата виходу: перша — 2002 р. друга — 2004 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, RPG

Король друїдів – гра в жанрі стратегії з елементами RPG, Сюжет ігрових кампаній присвячений Пунічних війн між Римом і Карфагеном. У першій компанії гравець бере під своє командування війська Римської республіки, беручи участь з ними у всіх трьох Пунічних війнах У другій ми виступаємо на боці Карфагена, беручи участь у Другій Пунічній війні, і борючись разом з генералами сім'ї Барка: Гамилькаром, Гасдрубалом і Ганнібалом. У Король друїдів є тільки 2 ігрові нації галли і римляни. У другій частині є чотири нації: римляни і карфагеняни, ібери і галли.

Король-друидов-1 Король-друидов-2 Король-друидов-3 Король-друидов

Гравець в ході гри розвиває свою базу, видобуває ресурси і будує війська. У грі існує сплетіння пригодницького та стратегічного режимів. В ході боїв загони воїнів отримують досвід, а герой може отримати різні артефакти, що підвищують його силу. З підвищенням рівня в загонів підвищується рівень життя. Кожен з воїнів має спеціальні здібності, що впливають на результат битви. При цьому гравець займається створенням військових загонів, облогою фортець і знищенням противника.

 

Gladiator: Sword of Vengeance

Gladiator-Sword-of-Vengeance-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: екшен від третьої особи, слешер, ігри про гладіаторів

Помста гладіатора – динамічний екшен з захоплюючим епічним сюжетом. Початок другого століття нашої Ери. Велика і непорушна Римська Імперія практично похована під руїнами громадянської війни. Патриціям немає справи до того, що твориться на вулицях їх полісів. А адже на вулицях стало дуже небезпечно – йде війна, яку втікачі раби і загарбники перетворили в нову арену для гладіаторських боїв.

Gladiator-Sword-of-Vengeance-3 Gladiator-Sword-of-Vengeance-2 Gladiator-Sword-of-Vengeance-1 Gladiator

Головний герой гри – один з таких «бійців без правил». І поки що не знайшлося того, хто б зміг його зупинити. Але це лише поки. Тепер політика слів безсила. В хід пішла політика гартованого заліза, крові і болю. Граючи в «меч відплати», ви в рівній мірі поринете в історію та міфологію Древнього Риму, доторкнетеся до його таємниць. Ну і нарешті сама бойова система – вона вкрай зрозуміла і зручна. Особливих труднощів управління вам не доставить. Тому, на вас чекає незвіданий світ стародавнього Риму, такий, якого ви ще не знали.

 

Glory of the Roman Empire

Величие-римской-империи-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: містобудівний симулятор

Велич Римської імперської – містобудівний симулятор, дія якого відбувається в самий розпал слави Римської Імперії. Ви візьмете на себе роль містобудівника, губернатора і військового лідера. Для успіху вам знадобляться навички планування, економіки, кмітливість, ну і військова міць.

Величие-Римской-имперской-1 Величие-Римской-имперской-2 Величие-Римской-имперской-3 Glory-of-the-Roman-Empire

Вам належить розвинути процвітаючу громаду з невеликого села за рахунок торгівлі з сусідами, а також розширити і захистити свою територію, беручи участь у війнах. На родючих рівнинах Апеннінського півострова ти будеш будувати особняки і храми, розбивати парки і ставити в них витончені статуї, прокладати дороги і споруджувати арени для гладіаторських боїв. В затишних будиночках оселяться твої піддані, про яких потрібно буде піклуватися, годувати, забезпечувати роботою, розважати, не допускати повстань та епідемій чуми.

 

CivCity: Rome

CivCity-Rome-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: містобудівний симулятор, економічна стратегія

CivCity: Rome — тривимірна комп'ютерна гра в жанрі містобудівний симулятор. Перше ж відмінність від інших ігор — наявність енциклопедії. Вчитавшись в неї, ви дізнаєтеся про види релігії у Стародавньому Римі, типи шлюбу і навіть про те, де саме у римлян розміщувалися туалети. Все це, хоча і досить уривчасто, але все ж неймовірно захоплююче і хочеться тут же відшукати це в грі.

