Ігри про демонів на PC (ПК) - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про демонів
Серія Devil May Cry

Игры про демонов и с демонами

Дата виходу: 1999-2013 р.

Жанр: екшен, слешерів

Devil May Cry — серія з п'яти ігор в жанрі слешер. Сюжет всієї серії крутиться навколо напівкровки Данте, помстився демонам за вбивство його матері. Ігровий процес заснований на видовищних битвах з противниками і різного ступеня складності головоломки. Головний герой гри Данте — наполовину людина, наполовину демон, власник і єдиний співробітник приватного агентства за знищення демонів.

Серия-Devil-May-Cry-2 Серия-Devil-May-Cry-3 Серия-Devil-May-Cry-1 Devil-May-Cry

Всіляка зброя, десятки прийомів і система прокачування потрібні не заради міфічного різноманіття тактик. Вони роблять битви заворожуюче відточеними і розкривають талант художників зі спецефектів. Дизайнери рівнів потрудилися на славу. Так, антураж не назвеш дуже оригінальним. Гідна деталізація жадає сучасного заліза і призводить до частих подгрузкам закутків і провулків. Крім того, якість довелося компенсувати кількістю: локацій дуже мало, і всі їх треба відвідати двічі. По другому разу нас змусять битися і з четвіркою босів.

 

Archangel

Игры про демонов на PC

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: екшен, ШУТЕР від 3-його особи

Крім приголомшливого сюжету, вам напевно сподобається гримуча суміш зброї різних часів. Коктейль з озброєння, яке використовувалося ще в часи феодальних війн, з додаванням найсучасніших зразків, вийшов відмінним! Зараз у ваших руках перебувати вірний меч, потім з'являється двостороння сокира, якою варвари стукали по головах ворогів, а потім у ваше розпорядження попадає CUW-9 — напівавтоматичний пістолет, калібру 9 мм. Є ще снайперська гвинтівка, автоматична гвинтівка, схожа на M-16 і ракетниця. Також отримаєте експериментальний зразок енергетичного накопичувача.

Archangel-3 Archangel-2 Archangel-1 Archangel

Відчуйте на собі всі численні повороти сюжету; Розвиток персонажа залежить лише від ваших дій. Вибирайте один з двох класів на самому початку і розвивайтеся як хочете. Кількість варіантів просто величезна. Три розділи, що складаються з безлічі квестів, локацій і завдань. Просунутий штучний інтелект. Жодне ваше дія не залишиться без уваги комп'ютерних супротивників. Розвиток персонажа, дослідження територій та інші рольові елементи змішані з елементами божевільного екшену. Різноманітне зброю і приголомшливі своєю красою ефекти.

 

Sacred 2: Fallen Angel

игры про демонов на ПК

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RPG

Т-Енергія текла через Анкарию з незапам'ятних часів. Ця містична сила давала народження всього життя, була джерелом всієї магії і початком всього сущого. Після цього Т-Енергія вийшла з-під контролю: створення і тварини мутували в щось за межею розуміння, цілі регіони стали безлюдними, міста і села були знищені. Отже, за дві тисячі років до приходу Шаддара, по країні шукали героїв, здатних запобігти війну і повернути контроль над Т-Енергією. Героїв, здатних утримати світ від хаосу.

Sacred-2-Fallen-Angel-1 Sacred-2-Fallen-Angel-1-2 Sacred-2-Fallen-Angel-1-3 Sacred

Також Ви повинні вибрати шлях, по якому пройде Ваш персонаж: шлях Світла чи Темряви. Серафиму доступний тільки шлях Світла, а Інквізитора — Темряви. Після цього слід вибрати божество, якому персонаж поклоняється. Луки і ліси, пальми, пляжі, пустеля, савана, джунглі, зарослий кристалами острів... Поверхня світу — красива, яскрава, без єдиного шва. Брак випадкових локацій заповнює площа Анкарии —настільки велика, що без коня не обійтися.

 

Diablo 2 і 3

Diablo-2-0

Дата виходу: 2000 м і 2012 р.

Жанр: RPG

Гравцеві на початку гри на вибір надається декілька класів персонажів, кожен з яких відрізняється своїм набором умінь, початкових характеристик і доступного зброї та обладунків. Основною сюжетною метою гри є знищення головного демона-монстра — Diablo, після чого персонаж отримує доступ до більш високого рівня складності. Друга Диабла входить в список RPG для слабких ПК і в топ кращих RPG за весь час.

