28 кращих ігор з видом зверху для PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри з виглядом зверху
Всім привіт! У статті описані популярні ігри з виглядом зверху на ПК різних жанрів. Я практично не додавав стратегії в список, так як вони за визначенням мають вигляд зверху. Ігри в добірці регулярно оновлюються.

 

Diablo 1-3

Diablo4

Дата виходу: 1998-2012 р.

Жанр: RPG, про демонів

Diablo — гра строго слідує канонам рольових ігор: гравець вибирає одну з трьох стандартних персонажів (воїн, розбійниця, маг), після чого спускається в підземелля з метою очистити його від породжень зла. Він виконує різні завдання, знаходить магічні предмети, більш досконале озброєння та обладунки, по мірі отримання очок досвіду переходить на наступний рівень (розвитку) і отримує можливість поліпшити свої особисті характеристики і додаткові вміння. Гра входить в топ кращих RPG, а друга частина в добірку RPG для слабких ПК.

 Diablo3 Diablo2 Diablo1 Diablo

Унікальної зброї або унікальних для кожного класу здібностей не існувало. графіка, монстри, сюжет, відеоролики, різноманітність зброї, обладунків і магії привернули увагу великої кількості гравців, які раніше не любили рольові ігри. Крім того, обладунки та зброю, які знаходить гравець, розподіляються випадковим чином. По суті, гравець отримує шанс виявити потужне або унікальне зброю або броню з відкриттям будь-якого скрині або вбивством будь-якого монстра. Також випадковим чином створюються карти рівнів В результаті при кожному повторному проходженні гравець отримує новий варіант гри.

 

Planescape: Torment

Planescape-Torment4

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: Комп'ютерна рольова гра

Planescape: Torment -Дія гри розгортається в світі, який складається з взаємодіючих між собою планів і заселений різними істотами (дияволами, модронами і навіть божествами); кожен план володіє магічними властивостями.Гравець виступає в ролі «Безіменного», безсмертної істоти, що відправився в подорож для пошуку причини, по якій він не може померти. Дослідження навколишнього світу здійснюється шляхом натискання кнопки миші на точку, в яку потрібно рухатися, або на об'єкти і персонажів для взаємодії з ними.

 Planescape-Torment3 Planescape-Torment1 Renegade-Ops2 Planescape

Ігровий процес Planescape: Torment зазвичай фокусується на проходження квестів шляхом переговорів, а не з допомогою силових методів; багатьох бойових сутичок у грі можна уникнути шляхом діалогу або хитрощі. Безіменний починає гру, маючи клас воїна; гравець згодом може змінити його клас на злодія чи мага, або повернути головному герою початковий клас. Дані дії можливі після виявлення наставників, що спеціалізуються у відповідних напрямках. По ходу гри гравець може набрати команду супутників

 

Fallout 1 і 2

Fallout4

Дата виходу: 1997-1998 р.

Жанр: RPG, покрокова стратегія

Головною особливістю ігрового процесу є те, що в ігровому світі гравець володіє повною свободою дій — він може подорожувати, спілкуватися, битися, виконувати завдання (основні і побічні), отримувати необхідну інформацію. Гра на локаціях йде в режимі реального часу, при необхідності гравець має можливість пропустити який-небудь відрізок часу. При переміщенні по глобальній карті хід часу різко прискорюється. У Fallout присутній зміна дня і ночі. Гравець має можливість у будь-який момент зберегти прогрес.

  Fallout6 Fallout5 Fallout4 Fallout

Гравець володіє великим набором дій. Можна обшукувати шафи, столи, трупи людей і тварин, відкривати і закривати незачинені двері, спробувати вчинити крадіжку у будь-якого персонажа. З персонажами також можна торгувати, продаючи, купуючи і обмінюючи предмети. Будь-яка істота можна атакувати голими руками або зброєю, на якому персонажі можна застосовувати різноманітні предмети з різними наслідками. Розвиток особистості Вихідця відбувається по мірі набуття ним досвіду. Окуляри досвіду даються за виконання квестів, отримання важливої інформації, успішне застосування навичок і за будь-яке вбивство.