CivCity-Rome-1 CivCity-Rome-2 CivCity-Rome-3 CivCity-Rome

Гра відтворює цивілізацію Римської імперії в масштабі окремо взятого міста. В процесі гри гравець повинен виконати окремі місії, наприклад, побудувати якесь чудо світу, досягти певного рівня життя громадян, або відправити певну кількість певного товару. Місії поділяються на мирні і військові. У мирних місіях гравець тільки будує і розвиває місто, у військових йому доводиться також відбивати напади ворогів.

 

Колиска Риму 1 і 2

Колыбель-Рима-0

Дата виходу: 2007 та 2010 р.

Жанр: аркада, кульки, три в ряд

«Колиска Риму» – логічна гра, де за вишикувані в ряд три однакові фігурки нараховуються очки, а вони, у свою чергу, дозволяють будувати нові будівлі, захищати Рим від варварів і звести, зрештою, Колізей.

Колыбель-Рима-1 Колыбель-Рима-2 Колыбель-Рима-3 Колыбель-Рима

Гра Cradle Of Rome 2 виконана в жанрі «три в ряд» і є продовженням популярної гри Колиска Риму. Вам представляється унікальна можливість стати імператором Римської імперії! Рим – це символ багатства і успіху, так що не підведіть своїх жителів! В Cradle Of Rome 2 на вас чекає ще більш захоплюючий геймплей, споруда міста з унікальними мешканцями, міні-ігри, нові режими гри, вражаючі бонуси, і неповторний сеттінг. Побудуйте свій Рим і станьте легендарним правителем!

 

Europa Universalis: Rome

Europa-Universalis-Rome-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: глобальна стратегія, стратегія в реальному часі

Європа. Стародавній Рим — охоплює великий проміжок часу античної епохи і охоплює бо?більшу частину Європи, частина Передньої Азії і Північної Африки. У грі прийнято літочислення від заснування Риму, вона починається в 474 році від заснування Риму, а закінчується у 727 році, коли в Римі була проголошена імперія,таким чином понад 250 років геймплея. Ви станете свідком падіння Еллади і розквіту великої римської імперії, або ж навпаки, повернете хід історії назад. Ви також можете створити торговельну республіку або встановити криваву диктатуру.

Europa-Universalis-Rome-1 Europa-Universalis-Rome-2 Europa-Universalis-Rome-3 Europa-UniversalisRome

У грі вас чекає повна 3D карта світу, відтворена з топографічною точністю, 10 різних народів, серед яких римляни, кельти, греки і єгиптяни, розвиток історичних персонажів і взаємодія з сотнями політичних діячів, а також багатокористувацький режим з підтримкою до 32 гравців. Також є додаток до гри відноситься до цієї епохи — Europa Universalis: Rome – Vae Victis.

 

Imperium Romanum

Imperium-Romanum-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: містобудівний симулятор, стратегія в реальному часі

Imperium Romanum — черговий містобудівний симулятор з досить непоганий графікою і масою можливостей. Цілі у грі зрозумілі і прості — зробити своє поселення самим багатим і самим процвітаючим, обскакавши численних конкурентів і виконавши заготовлені розробниками завдання.

Imperium-Romanum-1 Imperium-Romanum-2 Imperium-Romanum-3 Imperium-Romanum

Спеціальний історичний режим проходження з лінією часу, завдяки якій всі місії побудовані на реальних історичних подіях. Інтерактивний режим проходження місій: гравці самі керують часом появи завдань протягом місії. Покращена бойова система: відчуйте міць римських легіонів! Також вас чекають повноцінна грошова система, історично достовірні споруди, природні катастрофи, спеціальні облогові юніти і багато іншого!

