Комп'ютерні ігри про середньовіччя огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про середньовіччя
Привіт, друзі! Ігор про середньовіччя досить багато і багато з них різного жанру, ігрової механіки, сюжету тощо. Наприклад є стратегії про середньовіччя, є RPG, є шутери, пригоди і так далі. Про стратегії відбуваються в цей час я вже писав пост з оглядом і опис найцікавіших, там і стратегії присутні і лицарі і багато іншого.Тут же опишу інші жанри найкращих і найцікавіших ігор дії яких відбуваються у епоху середньовіччя.

Окремо я зробив добірку стратегій про середньовіччя, тут же гри всіх інших жанрів.

 

Assassin's Creed

Assassin’s-Creed1

Дата виходу: 13 листопада 2007 р.

Жанр: Action-adventure, відкритий світ, від третьої особи

Assassin's Creed — перша частина знаменитої серії Assassin's Creed. Якщо ви ще не знайомі з цією грою, то дуже рекомендую пограти в неї. Це ігрова класика. Дії в грі відбуваються одночасно в 2012 р. і в 1191 р. в часи третього хрестового походу. Гравцеві належить побувати в р. Масиафе який у давні часи був фортецею асасинів. Також гравець побуває в трьох великих містах, розташованих в Святій землі — Дамаску, Єрусалимі, Акрі.

Assassin’s-Creed2 Assassin’s-Creed3 Assassin’s-Creed4 Assassin’s-Creed5

За сюжетом гри звичайного бармена Дезмонда Майлза нащадка великого ассасина за допомогою пристрою анимуса прочитають генетичну пам'ять його предків. Дезмонд побуває в ролі свого предка ассасина і пройде його шляхом у ті далекі часи. Гра з відкритим світом, де гравець може вільно досліджувати світ. Гравець може переміщуватись, як по землі так і лазити практично з будь-яких будівель як справжній паркурщик. Гра містить велику кількість стелс місій так і битв.

 

Assassin's Creed II

Assassin’s-Creed21

Дата виходу: 17 листопада 2009 р.

Жанр: Action-adventure, відкритий світ, від третьої особи

Продовження першої частини Assassin's Creed. Основною ідеєю в усіх частинах є протистояння двох могутніх і ворогуючих між собою орденів тамплієрів та асасинів. У цій частині предок Дезмонда — Еціо Аудиторові. Тепер наш герой побуває в ролі іншого свого предка. Дії гри відбуваються з 1476 року по 1499 рік в Італії. Ми побуваємо в таких містах, як: плавуча Венеція, сонячна Флоренція, похмурий Форлі, маленький Монтериджонни і т. д.

Assassin’s-Creed22 Assassin’s-Creed23 Assassin’s-Creed24 Assassin’s-Creed25

Геймплей, як і в першій частині гри. Гравець може проходити завдання, криючись та ховаючись від ворогів або ж вбити все на своєму шляху. У нашому розпорядженні меч, приховані мечі, метальні ножі і кулаки.
Щоб втекти від варти все також використовуємо сіно, сади, лавки, колодязі, а також просто розчиняємося в натовпі. У грі дуже добре витримана атмосфера Італії кінця епохи середньовіччя.

 

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin’s-Creed-Brotherhood1

Дата виходу: 16 листопада 2010 р.

Жанр: Action-adventure, відкритий світ, паркур, від третьої особи

Продовження Assassin's Creed II. Дії гри відбуваються відразу ж після закінчення другої 1499-1507 роках. Сюжет розвивається безпосередньо після закінчення подій у попередній частині. Знову ж таки головним героєм виступає Дезмонд і італійський дворянин-ассасин Еціо Аудиторові да Фіренце. Основні події в грі відбуваються в Римі.

Assassin’s-Creed-Brotherhood2 Assassin’s-Creed-Brotherhood3 Assassin’s-Creed-Brotherhood4 Assassin’s-Creed-Brotherhood5

Ігровий процес стандартний для серії Assassin's Creed і є розвитком ігрового процесу Assassin's Creed II. Як і в попередніх частинах, основою механіки гри є паркур, використання натовпу і різних укриттів для непомітних вбивств і розвиненої системи ближнього бою. Відкритий світ гри являє деяку ступінь нелінійності проходження, хоча основні сцени гри і її хронологічні рамки збудовані за допомогою системи скриптів.