Diablo-2-1 Diablo-2-2 Diablo-2-3 Diablo-2

Новоспечений Діабло обрушив на голови людей не тільки армію жорстоких створінь, але і заручився підтримкою пекельних братів. Зупиняти нездорову діяльність демона пропонується одним із семи доступних добровольців: амазонка, варвар, ассасин, некромант, паладин, друїд і чарівниця. Кожен має свої уподобання до екіпіровці і володіє набором унікальний умінь. Для винищення чималої кількості поплічників нелюда наявні тонни різної зброї та обладунків.

 

Серія Heroes of Might and Magic

Heroes-of-Might-and-Magic-0

Дата виходу: 2000-2015 р. р.

Жанр: покрокова стратегія, фентезі стратегії

Герої меча і магії — комп'ютерна гра в жанрі покрокової стратегії. Ігровий процес відбувається у вигаданому світі фентезі, де гравець управляє основними персонажами — героями. В стратегічної складової гри герої очолюють загони воїнів і подорожують по ігровому світу, досліджуючи його і захоплюючи всілякі об'єкти. Тактична частина гри полягає в боях героїв з ворожими військами на окремому екрані. Режими гри дозволяють поодинці боротися з комп'ютерним противником на окремих картах і у вигляді проходження ігрових кампаній, або ж проти інших людей в багатокористувацької грі. Культова третя частина входить в топ кращих стратегій.

Heroes-of-Might-and-Magic-1 Heroes-of-Might-and-Magic-2 Heroes-of-Might-and-Magic-3 Heroes-of-Might-and-Magic

Суть гри залишилася незмінною: гравець управляє героями, провідними у бій армію міфічних істот. Основна дія гри відбувається на стратегічній карті пригод, по якій переміщуються герої, захоплюючи при цьому міста і відвідуючи різноманітні будови на карті. Міста є важливою складовою гри: гравець може розвивати їх, зводячи в них різні будови, які дають доступ до більш потужним істотам, магічних заклинань та інших переваг. Гра є покрокової стратегією, що означає, що в ній дискретно: основною його одиницею є хід, що іменується також днем.

 

Серія Dungeon Keeper

Серия-Dungeon-Keeper-0

Дата виходу: 1998-2010 р. р.

Жанр: Покрокова стратегія, симулятор бога

Гравцеві належить виступити в ролі злісного Зберігача підземелля, захоплюючого землі, борючись за них зі світлими силами. У грі передбачено кілька режимів гри. Сюжетна кампанія, полягає в придушенні протистояння добрих героїв і інших зберігачів. Завдання досягти заповітної мети кожного Злого Володаря: захопити й поневолити все навколо себе. Кампанія поділена на місії, перехід між якими здійснюється за допомогою карти світу. Не пройдені області відображаються як квітучі зелені райони , захоплені ж залиті кров'ю і охоплені пожежами, крім цього, радник уїдливо коментує благополуччя незавоеванных ділянок, а після проходження місії тріумфально описує розорення і спустошення району. Карта світу поділена на локації.

Серия-Dungeon-Keeper-1 Серия-Dungeon-Keeper-2 Серия-Dungeon-Keeper-3 Dungeon-Keeper

Гравець не може дати чітких вказівок суті , а може тільки перенести його в потрібну область в межах своїх володінь і мотивувати його до подальших дій. Всі взаємодія здійснюється за допомогою руки долі, що висить в повітрі величезною кисті, яка може переносити істот і предмети, бити їх, або вибирати опції. Гравцеві дана можливість заохочувати і карати своїх підопічних. Кожна істота має свою індивідуальність, потребує їжі, відпочинку, грошах, має свою думку про зберігачі; крім того, деякі види істот мають своїх природних ворогів.

 

Messiah

Messiah-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: шутер від третьої особи

Основна ідея гри — переселення в чуже тіло. Боб — беззахисна істота, нездатна самостійно вижити в агресивному світі. Більшість мешканців ігрового світу налаштовані до милого головному герою явно негативно, а запас життів у янголятка невеликий. Щоб вижити необхідно діяти приховано і велика частина гри проходитися в режимі стелс-екшену. Бойова система гри складена з прийомів ближнього бою — удари ногами, руками та зброєю, а так само застосуванням арсеналу вогнепальної зброї різної ефективності.

