Список ігор про спецназ для PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Список кращих ігор про спецпідрозділу
Серія ігор Tom clancy's Rainbow Six

Tom-Clancy’s-Rainbow-Six-0

Дата виходу: 1998-2015 р.

Жанр: тактичний шутер від першої особи

Детальніше про серії на вікіпедії

Rainbow Six серія комп'ютерних ігор в жанрі тактичного шутера від першої особи, де ви виступите в ролі лідера супер-секретної організації, що займається боротьбою з тероризмом, в яку входять професіонали з усього світу, в тому числі Росії та Ізраїлю. Перед кожною місією ви будете готувати команду кращих бійців, озброювати їх відповідними зброєю, ділити на групи і відправляти в задані точки на карті. Кожна місія має свої власні цілі, але в більшості випадків ви будете рятувати заручників, добувати секретну інформацію або виконувати інші секретні доручення.

Tom-Clancy’s-Rainbow-Six-1 Tom-Clancy’s-Rainbow-Six-2 Tom-Clancy’s-Rainbow-Six-3 Rainbow-Six

Серії ігор отримали велику популярність серед гравців. Наприклад, Події в Rainbow Six Siege засновані на реальних антитерористичних операціях. Варто відзначити, що найбільш популярні ігри з цієї серії це Vegas і Siege.

 

Серія Tom clancy's Ghost Recon

Tom-Clancy’s-Ghost-Recon1

Дата виходу: 2001-2017 р.

Жанр: шутер від першої особи

Серія шутерів від третьої особи. Кожна з ігор, розповідає про надсучасний загін спецназу Привиди. Це кращі бійці, які екіпіровані за останнім словом техніки. Їх основні завдання — боротьба з світовим тероризмом, розвідка, звільнення заручників, а також диверсійна діяльність у тилу ворога.

Tom-Clancy’s-Ghost-Recon2 Tom-Clancy’s-Ghost-Recon3 Tom-Clancy’s-Ghost-Recon4 Tom-Clancy’s-Ghost-Recon5

Команда Примар використовує сучасні пристрої і гаджети, на зразок бойових дронів, ЕМІ гранат, сенсорів і т. д. Загін складається з чотирьох членів, кожен з яких має свою спеціалізацію та виконує унікальну роль. Вся серія ігор, відрізняється захоплюючим сюжетом і динамічним ігровим процесом.

 

Серія Delta Force

Delta-Force-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Детальніше про серії на вікіпедії

Delta Force — серія тактичних шутерів від першої особи. Гравець виступає в ролі бійця підрозділу спеціального призначення Армії США Дельта, виконуючи різні завдання в різних куточках планети, в залежності яка частина гри. Приміром, у Delta Force: Black Hawk Down події засновані на реальних подіях.

Delta-Force-3 Delta-Force-2 Delta-Force-1 Delta-Force

Гравець виконує ряд місій в різних гарячих точках планети. Гравець кожен раз бере на себе роль бійця спеціального підрозділу і починає виконувати поставлені завдання. Доступний значний арсенал для озброєння солдата, але для проходження використовуються лише деякі основні види зброї. Все озброєння і екіпірування реалізовані за реальними зразками.

 

Серія ігор F. E. A. R. (Штурмовий підрозділ першого контакту)

F.E.A.R1

Дата виходу: 2005-2011 р.

Жанр: Шутер від першої особи, Survival horror, містика

F. E. A. R. (Штурмовий підрозділ першого контакту) — серія відеоігор в жанрі шутера від першої особи з елементами хоррору, що складається з трьох основних ігор і двох аддонов. Поліція ловить злочинців. Спецназ знешкоджує терористів. Армія готова відбити напад іншої армії. З їх допомогою уряд здатний знищити будь-якого ворога з плоті і крові. Але бувають противники, з якими не в силах впоратися звичайні військові. Коли відбувається щось дійсно незвичайне, коли вбивство може бути справою рук тільки примар, коли інший світ повстає проти світу людей, в справу вступає F. E. A. R.

