Ігри про первісних людей і кам'яний вік на PC (ПК) | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про первісних людей і кам'яний вік
Prehistorik 2

Prehistorik-2-0

Дата виходу: 1991 р.

Жанр: аркада

Як і в першій частині, головним героєм аркади є одягнений в звірячу шкуру доісторичний людина, яка в пошуках прожитку долає виникають на його шляху перешкоди за допомогою спритності і величезною дубини. Гра рясніє секретами: первісна людина зобов'язаний бути цікавим настільки, щоб стукати палицею по всіх кущах і виділяється камінню, а в деяких місцях — навіть кататися на спинах у быстронесущихся бабок причому здійснюючи на ходу пересадки . Деякі із секретів знаходяться високо. Мета гри: проходити рівні, попутно збираючи їжу на вечерю і бонуси найбільшим з яких є холодильник.

Prehistorik-2-1 Prehistorik-2-2 Prehistorik-2-3 Prehistorik-2

Ігри, які будуть працювати навіть на старих і не дуже потужної техніки досить велика рідкість на сучасному ринку. Тим більше, якщо мова йде про категорії Класичні ігри. Але сьогоднішня розробка поєднує в собі сучасний сценарій, різноманіття квестів і завдань з мінімалізмом технічних вимог. Можливо, причина криється в дуже просунутій графіку, але це не заважає насолоджуватися красою процесу.

 

Tomba

Tomba-0

Дата виходу: 1998 р.

Жанр: Пригоди, платформер

Гравець управляє розововолосым первісним людиною Томбо. Томба хоче позбавити свою землю від злих свиней Кома, мутованих і спотворили природу. Гра відрізняється від традиційних ігор даного стилю кількома площинами, рольовим рішенням головоломок і 130 квестами, складовими унікальну, щодо нелінійну систему місій. На початку гри Томба нападає на групу злих свиней, і в бійці втрачає золотий браслет свого діда. Щоб повернути браслет, Томбе потрібно перемогти 7-х лідерів свиней Кома. Для цього необхідно знайти рюкзаки злих свиней, що грають роль ключів для входу в королівство кожної Злий свині.

Tomba-1 Tomba-2 Tomba-3 Tomba

Значна частина ігрового процесу полягає у взятті місій у розподілених по світу NPC, і надалі їх виконання. В ході гри потрібно битися з безліччю ворогів, але основна їх частка припадає на злих свиней. Найпростіша свиня – рожева, з поганими старими вилами в якості зброї. По мірі прогресу з'являються різні типи свиней, здатні стріляти вогнем, льодом та іншими елементами.

Zeno Clash

Zeno-Clash-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: шутер від першої особи

Zeno Clash — тривимірна комп'ютерна гра, з елементами шутера від першої особи. Гравцеві належить грати за жителя стародавнього світу Зенозоик, який переховується від переслідувачів. По дорозі йому та його друзям доводиться долати різні перешкоди, борючись з доісторичними ворогами. Ігровий процес представлений від першої особи. Коли гравець входить у певні райони, це починає битву, в якій він повинен перемогти всіх ворогів, щоб продовжити. Перед початком кожної битви з'являється екран, на якому зображено кількість і тип ворогів, які будуть брати участь у бою.

Zeno-Clash-3 Zeno-Clash-2 Zeno-Clash-1 Zeno-Clash

В бою Гэт може наносити удари з допомогою кулаків, ухилятися від ворожих атак, і проводити спеціальні атаки, виконуючи певну послідовність при натисканні клавіш. Незважаючи на сильний акцент на рукопашний бій, в грі існують зброї ближнього і далекого бою, які можна вибити з рук ворогів і підібрати або знайти на карті. Гравець одночасно може нести тільки один вид додаткового зброї. У грі є функція концентрації, при використанні якої погляд гравця завжди спрямований на обраного супротивника. Коли гравець сконцентрований на якомусь одному ворога, то його удари стають потужнішими, і він має можливість проводити комбо, які доступні тільки під час концентрації.