 

Assassin's Creed: Revelations

Assassin’s-Creed-Revelations1

Дата виходу: 15 листопада 2011 р.

Жанр: Action-adventure, відкритий світ, від третьої особи

Основні події гри відбуваються в 1511-1512 роках в Константинополі, де головним героєм знову є Еціо Аудиторові да Фіренце який був присутній в попередніх частинах серії. Також в грі розповідається про подальшу життя Альтаїра і долю ордена асасинів. Є такі частини цієї серії, вони відбуваються також в історичні часи, але вже не середньовіччя, а в більш пізні часи. Можете почитати на вікіпедії про всю серію.

Assassin’s-Creed-Revelations2 Assassin’s-Creed-Revelations3 Assassin’s-Creed-Revelations4 Assassin’s-Creed-Revelations5

В цій частині у головного героя з'явилося «Орлине зір», який він використовує для того, щоб виявляти ворогів і укриття (Екран стає чорно білим вороги підсвічуються червоним, а укриття білим). З'явилася можливість зміни зовнішнього вигляду персонажа і озброєння і багато інші зміни.

 

Knights of the Temple (Тамплієри: Хрестовий похід)

Knights-of-the-Temple1

Дата виходу: 23 липня 2004 р.

Жанр: Action від третьої особи

Незважаючи на досить стару дату виходу, гра має досить непогану графіку для того часу. Що являє собою гра!? Гравець управляє лицарем від третьої особи, переміщається з однієї локації в іншу і кришить ворогів, які зустрічаються на його шляху. В локаціях крім знищення ворогів необхідно буде вирішити деякі загадки і головоломки або ж знайти якийсь предмет — для цього звичайно ж необхідно буде обстежити всю локацію і покрашить всіх ворогів хто буде нам заважати.

Игры про средневековье Knights-of-the-Temple--2 Knights-of-the-Temple-2-1 Knights-of-the-Temple2

Є можливість використовувати різні удари і прийоми лицаря допоможуть вам впоратися з ворогами. Будуть зустрічатися різні вороги: ченці, сарацини, лицарі мертві душі солдатів монстри і в деяких локаціях боси. В ярмі досить нехитрий сюжет. Якийсь єпископ вкрав дівчину Адель володіє певним даром. Її мати попросила лицаря Підлоги врятувати дівчину. Що і буде нашою основною метою в грі.

 

Knights of the Temple 2 (Тамплієри 2: Портал Темряви)

Knights-of-the-Temple21

Дата виходу: 1 листопада 2005 р.

Жанр: Action, RPG від третьої особи

У ній ми будемо все також боротися за лицаря Статі через 20 років після подій, що відбулися в першій частині. У гру додали елементи RPG. Гравець також управляє своїм персонажем від третьої особи знищуючи ворогів і переміщаючись по локаціях. Б'ючись з противниками, гравець розвідує локації і виконує різноманітні завдання та доручення, які отримує від інших персонажів.

Игры про средневековье Knights-of-the-Temple-2-3 Knights-of-the-Temple--3 1

Все, крім головних квестів, в грі присутня 18 додаткових завдань. Виконання більшості з них необов'язково, але деякі тісно пов'язані з основним сюжетом. Ну а головним завданням гри потрапити в підземелля знайти ключ від пекельних воріт, і закрити їх назавжди щоб зупинити пришестя темних сил.

 

Mount & Blade ( Історія героя)

Mount-&-Blade1

Дата виходу: 16 вересня 2008 р.

Жанр: Action, RPG від третьої особи

У грі немає сюжету так і цілі для гравця ніякої не поставлять, графіка дещо кульгає, але є хороший гейплей, який затягує багатьох гравців. Гра від третьої особи. Mount & Blade є непоганим стимулятором кавалериста. Тут вам з лука або арбалета дадуть постріляти і мечем помахати і навіть на коні стрибати розмахуючи шаблею та вриваючись в натовп ворогів.

Mount-&-Blade--1 Mount-&-Blade-2 Mount-&-Blade-3 Mount-&-Blade2

Можна наймати рекрутів які будуть боротися за вас, збирати трофеї з поля бою і захоплювати полонених На виручені гроші від проданих трофеїв і полонених можна купувати улучшенною екіпіровку і зброю. Брати різні завдання і квести. Всі події в грі відбуваються на території вигаданої країни Кальрадии. Є 18 міст, а також велика кількість замків і сіл, розділених між п'ятьма ворогуючими країнами. Гра для поціновувачів, яким сподобається багатосторонній і збалансований геймплей, видовищність масових битв і реалістичність бойової системи. У гри є купа різних доповнень.