F.E.AR-1 F.E.AR-2 F.E.AR-3 F.E.A.R

Іскри, дим, туман, реалістичні рідини, що розлітаються на дрібні частинки об'єкти — гра демонструє всі можливості сучасних комп'ютерів. Бійці F. E. A. R. озброєні останніми досягненнями інженерної думки: від надсучасного ручної зброї до субядерного бластера, що перетворює супротивників в гори попелу. Несподівані ситуації. Терпить крах вертоліт, швидкісна гонитва з перестрілкою, атака ворожих мотоциклістів — ви ніколи не знаєте, що чекає вас в наступну хвилину. Але головна загадка гри — сюжет, несподівані повороти якого будуть тримати вас в напрузі до самого кінця.

SWAT 4 (Особливе тактичне підрозділ 4)

SWAT-4-0

Дата виходу: 5 квітня 2005 р.

Жанр: тактичний шутер від першої особи

Особливе тактичне підрозділ 4 — комп'ютерна гра,тактичний шутер від першої особи. Гравець командує тактичним підрозділом SWAT для вирішення різних ситуацій, таких як звільнення заручників або захоплення небезпечних злочинців. Сюжет гри представлений виключно описами до місій. Логічного зв'язку між ними немає. До кожної місії дається інструктаж від командування (голосовий і текстовий), опис об'єкта подій (майже завжди з картою), список відомих підозрюваних і заручників (і деякі відомості про них). Часто є запис телефонного дзвінка в службу порятунку, яку можна прослухати.

SWAT-4-1 SWAT-4-2 SWAT-4-3 SWAT-4

Кожна місія виконується підрозділом, що складається з 4 бійців і командира яким управляє гравець. Командир може віддавати накази як окремої групи, так і всього підрозділу відразу. До кожного завдання вам буде запропоновано вибрати спорядження для кожного бійця підрозділу. Для виконання місії потрібно виконати всі завдання (в основному це знешкодження підозрюваних і порятунок заручників), а також набрати певну кількість очок, яке залежить від обраного рівня складності. За бездоганне проходження місії, гравцеві нараховуються 100 очок і віртуальне звання старшого інспектора.

 

Battlefield 2: Special Forces

Battlefield-2-Special-Forces-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: тактичний шутер від першої особи

Battlefield 2: Special Forces – це повноцінний шутер в кращих традиціях жанру, в якому ви зможете вибрати один з шести спецзагонів: Морські Котики, британські САС, російський Спецназ, МЕК спецвійська, а також дві групи терористів і повстанців. Озброєні за останнім словом техніки, ви зможете керувати більш ніж 30 засобами пересування. У ваш і без того великий арсенал, додано: прилад нічного бачення, «кішки», осліплюючий гранати, сльозогінний газ та ін. Тепер кожен гравець може відчути себе Джеймсом Бондом, ну зрозуміло, якщо він стане грати за бійця спеціального призначення.

Battlefield-2-Special-Forces-1 Battlefield-2-Special-Forces-2 Battlefield-2-Special-Forces-3 Battlefield-2-Special-Forces

У вашому розпорядженні техніка та обладнання кращих спецслужб! Автопарк поповнився десятьма транспортними засобами і цілим арсеналом хитромудрих пристроїв. На озброєнні спецслужб стоять світлові гранати, шашки зі сльозоточивим газом і спеціальні десантні гаки, з допомогою яких можна дертися по стрімких стінах!

Динамічне освітлення в Battlefield 2: Special Forces грає не тільки естетичну, але і практичну роль. У темному приміщенні без приладу нічного бачення не обійтися, проте раптовий спалах світла може засліпити і дезорієнтувати. В Battlefield 2: Special Forces всі предмети наділені реальними фізичними властивостями, тому дерев'яні двері або тонкі стіни старої хатини не врятують вас від ураганного вогню кулемета. Ви можете брати безпосередню участь у диверсіях і перестрілках, або керувати діями своїх бійців зі штабу, отримуючи оперативні дані за допомогою супутникової зйомки.

 

The Regiment: Британський спецназ

The-Regiment-Британский-спецназ-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: тактичний шутер від першої особи, реалізм

The Regiment. Британський спецназ – тактична командна гра від Konami про дії британського спецназу SAS. Про рівень реалізму говорить той факт, що в розробці місій брали участь ветерани SAS. При цьому багато завдання відтворюють історичні події, наприклад, захоплення іранського посольства в 1980 році. Є у нас і можливість побувати на «Бійню», закритому тренувальному центрі британського спецназу.