 

THE HUMANS

HUMANS,-THE-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Аркада, логічна

THE HUMANS — це гра про те як печерні люди винаходили та освоювали примітивні знаряддя праці, створювали перші твори мистецтва і повільно, але вірно вчилися перекроювати природні об'єкти під свої потреби. Але читати про це в товстих підручниках нудно – набагато веселіше персонально контролювати кожен крок майбутнього. вкласти в руку палицю-копалку, нацькувати на (чим чорт не жартує!) мамонта і, нарешті, за руку довести до заповітної хатини. Від наших з вами дій залежить доля цілого племені. Воно, правда, поки що невелика , але горда: аборигени вирішуються перетнути аж вісімдесят рівнів.

HUMANS,-THE-1 HUMANS,-THE-2 HUMANS,-THE-3 THE-HUMANS

Тупаючи по звивистих смуг перешкод, ми будемо потихеньку знаходити нові предмети і способи взаємодії з навколишнім середовищем. Повірте, всі вони рано чи пізно знадобляться: чим вище рівень, тим складніше перешкоди виникають на дорозі у наших мандрівників. Саме чудове, що труднощі, пропоновані ігри, змушують нас не викручувати пальці, а ворушити звивинами в пошуках виходу зі складної ситуації. Для нетямущих існують підказки: благовидні старички за невеликий хабар (оскільки гроші поки ще не придумали, доведеться тягати «консультантів» фрукти) дадуть надзвичайно корисну пораду або допоможуть розібратися в тонкощах ігрового процесу.

 

Many Years Ago

Many-Years-Ago-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Стратегія

Many Years Ago — стратегічна гра. Плем'я Богго знаходиться на межі вимирання, адже після виверження вулкана, від їх села нічого не залишилося. Тепер тільки такий мудрий повелитель як ви зможе виручити бідних тубільців. Навчіть їх добувати їжу і будувати міцні курені. З вашим знанням основних сучасних технологи, допомогти аборигенам не складе ні найменшого праці. Збираємо необхідні ресурси, вибираємо умілих робітників, видобуваємо для них їжу і розвиваємо їх навички.

Many-Years-Ago-1 Many-Years-Ago-2 Many-Years-Ago-3 Many-Years-Ago

Гра здатна подарувати масу позитивних емоцій будь-якому гравцеві, незалежно від віку. Приємний геймплей, ритмічне музичний супровід скрасять будь відпочинок, перетворивши його в захоплююче заняття! Ви немов перенесетеся у світ логічних головоломок і ребусів, і повністю зосередитеся на цій приголомшливій казуальної гри. Таким чином, ви зможете розраховувати на захоплююче проведення часу, а простота геймплея порадує навіть найдосвідченіших гравців.

 

 

Королі кам'яного століття

короли-каменного-века-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Стратегія, ігри про магію

Волохатим «неандертальців» не звикати боротися за життя. А кого бити дрючком — шаблезубого тигра, мамонта, зомбі або череп на павукових ніжках — справа десята. У часи, коли людство вважало найдосконалішим інструментом палицю, також йшли війни. Племена наших предків билися один з одним зовсім не заради ресурсів або земель, а щоб показати, хто з них найсильніший... Однак і серед дикунів були розумні люди. Хоробрий герой Мрадин, ведений цікавістю і жагою знань, вирушає у мандри разом зі своїм старим другом.

короли-каменного-века-1 короли-каменного-века-2 короли-каменного-века-3 Короли-каменного-века

Подорожі приведуть друзів в самі незвичайні куточки світу і подарують їм безліч дивних відкриттів. Приєднуйтесь до героям давнину в їх пригоди! Видовищні битви в антуражі Темних Століть. Захоплюючий сюжет з елементами пригоди. Дві сторони з різними арміями, будівлями і стилем гри. Руйнівні заклинання і велике дерево технологій». Безліч побічних завдань, що приносять корисні бонуси.