 

Grand Ages Rome

Grand-Ages-Rome-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: містобудівний симулятор, стратегія в реальному часі

Великі епохи: Рим — по геймплею схожа на Caesar, яка описана вище в цьому списку. Геймплей поділяється на 2 категорії: мирний розвиток або ж війна. У грі присутня 3 режими: кампанія, вільна гра і мережева гра.

Grand-Ages-Rome-1 Grand-Ages-Rome-2 Grand-Ages-Rome-3 Grand-Ages-Rome

Кампанія — режим, у якому виконуються різні місії, наприклад: знищити всі війська, побудувати 5 будівель певного типу і т. д. Всього в кожній місії є 2 обов'язкові і 2 додаткові (за їх виконання даються різні бонуси). Всього в режимі 40 місій. Вільна гра — звичайний режим на певній карті, що представляє собою просте розвиток без будь-яких завдань. Мережева гра — мультиплеер, в якому присутні 6 режимів: Залишитися в живих, 40000 динаріїв, Всі пам'ятники, Перемогти останніх варварів, Цар гори, Все в одному.

 

Romopolis

Romopolis1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Економічна стратегія, симулятор будівництва

Казуальна містобудівна стратегія в сетінгу стародавнього Риму. Гравець зможе приміряти на себе роль давньоримського архітектора, який будує найкрасивіші міста у всій Імперії. У грі доступна компанія, розрахована на 24 рівня, а також вільна гра з редактором локацій.

Romopolis2 Romopolis3 Romopolis4 Romopolis5

Ігровий процес являє собою будівництво та удосконалення будівель. Крім споруди, гравець повинен стежити за настроєм жителів і виконувати різні завдання. За кожен пройдений квест, буде нараховуватися винагороду, що дозволяє швидше зводити римський місто.

 

Alea Jacta Est

Alea-Jacta-Est-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: покрокова стратегія, варгейм

«Жереб кинуто» — являє собою класичний покроковий варгейм (з одночасним прорахунком ходів усіх сторін). Дія гри охоплює переважно епоху Громадянських воєн в Римі з 1 століття д. н.е. по 3 століття н. е. Гравець приміряє на себе роль політичного і військового лідера обраної епохи, приймаючи командування сухопутними і морськими силами, належать одній з фракцій, що борються за абсолютну владу над Римом.

Alea-Jacta-Est-1 Alea-Jacta-Est-2 Alea-Jacta-Est-3 Alea-Jacta-Est

Гра надає історично достовірну модель командування армією епохи Римської імперії. Швидка і доступна система створення військових підрозділів дозволяє компонувати і набирати нові юніти за мірою необхідності. Різноманітна добірка історичних подій, привносящая нелінійність. 5 сценаріїв гри, включаючи відому громадянську війну Цезаря і Помпея. вся Римська Імперія і сусідні регіони, поділені на більше ніж 2800 ігрових провінцій і багато іншого

 

Ryse: Son of Rome

Ryse-Son-of-Rome-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: екшен від третьої особи, 3D, слешер

Ryse розповідає історію Маріуса Тита, молодого римського солдата, на очах якого від рук варварів, гине вся його сім'я. Після цього, мріючи про помсту, він прямує з римською армією до Британії. Після цього, мріючи про помсту, він прямує з римської армії до Британії. Швидко домагаючись успіхів, Маріус повинен стати лідером війська і захисником Імперії. Але незабаром він виявляє, що його плани помсти можуть бути реалізовані набагато ближче до дому...

Ryse-Son-of-Rome-1 Ryse-Son-of-Rome-2 Ryse-Son-of-Rome-3 Ryse-Son-of-Rome

Ви зможете, як ніколи раніше, насолодитися подорожжю у саме серце Римської імперії і жорстокістю битв. Гра являє собою захоплюючий екшен про боротьбу, жорстокості і героїзм. В основі сюжету лежить історія безстрашного римського солдата по імені Маріус Тит, який приєднується до армії, щоб помститися за смерть своєї родини і стає героєм, який бореться за порятунок Римської імперії. У грі представлено захоплююче детальне кінематографічне відтворення Римської імперії, її людей, воєн і пейзажів, а також в найдрібніших подробицях відтворює жорстокість і міць римської битви.

