Список ігор про ельфів і з ельфами на ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про ельфів — граємо за вухатих!
Загублений світ 2: Океан Ельфів

Затерянный-мир-Океан-Эльфов-0

Дата випуску: 2000 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Океан Ельфів — Гра відноситься до того, що можна сміливо назвати «німецькою школою стратегій реального часу», і витримана в тому ж стилі, що і Settlers або «Війна і Мир» — вам належить займатися будівництвом власного королівства, видобутком ресурсів, розвитком збалансованого дерева технологій і веденням війни з сусідніми націями. Під вашим керівництвом будуть знаходитися численні піддані найрізноманітніших професій, якими можна керувати як стратегічно (не піклуючись про те, куди піде кожен конкретний персонаж), так і індивідуально (тобто задаючи конкретного підданому конкретну мету), що дозволить вам вирішувати вибрані завдання, не відволікаючись на дрібниці життя.

Затерянный-мир-Океан-Эльфов-3 Затерянный-мир-Океан-Эльфов-2 Затерянный-мир-Океан-Эльфов-1 Затерянный-мир-2

У хід також підуть і дипломатія, і товарний обмін з сусідами, так само, як і збір податків і розвага власного населення розважальними закладами, не кажучи вже про власну системі поліції, що займається утихомиренням особливо буйних особин вашої нації (а що ви, власне, очікували від підданого, поруч з будинком якого ви тільки що збудували триповерхову таверну?).

 

Icewind Dale

Icewind-Dale-0

Дата випуску: 29 червня 2000 р.

Жанр: RPG

Icewind Dale — це класична партійна рольова гра з виглядом зверху і графікою, виконаної в ізометричному стилі. Гра відрізняється хардкорним геймплеєм, розвиненої рольової системою, цікавою сюжетною лінією, красиво намальовані локаціями, а також великою кількістю супутників, яких можна взяти в свою команду експедиції в Хребет Світу.

Icewind-Dale-1 Icewind-Dale-2 Icewind-Dale-3 Icewind-Dale

За сюжетом гри ви побуваєте в зруйнованій ельфійськой фортеці, населеної примарами, відвідайте занедбані шахти гномів і зустрінетеся з самим підступним з демонів, вознамерившимся перетворити і без того нелегке життя мешканців Долин в криваве пекло. Лише сильні духом і тілом зможуть витримати випробування, які готують їм мандри по Долинах!

 

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor

Pool-of-Radiance-Ruins-of-Myth-Drannor-0

Дата випуску: 2002 р.

Жанр: RPG

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor — сучасна реінкарнація культової саги Pool of Radiance. Дія гри розгортається серед цих руїн Міт Драннора, легендарного міста, яке колись разом створювали ельфи і гноми. Це був найбільший пам'ятник красі, любові та миру. Вони думали, що місто буде процвітати вічно. Але вони помилялися — у світі Забутих Царів настав час смути. Колишні герої і королі канули в Лету, там, де панував мир, палахкотять війни. Народилася нова сила, що несе загрозу всьому живому в Фаэруне. Шукачем пригод стає не всяк... Ельф або полурослик, людина або гном — неважливо, лише б його вела пристрасть до подорожей.

Pool-of-Radiance-Ruins-of-Myth-Drannor-1 Pool-of-Radiance-Ruins-of-Myth-Drannor-2 Pool-of-Radiance-Ruins-of-Myth-Drannor-3 Pool-of-Radiance

Перед початком гри вам треба зібрати загін, який відправиться досліджувати всі загадкові події навколо Сяючого Джерела. Ви повинні визначити набір персонажів і вибрати учасників загону (від одного до чотирьох). Ви можете використовувати будь-якого з шести вже готових персонажів або створити свого. Ви можете створити будь-якого персонажа класу і раси; різні раси більше пристосовані для різних занять. У грі є 4 раси: Ельфи, полуэльфы, люди, орки, полуорки, полуросклики. Також персонаж може вибирати свій виток розвитку і професію.

 

The Legend: king's legacy II

The-Legend-kings-legacy-II-0

Дата випуску: 3 грудня 2004 р.