 

Company of Heroes

Company-of-Heroes3

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Покрокова стратегія, про Другу Світову

Company of Heroes гравець командує загонами бійців. У грі присутня система «роздачі зброї. Це означає, що гравець може вирішити, якою зброєю оснащувати свій взвод піхоти чи інженерів. Відмінністю є те, що, по-перше, взводи після загибелі можуть залишати зброю, а по-друге, взводи, в яких ще присутні бійці без спецоружий, можуть підбирати його. Це відноситься навіть до зброї стаціонарного типу, такого як протитанкові гармати, станкові кулемети і міномети.

Company-of-Heroes2 Generals2 Company-of-Heroes1 Company-of-Heroes

В Company of Heroes є три види ресурсів: озброєння, паливо і особовий склад. Особовий склад використовується для будівництва будівель, найму нових бойових одиниць, як піхотних, так і бронетехніки, паливо, у свою чергу, для спорудження будівель і бронетехніки, а озброєння — для забезпечення загонів додатковим зброєю, або для того, щоб ваша техніка отримала нові можливості. Загони в грі мають три рівня досвіду. Кожен рівень підвищує скорострільність, пошкодження, швидкість, здоров'я, броню або дальність огляду бойової одиниці, в залежності від її типу.

 

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Arcanum4

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: RPG, стімпанк

Arcanum — дія гри розгортається в— фентезійному світі, де відбувається промислова революція. Історія починається в момент катастрофи дирижабля, після якого в живих залишається тільки протагоніст, який потім відправляється в подорож по континенту. Гра представлена в ізометричної проекції і має відкритий ігровий світ, за яким герой і його супутники можуть безперешкодно переміщатися. Під час подорожей гравець відвідує міста, села та інші локації, взаємодіє з місцевими жителями і б'ється з супротивниками. В процесі гри гравцеві доступні як магія, так і технічні засоби.

 Arcanum3 Arcanum2 Arcanum1 Arcanum

Багато квести припускають різні варіанти рішень: бій, переконання, крадіжка або підкуп. Ключові моменти у вирішенні поставлених завдань вплинуть на майбутнє світу, яке буде показано по проходженні гри у вигляді слайд-шоу з поясненнями. Протягом гри до героя можуть приєднуватися інші персонажі. Всього можна зібрати до п'яти супутників. Під час мандрів гравця чекають сутички з ворожими істотами. Подорожуючи по карті світу, гравець може знаходити безліч другорядних локацій, в яких знаходяться різні персонажі і предмети. Бої відбуваються в режимі реального часу або в покроковому режимі.

 

Monaco: what's Yours Is Mine

Monaco-What's-Yours-Is-Mine4

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Аркада, стелс-екшен

Monaco — ця гра пропонує вам зайнятися запозиченням цінних речей у майново забезпечених організацій і приватників. Якщо ви хотіли завантажити гру Monaco: what's Yours Is Mine і змітати безпосередньо всіх за допомогою потужного та різноманітного зброї, то ви помилилися проектом. Проте любителям стелса і інді слід обов'язково це зіграти. Але найбільший інтерес викличе у вас спільний режим проходження з товаришами, коли правильно обрана тактика ведення гри буде демонструватися найбільш яскраво.

 Monaco-What's-Yours-Is-Mine3 Monaco-What's-Yours-Is-Mine2 Monaco-What's-Yours-Is-Mine1 Monaco

Вам в допомогу запропоновано вісім індивідуально оснащених типів героїв, кожен з яких унікально хороший. Тому ви зможете швидко зміркувати план грабіжницьких заходів на території ігрового Монако. Наче друзі Оушена, ваша команда спільними стараннями добереться до найбільш ласих ділянок міста.Серед потенційних скарбів можуть виявитися ювелірні ратитеты, а також особливо цінні папери. Будь-який потенційний скарб зможе стати ваші.