The-Regiment-Британский-спецназ-1 The-Regiment-Британский-спецназ-2 The-Regiment-Британский-спецназ-3 The-Regiment

По механіці гра нагадує SWAT і Rainbow Six одночасно: тобто в ролі командира загону з 3-4 бійців ми повинні швидко проникнути в будівлю, акуратно відкрити всі двері, перевірити, хто за ними ховається і вивести з ладу терористів раніше, ніж вони відреагують на наш випещене британське особа в дверному отворі. Бажано — не зачепивши при цьому заручників. Зазначимо, що штучний інтелект в The Regiment здатний доставити купу неприємностей.

 

EuroCops (Поліція Європи: Спецпідрозділу)

EuroCops-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: екшен шутер від третьої особи, реалізм

Поліція Європи: Спецпідрозділу – екшен, в якому вам належить вступити в протистояння з добре організованими, озброєними й готовими на все групами терористів і звільнити потрапили в їх мережі невинних людей. Місце дії – країни Європи: Франція, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Італія і Росія. Ігрові завдання створені на основі реальних спецоперацій. У вашій команді – бійці елітних підрозділів спецназу: GSG-9, NOCS (Італія), група «Альфа» і SAS.

EuroCops-1 EuroCops-2 EuroCops-3 EuroCops

З терором компроміси неможливі. З тими, хто перетворює життя людей в розмінну монету, не можна домовитися – нелюдів, які грають долями заради досягнення своїх цілей, можна лише знищити. І робити це потрібно швидко, чітко, холоднокровно, без тіні сумніву. Інакше знищать нас. Очольте контртеррористический загін однією з шести європейських держав і знищіть підступного, жорстокого, спритного противника. У ваших руках – життя невинних людей, життя дітей, жінок і людей похилого віку, що потрапили в лапи одягненого в маски звірини. Врятуйте їх. Не дайте терористам зробити свою чорну справу.

 

Серія ігор Terrorist Takedown (Війна з терором)

Terrorist-Takedown-0

Дата виходу: 2004-2010 р. р.

Жанр: шутер від першої особи

Terrorist Takedown є екшеном від першої особи, заснованому на реальних подіях. Вам належить очолити загін спецназу, який буде боротися з терористичними організаціями, наркобаронами і іншими поганими хлопцями по різних куточках світу. Протягом 16 місій, з допомогою багатого арсеналу зброї, ви будете вершити правосуддя і мстити за всіх безвинно постраждалих від рук терористів. Список ігор у серії: Terrorist Takedown, Terrorist Takedown: Payback, Army Ranger: Mogadishu, Terrorist Takedown: War in Colombia, Terrorist Takedown: Covert Operations, Terrorist Takedown 2, Terrorist Takedown 3.

Terrorist-Takedown-1 Terrorist-Takedown-2 Terrorist-Takedown-3 Terrorist-Takedown

У вашому розпорядженні буде багатий арсенал зброї і новітнє устаткування, що перебуває на озброєнні у справжнього спецназу. Вибирайте зброю і тактику, вбивайте ворогів з снайперської гвинтівки або організуйте швидкий захоплення з легкими автоматами, дійте в команді, а також освоюйте навички битви в темряві.

 

Specnaz: Project Wolf (Спецназ: проект «Вовк»)

Спецназ-проект-Волк-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: шутер від першої особи, ігри про Росію

Спецназ: проект «Вовк» – комп'ютерна гра в жанрі шутера від першої особи, реліз якої відбувся в 2007 році. По Європі прокотилася хвиля терористичних актів, відповідальність за які не взяла на себе жодна з терористичних угруповань або екстремістських організацій. У ході масштабного розслідування, проведеного спецслужбами, встановлено передбачуване місце перебування терористів — Іран. У НАТО зв'язані руки, оскільки проведення військової операції в Ірані може привести до ядерного кризи.

Спецназ-проект-Волк-1 Спецназ-проект-Волк-2 Спецназ-проект-Волк-3 Specnaz-Project-Wolf

Єдиним розумним виходом із ситуації, що склалася, визнано звернення за допомогою до Росії: по-перше, як до країни, що складається в дипломатичних відносинах з Іраном, і, по-друге, як до держави, що володіє достатнім військовим і розвідувальним потенціалом, необхідним для встановлення місцезнаходження і знищення терористів. Проведення операції під кодовою назвою «Проект ВОВК» доручено еліті російської армії — бійцям військ спеціального призначення.

