Ігри симулятори про танки на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри симулятори про танки на ПК (PC) — огляд і опис
Серія Panzer Elite (танкова гвардія)

Panzer-Elite-0

Дата виходу: 1999-2007 рр.

Жанр: Симулятор танка, аркада

Panzer Elite — досить таки старенький симулятор танка в якому ми можемо повоювати на боці Німеччини або антигітлерівської коаліції, танки СРСР у грі якось обійшли стороною, незважаючи на те, що наш славетний танк T-34 визнаний найкращим танком цієї війни а ось американський «Шерман» повним ..овном загалом так собі танком. У грі є як одиночні місії так і капання. З наявних танків в грі: Німецькі Pz-3, Pz-4, Pz-5 «Пантера», Pz-6 «Тигр», американські «Шерман».

Panzer-Elite-3 Panzer-Elite-2 Panzer-Elite-1 Panzer-Elite

В 2006 році вийшла Panzer Elite Action: Танкова гвардія і в 2007 році самостійне доповнення до нього «Дюни у вогні». В Танкової гвардії графіка, геймлей та інше сталі звичайно набагато краще ніж у її старенької попередниці але гра більше стала аркадной і екшен, ніж симулятором. З'явилася компанія за росіян і радянські танки того часу. Крім управління власним танків, а часто різних місій під вашим командуванням буде кілька танків.

 

Steel Beasts (Сталева бригада) 1,2, PRO

Steel-Beasts-0

Дата виходу: 2000 р. та 2002 р.

Жанр: танковий симулятор

Steel Beasts грамотно і детально пророблений симулятор танка. Відразу як тільки цей симулятор вийшов в далекому 2000 році відразу ж став кращим реалістичним симулятором танка. Звичайно варто розуміти, що для сьогоднішнього часу графіка бажає кращого. Далі гра переросла у справжній симулятор PRO розробленої військовими фахівцями для тренувань військ НАТО, де представлені різні військові епізоди, включаючи одиночних битв і баталій. У початковій версії (у 2002 році вийшло доповнене перевидання) є навіть цілий мануал про танкових маневрів, системи побудов і атак, різні тактики і стратегії, озброєння і так далі.

Steel-Beasts-1 Steel-Beasts-2 Steel-Beasts-3 Steel-Beasts

У грі можна керувати за два танки «Leopard 2A4» і «M1A1 Abrams» Надано близько 40 сюжетних місій, а також є редактор карт і скриптів. Місії являють собою різні ситуації, в яких вам необхідно виконати ту чи іншу задачу. У грі битви наближені максимально до реалістичним, боти володіють досить непоганим ІІ. Є також можливість віддавати команди своєї командному розрахунком з танків в яку бойову формацію вставати,яку точку атакувати і так далі.

 

Т-72: Балкани у вогні

Т-72-Балканы-в-огне-4

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: танковий симулятор

Т-72: Балкани у вогні один з небагатьох вдалих симуляторів вітчизняних танків. Крім головного героя гри Т-72 нам дадуть можливість також оприбуткувати такі моделі танків як Т-34-85 і Т-55А. Гравець повністю керує екіпажем танка складається з трьох осіб та в будь-який момент може зайняти місце механіка-водія, навідника і командира. Кожен з танків відрізняється від управління. У грі звичайно ж є і сюжетні місії і мультиплеер.

Т-72-Балканы-в-огне-1 Т-72-Балканы-в-огне-2 Т-72-Балканы-в-огне-3 Т-72

Час дії гри – конфлікт в Югославії 1991-1995 р. р. Виходячи із специфіки конфлікту місії в грі засновані на реальному застосуванні танки в локальних війнах. Гра має безліч різних місій, як за простий зачистці і знищення противника, так і виявлення ворожого шпигуна і по звільненню заручників. В цілому вийшов досить серйозний симулятор, але явно має свої недоліки і недоробки. У 2007 році вийшов масштабний аддон до гри Т-72: Стрімкий рейд.

 

Desert Thunder (грім в пустелі)

Desert-Thunder-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: аркада

Desert Thunder аркадний екшен з простим сюжетом. Всі ваші союзники знищені в пустелі, і залишилися лише ви зі своїм експериментальним танком M1A6, з допомогою якого і будете йти тільки вперед і вперед, руйнуючи і знищуючи ворога на своєму шляху, прориваючись до своїх військ.