 

Renegade Ops

Renegade-Ops4

Дата виходу: 2011

Жанр: Аркада, гонки, про спецназ

Renegade Ops присвячена мобільного загону швидкого реагування, який відправляють в тил противника з однією простою метою – знищити чоловічка на ім'я Інферно, керівника великої терористичної організації. Використовуйте різні види транспорту і знищуйте ворогів серед величезної кількості приголомшливих оточень. Прорвитесь крізь натовпи ворогів, працюючи разом, або змагайтеся зі своїми друзями в отриманні досягнень і перших місць на дошках пошани.

Renegade-Ops3 Renegade-Ops2 Renegade-Ops1 Renegade-Ops

Кампанія для одного гравця з різноманітними рівнями.Чотири доступних виду транспорту, кожен зі своїм унікальним спеціальним зброєю. Спільна гра для двох чоловік в режимі розділеного екрану. До чотирьох гравців в онлайн-кооперативі . Покращуйте персонажа, щоб збільшити своє озброєння. Пробивайтеся в дошки пошани кращих гравців

 

Dead Horde

Dead-Horde4

Дата виходу: 2011

Жанр: кооперативний шутер, виживання, зомбі

Dead Horde — це динамічний, кооперативний шутер піджанру «жахи і виживання».У ролі пережив мутантний вірус, з товаришем або поодинці, вам потрібно пробитися через міські рівнів, кожен новий район яких підносить нові випробування і нових мутантів. Вам потрібно знищити орди м'ясоїдних мутантів за допомогою найрізноманітнішої зброї. Робота в команді — це ключ до виживання у боротьбі з мертвої ордою...

Dead-Horde1 Dead-Horde2 Dead-Horde3 Dead-Horde

Проходьте кампанію поодинці або в кооперативі по інтернету або локальній мережі. Пробийте собі шлях через рівні з допомогою різноманітної зброї. Використовуйте штурмові гвинтівки, рушниці, гранати, миниганы і багато іншого, що відкривається по ходу проходження гри .Динамічний екшн з нескінченними орди мутантів. Мутанти розвиваються і стають більшими, швидше і сильніше протягом всієї гри. Використовуйте транспорт в поодинці або з одним, щоб дати відсіч мутантам. Заробляйте гроші знищенням мутантів, які можна витратити на покупку і модернізацію озброєння.

 

Siege Hero

Hero-Siege1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: «Рубі і Реж» з елементами RPG

Хардкорних Rpg інді-гра в жанрі «Рубі і Реж» і рогалика. Має процедурну генерацію рівнів і незворотність смерті. Головне завдання гравця – вижити в підземеллях, які заповнені ордами монстрів, нежиті і інших ворогів.

Hero-Siege2 Hero-Siege3 Hero-Siege4 Hero-Siege5

В процесі проходження гравець зможе знаходити нові предмети і зброю, які змінюють зовнішній вигляд героя і дають особливі ефекти. Після досягнення потрібної кількості очок досвіду, можна прокачувати свого персонажа, вивчаючи нові заклинання і вміння. Кожне проходження, зможе відкрити нових героїв, які мають унікальні таланти.

 

HELLDIVERS

HELLDIVERS1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Шутер, стрілялка

Хардкорних шутер, в науково-фантастичному сетінгу. Гравець виступає в ролі члена спеціального загону, який повинен захищати рідну планету від настання хвиль ворожих загарбників. У грі присутня процедурна генерація рівнів. Гра орієнтована на мережеве проходження для 4 гравців.

HELLDIVERS2 HELLDIVERS3 HELLDIVERS4 HELLDIVERS5

Загони гравців, повинні будь-якими шляхами стримувати натиск ворогів до прибуття рятувального шатлу. Для цього, герої використовують багатий вибір футуристичного зброї, а також користуються особливими уміннями зразок підтримки з повітря або орбітальним ударом. Головними особливостями гри стали динамічні битви, включений вогонь по своїм і нелінійне проходження.