 

Echo

Echo-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Приключения, пазл

В першу чергу гра сподобається тим, хто захоплюється раннім періодом кам'яного століття: прикладена велика енциклопедія і сама гра дозволяють в подробицях вивчити побут і звичаї стародавніх людей, особливо прийоми виготовлення різних інструментів. Ми не раз будемо конструювати допоміжні речі, будь то гарпун або бурдюк, з підручних засобів. Обробляти залізо, звісно, тоді не вміли. Зможете зловити рибу без звичайної вудки, підправити власний твір мистецтва кремінним ножем. Тут повним-повнісінько головоломок, включаючи звукові вправи.

Echo-1 Echo-2 Echo-3 Echo

В основному пазли оригінальні, хоча є й занудні, начебто збору картинок з шматочків металу або проходу через лабіринт. За успішне подолання всіх перешкод, нас винагороджують чудовими роликами і красивими пейзажами. Картинку можна дорікнути тільки в легкій «замиленості», але в іншому вона чудова. Сніг, гірська річка, ширяють у повітрі птахи, які пасуться на березі коні чудово «оживляють» локації. Втім, сказати, що гра виглядає краще, ніж схожі.

 

Fire

Fire-прохождение-игры

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Квест, пригоди

Fire – це ще одна пригодницька гра в жанрі квест, пригодницька гра з дослідженням і множинними головоломками розповість нам про смішному неандертальце по імені Унгх. Під час свого першого нічного чергування він примудрився заснути і вогонь у селі зникло. За це його вигнали з племені і тепер йому належить докласти всі зусилля, щоб повернути його. нам належить допомогти йому, а треба знайти головне скарб давніх людей – вогонь!

огонь огонь огонь Fire

Геймдизайнер відмінно приховали об'єкти (іноді навіть занадто добре, одну ягідку для пташки я шукав майже півгодини). Послідовність дій також добре закручена, рішення не завжди так очевидно, як у більшості квестів. Є навіть якісь інтерактивні задачки, де знадобиться абстрактне мислення. Fire – у всіх відношеннях приємна і унікальна гра, у якої все гаразд не тільки з геймплеєм, але і з гумором .

 

 

Far Cry Primal

far-cry-primal1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Екшен, відкритий світ

Пригодницький екшен з виглядом від першої особи. Сетинг гри переносить на десять тисяч років тому, в самий початок епохи мезоліту. У цей важкий час, людство тільки навчилося створювати примітивні знаряддя праці та об'єднуватися в племена. Сюжет проекту побудований на ворожнечі між скитающимся племенем головного героя і народом людожерів.

far-cry-primal2 far-cry-primal3 far-cry-primal4 far-cry-primal5

Far Cry Primal має великий безшовний світ, який повністю відкритий для досліджень. В процесі проходження гравець повинен прокачувати дерево умінь, виконувати різні завдання, а також створювати примітивне зброю з підручних засобів. Гравець зможе знайти тварин, які стануть вірними супутниками і помічниками в битвах. Гра має відмінне графічне виконання, хороший сюжет і динамічний гейплей, що дозволяє повністю перейнятися атмосферою первісних людей.

 

Эсцилон — онлайн гра про первісні часи

Эсцилон-00

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: пісочниця, стратегія

Эсцилон — епоха Кам'яного століття, де гравцеві належить зануритися в світ первісності і стародавніх племен, життя яких проходить у боротьбі за існування з допомогою полювання, добування корисних ресурсів, виготовлення зброї і воєн з сусідніми племена.У грі існують безліч цікавих локацій: наземні, підземні, острови й материки, заселені різними видами тварин, а також людьми.

Эсцилон-11 Эсцилон-22 Эсцилон-33 Эсцилон

ГРАТИ

Велика кількість захоплюючих квестів, можливість дуелей і групових боїв або ж мирний спосіб життя, хороша графіка і зручний чат дозволяють гравцеві отримати величезне задоволення від гри і повертатися до неї знову і знову. Багатющий тваринний і ігровий світ. Все спорядження робиться самими гравцями. Ринок речей ніяк не залежить від вищих сил, Адміністрація взагалі не втручається в економіку. Мирний досвід дозволяє гравцям досягти високих рівнів, не займаючись полюванням, або битвами. Розвивайся так, як тобі цього хочеться!