Desert-Thunder-1 Desert-Thunder-2 Desert-Thunder-3 Desert-Thunder

Просте управління багато екшену і різного типу озброєння вашого танка яке знищує як наземну, так і повітряну техніку противника.. Непогана графіка і спецефекти для того часу.

 

World War II Tank Commander (Танкісти Другої Світової війни)

World-War-II-Tank-Commander-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: аркада

World War II Tank Commander — танковий симулятор, в якому ми візьмемо під своє управління основний американський танк М4 "Шерман" в роки Другої Світової війни. Дії гри відбувається в Квітні 1945 року, ми пройдемо по містах і дорогах Франції, рятуючи світ і Європу від коричневої чуми. Десять карт і тридцять місій присутня в одиночній грі. В різних місіях будете працювати як одним танком так і разом з ударною групою.

World-War-II-Tank-Commander-1 World-War-II-Tank-Commander-2 World-War-II-Tank-Commander-3 WW-Tank-Commander

Весь ігровий процес — зачистка 10 карт місій на шляху до концтабору Ордруфе. Одиночні місії перемішані з подобою тактичного симулятора, тільки гравець завжди виконує роль підлеглого, що не заважає пропустити вперед під вогонь німецьких знарядь батьків-командирів, які грають в стилі лихих читеров, що використовують «режим бога» — і броня супер міцна і боєкомплект майже ніколи не закінчується. Гру складно звичайно ж назвати симулятором, хоча вона так називається. Скоріше її можна віднести до звичайної аркаді де досить багато екшену, але мало графіки і різноманітності.

 

Tank Combat (Танковий прорив)

Tank-Combat-0

Дата виходу: 2007

Жанр: танковий симулятор, аркада

Tank Combat — симулятор танків часів Другої світової війни. У грі можна пограти в три капанії за різні країни учасники. Взяти під своє управління такі танки як Panzer III-IV, «Тигр», T-34, T14, «Шерман», «Стюарт» різних країн USA, фашистської Німеччини і СРСР. Також в грі відтворені відтворені значні танкові баталії того часу: битва в Північній Африці, блокада Ленінграда і захист «Фатерлянда». Битви розгортаються в різних кліматичних умовах, а під час бою можна знищити практично будь-який елемент навколишнього світу.

Tank-Combat-1 Tank-Combat-2 Tank-Combat-3 Tank-Combat

Гра має просте управління і напевно до серйозного симулятору танка і її не варто відносити. У грі є некоторыем мінуси наприклад фізика навколишнього світу — будь-який танк зносить як карткові будиночки все, що попадеться на його шляху, причому розміри не впливають на це ніяк. Також при попаданні в супротивника незалежно від того легко або важко броньований танк і в яке місце потрапляє снаряд незалежно від цього противник буде знищений. Гру більше можна віднести до танкової грі і екшену.

 

Сталева Лють: Харків 1942

Стальная-Ярость-Харьков-1942-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: танковий симулятор

Сталева Лють: Харків 1942 танковий симулятор який розповість нам про Харківської наступальної операції 1942 року в яка увінчалась поразкою радянської сторони. Жанр танкових симуляторів, поступово вимирає перетворюючись з реалістичних в екшен і аркаду, як кажуть, щоб «Піпл хавав» і купував. Сталева Лють пішла іншим шляхом і максимально наблизила нас до реалістичності. Розробники зробили так що гравець є лише частиною а не главою операцій. Гравець може виступати в ролі командира. навідника і водія екіпажу. Гравець може вибрати сторону за яку сторону буде воювати і далі, командуючи радянським або німецьким танком, а надалі танковим підрозділом та піхотними частинами взяти участь в операціях Харківського наступу.