 

Hotline Miami 1 і 2

Hotline-Miami-1

Дата виходу: Перша 2012 р. Друга 2015 р.

Жанр: 2D, «Перестреляй їх всіх»

Хардкорних інді-бойовик з піксельної графікою. Дії гри відбуваються в Маямі 1989 року. Гравець відчує себе в ролі божевільного вбивці, який мстить членів бандитського угруповання, тому що так йому наказав голос автовідповідача. Гра володіє психоделічним сюжетом і динамічним геймплеєм.

Hotline-Miami-2 Hotline-Miami-3 Hotline-Miami-4 Hotline-Miami-5

Головна особливість гри – висока складність проходження. Гравець потрапляє в локації, наповнені великою кількістю озброєних ворогів, які можуть вбити героя з одного удару або пострілу. У проекті немає чекпоінтов, кожна смерть, відкидає гравця на початок рівня.

 

Torchlight II

Torchlight1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: RPG з виглядом зверху

Кооперативний hack'n'slash рольової екшн в фентезійному сетінгу. Сюжет гри перетинається з попередньою частиною і розповість про Алхіміка. Колишній герой, пішов дорогою зла і знайшов неймовірну могутність, яке зможе поглинути весь світ. Що б йому протистояти, збирається нова група мандрівників, які повинні зупинити нову загрозу.

Torchlight2 Torchlight3 Torchlight4 Torchlight5

Гравець зможе створити свого персонажа, вибрати клас і налаштувати зовнішність. Від вибору спеціалізації буде залежати весь ігровий процес і тактика бою. У грі реалізована система прокачування, що дозволяє вивчати нові таланти і магічні заклинання. Головними достоїнствами проекту, стали великі рівні, різноманітність монстрів і босів, а також кооперативний режим проходження.

 

Zombie Driver HD

Zombie-Driver-HD1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Гонки, зомбі

Постапокаліптичні гонки на виживання. Після того, як більша частина людей перетворилася в ходячих мерців, єдиним шляхом до порятунку стали спеціально збройні машини. Модернізована техніка – чудове зброю проти полчищ зловісної нежиті, а також кращий засіб пересування вулицями мертвого міста.

Zombie-Driver-HD2 Zombie-Driver-HD3 Zombie-Driver-HD4 Zombie-Driver-HD5

У проекті Zombie Driver, гравець повинен знищувати зомбі з допомогою свого автомобіля, а також рятувати тих, що вижили і розвозити їх по притулкам. Для підвищення ефективності, гравець зможе модернізувати машину, поставивши більш потужна зброя або зміцнивши захист авто. У грі доступні декілька режимів, серед яких: компанія, арена і режим виживання.

 

FORCED: Slightly Better Edition

FORCED1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: RPG, аркада, головоломка

Хардкорних кооперативна рольова гра. Сюжет гри розповість про чотирьох обраних гладіаторів, які потрапили на нескінченну арену, наповнену стародавніми чудовиськами і смертельно небезпечними пастками. Для того, щоб вибратися з арени, гравці повинні діяти спільно, передаючи один одному магічну сферу, що відкриває двері до виходу. Є кооператив на 3 гравців.

FORCED2 FORCED3 FORCED4 FORCED5

У грі доступно 4 класи героїв, які мають унікальне зброю і свою роль в бою. Весь ігровий процес побудований на вирішенні головоломок і пазлів, за допомогою однієї магічної сфери. Енергетичний куля суттєво посилює героїв і допомагає вирішувати завдання, але варто пам'ятати, що він всього один, і в будь-який момент куля може знадобиться іншим гравцям.

 

Yet Another Zombie Defense

Yet-Another-Zombie-Defense1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Зомбі-шутер з елементами стратегії, стрілялка

Кооперативний survival інді-шутер. Група гравців виступає в ролі тих, що вижили, які забарикадувалися і відстрілюються від наступаючих хвиль зомбі. Кожна нова атака, буде сильнішою від попередньої, а постійно зростаюча складність, брак патронів і розвалюються барикади, будуть тримати гравців у постійній напрузі.