Жанр: Стратегія елементами RPG, стратегія фентезі

Легенда: Спадщина королів — це стратегія в реальному часі з елементами RPG. Ласкаво просимо у світ за мотивами всесвіту, створеної професором Джоном Р. Р. Толкином. Фентезійний сеттінг на сьогоднішній день є найпопулярнішим у світовому игростроении. Гра оповідає історію про війну між чотирма расами. Безкомпромісне протистояння не віщує нічого крім тисяч жертв і річок крові.

The-Legend-kings-legacy-II-1 The-Legend-kings-legacy-II-2 The-Legend-kings-legacy-II-3 The-Legend

«Легенди» – це живий світ, який існує незалежно від дій гравця. Тут все традиційно: гноми ховають свої дорогоцінні скарби в підземних печерах, лісові ельфи готові до останнього стояти за рідні гаї, а злі монстри і нещадні. Як ельфів, так і гномів об'єднує спільна мета – всі вони намагаються відшукати могутній артефакт, який може принести своєму господареві солодку і довгоочікувану перемогу у війні. Понад тридцять локацій для одиночної гри, зміна часу доби, повністю об'ємний ландшафт і сотні юнітів – головні особливості «Легенди».

 

Dragonshard

Dragonshard-0

Дата випуску: 22 вересня 2005 р.

Жанр: RTS

Dragonshard — стратегія в реальному часі переносить гравця в таємничу всесвіт Eberron – молодий світ, в якому нащадки прекрасних ельфів практикують темне чаклунство, і де на варті добра стоїть непорушний альянс світлих сил. Адепти тьми і благородний Орден ведуть непримиренну війну за таємничий кристал, історія якого сходить до самого створення світу. І поки на поверхні землі йдуть запеклі битви, у глибоких підземеллях відчайдушні герої-одинаки борються з міфічними чудовиськами за золото, приховане від людських очей...

Dragonshard-1 Dragonshard-2 Dragonshard-3 Dragonshard

Основною особливістю проекту є концепція «загонів» — ми створюємо не просто групи юнітів, а бойові одиниці, які підпорядковуються героям. Одержуваний шкоди при цьому рівномірно розподіляється на всіх бійців загону. У гру крім стратегії включені елементи RPG, наприклад підвищення рівня воїнів. Рівень воїнів залежить від числа отриманих ними очок досвіду. У грі існують 3 раси, кожна зі своїми перевагами і слабостями – ельфи, орден Полум'я, звироднілі нащадки давніх ельфів і ящероподобный народ.

Mage Knight: Apocalypse

Mage-Knight-Apocalypse-0

Дата випуску: 26 вересня 2006 р.

Жанр: RPG від третьої особи, фентезі гри

Mage Knight: Apocalypse — рольової екшен занурює гравця в яскравий магічний світ, населений ельфами та орками. Mage Knight класична фентезі-всесвіт, де химерним чином уживаються чаклунство і хитромудрі парові машини, вогнепальну зброю і високі технології майбутнього. Пригоди, сутички з незліченними ворогами, пошуки магічних артефактів, торгівля бойовими трофеями розгортаються в усіх куточках світу – на руїнах пірамід в джунглях, містах, засніжених долинах і на гірських вершинах...

Mage-Knight-Apocalypse-1 Mage-Knight-Apocalypse-2 Mage-Knight-Apocalypse-3 Mage-Knight

Гравцеві належить узяти на себе роль одного з п'яти унікальних героїв і відправитися в довгий, повне небезпек подорож. У боротьбі зі злом допоможуть і вірний меч, і магічні заклинання. Досліджуючи шість величезних світів, гравець зможе відшукати тисячі різних предметів, зброї, зброї і артефактів. Кожен елемент обладунку відображається на моделі персонажа, роблячи героїв неповторними і унікальними.

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth I і II

The-Lord-of-the-Rings-The-Battle-for-Middle-earth-0

Дата випуску: Перша — 2004 р. Друга 2006 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Володар кілець — ім'я цієї великої саги, написаної півстоліття тому, до цих пір лунає в літературному світі, в кінематографі і, зрозуміло, в іграх. Гра Володар кілець: Битва за Середзем'я 2 продовжує тріумфальний парад людей, ельфів, гномів і орків в жанрі стратегії. Перша частина гри миттєво стала безперечним хітом, але сіквел піднімає планку якості ще на кілька пунктів.