Стальная-Ярость-Харьков-1942-1 Стальная-Ярость-Харьков-1942-2 Стальная-Ярость-Харьков-1942-3 Стальная-Ярость

Список танків, на яких доведеться повоювати: Т-34, «Матильда», і німецький Pz-IV залежно яку сторону виберіть, варто зауважити управління, тактика бою і боєприпаси суттєво відрізняються у різних моделей танків. У грі велику увагу приділено навчальним місій, де вас навчать управляти танком, долати протитанкові рови, форсувати водні перешкоди, долати смугу загородження у вигляді «їжаків» і надовби, вести вогонь з гармати і спареного з ним кулемета. Навчать керувати танком, танковим взводом і супроводжуючими вас піхотними частинами. Варто ще зробити акцент, що це справжній симулятор і в бою ви не зможете відчайдушно пертися на ворогів і розстрілювати всіх підряд. У грі доводиться постійно перебувати в русі, вести вогонь або із засідки, або з коротких зупинок. Гра швидко вчить ховатися в складках місцевості. Основна сила танка – це маневр.

 

WW II Battle Tanks T-34 VS. Tiger (Танки Другої світової: Т-34 проти Тигра)

T-34-и-Tiger-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: танковий симулятор

WWII Battle Tanks: T-34 vs Tiger — відсилає гравця до військової операції «Багратіон», одному з ключових дій СРСР в ході звільнення Білорусії від німецько-фашистських загарбників влітку 1944 року. Театр військових дій відтворений на території площею понад сорока квадратних кілометрів. Танки, доступні для управління: Т-34 і «Тигр». Інша Техніка у грі: Т-34/76, Т-34/85, Pz.IV, Pz.VI Tiger, Sd.Kfz 251, M3A1, ЗІС-5, Opel Blitz, ЗІС-3, Pak.40, Іл-2, FW-190.

T-34-и-Tiger-1 T-34-и-Tiger-2 T-34-и-Tiger-3 WW-II-Battle-Tanks

Справжній танковий симулятор. Управління танком з місць: водія, навідника, командира; управління від першого або від третьої особи. Чесна фізика руху танків та взаємодії їх з навколишнім світом, реалістична балістика. Автентичні кокпиты: детально пророблений інтер'єр танків, анімовані органи управління і датчики. Дві кампанії по 6 місій: одна за СРСР, друга за Вермахт. Додаткові рівні для багатокористувацької гри.

 

Panzer Killer

panzer-killer-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: аркада, екшн

Panzer Killer — екшен і аркада про танки. Дії гри розгортаються в 1944 році, Західний фронт, в історичних битвах, На жаль, взяти участь не вийде. Наш герой сідає в свій танк і відправляється в точку бойового дії, де необхідно знищити всю ворожу техніку і піхоту.

Panzer-Killer-1 Panzer-Killer-2 Panzer-Killer-3 Panzer-Killer

В арсеналі всього два прийоми — їхати і стріляти. Зате можна поїздити як на американських, так і на німецьких танках. Ще можна викликати підтримку з повітря, але розпоряджатися цим ресурсом теж треба з розумом — кількість нальотів суворо обмежена. Гра має непогану графіку,спецефекти вибухів, також є непоганий аркадою з екшеном, але назвати її симулятором звичайно ж не можна.

 

Zero Ballistics

Zero-Ballistics-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: танковий симулятор, мультиплеер.

Zero Ballistics — унікальна суміш мультиплеєрного шутера від першої особи і танкової аркади, призначена тільки для гри по мережі. режим одиночної гри і чи кампанії відсутня. Гравцеві доступно більше 80 різних налаштувань танків, типів озброєння, карт для боїв. У грі можливі як дикі сутички між машинами, так і цілком продумані перестрілки на значних відстанях.

Zero-Ballistics-1 Zero-Ballistics-2 Zero-Ballistics-3 Zero-Ballistics

Гравець отримуючи досвід за знищення противника, отримує досвід який надалі може витрачати на апгрейд броні, зброї свого танка. Крім основних гармат танка різного типу бронебійні, осколкові, відкидання є додаткове озброєння — міни, спеціальні тарани, лазери і так далі.

 

Steel Armor: Blaze of War (Сталевий удар: Оскал війни)

Стальной-удар-Оскал-войны-0

Дата виходу: 2011

Жанр: симулятор танка, тактика

Steel Armor: Blaze of War динамічний і реалістичний симулятор танка. Бойові дії розгортаються на Африканському близькосхідних територіях — Афганістан, Іран, Ірак, Ангола. Військова техніка 60-80 років. Для гравця доступні лише два танк радянський Т-62 і американський М60А1. Гра поєднує в себе операцію і тактику. У гравця завдання якомога успішніше провести бої. і в режимі операції гравцеві потрібно провести грамотну розвідку, розставити і згрупувати війська на карті боїв максимально ефективно. Після чого вже можна залазити особисто в танк і брати участь в боях керуючи також своїм підрозділом.