Yet-Another-Zombie-Defense2 Yet-Another-Zombie-Defense3 Yet-Another-Zombie-Defense4 Yet-Another-Zombie-Defense5

Головна мета гри – протриматися якомога більше хвиль. Для цього гравці можуть купувати і покращувати спорядження, ставити турелі і зміцнювати барикади. Варто відзначити, що зароблені гроші, є загальними, тому їх доведеться розподіляти між всією командою. Проект відмінно підійде для кооперативного проходження разом з друзями.

 

Серія The Incredible Adventures of Van Helsing

The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing1

Дата виходу: 2013-2015 р.

Жанр: RPG з виглядом зверху, слешер

Рольовий non-target екшн у всесвіті Ван Хельсинг. Гравець побуває в ролі сина легендарного мисливця на монстрів і його першим завданням стає знищення нежиті в регіоні Борговия. В ході виконання місії, герой виявляється залученим в більш дивні події, які загрожують небезпекою всьому живому світу.

The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing2 The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing3 The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing4 The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing5

Класичний ігровий процес в стилі hack'n'slash, розбавлений цікавими квестовими завданнями, гумором і динамічними битвами. У грі представлений широкий арсенал озброєння і предметів для знищення монстрів. З основних режимів – одиночне і кооперативне проходження.

 

Path of Exile

Path-of-Exile1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: RPG, «Рубі і Ріж»

«Шлях вигнання» — рольової слешер, що поширюється по умовно-безкоштовної моделі. Світ гри Рэкласт – суворе і жорстоке місце, в якому виживає найсильніший. Гравець побуває в ролі вигнанця, який всіма силами намагається вижити і знайти людей, які його зрадили.

Path-of-Exile2 Path-of-Exile3 Path-of-Exile4 Path-of-Exile5

На початку гри, гравець повинен вибрати клас героя. На вибір є 7 персонажів, які володіють унікальними талантами, своєю тактикою бою і розвитком. Після вибору героя, гравець потрапляє в жорстокий світ, наповнений жахливими монстрами, пастками і босами. У грі доступно кооперативне проходження і гра в декількох режимах.

 

Door Kickers

Door-Kickers1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Симулятор про спецназ, поліція, тактична стратегія

Стратегічний симулятор тактики в реальному часі. Гравець зможе побувати в ролі лідера групи спецназу SWAT, який виконує небезпечні операції з порятунку заручників, розмінування бомб, захоплення будівель з терористами і т. д. Геймер повинен віддавати накази і прораховувати кожен хід, щоб уберегти особовий склад і виконати місію.

Door-Kickers2 Door-Kickers3 Door-Kickers4 Door-Kickers5

Гра виконана у вигляді real-time стратегії з можливість паузи. Гравець повинен вибудовувати тактику щодо виконання місії, а потім спостерігати за діями своїх підопічних. У грі доступно кілька персонажів з різними спеціалізаціями, великий вибір зброї і спеціального обладнання начебто щитів, світлошумових гранат і т. д. Проект сподобається всім любителям тактики і хардкорних бойовиків про спецназ.

 

Gauntlet Slayer Edition

Gauntlet-Slayer-Edition1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: RPG

Кооперативний екшн в фентезійному сетінгу. Сюжет гри розповість про чотирьох героїв, які потрапляють в небезпечні стародавні руїни, щоб здобути цінні артефакти і отримати золото. Кожен з героїв – це окремий персонаж, що має свою зброю, набір талантів, а також унікальний стиль гри. Кооператив для 4 гравців.

Gauntlet-Slayer-Edition2 Gauntlet-Slayer-Edition3 Gauntlet-Slayer-Edition4 Gauntlet-Slayer-Edition5

Гра являє собою низку підземель, які населені різними монстрами і босами. За вбивства супротивників, герої отримують золото, яке можна витратити на покупку талісманів і амулетів, поліпшують основні характеристики героїв. У грі доступні наступні режими: компанія, нескінченне підземеллі і арена.