Гравця чекає 5 кампаній, що проходять в Ірані, Ємені, Афганістані, Узбекистані та М'янмі; денні і нічні операції в умовах пустелі, міст, джунглів і іншого оточення; різноманітність бойових завдань: від ліквідації лідерів терористичних організацій до евакуації вантажів і документів. Можливість вибору одиночного і командного режиму гри; широкий вибір зброї: АК-47, АС «Вал», ОЦ-14-4А-03 «Гроза», ВСС «Винторез», РПГ-7, АПС Стєчкіна з глушником; вибухівка; гранати РГД-5.

 

SAS: Secure Tomorrow (SAS: На варті майбутнього)

SAS-Secure-Tomorrow1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: екшен, шутер від першої особи

SAS: На варті майбутнього – гра на ПК, виконана в кращих традиціях шутерів. Боротьба з тероризмом — не просто окремі операції спецслужб. Це справжня війна, і співробітники підрозділу особливого призначення SAS розуміють значення кожної місії, як ніхто інший! Адже варто хоча б одному терористові піти від заслуженої кари, як навколо нього згуртуються сотні бойовиків. Голова великої міжнародного угрупування втік з ретельно охороняється в'язниці. Він жадає помсти і готує страшний удар, який повинен до підстави потрясти всі країни Заходу.

SAS-Secure-Tomorrow-1 SAS-Secure-Tomorrow-2 SAS-Secure-Tomorrow-3 SAS-Secure-Tomorrow

Прийшла пора перенести війну на територію супротивника! Переслідуйте ворога серед збунтованих ув'язнених, знищуйте бойовиків в центрі Лондона і засніжених крижаних торосах Гренландії. Звільніть заручників, використовуючи оригінальне спорядження бійців загону SAS — прилад нічного бачення, протигаз і світлошумові гранати. Спробуйте свої сили в захоплюючій грі з одночасною підтримкою до 16 гравців. І пам'ятайте: ви стоїте на сторожі майбутнього всього людства!

 

Спецназ 2: Полювання на олігарха

Спецназ-2-Охота-на-олигарха-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: шутер від першої особи

Спецназ 2: Полювання на олігарха – шутер від першої особи з захоплюючим сюжетом і якісної 3D графікою. Президент Росії бореться з опальними олігархами, націоналізуючи незаконно придбану ними власність. У цей час деякі губернатори набирають чинності та стають фактичними правителями в своїх регіонах, підпорядковуючи собі всі гілки влади. І в цій передряге продається секретна зброя терористів. Підбитий американський танк в Багдаді, справа загрожує обернутися міжнародної катастрофою. Військова розвідка дізнається про те, що сталося, і негайно посилає в Ірак загін миттєвого реагування – Спецназ.

Спецназ-2-Охота-на-олигарха-1 Спецназ-2-Охота-на-олигарха-2 Спецназ-2-Охота-на-олигарха-3 Спецназ-2-Охота-на-олигарха

У грі 19 місій. Задіяний весь арсенал зброї російського підрозділу від пістолетів «Гюрза» до СВД «Драгунів» і кулемети «Печеніг». Маркування, балістика та тактико-технічні характеристики зброї в точності повторюють оригінальні. 6 видів гранатометів. Крім того, в грі представлено близько 30 видів транспорту, цивільного і військового призначення, для наземного, повітряного і морського пересування. Два режими гри дають можливість стати командиром елітного підрозділу, або виконувати директиви командування поодинці. А також лазерне наведення ракет на ціль за допомогою супутника, розвідувальні та захисні операції, підрив будинків і техніки противника, знищення контрабандних караванів, «зачистка» території в пошуках документів і людей.

 

G. B. R: Група швидкого реагування

G.BR-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: шутер від першої особи

G. B. R — шутер від першої особи розповість про секретну організацію G. B. R., куди увійшли агенти розвідки, кращі військові експерти і оперативники органів внутрішніх справ. Оснащена найсучаснішою технікою, що володіє необмеженими повноваженнями, Група Швидкого Реагування ступить на стежку війни зі світовим тероризмом.

G.BR-1 G.BR-2 G.BR-3 G.B

Протягом 12 місій гравцям належить брати участь в антитерористичних операціях на території Росії і країн Східної Європи. Просунута фізика, заснована на технології AGEIA, зробить бойові дії видовищними і реалістичними, дозволивши руйнувати військову техніку та інші об'єкти навколишнього світу.