The-Lord-of-the-Rings-The-Battle-for-Middle-earth-1 The-Lord-of-the-Rings-The-Battle-for-Middle-earth-2 The-Lord-of-the-Rings-The-Battle-for-Middle-earth-3 The-Battle-for-Middle

Ви хочете дізнатися про Середзем'я більше? Поглянути на війну очима нових героїв? Побачити прекрасний і жорстокий світ таким, яким представляв його сам Джон Рональд Руел Толкієн? Вас чекають місця бойової слави і персонажі, раніше жили тільки в книгах Професора. Ваші власні можливості ширяться разом з географією конфлікту: пробуждайте вулкани, закликайте драконів, спалюйте ворожі армії холодним вогнем виблискуючих блискавок! Володар кілець: Битва за Середзем'я 2 відкриває нові сторони знайомої війни.

 

Серія ігор SpellForce

SpellForce-0

Дата випуску: 2003-2012 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, RPG

SpellForce — зосереджується на рольових елементів у розвитку героя та просуванні армії в стратегії. На початку гри, гравець створює головного персонажа, обирає його стать (чоловічий чи жіночий), зовнішність і рівень складності. Головний персонаж з людського роду Шайкан, в жилах яких тече кров дракона. Загін, що підкоряється герою, складається з його братів по крові, завдяки цьому з'явилася здатність воскрешати компаньйонів і закликати їх до себе з будь-якої точки на карті.

SpellForce-1 SpellForce-2 SpellForce-3 SpellForce

У грі є можливість керувати шістьма расами, які діляться на дві протилежні сторони: світлі і темні. Люди, ельфи, темні ельфи, гноми, тролі, Орки. Велика кількість варіантів для розвитку головного героя і багатьох союзників. Тактика може змінюватися в залежності від переваги гравця. Сумарна проходження всієї кампанії займає близько 60-ти годин. У це значення не входить можливість гри на випадковій карті. Під час проходження буде можливість використовувати понад 100 унікальних умінь і заклинань. Можливість мережевої гри: до шести осіб або вибір комп'ютера в ролі суперника.

 

Кодекс війни: Вища раса

Кодекс-войны-Высшая-раса-0

Дата випуску: 2007 р.

Жанр: Тактична стратегія, покрокова стратегія

Кодекс війни: Вища раса — тактична покрокова стратегія, де на полі зі старих добрих шестиугольничков. Орки зайняли великий ліс. Але люди привели армію і розбили орків. Однак орки разом з шаманами зібрали величезну орду і вибили людей. І тут прийшов ельф і вигнав всіх з лісу до чортової матері. Ельфи вступають в гру! Перше офіційне доповнення до покрокової гексагональної стратегії «Кодекс війни», відродила кращі традиції жанру. В історії світу Иллис відкривається нова глава. Хтось прагне оволодіти древньою магією, здатної знищити могутність ельфів. Лорд Сагиттель і його армія покликані знайти і знищити ворога. Горе тим, хто ризикне їм завадити!

Кодекс-войны-Высшая-раса-1 Кодекс-войны-Высшая-раса-2 Кодекс-войны-Высшая-раса-3 кодекс

В ході сюжетної кампанії гравцеві не раз доведеться визначати, яким буде шлях ельфійського воїнства. При успішному виконанні завдань відкриються спеціальні бонусні місії, присвячені подальшій долі головних героїв оригінального «Кодексу Війни». За перемогу в кожній з них покладається особлива нагорода – унікальний артефакт.

 

Хроніки Мелвіна. Прокляття ельфів

Хроники-Мелвина-Проклятье-эльфов-0

Дата випуску: 2008 р.

Жанр: Пригоди

Хроніки Мелвіна: Прокляття ельфів — розповідає про невезучого хлопця по імені Мелвін — однокласники ненавидять і зневажають його, а той всього-навсього вірить в магію, лицарство і пригоди. Йому не подобається бути простим хлопцем, він прагне подорожувати по дивовижному світу казок і фантазій.І ось доля надала йому унікальний шанс отримати те, що він так хотів — чарівна свічка осяяла дивовижне пригода, яка нам і належить допомогти йому пережити тут.