Messiah-1 Messiah-2 Messiah-3 Messiah

У грі є автомати, рушниці, ракетниця, гранатомет, а так само різне футуристичне зброю: иглострел, енергетичну зброю. В один момент часу герой може нести тільки одну одиницю зброї і комплект гранат. Весь арсенал доступний для будь-якого персонажа, в якого вселяється головний герой, але якщо охорона побачить робочого або вченого з ракетницею в руках, то відкриє вогонь. Так само є різниця в доступі в різні локації різним персонажам, а так само відмінності в їх фізичних здібностях і кількості броні і здоров'я. Протягом гри герою будуть зустрічатися різні головоломки, пов'язані з переселенням в чуже тіло, включенням або відключенням пристроїв, проходженням по вентиляції.

 

War in Heaven

War-in-Heaven-0

Дата виходу: 2007 р

Жанр: екшен, шутер від третьої особи

Сюжет оповідає про багатовікової ворожнечі Раю і Пекла. Як і в інших шутерах, гравцеві протистоять комп'ютерні супротивники, використовують різноманітні види зброї. Проте зважаючи розвитку ігрового сюжету він крім вогнепальної зброї, що використовує «пекельні» здібності: телепортація, демонічне зір, посилення зброї з допомогою вогню, висмоктування душ з повержених ворогів і невидимість при виконанні перекатів. Крім звичайних супротивників, герой також стикається з ігровими босами, кожен з яких має свої слабкі і сильні сторони.

War-in-Heaven-1 War-in-Heaven-3 War-in-Heaven-6 War-in-Heaven

Геймплей простий до непристойності – основне заняття протягом всієї гри полягає в тому, щоб пачками винищувати ворожих солдатів. Інших супротивників немає в принципі. А отже, приготуйтеся до позиційних боїв, і іншим принад жанру. Спецназівці, треба віддати їм належне, ведуть себе більш—менш адекватно: постійно перекочуються з місця на місце, шукають укриття, відступають, ведуть вогонь з-за рогу. На легке життя не розраховуйте, так як стріляють вони практично без промаху з будь-якої відстані. Особливо просунуті бійці вміють літати на реактивному ранці, або носять броню з енергетичним щитом.

 

Overlord

Overlord-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: RPG від першої особи

В ході гри користувачеві належить допомогти царю і його миньонам перемогти сімох героїв, одолевших його попередника і після цього піддалися розбещення. Кожен з них являє собою один з семи смертних гріхів. Користувач починає гру в старій зруйнованій вежі, що стала для нього домом і притулком. З поверненням вкрадених з неї артефактів стають доступними нові кімнати і заклинання, також зростає максимальне здоров'я і запас мани Повелителя. Гравець може додати свою вежу безліч додаткових речей, наприклад прапори і статуї, зовнішній вигляд яких залежить від його дій у сюжетної кампанії. Броню і зброю можна купувати і покращувати в кузні.

Overlord-1 Overlord-2 Overlord-3 Overlord

Хоча гра позиціонує головного героя злим, квести представляють його більш складним персонажем. Під час проходження Повелитель піддається спокусі з боку кожного з семи смертних гріхів, представлених відповідним героєм. У грі є декілька мультиплеєрних режимів. Режим «Різанина» дає можливість двом Повелителям битися один з одним разом з сотнями посіпак. У «Виживання» два Повелителя борються проти великих армій ворогів. «Грабіж» є змаганням між двома командами Повелителів і їх поплічників з метою вкрасти якомога більше золота за обмежений час.

 

Lords Of The Fallen

Lords-Of-The-Fallen-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: action, RPG

Світ знову скував страх — адже з темряви прийшов легіон рогаров — демонів, рухомих диявольською жагою крові невинних. Зневірене людство закликало на допомогу дуже незвичайного захисника — відкинутого суспільством грішника, заточеного в каземат за гріхи... людини, по імені Харкін. Разом зі своїм наставником Касло їм належить подорож до серця пітьми... щоб кинути виклик владикам занепалих. Пориньте в динамічну RPG, що відрізняється складною і цікавою системою ближнього бою, у якій швидкість і атаки супротивника визначаються сукупністю зброї, обладунків і навичок. А коли однієї сили мало — зітріть ворога в порошок за допомогою забороненого магії.

Lords-Of-The-Fallen-1 Lords-Of-The-Fallen-2 Lords-Of-The-Fallen-3 Lords-Of-The-Fallen

Відправляйтеся в епічне пригода в світ людей і світ демонів. Зустріньтеся на полі бою з могутніми Володарями, генералами армії рогаров. Дослідіть великий і похмурий фентезі-світ Будьте уважні, адже кожен вибір є доленосним. Боріться легендарним зброєю з величезного арсеналу. Виберіть свій клас (воїн, церковник або бродяга) і підберіть під себе індивідуалізовані навички і зброю.