 

War of the Roses (Війна троянд)

War-of-the-Roses1

Дата виходу: 10 жовтня 2012 р

Жанр: многопользавательский Action від третьої особи

War of the Roses — гра зроблена спеціально для мультиплеєра (ігри онлайн). Є тільки кілька одиночних місій, які призначені для того, щоб просто навчити гравця основам гри. Онлайн матчі складаються з різних режимів: командна сутичка, захоплення точок, знищення, перемога за очками, у яких можуть брати участь до 64-х гравців.

Гравці діляться на дві команди, які відповідають сторонам війни червоної і білої троянди, крім того, всередині команди існують загони, при вступі в який гравці з одного загону з'являються поруч. За виконання цілей режиму, вбивства супротивників, допомогу союзникам даються окуляри, за які здійснюється розвиток персонажа.

игры про средневековье от первого лица War-of-the-Roses-2 War-of-the-Roses-3 War-of-the-Roses2

War of the Roses командна гра схожа на Counter-Strike, тільки замість автоматів луки, списи та мечі. Перед матчем можна обрати собі клас воїна лучник або лицар і вибрати для нього зброю і так далі. Гра переносить гравця в XV століття, у часи громадянської війни в Англії, яка увійшла в історію як Війна Червоної і Білої троянди. Гравцеві доведеться встати на одну із сторін двох ворогуючих угруповань: Плантагенетів — Ланкастерів і Йорків.

 

War of the Vikings (Війна вікінгів)

War-of-the-Vikings1

Дата виходу: 14 квітня 2014 р.

Жанр: многопользавательский Action, ігри з редактором героя, від третьої особи

War of the Vikings — мультиплеєрний екшен від творців War of the Roses, який сфокусується на ближньому бою епохи Вікінгів. Гра використовує технологію середньовічних групових боїв з War of the Roses, а її події відбуваються в Англії IX-XI століття, керованої Саксами.

Гравець зможе битися на боці загарбників-Вікінгів, або оборонців Саксів. Особливим колоритом серед всіх багатокористувацьких проектів виділяються ті, що виконані в середньовічному сеттінгу. Якщо ви любите зійтися на полі брані з парою десятків інших вояків то гра для вас.

игры про средневековье от 3 лица War-of-the-Vikings-2 War-of-the-Vikings-3 War-of-the-Vikings2

Гра підтримує битви на 64 гравця на одній карті і має багаті можливості по кастомізації вашого воїна і його здібностей. Зброя й амуніція, автентичні IX-XI століття в Англії, також як і достовірний зовнішній вигляд всього проекту. Гравця очікує заснований на скиллах геймплей і глибока бойова система. У битвах можна присідати уклонять, ставити блоки та наносити вирішальні удари. Різні режими битв: захоплення точок, знищення противника, вбивство на кількість — приміром яка команда зробить швидше 50 вбивств і так далі.

 

Legends of Eisenwald (Легенди Эйзенвальда)

Legends-of-eisenwald1

 

Дата виходу: 9 жовтня 2013 р.

Жанр: , фентезі, RPG, Покрокова стратегія

Дія гри відбувається в правдоподобном і небезпечному середньовічному світі, повному таємниць і чаклунства. Гра схожа на популярну гру «Герої меча і магії». Можна назвати гру симулятором мандрівного лицаря. Лицар досліджує широку карту виконуючи різні завдання і квести. Гравець має в своєму розпорядженні загін який у міру прокачування можна збільшити і покращувати. Також є можливість прокачувати не тільки основного героя, але досконально і кожного члена вашого загону.

пошаговые игры про средневековье Legends-of-eisenwald-2 Legends-of-eisenwald-3 Legends-of-eisenwald2

Використовуйте широку систему поуровневого зростання з численними варіантами розвитку героя та воїнів у ході гри. Вибирайте один з трьох класів, – Лицар, Містик або Баронеса, – а потім экипируйте і розвивайте свого персонажа і військо у відповідності зі своїм смаком і ігровим стилем. Бійців можна озброїти широким арсеналом реалістичного середньовічної зброї, кожне з яких володіє унікальними характеристиками та особливостями. Також, ви можете посадити будь-якого зі своїх лицарів на коня, перетворивши його в нестримний сталевий таран.