Хроники-Мелвина-Проклятье-эльфов-1 Хроники-Мелвина-Проклятье-эльфов-2 Хроники-Мелвина-Проклятье-эльфов-3 Хроники-Мелвина

В Хроніки Мелвіна. Прокляття ельфів нелінійний сюжет, відмінно опрацьовані колоритні персонажі, захоплюючі завдання з подорожами в часі, більше трьох десятків різних локацій, симпатична графіка і зручне управління.

 

Загадка Ельфів 1 і 2

Загадка-Эльфов-0

Дата випуску: 2008-2009 р.

Жанр: логічні, тетріс, кульки

Як і передбачав ельф з прогнозу погоди, чарівний світ поринув у пелену магічного туману. І тепер доброзичливі жителі цього світу глибоко заснули, вкриті пелюстками квітів. Тобі належить розсіяти туман і пробудити ельфів! Щоб виконати свою місію тобі необхідно складати безперервні ланцюжки фігури одного кольору між бутонами квітів. Будь уважний, туман не відступить так просто. Щоб пройти всі 92 ігрових рівня, запасися витримкою і кмітливістю. На початку гри дається 5 життів – використовуй їх розважливо, враховуючи, що найскладніше чекає ще попереду!

Загадка-Эльфов-1 Загадка-Эльфов-2 Загадка-Эльфов-3 Загадка-Эльфов

Дотепна гра, яка перенесе вас в ельфійський містечко. Маленькі шибеники так міцно спить, що без сторонньої допомоги їм ніяк не вибратися з ранкової дрімоти. Будите ельфів, вирішуйте головоломки і збирайте горщики з дукатами.

Disciples II: Повстання Ельфів

Disciples-II-Восстание-Эльфов-0

Дата випуску: 2003 р.

Жанр: покрокова стратегія, RPG

Disciples II: Повстання Ельфів — це третє, фінальне додаток до проекту Disciples II: Dark Prophecy, що поєднує жанри покрокової стратегії і RPG. Світ магічних воєн, жахливих монстрів, великих чарівників і могутніх богів! Це світ, де війська людей сшибаются з арміями мерців, а клани гірських гномів з полчищами демонів! Це світ, де жорстока війна за панування над Всесвітом не припиняється ні на хвилину!

Disciples-II-Восстание-Эльфов-1 Disciples-II-Восстание-Эльфов-2 Disciples-II-Восстание-Эльфов-3 Disciples-II

Тепер битва стає воістину епічної. На полі бою виходять ті, для кого сама Вічність лише мить. Всесвіт Disciples 2 здригнеться, бо жах спустився на землю — почалося Повстання Ельфів!Це нова віха в історії ворогуючих армій магів і простих воїнів. У бій вступає одна з найбільш могутніх рас -ельфи, і тепер ніхто не може передбачити результат великого протистояння.

 

Серія ігор Sacred

Sacred-0

Дата випуску: 2004-2014

Жанр: RPG

Sacred — фентезійна рольова комп'ютерна гра. Дії гри розгортаються у всесвіті Sacred — континенті Анкария, під час якої гравець, вибравши одного з запропонованих персонажів подорожує по материку, виконуючи різні завдання. Анкария розбита на безліч земель, де живуть ельфи, люди і орки.

Sacred-1 Sacred-2 Sacred-3 Sacred

Т-Енергія текла через Анкарию з незапам'ятних часів. Ця містична сила давала народження всього життя, була джерелом всієї магії і початком всього сущого. Ангели-серафими контролювали її і передали свої знання вищим ельфам, щоб ті використовували Т-Енергію на благо. Завдяки цьому, вищі ельфи стрімко розвивалися, ставши правлячою расою Анкарии.Незабаром серед вищих ельфів розгорілася суперечка через Т-Енергії, який перейшов в конфлікт, що викликав розкол серед вищих ельфів. Вибухнула громадянська війна, і эльфийское панування звалилося. Гравець повинні вибрати шлях, по якому пройде його персонаж: шлях Світла чи Темряви. Серафиму доступний тільки шлях Світла, а Інквізитора — Темряви. Після цього слід вибрати божество, якому персонаж поклоняється.