 

Алькатрас (Alcatraz)

Алькатрас-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: шутер від першої особи

Алькатрас – комп'ютерна гра, виконана в жанрі шутер від першої особи, вийшла у 2010 році. Коли колишній генерал армії США очолює терористичне угрупування, чекай біди. У його розпорядженні чотири ядерні боєголовки, і він готовий у будь-який момент продати їх в країни Третього світу.

Алькатрас-1 Алькатрас-2 Алькатрас-3 Alcatraz

Щоб знищити небезпечного ворога, в бій відправляється елітний боєць зі складу знаменитого загону «Морських котиків». Разом з ним вам належить відправитися на Алькатрас – колишню в'язницю, а нині надійний притулок для терористів і найманців. Використовуйте оснащення і озброєння спецназу, поламаєте елітну охорону генерала і запобігти ядерний катаклізм! Порятунок світу – у ваших руках.

 

Chernobyl Terrorist Attack (Чорнобиль: Зона відчуження)

Чернобыль-Зона-отчуждения-0

Дата виходу: 2011

Жанр: шутер від першої особи, відкритий світ

Чорнобиль. Зона відчуження – шутер від першої особи в кращих традиціях жанру на просунутому движку Argon 4. Загін добре озброєних терористів захопили район Прип'яті та Чорнобильську АЕС. Вони хочуть десять мільярдів євро протягом 24 годин або вони підірвуть атомну електростанцію. Заплатити таку суму грошей екстремістам немислимо. Для ліквідації загрози і запобігання вибуху був посланий загін Spec Ops на чолі капітана Юрія.

Чернобыль-Зона-отчуждения-1 Чернобыль-Зона-отчуждения-2 Чернобыль-Зона-отчуждения-3 Chernobyl-Terrorist-Attack

Гравця чекають 11 протяжних рівнів, від околиць Прип'яті до Чорнобильської АЕС, відтворених за історичними документами; динамічно розвивається сюжет – штаб завжди на зв'язку і готовий внести корективи. Досвідчені вороги, які вміють боротися в групах, ховатися на місцевості, використовувати різну зброю і вибухівку. Продуманий, живий світ з птахами, тваринами, погодними ефектами.

 

Code of Honor 3: Desperate Measures

Code-of-Honor1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Тактичний шутер від першої особи. Сюжет розповість про події, які почали відбуватися в Парижі, після настання глобальної світової кризи. Тисячі мітингувальників дестабілізували обстановку і створили всі умови для процвітання тероризму і повної анархії. Влада запроваджує в місто сили Іноземного легіону і це призводить до відкритого збройного бою.

Code-of-Honor2 Code-of-Honor3 Code-of-Honor4 Code-of-Honor5

У грі доступний величезний арсенал сучасних гаджетів, а також широкий вибір вогнепальної зброї. Протистояння ведеться між добре екіпірованими терористами і кращими силами спецназу Іноземного легіону. Проект має безліч локацій і гостросюжетну історію.

 

Spec Ops: The Line

Spec-Ops1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: ММО, шутер від третьої особи

Тактичний шутер від третьої особи. Дії гри розгортаються у місті Дубай, який виявився практично зруйнованим з-за масштабних природних катаклізмів. У залишках міста оселилися бандити і терористичні організації, які тримають в заручниках мирних жителів. На порятунок людей відправляється загін спецназу "Дельта".

Spec-Ops2 Spec-Ops3 Spec-Ops4 Spec-Ops5

У грі реалізовано динамічне зміна погодних умов і постійна деформація рівнів. Це можна використовувати для різних тактичних дій, зразок засідки або тихого проникнення за спини ворогів. Також в проекті є кооперативне проходження основної компанії і мультиплеер.

 

Insurgency

Insurgency1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Шутер від першої особи, реалізм, ММО

Хардкорних багатокористувацький шутер від першої особи. Дії гри відбуваються під час Іракських бойових дій. У бій вступають дві команди – сили Іракського ополчення і спецназ приватної військової компанії.

Insurgency2 Insurgency3 Insurgency4 Insurgency5

Insurgency є хардкорним проектом з елементами реалізму. Під час гри, гравець не бачить