 

Darksiders

Darksiders-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: RPG від третьої особи

Піддавшись брехливим вістям сил зла про кінець світу, один з чотирьох вершників апокаліпсису, Війна, звинувачується в порушенні священного закону і провокування війни між Раєм і Пеклом. В неймовірних битвах, що проходили під час тієї війни, перемогу здобули сили зла — і вони ж вимагали влади над Землею. Головний герой був звинувачений в здійсненні своїх злочинів, а також позбавлений усіх своїх сил. Збезчещений і стоїть на грані смерті,він отримав єдину можливість повернутися на Землю, знайти правду і помститися тим, хто дійсно спровокував конфлікт.

Darksiders-1 Darksiders-2 Darksiders-3 Darksiders

Сила апокаліпсису: випустіть назовні весь гнів Війни, від якого він буде трощити всіх своїми брутальними атаками і жахливими природними здібностями. Нереальний арсенал: заволодійте нищівних будь-яка жива місце ангельським, демонічним або Земним зброєю і проскачите по трупах ворогів на своєму унікальному коні, Руїни. Боріться в пустотах і заполоненных демонами підземеллях зруйнованої Землі. Відкрийте руйнівні стародавні реліквії, покращуйте свою зброю, відкривайте нові здібності і пристосуйте гру під себе. Бій між Раєм і Пеклом: сминайте кожного, хто встане на вашому шляху, починаючи з небесних ангелів і закінчуючи ховаються десь у надрах землі ордами демонів.

 

HeXen II

HeXen-II-0

Дата виходу: 2007

Жанр: шутер від першої особи

Чотири Вершники Апокаліпсису ховаються в тіні перед вами. Вони Смерть, Чума, Голод, Війна. Вони корінь усього, що є зло. Вони вас хвилюють найменше. Останній відомий Зміїний вершник, Эйдолон, живе. Як Некромант, Асасін, Хрестоносець або Паладин, ви повинні перемогти темних генералів і їх Пеклом породжені легіони, перш ніж ви зможете зустрітися з Сатаною і спробувати зупинити його ненаситне напад. Ідіть з миром, і ви безсумнівно помрете.

HeXen-II-1 HeXen-II-2 HeXen-II-3 HeXen-II

Володійте особливими заклинаннями, силами і 32 новими видами зброї. З досвідом отримуйте рівні, більше очок життя і певних здібностей, які відносяться до вашого певного класу персонажа, таких як збільшена швидкість, вогнева міць і дистанція стрибка. Пробивайте кийком ваш шлях через чотири кишать демонами світу — Середньовічний, Єгипетський, Месоамериканский і Римський. Бийте вікна з кольорового скла, розбивайте будівельні балки і подрібнюйте дерева. Зустрічайтеся лицем до лиця з Лучниками-лицарями, Вогняними бісами, Вер-ягуарами, Чарівниками-черепами і більше.

 

The Haunted: Hells Reach

The-Haunted-Hells-Reach-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Екшен від третьої особи

Все пекло вирвався назовні!!! The Haunted — це динамічний екшн від третьої особи з елементами хоррору, зосереджений на кооперативному проходження. Ваша мета — зачистити прокляті місця і пережити нападу пекельного поріддя. У грі є кілька багатокористувацьких режимів, таких, як «Виживання», «Демони проти людей» і «Демонізація».

The-Haunted-Hells-Reach-1 The-Haunted-Hells-Reach-2 The-Haunted-Hells-Reach-3 The-Haunted-Hells-Reach

Захоплюючі кооперативні (мережеві та локальні) режими гри, що підтримують до 4 гравців! Багатокористувацькі битви! Люди проти демонів в таких режимах, як «Демонізація» і «Битва». Вісім великих локацій з унікальними подіями, такими, як метеоритні дощі і грози, що впливають на ігровий процес. Більше 30 модифікуються знарядь, а також секретне озброєння та предмети.

 

Painkiller Hell & Damnation

Painkiller-Hell-&-Damnation-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: екшен від першої особи

Painkiller Hell & Damnation — це чудовий прекрасного рімейк класичного шутера. Вісімнадцять захоплюючих рівнів, чотири з яких присвячено битв з босами. Спеціальний хеллоуїнський рівень. Більше тридцяти мерзенних видів тварин з темнейших куточків пекла. Незліченні полчища жахливих створінь з пекла намагаються оволодіти душами, замкненими в Чистилище. Денієлю Гарнеру не позаздриш: будучи одночасно Даром Світла і Прокляттям Темряви, йому знову доведеться прокладати собі шлях через армію демонів. Гра є переробкою класичних бойовиків.