 

Hegemony Rome: The Rise of Caesar

Hegemony-Rome-The-Rise-of-Caesar-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: глобальна стратегія в реальному часі

Гегемонія Риму: Сходження Цезаря – це одиночна глобальна інді стратегія про переможний проходженні прославленого римського полководця і завойовника Гая Юлія Цезаря. Гра занурить вас в історичні події, як жодна інша стратегія в реальному часі. Вам доведеться приділяти увагу не тільки швидко мінливої військової обстановці, але і зміни часів року. Дія розвернеться на найточнішій супутниковій карті від Середземного моря до Британських островів.

Hegemony-Rome-The-Rise-of-Caesar-1 Hegemony-Rome-The-Rise-of-Caesar-2 Hegemony-Rome-The-Rise-of-Caesar-3 Hegemony-RomeThe-Rise-of-Caesar

Гравець командує арміями, будує міста і веде дипломатичні переговори. Відмітна особливість цієї гри полягає в тому, що всі події на карті відбувається в реальному часі. Будь це війна, переговори або розвиток економіки – неважливо, доведеться стежити за всім одночасно.

 

I, Gladiator

I,-Gladiator-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: екшн, пригоди, інді

I, Gladiator – чудова епічна гра! Ми можемо відчути атмосферу справжнього гладіаторського бою! Це неймовірний екшн, де нам належить розробити стратегію для кожних рівнів і отримувати користь з оточень, помічати слабкість противника і використовувати свої знання з користю.

I,-Gladiator-3 I,-Gladiator-2 I,-Gladiator-1 I,-Gladiator

Порадуй римські натовпу своєю перемогою! Дуже якісна і дуже велика гра на тему гладіаторів, в якій ти по справжньому вольешься в атмосферу минулого і гладіаторських боїв. Тут є все... відмінна графіка, хороший сюжет і запалює геймплей, який не дасть відірватися від екрану.

 

Age of Gladiators

Age-of-Gladiators1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: стратегія, симулятор, ігри про гладіаторів.

Симулятор менеджера гладіаторських битв. В Римській Імперії, гладіаторські бої були найкращим розвагою для публіки. На поєдинки робилися великі ставки, а умілі гладіатори ставали кумирами публіки. В Age of Gladiators, гравець буде займатися розвитком бізнесу, побудованого на гладіаторських боях.

Age-of-Gladiators2 Age-of-Gladiators3 Age-of-Gladiators4 Age-of-Gladiators5

Гравець повинен набирати нових бійців, розподіляти спорядження, прокачувати навики і покращувати характеристики своїх підданих. На кожну сутичку можна робити ставки, що дозволить виграти великі суми і розвинути гладіаторський бізнес ще більше. В цілому гра є симулятором менеджера в нестандартному сетінгу.

 

Travian Kingdoms

Travian1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: браузерна стратегія, містобудівний симулятор.

Браузерна багатокористувацька містобудівна стратегія в реальному часі. Гравець виступає в ролі лідера невеликого поселення, яке має розростися до великого міста-держави. У процесі модернізації, можна створювати армію і атакувати інших гравців або вести мирні переговори і об'єднуватися в союзи.

Travian-Kingdoms2 Travian-Kingdoms3 Travian-Kingdoms4 Travian-Kingdoms5

ГРАТИ

В оригінальній грі доступно безліч фракцій, а в Travian Kingdoms можна зіграти за римлян, галлів або германців. Проект наповнений великою кількістю можливостей для розвитку. Гравець зможе займатися політикою і дипломатією, або наростити потужну армію і захоплювати більш слабкі поселення.