 

Age of Chivalry (Епоха лицарства)

Age-of-Chivalry-1

Дата виходу: 30 Вересня 2007

Жанр: Багатокористувальницька гра, Action, Від першої особи

Багатокористувальницька гра, створена командою Team Chivalry як модифікація для Half-Life 2. Дії гри відбуваються у середньовіччі, ігровий процес націлений на сутички в ближньому бою із застосуванням холодної зброї, хоча і присутній стрілецька зброя «одного пострілу.

Перед початком кожного матчу гравці вибирають одну із сторін. На вибір пропонується дві фракції: лицарі Агатии і Масонський орден. Більшість карт мають кілька цілей; завершення одного веде до наступної, поки остання мета не буде досягнута або сторона, що захищається команда не завадить іншій команді завершити їх у відведений час.

игры про средневековье от первого лица Age-of-Chivalry-2 Age-of-Chivalry-3 Age-of-Chivalry-2

Цілі різноманітні — від захоплення стратегічних точок до вбивства невинних жителів, а також облоги замків, штурму воріт і споруди мостів Кілька класів: лучники, лицарі і розвідники які комбінують різні види озброєння і броні. Широкий діапазон зброї, включаючи кинджали, мечі, сокири, списи і навіть котли з киплячим маслом, а також облогові знаряддя: катапульти, требушети, тарани і багато іншого.

 

Chivalry Medieval Warfare (Війна епохи лицарства)

Chivalry-Medieval-Warfare1

Дата виходу: 16 жовтня 2012 р.

Жанр: Action, Багатокористувальницька гра, Від першої особи

Це, як стверджують її розробники, середньовічна військова онлайн гра з боями від першої особи. Продовження від розробників Age of Chivalry У місцевому вигаданому світі Агатові лицарі борються проти Масонського ордена за контроль над країною Агата. Причому, що дивно для подібних ігор, місцевий світ виписаний досить докладно, у нього є свої герої і свої зрадники і, звичайно, свої причини воювати — на цей раз у їх ролі виступає громадянська війна.

игры про средневековье от первого лица Chivalry-Medieval-Warfare-2 Chivalry-Medieval-Warfare-3 Chivalry-Medieval-Warfare2

Незважаючи на фантастичну історію, сам ігровий процес досить серйозний і прагне детально відтворити бої між закованими в броню лицарями. Фактично, перед нами онлайн шутер від першої особи лише без автоматів, але з мечами, луками щитами і бронею.

 

The First Templar (У пошуках Святого Грааля)

The-First-Templar1

Дата виходу: 6 травня 2011 р.

Жанр: Action з елементами RPG від третьої особи

Наприкінці XIII століття від священного Ордена Тамплієрів залишилася одна назва. Непорушні обітниці, дані його засновниками, забуті, а колишні соратники відразу стали ворогами. На Святій Землі перетнулися шляхи французького лицаря Селіа д Арістіда і благородної Марі д ' Ибелин, дочки тамплієра, оголошеної Інквізицією єретичкою. І тепер ці несподівані союзники повинні будуть проникнути в найпотаємніші таємниці Ордена Тамплієрів, зіграти свою роль у великому змові і розкрити секрет Святого Грааля. А протистояти їм будуть могутні супротивники: сарацини, король Франції Філіп IV і Свята Інквізиція.

игры про средневековье РПГ The-First-Templar-2 The-First-Templar-3 The-First-Templar2

Гейплей гри зрозумілий до божевілля. Бігаємо лицарем, виконуємо основні та додаткові завдання, качаємо свого героя. Так у вас є напарник, який вам допомагає, якщо ви граєте в один, то напарником керує комп'ютер, але можна пограти і удвох. Ну а в цілому все зрозуміло — бігаємо, махаємо мечем, ставимо блоки і знищуємо супротивників.

 

The Cursed Crusade (Проклятий хрестовий похід)

The-Cursed-Crusade1

Дата виходу: 7 жовтня 2011 р.

Жанр: Action-adventure, Від третьої особи, ігри з мечами

Дія гри розгортається на рубежі XII—XIII століть. Головний герой, тамплієр Денц де Бейль, вирушає у Четвертий хрестовий похід. Також до нас приєднається напарник Естебан Новьембре, що дозволяє проходити гру в кооперативному режимі на двох.