 

Серія ігор Age of Wonders

Age-of-Wonders-0

Дата випуску: 1999-2014 р.

Жанр: покрокова стратегія, RPG

Age of Wonders — комп'ютерна гра в жанрі покрокової стратегії. Також містить деякі елементи рольової гри. Гра примітна великою кількістю різноманітних здібностей у істот і цікавими тактичними боями, побудованими на використанні цих здібностей. Герої і їх армії подорожують по світу, спілкуються один з одним, захоплюють міста і керують стихіями з допомогою магії.

Age-of-Wonders-III-3 Age-of-Wonders-III-2 Age-of-Wonders-III-1 Age-of-Wonders

Сюжет третьої частини розповідає про конфлікт між Імперським Співтовариством та альянсом темних і лісових ельфів. Гравець може вибирати безліч рас за які буде битися, включаючи і ельфів.

 

Lost Lands: Mahjong і Lost Lands: A Hidden Object Adventure

Mahjong1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Головоломки, логічні

Безкоштовна казуальна аркада. Гра являє собою класичний проект у жанрі маджонг, в якому гравець повинен збирати різні пазли і вирішувати головоломки. Оскільки гра виконана в фентезійному сетінгу, кожна локація буде розповідати про нову область і нових персонажів вигаданого світу ельфів.

Mahjong2 Mahjong3 Mahjong4 Mahjong5

У грі присутні кілька типів головоломок, які включають в себе головоломки, пошук прихованих предметів, а також аналог пятнашек. Варто відзначити декілька ігрових режимів і розвинену систему разблокировок, що дозволяє поступово відкривати нові локації і змагатися в збиранні пазлів на час. Обидві частини гри виконані в мальованої графіку, а сам процес гри супроводжується розслаблюючій музикою.

 

Never give up!

Never-give-up1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Візуальна новела, логічні

Анімаційна графічна новела, виконана в фентезійному стилі. У маленькому місті почали відбуватися жорстокі вбивства полурковок. Людська поліція вважає, що це справа рук радикального активіста, який виступає за чистот ельфійськой крові. Але у ельфів інші думки на цей рахунок. Гравець виступає в ролі юної дівчини напівкровки Мії, яка виявляється в центрі подій.

Never-give-up2 Never-give-up3 Never-give-up4 Never-give-up5

У Never give up, гравець зможе зануритися у фантистический світ ельфів і розслідувати таємничі вбивства напівкровок. Також в проекті є кілька любовних ліній і понад 13 шляхів проходження. Гра відрізняється високоякісними графічними слайдами, відмінним сюжетом з елементами детективу, а також великою кількістю можливих кінцівок.

 

TERA: The Battle For The New World

TERA-The-Battle-For-The-New-World-0

Дата випуску: 2014 р.

Жанр: MMORPG, відкритий світ

«Tera Online» Це багатокористувацька рольова онлайн гра (MMORPG), де ви будете брати участь в епічних битвах захищаючи своє королівство від загибелі. Гра містить у собі численні інновації, ніколи раніше не використовувані в численних MMO, вона багата дією, відмінним геймплеєм і використовує унікальні технології для досягнення дивовижною графіки. Є як звичні так і унікальні раси: Люди, Вищі ельфи, Аманы, Кастаники, Бараки і Попори.

TERA-The-Battle-For-The-New-World-1 TERA-The-Battle-For-The-New-World-2 TERA-The-Battle-For-The-New-World-3 TERA

ГРАТИ

Вихід у світ довгоочікуваного релізу TERA російською мовою викликав ефект ажіотажу. Бажаючих взяти участь в бета-тесті було так багато, що гравці були змушені тижнями чекати своєї черги. Що не дивно, адже ММО-ігор подібного рівня якості можна порахувати на пальцях однієї руки, а вже вихід таких російською завжди стає особливою подією.

 

Качаємо рівень сайту, натискаючи на кнопочки!