Стальной-удар-Оскал-войны-1 Стальной-удар-Оскал-войны-2 Стальной-удар-Оскал-войны-3 Steel-Armor

Варто відзначити, що моделі танків виконані на відмінно. Реалістичні прилади спостереження, анімація роботи екіпажу, відображення ушкоджень, різні приціли і багато іншого. В кінці бою можна завжди подивитися весь бій вивчивши повну статистику влучень пошкоджень. Хочу сказати що гра сподобається тим хто більше любить саме тактику і стратегію а не rpg і екшен. Як правило бої в цій грі не виграються за рахунок одного танка а виграється за рахунок грамотного управління своїм підрозділом. Танк гравця не має жодних переваг перед іншими. З цієї гри дійсно вийшов хороший танкосим.

World of Tanks

World-of-Tanks-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: симулятор танків.

Світ танків — це масова багатокористувальницька онлайн-гра в реальному часі в жанрі аркадного танкового симулятора в жанрі екшен з елементами рольової гри, шутера і стратегії, повністю присвячена броньованим машинам середини XX століття. Гра має мільйони прихильників по сему світу, є кіберспортивної дисципліною, призові фонди яких мають дуже багато нулів.Ярма отримала безліч нагород і два роки поспіль ставала кращою клієнтської грою на КРІ.

World-of-Tanks-1 World-of-Tanks-2 World-of-Tanks-3 World-of-Tanks

ГРАТИ

У грі є більше 380 танків і самохлдных знарядь, що експлуатувалися або разрабатывавшихся в СРСР, Третьому рейху, США, Франції, Великобританії, Китаї і Японії. У грі присутні як танки, реально брали участь у бойових діях, так і експериментальні моделі, що існували лише на кресленнях або в прототипах. Ігровий процес в грі ґрунтується на битві двох випадково підібраних команд з 15 гравців — при цьому в одній команді можуть поєднуватися танки різних націй і років випуску, реальні танки і експериментальні моделі. Умова перемоги в битві — повне знищення команди супротивника, або захоплення його бази, для чого один або кілька танків повинні знаходитися у зазначеній зоні деякий час, не отримуючи при цьому пошкоджень.

Велике значення в «World of Tanks» приділяється історичної достовірності бойових машин. Це стосується їх зовнішнього вигляду, близького до реалістичності бронювання, розташування внутрішніх і зовнішніх агрегатів та екіпажу. При створенні моделей танків розробники консультуються з військовими істориками та експертами в галузі танкобудування. У грі реалізована складна модель пошкоджень, що враховує тип і товщину броні, швидкість снаряда і кут його зустрічі з бронею, тип боєприпасу і ряд інших факторів.

 

Theatre of War 2: Kursk 1943

theatre_of_war_21

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Симулятор

Історична стратегія з елементами симулятора. Дії гри розкажуть про одну з найбільш масштабних танкових битв за весь час Другої Світової війни – битву на Курській дузі. Гравець зможе відчути себе в ролі одного з головнокомандуючих з боку радянських небудь німецьких військ.

 theatre_of_war_22 theatre_of_war_23 theatre_of_war_24 theatre_of_war_25

У грі реалізовано понад сорока видів історичної військової техніки, а також безліч вогнепальної зброї. Гравець зможе взяти активну командування радянської та німецької армій, що дозволить повною мірою оцінити можливості воюючих сторін.

 

War Thunder

War-Thunder-0

Дата виходу: 2011

Жанр: симулятор бойової техніки, ММО

War Thunder — багатокористувальницька онлайн-гра, присвячена бойової авіації, бронетехніки і флоту часів Другої Світової війни та післявоєнного періоду. Важко перелічити всі достоїнства цієї гри, бо їх дуже багато. War Thunder пропонує випробувати понад 300 моделей літаків і танків, відповідних реальним зразкам в кожній дрібниці. Навіть шум двигунів записаний з реальних прототипів. Графіка радує око. Моделі літаків і танків, що всередині, що ззовні, отрисованы на відмінно. В кабіні працюють всі прилади, гвинт відбиває сонячні промені, а на фюзеляжі можна розгледіти навіть найдрібнішу заклепку. Танки ведуть себе надзвичайно реалістично.