 

Infested Planet

Infested-Planet1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Tower Defense, стратегія, стрілялка

Науково-фантастична tower defense стратегія. Сюжет гри побудований на протистоянні загону космічного десанту, з ордою настають прибульців. Основне завдання героїв – вижити і знищити чисельно переважаючого супротивника.

Infested-Planet2 Infested-Planet3 Infested-Planet4 Infested-Planet5

У процесі гри, гравець повинен пробиватися через рій ворогів, знищуючи ключові точки, які відроджують нові орди прибульців. У грі доступна прокачка зброї і будівництво оборонних веж, які допомагають стримувати натиск. Для перемоги, гравець повинен продумати кожен крок і правильно розподіляти зароблені ресурси.

 

Halo: Spartan Assault

Halo1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Шутер з видом зверху

Науково-фантастичний top-down шутер. Гравець виступає в ролі елітного бійця спеціального підрозділу, який володіє самим передовим костюмом і кращим зброєю. Його основне завдання – зупинити вороже вторгнення і переламати хід битви на користь союзників.

Halo2 Halo3 Halo4 Halo5

У процесі гри потрібно виконувати різні завдання, знищувати супротивників і займатися диверсіями. У грі присутня безліч видів футуристичного зброї, а також великий вибір техніки. Гравець може захоплювати ворожі танки, використовувати стаціонарні знаряддя і застосовувати особливі можливості костюма. В цілому, проект є відмінним спін-оффом у всесвіті Halo.

 

Nuclear Throne

Nuclear-Throne1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Аркада, шутер, стрілялка, пост-апокаліпсис

Хардкорних rogue-like шутер, виконаний у піксельної графіки. Дії гри відбуваються в світі, що пережив ядерну катастрофу. Людство повністю знищено, а на його зміну прийшли бездушні створення і розумні мутанти. Гравець опиниться в ролі мутанта, який бореться з ордами монстрів наступають.

Nuclear-Throne2 Nuclear-Throne3 Nuclear-Throne4 Nuclear-Throne5

Гра являє собою динамічний екшн, з генерацією рівнів. Гравець потрапляє в локацію, де йому потрібно знищити всіх ворогів і потрапити на наступний рівень. За успішно пройдені зони, можна відкривати спеціальні вміння, начебто вампіризму або регенерації патронів. У проекті представлений великий арсенал вогнепальної та лазерної зброї.

 

Subterrain

Subterrain1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Виживання, Зомбі

Survival екшен в науково-фантастичному сетінгу з видом зверху. Дії гри відбуваються на марсіанської колонії, в якій стався спалах небезпечного вірусу, що перетворила всіх хворих в кровожерливих монстрів. З усього персоналу, залишається тільки один вижив, який робить все можливе для свого порятунку.

Subterrain2 Subterrain3 Subterrain4 Subterrain5

У проекті Subterrain, гравець повинен досліджувати напівзруйновану колонію, в пошуках харчів, води, медикаментів і зброї. Оскільки весь персонал бази перетворився на монстрів, гравцеві потрібно полагодити системи життєзабезпечення і з допомогою крафта створювати інструменти та інші корисні предмети. З ключових особливостей варто відзначити похмуре графічне виконання, ambient музику і гнітючу атмосферу самотності.

 

Grim Dawn

Grim-Dawn1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG з виглядом зверху, слешер

Рольовий hack'n'slash екшн в сетінгу похмурого фентезі по геймплею схожа на Діабло. Сюжет гри розповість про вигаданий світ, в якому людство знаходиться на межі зникнення. Внаслідок глобальних навал темних сил, мор, чума і розбрат, заполонили мирні землі і тільки обраному герою під силу виправити ситуацію.