игры про средневековье приключения экшн The-Cursed-Crusade-2 The-Cursed-Crusade-3 The-Cursed-Crusade2

Гра являє собою щось схоже на Batman: Arkham City або Castlevania: Lords of Shadow. Гравець б'ється використовуючи різне середньовічне зброя: дубини, списи, мечі арбалети шиті і так далі. При цьому в битві нам вважають окуляри проведених комбо-ударів і за це ми отримуємо нові рівні і можемо прокачувати свої здібності та вміння.

 

Reigns

Reigns1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG, карткова

Картковий симулятор управління середньовічною державою. Гравець зможе приміряти роль монарха, який тільки що зійшов на трон і почав своє правління. До молодому королю будуть приходити представники чотирьох сфер влади і тільки монарх повинен вирішувати долю свого королівства.

reigns2 reigns3 reigns4 reigns5

Ігровий процес представлений вибором певних варіантів відповіді, які впливають на чотири показника влади – економічний, військовий, церковний і показник щастя народу. Основна мета гри полягає в утриманні крихкого балансу влади. Приміром занадто великі податки можуть призвести до повстання, а недостатній прогрес у військовій сфері – до програшу в боях з ворогом.

 

Gloria Victis

Gloria-Victis1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: ММО

Глобальна багатокористувацька рольова гра. Сюжет гри побудований на протистоянні чотирьох фракцій, які борються між собою за контроль над територіями. Кожна з фракцій має свої особливості та тактичні переваги, що створює особливий баланс і вимагає унікальної техніки бою в кожному бою.

Gloria-Victis2 Gloria-Victis3 Gloria-Victis4 Gloria-Victis5

У проекті немає класичного розподілу на класи героїв, що зрівнює шанси всіх гравців. Кожен персонаж зможе битися з улюбленим зброєю, або бути лучником. З інших особливостей гри слід відзначити: повністю відкритий світ, реалістичну систему створення зброї та обладунків (крафт), відкритий PvP, а також non-target бої.

 

Medieval Engineers

Medieval-Engineers1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Будівництво, пісочниця, від третього лицп

Будівельна інді-пісочниця в сетінгу середньовіччя. Гравець зможе побувати в ролі середньовічного інженера, який створює нові замки, будує фортеці, а також розробляє нові знаряддя. При тому ніхто не обмежує використовувати облогову катапульту на тільки що побудованому місті та його мешканців.

Medieval-Engineers2 Medieval-Engineers3 Medieval-Engineers4 Medieval-Engineers5

Гра Medieval Engineers – це типова пісочниця, з добре відпрацьованої фізикою. Гравець може будувати форти і зміцнення, створювати катапульти і баллісти і влаштовувати битви між королівствами. У грі можна робити практично все що завгодно, обмежуючись лише власною фантазією. Проект припаде до смаку всім любителям пісочниць начебто Garry's Mod Space Engineers.

 

For Honor

For-Honor1

Дата виходу: 2017 р. Чекаємо

Жанр: «Рубі і Ріж», від третьої особи

Історичний екшн від третьої особи з елементами слешера. Дії гри відбуваються під час постійних війн середньовіччя. В кривавих битвах сходяться безстрашні вікінги, важкою бронею лицарі і спритні самураї, а результат боїв буде залежати від злагоджених командних дій і майстерності кожного воїна.

For-Honor2 For-Honor3 For-Honor4 For-Honor5

Проект «За Честь», дозволяє поринути в масові багатокористувацькі битви. Три команди бійців, борються за допомогою автентичного холодної зброї зразок японської катани, європейського дворучного меча або сокири вікінгів. З головних особливостей гри слід відзначити динамічний геймплей, безліч комбінацій і прийомів, а також різний стиль бою, для кожної з фракцій.

 

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom-Come-Deliverance1

Дата виходу: 2017 р. Чекаємо

Жанр: Екшен, відкритий світ, RPG від першої особи

Рольова гра з видом від першої особи і повністю відкритим світом. Гра зможе перенести геймера в світ середньовіччя, де всі територіальні суперечки вирішувалися військовими походами і лицарськими поєдинками. Гравець зможе взяти на себе роль воїна, стрільця, розбійника або вправного дипломата, щоб знайти славу і незліченні багатства у світі гри.

Kingdom-Come-Deliverance2