War-Thunder-3 War-Thunder-2 War-Thunder-1 War-Thunder

ГРАТИ

Девізом гри є — максимальна реалістичність. Але це не той випадок, коли цієї самої реалістичності приносяться в жертву якісь блага. Баланс між играбельностью і реалістичністю досягнутий дивовижний. Гравцеві надається вибір — грати реалістично, з урахуванням усіх реальних особливостей поведінки машини, що набагато складніше, або вибрати аркадний режим бою, в якому управління технікою значно спрощено. Збереження історичної достовірності було одним з важливих пріоритетів при створенні гри. Точно відтворена топографія місцевості, де проходили реальні бої. Записані реальні звуки літаків і танків того часу. Ви зможете випробувати крім танків того часу, так і іншу техніку.

 

ShellShock Live

ShellShock-Live

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Аркада, казуальна

Двомірний аркадний проект у жанрі артилерія. Гра являє собою командні покрокові танкові бої. Всі стрільба ведеться навісом з допомогою вибору траєкторії пострілу і визначення потужності пострілу. Мета гри — пострілами знищити танки супротивників. За один хід можна зробити один постріл. Кожен гравець вибирає кут стрільби, для зміни дальності стрільби можна змінити силу пострілу. Для пострілу доступні різні снаряди: поділені, копають, що котяться...

ShellShock-Live1 ShellShock-Live2 ShellShock-Live3 ShellShock-Live4

В арсеналі ShellShock Live є маса футуристичного зброї, починаючи від самонавідних ракет і закінчуючи орбітальної бомбардуванням. Ландшафт локацій руйнується, а на карті постійно генеруються випадкові події на кшталт телепортації, сфер-порталів і жорстких погодних умов.

 

TankZone Battle

tankzone1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Аркада

Аркадний танковий екшен з виглядом зверху і декількома ігровими режимами: одиночними дуелями і командними битвами розміром до 8 осіб. Дії гри відбуваються в альтернативному світі майбутнього, де ведуться постійний битви сучасних танків. Танки в цій грі виглядають як футуристичні броньовані пончики, їздять швидко, стріляють ще швидше, а якщо власник добре прокачаний, то ставлять міни, пускають гази і обвішуються зеленим листям для маскування.

 tankzone2 tankzone3 tankzone4 tankzone5

Битви в грі проходять на невеликих картах в обстановці бетонних джунглів. Відкритих просторів в грі дуже мало, тому стріляють тут зазвичай прямою наводкою. У перервах між матчами гра дозволяє трошки длубатися в нутрощах танка, навішуючи на нього різне озброєння (в арсеналі геймерів значиться 10 видів гармат) і розфарбовуючи броню в зимовий, лісовий або пустельний камуфляж.

 

GEARGUNS — Tank offensive

gearguns1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: симулятор

Аркадний танковий інді шутер. За сюжетом гри, на світ напали орди інопланетних загарбників, які бажають захопити землю і знищити людство. Гравець повинен взяти роль досвідченого танкіста і зупинити навалу прибульців.

GEARGUNS2 GEARGUNS3 GEARGUNS4 GEARGUNS5

У GEARGUNS доступна повна кастомізація бойової машини, а також величезний арсенал озброєння. Прибульців можна знищувати з допомогою крилатих ракет, великокаліберних кулеметів або за допомогою вбудованих вогнеметів. Доступна прокачування і великий набір рівнів.

 

Битва танків

Игры и симуляторы про танки на ПК (PC) - обзор и описание

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: ММО, аркада

Військова танкова стратегія з великою кількістю танків різних часів, від Другої Світової війни до сьогодення, з можливістю поліпшення основних складових і зміну зовнішнього вигляду бойової одиниці, що робить кожен танк індивідуальним і не зустрічається більше ні в кого, крім вас. Битва танків, не претендує на реалістичність, але доведеться за смаком для тих хто любить прокачування і апргрейди танкової техніки.

Игры и симуляторы про танки на ПК (PC) - обзор и описание Игры и симуляторы про танки на ПК (PC) - обзор и описание Игры и симуляторы про танки на ПК (PC) - обзор и описание Игры и симуляторы про танки на ПК (PC) - обзор и описание