Grim-Dawn2 Grim-Dawn3 Grim-Dawn4 Grim-Dawn5

В процесі проходження, гравець повинен досліджувати темні підземелля і знищені міста, в пошуках стародавніх артефактів і важливих предметів. На шляху героя будуть зустрічатися різні види супротивників, а також боси. Кожен квест можна виконувати кількома шляхами, що впливає на карму, від якої залежить відносини з ІІ, а також кінцівка гри.

 

Yomawari: Night Alone

Yomawari1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Аніме, survival-horror

Пригодницький інді-хоррор. Маленька дівчинка вирушає в темний нічний місто, на пошуки своєї сестри. З приходом ночі, з вузьких міських вулиць повністю зникають люди, а на заміну їм приходить безліч монстрів з японського фольклору. Маленька героїня повинна відшукати свою сестру і перебороти всі дитячі страхи.

Yomawari2 Yomawari3 Yomawari4 Yomawari5

У грі не представлено жодної зброї, що створюють атмосферу беззахисності і таємничості, що відбувається. З доступного обладнання в руках героїні буде лише ліхтарик, яким можна підсвітити особливо темні ділянки. В процесі проходження, гравець зіткнеться з великою кількістю головоломок, а також спробує уникнути зустрічі з містичними монстрами.

 

Titan Quest Anniversary Edition

Titan-Quest-Anniversary-Edition1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG, слешер, Єгипет, Греція, Фентезі

Рольовий hack'n'slash екшен схожа на Діабло. Дії гри відбуваються у вигаданому світі, який заснований на міфах Стародавньої Греції, Сходу, Єгипту. Злий титан Тифон вирішив захопити владу над усім живим і переманив на свою сторону богів. Для протистояння темряві, з'являється герой, який повинен повернути всіх богів на бік добра і вразити Тіфона.

Titan-Quest-Anniversary-Edition2 Titan-Quest-Anniversary-Edition3 Titan-Quest-Anniversary-Edition4 Titan-Quest-Anniversary-Edition5

Гра є класичним представником hack'n'slash проектів. Основне завдання гравця – знищення ворожих персонажів і прокачування героя. У грі представлено 3 міфологічних світу і фінальну локацію Олімп. Світи мають унікальну архітектуру, зброю, ворогів і босів. В оновлену версію гри додали кооперативне проходження і розширили асортимент контенту.

 

Battlerite

Battlerite1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Аркада, шутер, стрілялка, пост-апокаліпсис

Динамічний багатокористувацький top-down бойовик. Гра являє собою арену, на якій змагаються команди з кількох гравців. Кожен з бійців, має свій набір унікальних талантів, що вимагає унікального підходу в кожному бою. Кожен бій триває близько десяти хвилин і вимагає від гравця уважності і спритності.

Battlerite2 Battlerite3 Battlerite4 Battlerite5

На початку гри, гравці об'єднуються в команди і обирають своїх персонажів. Кожен герой відрізняється особливою тактикою бою і має свою гілку прокачування. Процес гри побудований на non-target битвах і ділитися на п'ять раундів. Кожна смерть учасника арени, активує уповільнення часу, що дозволяє обміркувати тактику або ухилитися від пострілу.

 

Frozen State

Frozen-State1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Виживання, RPG, хоррор

Рольовий survival horror. Після того, як Земля була заражена невідомим вірусом, що перетворює людей в кровожерних монстрів, вчені вирішили влаштувати штучний льодовиковий період, щоб зупинити поширення хвороби. Гравець стане одним з останніх вижили, які вибираються з покинутого міста Дуга-40.

Frozen-State2 Frozen-State3 Frozen-State4 Frozen-State5

У проекті Frozen State, основне завдання гравця – виживання. Тому першочергово важливо роздобути потрібні припаси, воду, зброю і транспорт. У грі реалізовано широкі можливості крафта, а дослідження занедбаних будівель, може нагородити корисними деталями та інструментами. Крім природних потреб, гравець повинен стежити за станом зброї, яке швидко зношується.

 

Натискаємо на кнопку і качаємо рівень сайту. До 30 рівня залишилося зовсім трохи!