Painkiller-Hell-&-Damnation-1 Painkiller-Hell-&-Damnation-2 Painkiller-Hell-&-Damnation-3 Painkiller-Hell-&-Damnation

Унікальний арсенал найпотужнішого зброї. Кампанії для одного і двох гравців, що розгортаються протягом чотирьох глав. Мережеві режими для битви з іншими гравцями... або для спільної роботи з ними. Звуковий супровід виконано під стать зброї — важкий метал НІЯКИХ бонусів за комбо-вбивства або ударів з повітря.а Ніякої автоматичної регенерації здоров'я, лише приємні для серця гармати шістсот шістдесят шостого калібру!

 

Gunspell — Steam Edition

Gunspell-Steam-Edition-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: пригоди, RPG, пазл

Захоплююча пригода! Гра, в якій гармати і магія працюють спільно. Станьте членом могутнього Ордена, що захищає Землю від чудовиськ. Подорожуйте через неймовірні світи, бийтеся з монстрами, виконуйте квести, покращуйте зброю і магію. Вампіри, демони і герої чекають вас в світах Gunspell. Суміш жанрів RPG і головоломки битви з масою можливостей, безліч невідомих світів, полчища ворогів, тонни зброї, артефактів і заклинань. Прекрасна графіка.

Gunspell-—-Steam-Edition-1 Gunspell-—-Steam-Edition-2 Gunspell-—-Steam-Edition-3 Gunspell---Steam-Edition

Оригінальна суміш файтинга і музичного жанрів. Головне завдання гравця – відбиватися від атак численних ворогів під такт музики. У комплекті поставляється досить багато треків, серед яких є композиції відомих виконавців. Також розробники надають можливість використовувати власні музичні треки. Всі сюжетні заставки намальовані вручну і озвучені професійними акторами. Гра, безумовно, приваблює своєю оригінальністю і незвичайною, ні на що не схожим, геймплеєм.

 

DOOM 2016

DOOM1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Шутер від першої особи в науково-фантастичному сетінгу. Експерименти з видобутку нового виду енергії, привели до відкриття порталу в Пекло і тепер всі численні жителі Марса, перетворилися в демонів і небезпечних монстрів. Що б протистояти новій загрозі, з довгого сну пробуджується Солдатів Року, який знову має покласти край исчадиям родом з самого пекла. Варто зазначити, що ми додали останню частину серії ігор. В цілому у всіх частинах ми боремося проти сил Пекла і демонів в різних обличчях.

DOOM5 DOOM4 DOOM3 DOOM2

Ігровий процес нової частини DOOM, є логічним продовженням її попередників. У грі присутній величезний арсенал вогнепальної зброї, а також кілька видів зброї для ближнього бою. Суть гри полягає в знищенні орд монстрів, вирішенні головоломок, а також битві з босами. Нова гра відрізняється поліпшеною графікою і більш динамічним геймплеєм.

 

Shadow Warrior 1 і 2

Shadow-Warrior1

Дата виходу: 2012 та 2016 року

Жанр: Шутер від першої особи, про ніндзя, м'ясорубка

Сюжет шутера від першої особи, розповість про Ло Вана – професійного ніндзю, який виконує різну брудну роботу для могутньої корпорації. На черговому завданні, герой дізнається, що компанія збирається закликати армію демонів для виконання своїх темних планів. Після цього ніндзя бере в руки вірний меч і починає довге бій з посіпаками диявола.

Shadow-Warrior2 Shadow-Warrior3 Shadow-Warrior4 Shadow-Warrior5

В процесі проходження, гравець зможе скористатися вражаючим набором озброєння. Крім класичних дробовиків, пістолетів і штурмових гвинтівок, ніндзя буде вправно орудувати демонічним зброєю, сюрикэнами і катаної. У грі реалізована система прокачування і поліпшень, а також кілька режимів, серед яких є кооперативне проходження. Гру можна назвати справжньою м'ясорубкою у знищенням демонів.

 

Pony Island

Pony-Island1

Дата виходу: 2016 р

Жанр: Платформер, психологічний хорррор

Інді-головоломка з елементами психологічного хорору. За сюжетом, гравець починає грати в ретро-платформер про яка стрибає поні. Ви опинитеся в чистилище, всередині зловісного і несправного ігрового автомата, розробленого самим дияволом. Задача зводиться до того щоб не допустити виходу диявола з ігрового автомата, який рветься назовні.